Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Remus & Dorcas → You are not my happy ending. EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Remus & Dorcas → You are not my happy ending. EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Remus & Dorcas → You are not my happy ending. EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Remus & Dorcas → You are not my happy ending. EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Remus & Dorcas → You are not my happy ending. EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Remus & Dorcas → You are not my happy ending. EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Remus & Dorcas → You are not my happy ending. EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Remus & Dorcas → You are not my happy ending. EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Remus & Dorcas → You are not my happy ending. EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Remus & Dorcas → You are not my happy ending.



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 10 Jún. - 20:08




to Remus

I feel like you've been avoiding me lately...
A nappalok egyre rövidebbnek tűnnek mióta Emmeline is csatlakozott baráti körömhöz, viszont az éjszakák egyre hosszabbak és szörnyűbbek. Nem találom a helyem a világosban és a sötétben is csak tapogatózva haladok előre, s talán néha inkább két lépéssel hátrébb vagyok, mint szoktam. Nem vagyok ilyen. Sőt nem is akarok ilyen maradni, mint amilyen most vagyok, mégsem tudok visszaállni a normális Dorcas Meadowes-ra. Megváltoztam, vagy csak simán újnak, érdekesebbnek akarok tűnni az emberek számára. Már nem tudom. Nem is éri meg kibogarászni az okát a mostani viselkedésemnek.
Hátradőlök a hatalmas puha kanapén, mintha mindent el lehetne feledtetni egy kényelmes ülőalkalmatosság karjaiban, pedig ez nincs így. A múlt már megtörtént és befolyásolja a jövőnket, ezért sem tudom, miért lógatom még mindig az orrom Remus miatt. Dobott, vagy dobtam már nem számít, talán barátok maradtunk, de már ez sem releváns. Továbblépett pedig azt mondta időre és egyedüllétre van szüksége. Hát gratulálok.
Érzem a feszültséget szétáramlani a testemben, a fájdalmat a puha tenyeremben, amit a körmöm túlságos szorítása okoz. Picit még vérezni is kezd és talán a fájdalom elkerülése végett döntök úgy, hogy rágyújtok. Bizonyos, hogy már nem vagyok az a lány, aki eddig voltam. A könyvmoly, aki annyit tanult amennyit nem szégyellt és még annál is többet, akinek fontosak voltak a jegyek és az, hogy megfeleljen az elvárásoknak már eltűnt. Ez mostantól nincs így, pedig maradhatott volna. Felállok.
- Levegőzök egyet. – osztom meg nem épp ünnepi gondolataimat a mellettem ülő szőkeséggel, aki bár meglepődik tettemen mégsem kérdez, nem kommentál, hanem elenged. Mert néha ez kell az ember fiának, az egyedüllét és a kikapcsolódás. Felfutok a közös szobánkba, hogy elhozzam a felsőmet melyben ott lapul a vékony szálú fehér nikotinbomba, amit valahol az erdő mélyén, messze a kíváncsi szemektől készülök elszívni. Egyedül. Mert miért ne tenném?
Útközben egy puszit nyomok Marlene arcára és úgy lépek ki a klubhelységből, mint ahogyan a mugli gyerekek rohannak ki az utolsó csengőszó után. Szabadság járja át a testemet és kettesével véve a lépcsőket száguldok lefelé a kastélyban, egyre lejjebb, hátrahagyva a többieket magam mögött.
Csendre vágyom.
Néha a megtört szívekre nem az új ismeretségek szerzése a legjobb, bár az is segít ezt már tudom, hanem az egyedüllét is hatásos. A csend, a magány, a saját elméd zümmögésének hallgatása és a lágy dúdolgatás szükséges a porból való feltámadáshoz. A roxforti Fekete-tó pedig tökéletes rejtekhelyet biztosít számomra, a kedvenc fám tövébe ülve gyújtom meg remegő kézzel a cigarettámat, amit Ems adott. Mélyen szívom meg, letüdőzve a füstöt és pár másodpercig bent tartva, majd lassan, számmal kör alakot formálva fújom ki.
Hátradőlök és lehunyom pilláimat, miközben egy újabb slukkra emelem egészségtelen hobbim eszközét.




ruha || zene
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Kedd 14 Jún. - 9:25

