Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Remus & Megan ᛰ  embarrassing moments EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Remus & Megan ᛰ  embarrassing moments EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Remus & Megan ᛰ  embarrassing moments EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Remus & Megan ᛰ  embarrassing moments EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Remus & Megan ᛰ  embarrassing moments EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Remus & Megan ᛰ  embarrassing moments EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Remus & Megan ᛰ  embarrassing moments EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Remus & Megan ᛰ  embarrassing moments EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Remus & Megan ᛰ  embarrassing moments EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Remus & Megan ᛰ embarrassing moments



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 15 Aug. - 22:04

to Remus


embarrassing moments ▲▼▲







A halántékomra és tarkómra tapadt hajjal kelek. Melegem van, és folyik rólam a víz, ziláltan pattan ki a szemem. A derekam sajog, a nyakamat is nagy valószínűséggel aludtam el. A szám teljesen száraz és képes lennék egy pohár vízért megölni akárkit. Nagyokat nyelek és nyálazom be az ajkaimat, hogy kicsit is jobb legyen a közérzetem. A szürke fátyol a szememen, ahogy eltűnik, észlelem, hogy nagyon nem ott vagyok, ahol kellene. Erős férfi parfüm illata csavarja meg az orromat, és ami egyébként finomnak mondható lenne most kifejezetten zavar.  Valószínűleg az émelygéstől, ami a gyomromtól indul el a torkom felé. Visszafojtom magamba a hányinger érzését és próbálok felülni a rettentően kényelmetlen pozíciómból, de a fejem úgy húz vissza, mintha betonból lenne.
- Óh, a francba. – kapok a fájdalom forrásához, hogy letöröljem homlokomról a vízcseppeket. Bágyadtan ülök fel és támasztom neki a fejemet a hűvös falnak, ami egy darabig jóleső érzést ad, de mindaddig csak, amíg az agyamba nem férkőzik a gondolat, hogy ki kéne deríteni hol is vagyok. Oldra fordítom hát a fejemet és pár nagyon kedves családi kép láttán rögtön kitisztul a kép, hogy a Potter lakban vagyok.  A kérdés azonban ott motoszkál a fejemben, hogy egyáltalán, hogy kerültem ide?! A képek egyszerre tódulnak a fejembe, hogy mennyire kiütöttem magamat, hogy a sokadik vodka után már nem bírtam a lábamon állni és James magához hozott, hogy ne legyek egyedül. Igazából hálásnak kéne lennem, hogy ilyen úriember volt. Az esti egyoldalú beszélgetésre is emlékszem, amikor szitkozódott, hogy mit fog ehhez Remus szólni és, hogy miért nem tudok figyelni magamra.
Kikászálódok a forróságtól párolgó ágyból, és ahogy lejjebb nézek magamon, rájövök, hogy koktélruhába kifejezetten borzalmas ötlet volt lefeküdni. A tegnap esti világoskék szatén ruhám olyan gyűrött, mint amit a kutya szájából rángattak ki és kifejezetten sehogy se áll rajtam. Meztelen lábamnak jólesik a hűvös érintése a fa padlólapnak, és ahogy csöndesen próbálok kiosonni halkan recsegni, kezd egy léc alattam. Igazából nem is tudom, miért lopakodom, de valahogy nem akarom, hogy akárki is észrevegye a jelenlétemet. Gyorsan zárom be magam mögött az ajtót és a folyosón lévő tükörben rögtön szembe találom magamat tükörképemmel. A ruhám csúnyán gyűrött, a hajam kócos és a sminkem el van kenődve. Kifejezetten borzalmasan nézek ki. Próbálom ledörzsölni a fekete szemfestéket a szemhéjamról, de az csak még jobban, elkenődik, és egyre pandásabban kezdek kinézni. Tükörképemre fintorodom konstatálva magamban, hogy undorítóan nézek ki, a hányingerkeltő alkohol szagról nem is beszélve. Tapogatózva nyúlok a tükör melletti kilincsért hátha az a fürdő és kicsit rendbe tudom tenni magamat mielőtt, hazamegyek, mert ha így meglát apám biztos, hogy elviszi a szívroham.
Sosem voltam még a Potter lakban, ez így lényegesen megnehezíti a helyzetemet. Szerencsémre azonban a fürdőszobára nyílik az ajtó és hasonló férfi illat csapja meg az orromat, mint amilyen a szobámban is volt, és igazából az egész lakás át volt vele itatva. Prüszkölni lenne kedvem, de visszafogom magamat és a csaphoz tántorgok, hogy hideg vízzel lemossam magamról az izzadság ragacsát és az elkenődött szemfestéket.
Az ajtó azonban halk nyikorgással adj tudtomra, hogy valaki belépett a fürdőbe és szinte biztos vagyok benne, hogy James hagyta el búvóhelyét, vagy legalábbis nagyon tudok benne reménykedni, hogy nem a szülei azok.
- Bocsánat, felkeltettelek? – morgom a csapba teljesen érdektelen hangon, aztán mikor felegyenesedem egy roppant megdöbbent szempárral találom szembe magamat a tükörben. Lefagyok, mint egy szobor és akármennyire is szám nyitva van, egy hang se jön ki a torkomon. Hatalmasat nyelek és szemeim hasonlóképpen kerekednek el mint az övé, mint akit valami rossz csínyen kaptak. Lassan, komótosan fordulok végül szembe vele arcomról letörölve a vízcseppeket.
- Remus?! Te…te mit keresel itt? – dadogom. Teljesen gyomorforgató ez a jelenet, és félreérhető is. Hiszen én tudom, hogy mennyire hiányzott nekem tegnap és ezt James is tanúsíthatja, erre most az ő legjobb barátja lakásában kelek fel. Ugyan én is tudom, ő is tudja, hogy Lily is valahol a házban van, hogy ez csak egy hülye félreértés és mégis a gyűrött, ruha a kócos haj, a elkenődött szem… óh Istenem, csak ezt éljem túl.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Szer. 24 Aug. - 20:35

