Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

☀ Darina Rayne EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

☀ Darina Rayne EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

☀ Darina Rayne EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

☀ Darina Rayne EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

☀ Darina Rayne EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

☀ Darina Rayne EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

☀ Darina Rayne EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

☀ Darina Rayne EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

☀ Darina Rayne EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 19 Jún. - 22:29


Darina Linn Rayne





Darina || 15 || Bailee Madison || Semleges


 

Mugliszületésű vagyok. A rokonaim egytől-egyig muglik. Felmenőim között messze visszanyúlóan nem vélték felfedezni a mágia legkisebb jelét sem, ezért nem értem testvéreimmel miért kaptuk ezt az áldást. Vagy inkább átok? A Mardekár házba szégyen sárvérűként létezni. Kegyetlenül meggyötör a sors, de nem Én választottam ezt az életet.
Ez a történet ott kezdődött, hogy a családom titokban tartotta ezt az egész varázs mizériát. Jogom lett volna tudni minek születtem. De nem tudhatták... bennem is megvan -e a szikra. Meg volt.
Éveken át hazudoztak és titkolóztak előttem, s mikor megkaptam a roxforti levelet, minden világossá vált számomra. A furcsa dolgok, a képzetek amiket láttam. Persze a testvéreim azt állították bemesélem magamnak és kezdek megőrülni. Addig - addig mondták még a végén Én is elhittem, valami nincs rendben velem. Ám mikor kiderült... mérges voltam... hihetetlen mennyiségű düh és csalódottság volt bennem, egyszerűen elvesztettem a családomba vetett hitem és reményem.  Inkább viseltem el őket, mint szerettem.
Igaz a Roxfortban tudatlanként érkeztem, de hamar felzárkóztam a többiekhez. Meg akartam mutatni, Én is érek annyit, mint a nővéreim. Hatalmam túlszárnyal majd mindenkit és bosszút állok minden gyermekkori sérelemért. Persze nem tudom mi módon fogom ezt véghez vinni, lehet beszélek egy-két sötét alakkal... vagy talán nem kellene?


Mardekár || Mugliszületésű || Juharfa, 9¾ hüvelyk, sárkányszívizomhúr, rugalmas


Egy szarvas volt. Erős testének izmai megfeszültek miként ugrott át felettem, ki a bokorba rejtőzött. Apa nem tétovázott... elharsogta magát – Most lőj Darina! – Nem mertem. Féltem. Meg kell sebezzek egy dicső állatot, aki nem ártott nekem? Már miért is kellene?
A szarvas megállt a csordogáló forrásnál, s míg ivott, kikecmeregtem a búvóhelyemről, hogy jobban lássam Őt. Közelebb akartam menni, de már így is túl nagy zajt csaptam, mire persze az állat is felfigyelt. Hátat fordított a selyem fodrozódású kis pataknak és egyenesen rám nézett. Most itt lett volna a lehetőség, hogy lelőjem, de nem vitt rá a lélek. Leeresztettem a megfeszített íjat és nagyot sóhajtottam. Most szemtől – szembe álltunk egymással és megtehettem volna, de annyira elvarázsolt ékessége, hogy képtelen voltam bármint is tenni a csodálatán kívül. Az agancsai ékesen 2-3 méter magasra nyúltak. Csak nem súrolta a lombkoronák napsütötte leveleit, melyek zöld és sárgás színben pompáztak. A teste izomtól duzzadt, hamvas szőrzetén megcsillant a fáradt őszi fény, szeméből nyugodtság és tisztelet sugárzott. Karomat óvatosan, lassan előre nyújtottam és közeledni kezdett felém. Vágyott az érintésemre és Én az Övére.. Valami különleges dolog volt köztünk. Már csak centiméterek választottak el minket egymástól, mikor a fülem mellett elzúgott apám tollas nyila és egyenesen a szarvas mellkasába fúródott! Megfagyott körülöttem a levegő. Nem tudtam reagálni semmire. Csak néztem magam előtt a szenvedő szarvast, miként huny ki szeméből a dicső élet. Néhány perc elteltével könnyek szöktek a szemembe, megtörni látszottam. Apám miatt, - aki most a teli torokból üvöltözött velem – elvesztettem egy olyan pillanatot, ami talán soha többé nem lesz már az enyém. Csak a dühöt éreztem akkor, hisztizni kezdtem, a könnyek átváltoztak patakzó folyóvá arcomon. Felálltam és újra kifeszítettem a nyilamat az ember felé aki...
- Darina, Darina... Ébredj!! – hallottam egy tompa hangot, mely próbál vissza rántani a való életbe. Az arcom nedves, ruhám izzad, fáradt szemem a baldachinos ágyam tetejét látta. Csak álom volt. Egy rossz álom az egész...


Canon|| Nonverbális varázslatok|| -


▽The Age Of The Marauders▽



A hozzászólást Darina Rayne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Jún. - 14:22-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 20 Jún. - 13:54


Elfogadva!




Jahj, olyan édes PB-t választottál magadnak. *-* A neved is nagyon különleges, szóval már csak ezzel a két dologgal is megvettél engem magadnak. boldogsag
A jellemzés rész teljes mértékben magával ragadott, átéreztem minden szavadat, nem lehetett könnyű neked... Sad Az előtörténeted is nagyon jóra sikeredett, csak gratulálni tudok hozzájuk.^.^
Nincs is más dolgod, mint menni gyorsan foglalózni és belevetni magadat a játékokba.


Vissza az elejére Go down

☀ Darina Rayne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ethan Rayne
» Krystal Rayne
» Darina & Krystal
» A.... Rayne
» Acantha Rayne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-