mind mischief

Miközben a pulzusom szaporán dübörög a fülemben, és a levegőm el-el fogy, csak úgy kapkodok utána, és közben érzem, hogy a tüdőm mindjárt kettészakad, csak arra bírok gondolni, hogy mekkora áldás minden a könyvtár melegében és a maga csendében, nyugijában eltöltött pillanat. Lehet csokit zabálni, könyökölni, görnyedni, felpóckolni a lábakat, ha már végképp nem bírod, egészen addig, amíg a tagjaid már teljesen elzsibbadnak. Mégis a világ legjobb érzése, mert talán az itt felsoroltak a legfantasztikusabb dolgok, amik valaha történhetnek velem.
Két lihegés között átkozom azt a pillanatot, amikor amikor valaha is megfordult a fejemben, hogy nem vagyok elég … nos elég szexi, vagyis hogy semennyire, hacsak az irreálisan hosszú, cingár végtagok nem jönnének be valakinek. Mondjuk egy párhuzamos univerzumban.
Az egész amiatt van, hogy a múltkor Srius levette a pólóját. Nem tudom, hogy miért csinál ilyeneket. Például, hogy zavarba hozzon és a végső elkeseredés felé taszítson? Elég valószínű.
Csakhogy kábé már kismilliószor láttam Tapmancs felsőtestét, talán többször, mint Jamesét és Siriusét együttvéve, és mindig felfedeztem az égbekiáltó külnbségeket, amik miatt mondjuk én igencsak ritkán szabadultam meg a saját pólómtól. Szóval voltak emiatt kellemetlenségek, kisebbségi érzés és minden nyomorúság, viszont soha az életben nem fordult meg a fejemben, hogy mondjuk  ezt a hatalmas tátongó szakadékot valahogy összébb húzzam. Végül is, ha egy kicsit rágyúrnék, biztos nem lenne olyan égbekiáltó a különség, és habár úgysem valószínű, hogy valaha levenném a pólómat egy bizonyos mardekáros lány előtt, azért az ilyesmi pólón keresztül is meglátszik, sőt, úgy sugárzik az emberből.
Ha elmondom a fiúknak, hogy most mit csnálok, akkor nem úszom meg a következő egy hónapra elég cikizéseket, pedig még az is megfordult a fejemben, hogy Petert megkérem, dobáljon velem egy kicsit a pályán, mert hát az első és legnagyobb különség köztem és a barátaim között, hogy ők mind kviddicseznek. Csak hát a Roxfortban nincsenek feltétlenül felkészülve az ön és közveszélyes egyedekre, akik még talán a gurkó ütőt sem tudják felemelni, nemhogy megülni vele a seprűt, vagy ide-oda röpködni közben.
Ezért kötöttem ki helyette is, ezen az az istenverte tóparton, amit próbálok megkerülni. Már egy hete, de még sohasem sikerült. Az is igaz, hogy minden nap előrébb és előrébb jutok, akár ötven méternyit is, ami azért nagy szám, nálam legalábbis.
Csakhogy nem értem, hogy a francba képesek ezt az emberek mindennap csinálni, sőt, még élvezni is. Az első pár száz méter mondjuk tényleg egészen megnyugtató, csakhogy ami azután jön... inkább folytogatna egy Ördöghurok, az is szebb halál lenne, mint ez.
Na, még csak egy kicsi...
De nem bírom...
A fenébe...

Összeszorított fogakkal kapok a szúrkó mellkasom felé, aztán a térdemre rogyok és eljátszom a hattyú halálát. És egy pillanatra tényleg azt hiszem, hogy meghalok. De valahogy még mindig csak a fájdalmat érzem, ahogy múlnak a pillanatok. A lélegzetvételem valamelyest szabályozódik, és csak ekkor veszem a fáradságot, hogy körülnézzek, meddig jutottam el egyáltalán.
Ha egyenesen előre nézek, csalódottan kostatálom, hogy az a fa, ameddig három napja sikerült eljutni, még messze előttem van. Ha viszont oldalra nézek, akkor amúgy is vöröslő fejjel észlelem, hogy az exem ül egy fa tövében, tőlem pár méterre, sűrű füstfelhőt eregetve.
Talán halucinálok. Igen, az könnyen meglehet.
Lehunyom a szemem, egy egészen rövd pillanatra, de amikor kinyitom, még mindig ott ül, és nem tudom eldönteni, hogy melyik a cikibb. Hogy éppen rajtakaptam, hogy cigizik, amit soha az életben nem néztem volna ki Dorcas Meadowsból, vagy hogy ő meglátta, ahogy éppen nem túl férfiasan, végelgyengülésben kiterültem előtte párszáz méter laza kocogás után, vagy esetleg az, hogy egyáltalán találkoztunk, csak mi ketten, ami nem sűrűn történt meg, nos, amióta mi szakítottunk ugyebár.
Egy félszeg, bamba mosoly kíséretében intek felé határozatlanul, és feltápászkodok a földről, majd a térdemet leporolva megindulok felé. Most már ugyanis nem léphetek csak úgy le. Elvégre barátok maradtunk. Vagy nem?
- Lebuktál – közlöm vele egyszerű ténymegállapításként, amikor mellé érek, pedig valójában a jelenet jobban sokkolt, mint azt mutatom, és habár ott az a mosoly, az oldalam annyira szúr, hoyg legszívesebben megint összegörnyednék a fájdalomtól. - Nem tudtam, hogy te... hogy izé... - mutogatok tanácstalanul a szájából kifigyelő bagóra. Igen, lehet még ennél kínosabbá tenni egy ártatlan kis csevelyt.
 - & - & -
Vissza az elejére Go down

Remus & Dorcas → You are not my happy ending.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Marlene - Alaster: The world is ending. Or exams are coming.
» Dorcas & Marlene
» Dung&Dorcas
» Dorcas & James
» Dorcas Meadowes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-