Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Zane & Dung EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Zane & Dung EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Zane & Dung EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Zane & Dung EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Zane & Dung EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Zane & Dung EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Zane & Dung EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Zane & Dung EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Zane & Dung EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Csüt. 5 Május - 8:06
Zane & Fletcher

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Vannak azok a bizonyos napok. Amikor nem akarok mást, csak aludni. Érzem, ahogy az erő szép lassan kimegy a lábamból, és én nem vagyok képes kontrollálni. Voltam akkora hülye, hogy bementem órákra, de most, hogy az ebédszünet elérkezett, képtelen vagyok bemenni a Nagyterembe, pedig azért valami kaja is rámférne. Korog a gyomrom. Ráadásul egész hangosan, tűntetően. Próbálom figyelmen kívül hagyni, és ólmos léptekkel indulok le a konyha felé. Van egy olyan nagy mázlim, hogy a klubhelyiséget pont a Roxfort központi szerve mellé tették. Ez nagyon sokszor kihúzott már a necces helyzetekből, ráadásul a manók az egyik leghűségesebb vásárlóim. Adok-kapok viszony, ahol ők is adnak valamit, én is kapok. Mindenki jól jár. Egyszer egy manó elállt az egyeségtől, ami jócskán rosszat tett az üzletnek. Hát nem adtam neki egy kibaszott sapkát? De bizony. Ott nyivákolt és prüszkölt fél napig, amíg végül ki nem tették a szűrét. Tudom, hogy egy kicsit gonosz, de nem tudok, mit tenni, nem szeretem azokat az embereket, akik nem őszinték. Sem az életben, de aztán az üzletben pláne. Azóta a manók lesik minden kívánságom, mert tudják, hogy nekik is bármikor ruhát adhatok, és hadd áruljak el egy titkot: nincsenek elragadtatva a szabadság gondolatától.
Szóval útba ejtem a konyhát, és felpakolok egy egész piknikkosárnyi kaját és desszertet, majd egy túróspalacsintán nyammogva belépek a klubhelyiségbe. Arra számítottam, hogy ebben az órában talán lesz egy kis nyugtom, de amikor belépek a hálókörletem ajtaján, menten megáll bennem az ütő.
- Ti meg mi a retkes francot csináltok itt?- fakadok ki felháborodva.
Tonks és a másik két idióta valami eszelős visítást hallat. Kis időnek el kell telnie, hogy rájöjjek, nem egy disznót rejtettek el az ágyak alatt, hanem egymáson próbálják a transzfigurációs bűbájt, ami nem megy túl fényesen, de legalább hangos, mint a fene. Lehúnyom a szemem egy pillanatra, veszek egy mély levegőt és jó hangosan becsapom az ajtót, magam után vonszolva a kosarat. Úgy megyek végig a folyósón, hogy közben minden egyes ajtón benyitok. Hol valami méltatlankodás, hol egy felém repülő párna lesz az osztályrészem, míg végül megtalálom a tökéleteset. Vagyis ahol nincs senki. Nem is nézem a feliratot, hogy vajon kik lakhatnak itt. Nekem csak az a lényeg, hogy most éppen máshol legyen dolguk. Nem sokat vacilálok, lerugom a cipőmet és ruhástul vágódom be a leghátsó ágyba, és lehúzom a baldachin függőnyét, aztán már húzom is lóbőrt.  

   
 Do you know where the wild things go?

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

Zane & Dung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-