Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Trash & Harold EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Trash & Harold EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Trash & Harold EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Trash & Harold EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Trash & Harold EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Trash & Harold EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Trash & Harold EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Trash & Harold EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Trash & Harold EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harold Minchum

Harold Minchum

C’est la vie
Minisztérium
Az állam én vagyok
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
Henry Cavill

»
» Szer. 25 Május - 10:34

Trash && Harold


Soha nem feledett kapcsolat

Sokszor éreztem úgy, hogy már egészen közel járok. Volt amikor az ösztöneim súgták ezt, máskor pedig egyes emberek. Évek óta próbálom megtalálni az öcsémet, hogy elnyerjem a magyarázatot tőle, amit megérdemlek és felelősségre vonjam. Hiába volt minden elterelő program és az a sok szó, amit egyesek próbáltak a fülembe ültetni, nem hagytam alább. Minden éjszaka eszembe jut, mikor belefekszem az ágyba, amelyikben a feleségemmel együtt aludtunk. Azelőtt még éjt nap alá téve kerestem őt, amit tudtam helyeket, ahová a halálfalók beférkőztek ellátogattam, álcáztam magamat, de nem találtam meg. Aztán ráakadtam egy lányra, aki informált róla. Párszor csak, de nem tudtam betelni vele. Hallanom kell még többet és többet, hogy össze tudjam tenni a fejemben a nyomokat és valahol el tudjak indulni. Csak ez jár a fejemben, egyfolytában, amióta a lánytól eljöttem. Az Abszol útra irányított, nem mondta biztosra, csak ajánlotta, hogy nézzek itt körül. Az öltönyt levedlettem, túlságosan feltűnő lennék benne, ezért csak egyszerű csuklyás talárban suhantam végig az út macskaköves utcáin. Sötétedett már, hamarosan haza kell térnem, de azért egy aprócska reményszikra még él bennem, ameddig néhány utca vár rám. Furcsa alakok vesznek körül, mindenhol egy-kettő, néhányan motyognak is valamit, mások csak megnéznek. Pálcámat kézhez tettem, semmit sem bízok a véletlenre.
Szinte az utolsó utcához érek, megtorpanok. Vállam felett észrevétlenül pillantok hátra, egy csuklyás alakot látok. Mikor közelebb ér, hallhatóan szólalok fel.
- Ki maga és miért követ? - Nem fordulok meg, csak annyira, hogy ha kell kivédenem egy támadást, azt észre tudjam venni. Miért kell ilyeneknek megállnom? Csak pazarlom az időmet, elmulaszthatom a lehetőséget.


Tesó • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 8 Jún. - 12:19
To: Tesó
Volt idő, mikor arra gondoltam... He? Ez már elég hülyén és nagyképűen hangzik. Én nem szoktam gondolkodni! Te jó ég!
Szóóóval, kezdjük előröl.
Harold tesóm felkerült azon a bizonyos ranglétrán, annak ellenére, hogy közismert halálfalóként villog a tesója, mint olajozott p*csa a reflektorfényben. Ez engem egyáltalán nem bosszant. Sőt, a Nagyúrnak még épp kapóra is jön. Vagy legalább is valami ilyesmiről beszélt nekem. De éppen nem voltam abban a helyzetben, hogy száz százalékosan figyeljek rá. Túlságosan lefoglalt az az aprócska kis egérke a sarokban.
Így alakult, hogy sikerült párszor összefutnom véremmel, amit természetesen ő észre sem vett. Olyan király vagyok ebben a rejtőzködésben... Khmm... ja.

Aznap este, gondoltam ellátogatok az abszol útra, hogy régi szenvedélyemnek szentelhessem az időm: gitározhassak az utca népének. Oké, belátom, elég muglis, de muris is. Ilyenkor mindig nagyot néznek a halálfalók, amikor lekapom a csuklyám és telibevigyorgom a képüket, amiért meg akartak átkozni, csak mert zenélek, mint valami varázstalan suhanc a sötét utcákon.
Megfordult az is a fejembe, hogy beállok valami zenekarba. Van a varázsvilágban is pár ismert arc, de a mugliknál sokkal viccesebb lenne. Egy-két átok a tomboló tömegbe, majd pislognak mint retardált a szex shopban.
Ám ezek a szép gondolatok sem tarthattak túl sokáig, mert egy fazon vonult végig azon az utcán, amire az elfoglalt kis sikátorom nyílt. Észre sem vettem volna, ha nem súgnak össze a többiek, sőt, páran követni is kezdték, így jómagam is feltápászkodtam, hogy megnézzem magamnak, ki az az elvetemült, aki ilyenkor idemerészkedik. Volt már rá precedens, hogy éjszaka idemerészkedtek az "ellenállók", de ilyenkor inkább a miénk az abszol út.
Tehát megindultam, hogy kövessem a többiekkel egyetemben, viszont egy idő után feltűnt, hogy ismerős a járása, plusz, mikor sikerült kivennem az arcát, már tudtam, hogy kedves bátyám az, ezért halk kábító átkokat küldtem a többiekre - voltak hárman -, hogy most már csak egymagam követhessem.
Nem gondoltam arra mi lesz, ha észre vesz, csak mentem, ajkamon széles vigyorral, mint aki cukrot kapott.
Aztán nem is kellett neki sok idő, hogy észre vegyen, amit persze egyáltalán nem sajnálok, sőt, továbbra is vigyorogtam, mikor megszólalt. Arcomra jó mélyen ráhúztam a csuklyát, így nem láthatta, ezért picit eltorzítottam a hangom, mikor megszólaltam. Hiába, még ilyenkor sem tudok túl komoly lenni.
- Vagyok, aki vagyok - mormogtam a szavakat, akár egy bölcs. - És éppen arra vezet utam, amerre te jársz.
Közelebb léptem hozzá, persze, csak finoman, mert biztos voltam benne, hogy bármikor képes lenne megátkozni, de végül nem bírtam tovább és hangos hahotába kezdtem.
Ha ebből meg nem szűrte le, ki vagyok, hát lehúztam a csuklyám, és visszafogott vigyorral meredtem a szemébe.
- Helló, tesó!

// Bocsika a késésért!
©
Vissza az elejére Go down

Trash & Harold

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-