Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 11 Jún. - 22:18


Az átlagos napok tartogatják a legnagyobb meglepetéseket és erre csak akkor jön rá az ember fia, mikor szembetalálja magát valami nem túl hétköznapival. Bár a Roxfort már amúgy sem egy hétköznapi hely a maga rejtélyeivel és dolgaival, a szellemekkel és a diákokkal. Az egész iskola egy figyelemfelkeltés hiszen mindenki a középpontba szeretne kerülni valamilyen úton-módon, ezért mindennaposak az átok küldések egymásra, a bájitalok vagy a vicceskedések.
Ezek már mind megszokottnak számít számomra, első évben még élveztem a dolgot, tetszett, hogy sose tudtam mi fog történni aznap de most? Most tudom, pontosan mire számítsak, ezért unottan hátradőlve az egyik kőpárkánynak nézek az ég felé. Magányra vágyok már egy jó ideje és szerencsémre az úgynevezett barátaim megértik a dolgot. Ehhez meg van az eszük.
Az idő kivirágzásával nekem is jobb kedvre kéne derülnöm, de néha úgy érzem elveszek a kétségbeesés tengerében. Meg akarok felelni az elvárásoknak, anyát büszkévé akarom tenni s bár nem örülök túlságosan a kényszer házasságnak, de még a jövendőbelimet is azzá akarom tenni. Vagy legalábbis ismerje meg kivel is kezdett ki, de érzem ez halálra van ítélve. Csak egy kirakat feleség leszek, pont, mint anyám, aki megtanulta a tisztelni és valamennyire bele is szeretett az apámba. Nekem nem menne.
A vihar előtti hangtalanság a legjobb alkalom arra, hogy mély gondolkodásba kezdjen az ember s ne vegye észre micsoda szürke már-már fekete fellegek kerülnek a feje fölé. A hangok valahogy kiszűrődtek egészen addig míg McGalagony sípszója nem hasít bele a dobhártyámba. Az egész kastély visszhangzik tőle s talán még a szellemeken is feláll a szőr ettől a hangtól, nem hiába. McGalagony professzor az a személy, akit mindenki tisztel és bármit mond az úgy van, úgy kell csinálni, nála nagyobb tekintélye csak Dumbledore professzornak van.
Felvéve a könyveimet indulok el a sípszó irányába, hogy megnézzem kinek köszönhető ez a szörnyű érzés, amely még mindig nem hagy nyugodni. Rossz előérzettel haladok fel a lépcsőn, a tömeggel együtt lépkedve és közben azon gondolkodva vajon ki miatt kaptuk ezt? Vajon mi történhetett?
- Azt mondják Travers és egy diák összeverekedett. – hallom a suttogásból kiabálássá avanzsáló hangokat, és lefagyok. Ajkamba harapva állok meg a tömeg közepén azon tanakodva vajon miért tehette ezt? Kit akart megvédeni? – Már nincs semmi, elmentek a gyengélkedőre. – jönnek a következő információk, miközben a tömeg belém-belém könyökölve haladna előrébb. Nem mozdulok, míg ki nem tisztul a járat, megvárom a többiek távozását majd csak utána kezdek el a gyengélkedő felé futni, mint egy veszett egér.
A gyengélkedő elé érve át kell küzdenem magam az odagyűlt emberseregen, és nem törődve azzal mit mondanak, horkantanak vagy épp kiabálnak belépek a terembe. Nem törődve a bent lévő tanárokkal, javasasszonnyal, aki a másikkal foglalkozik egyenesen jegyesemhez veszem az irányt.
- Jól vagy? Miért tetted? – érdeklődök leülve az ágya melletti székre. Aggódok, és ezt a felgyorsuló szívverésem is bizonyítja. Miért érzem hirtelen így magam? Miért jó nekem az, ha törődök vele? – Hozzak valamit? – hatalmas szemekkel nézek rá, amiből jól kiolvashatja mennyire aggódok érte.


Raffaello & Őszike



hohohopompom  | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 4 Júl. - 20:52

Feketeség. Végtelen fekete lyuk, ami nyomja a mellkasom, elzsibbasztja a lábaim, hogy ne tudjam mozgatni őket. Levegő után kapkodom, mégsem telik a tüdőm, talán csak én érzem kapkodásnak, az is lehet, hogy alig lélegzem. Nem emlékszem pontosan, mi talált el, nem emlékszem, mi talált el, tulajdonképpen abban sem vagyok biztos, pontosan ki is lőhette ki azt a valamit, de határozottan nem tetszik a hatása. Archie kurva mérges üvöltése ragadt csak meg, ahogy szarrá átkozza az ismeretlent, szóval van egy olyan sanda gyanúm, hogy amint sikerül a csukottnál egy fokkal nyitottabbá varázsolni a szemem, rá fogok jönni ki az, és ezúttal végleg kiverem a szart belőle.
Mert így kezdődött. Egy csapat ötödikes belém kötött – pont belém, akitől rettegnek még a kisebb mardekárosok is, mert az Öt tagja vagyok, hihetetlen – jobban mondva a leendő feleségembe, és akármennyire is ellenzem az egész eljegyzősdit, nem tűröm, hogy úgy beszéljenek róla, mint egy lepedékes éjjeli pillangóról. Szóval tulajdonképpen az egész egy rohadt erős jobbegyenessel kezdődött. Amiből kellemetlen gyomorszájba verés lett, és talán mg egy kis rugdosás is, és határozottan én álltam nyerésre, ez nem is kérdés.  De akkor mi a jó Merlin korpás szakálláért fekszek itt, mozdulatlanul, sötétben.
Óvatosan nyitom ki a szemeimet, olyan érzéssel, mintha két téglát pakoltak volna rá. Nem tetszik, nagyon nem, hunyorogva nézek körbe, már amennyire képes vagyok rá, és laposakat pislogva vizslatom a velem szembeni ágyat, amit legalább tíz ember áll körbe. Már nyitnám a számat, hogy megköszönjem Yaxleynak a megmentést, és megtudakoljam, hogy pontosan mit is tett azzal a félnótással, de éles fájdalom nyilallik a halántékomba, úgyhogy inkább vissza is csukom a szemem, és újra magába szippant a sötét. Utálom a sötétet.
Rózsaillat ébreszt. Bágyadtan nyitom ki a szemem újra, talán csöppet könnyebben, mint... mennyi idő telt is el? Körbeforgatom a szemem, de már csak Autumn áll az ágyam mellett... Autumn?? Rámeredek, már amennyire tudok, kicsit fentebb tornázva magam, nem foglalkozva a visszatérő fájdalommal, és kicsit talán túl hirtelen, de megvonom a vállam.
- Úgy nézek ki mint aki jól van? – Kérdezek vissza rekedten, és direkt nem válaszolok minden kérdésre. Magam sem tudom, mit miért tettem, csak azt tudom, hogy a lány jelenléte ismeretlen nyugalmat erőltet rám. Őt nem bántották. Pár másodpercre lehunyom a szemem, gondolkozva, mire is van szükségem, és mint aki nem tudja mit csinál, fogom meg finoman a csuklóját, és gyengéd erőszakkal áthúzom az ágyamra, hogy közelebb húzódva hozzá a vállára dönthessen a fejem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 17 Júl. - 1:22


Merlin látja lelkemet mennyire nem kívánok senkinek sem rosszat, főleg nem azoknak a személyeknek, akiknek köze van hozzám. Előfordul, hogy nem tetszik mindenkinek a lépése, de a testi épségének megőrzése számomra nagyon fontos.
Ezért próbáltam minél gyorsabban a gyengélkedőre jutni, hogy megtudjam mi történt az én kedves ismerősömmel, aki megint nagyfiút próbált játszani. Kíváncsi lennék min kaptak össze, de valami azt súgja nem én leszek az a személy, akinek elárulja ezt a dolgot. De néha, az ember pozitívan csalódik a társaiban és a lelkem mélyén próbáltam ezt sugallni saját magamnak. Próbáltam pozitív gondolatokkal megtölteni az elmémet, figyelni az apró örömökre az életemből és felidézve mindazt a szép pillanatot – elég kevés van belőlük – amiket Raphaellel osztottam meg.
Mégis mikor beérek az ágyához elönt egyfajta aggodalom, ami eddig is jelen volt, csak nem volt ennyire erős, mint most. Túlságosan elöntenek az anyai ösztönök, mikor egy sérült állatot vagy embert látok. Túl fontosak nekem. Nyújtogatom a nyakamat, hogy a pár ággyal arrébb lévő félt is szemügyre tudjam venni, de a körülálló személyek sokasága nem enged láttatni semmit így hát leülök az ágy melletti székre.
Hangtalanul próbálok létezni, nem szeretném kihozni a sodrából Raphaelt mégsem tudom megállni azt, hogy ne kérdezzek valamit. Aggódok, és ilyenkor fecsegek. Kérdése bűntudatot ébreszt bennem, amiért ilyen bugyuta dologgal traktáltam őt, miközben próbál nem szenvedni.
- Sajnálom, béna kérdés volt… - kérek egyből bocsánatot, és már épp mondanám, hogy ha szeretné akkor magára hagyom és küldök valaki mást helyettem, mikor meleg ujjainak érintése perzselni kezdi a csuklómat. Arcát kémlelem, valami jelet keresve rajta, ami segédvonalként irányítana, de nem látok semmit. Nyugodtnak tűnik, én pedig akaratlanul is átengedem magamat annak az érzésnek, amit már régóta várok. Az odafigyelésnek. Engedem, hadd döntse fejét a vállamra, és lágyan elkezdem simogatni kezét miközben egy régi dalt dudorászok. Kiskoromban énekelték nekem nagyon sokszor, mikor nem éreztem jól magam.
- Emlékszel még a negyedikes bálunkra? Pont a múltkor láttam róla egy fényképet… - akkor került hozzám közelebb a fiú, és azóta a kapcsolatunk megállt. Néha két lépéssel előrébb, néha pedig hattal háttrébb kerülünk. És azok a pletykák sem segítenek túlságosan… de most mégis én vagyok itt mellette ez pedig felébreszti bennem a reményt. Talán túl naiv vagyok, de örülök az apró dolgoknak…

Raffaello & Őszike



hohohopompom  | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Raphael & Autumn → You don't need me, but I need you

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Raphael & Autumn → Mi lett volna, ha...
» Raphael & Gil
» Raphael & Melody
» Gil & Autumn → The taste of your lips...
» Gil & Autumn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-