like a saturated sunrise


Sohasem értettem azokat, akik a nyári szünet miatt panaszkodnak, és most mégis el kell ismernem, hogy ez a nyár még alig kezdődött, máris életem legborzalmasabbika. Kezdődött az egész valahol azzal, hogy a Mardekár egy orrhosznyival megelőzött minket a házkupában. Aztán jött a halálfalók támadása a Roxfort ellen, utána Megan eltűnése, aztán az a szőrnyűséges holdtölte. És mégis, mindközül a legrémesebb, aminek már a gondolata is elviselhetetlen, ami miatt biztos megnyílt a pokol kapuja, az Dolohovék bulija.
Sosem éreztem, hogy kevesebb lennék bármelyik aranyvérűnél vagy mardekárosnál. Legalábbis egészen eddig a buliig soha.
A holdtölte utáni éjszakák egyébként sem érnek fel egy kéjnyaralásaal, de azért ez az éjszaka vaalhogy feltette az I-re a pontot, ahogy mondani szokás.
Vérfarkasságom, félvérségem, griffendélességem, lúzerségem egyszerre égetett billogként. Talán ezért volt olyan forróság a szobában, talán ezért hánykolódtam egész éjjel, aztán járkáltam fel-alá a házban és minden tizedik percben a markomba kaptam egy csipet hopp-port.
Ez addig nem volt rossz, amíg Lily be nem aludt, de utána, tehát nem sokkal éjfél után, már egyedül kellett szemenéznem a démonaimmal. Nem mintha nem lenne benne kitűnő gyakorlatom, és mégis, szinte elviselhetetlen volt, ahogy a zöldszemű szörnyeteg a bennsőmet csócsálta.
Abban is biztos vagyok, hogy ezen az éjszakán híztam legalább négy kilót, annyi csokit magamba tömtem, hogy végül már a hasam is fájt nem csak különöző végtagjaim, és bordáim, amik még mindig próbáltak beforrani.
Kínkeserves fintorral az arcomon ébredek, a napsugarak az orromat csiklandozzák, de nem ám kellemesen, hanem a lehető legidegesítőbb módon. Iszonyatosan kell pisilnem. Ez vezetett ki a szobából, ahol aludtam, és ahol James hason horkolva a tudtomra adta, hogy a buli baromira jó volt nélkülem is. Csak azt tudnám, hogy miért nem a saját ágyában alszik, de majd ha felébred, biztos kifaggatom, mert már így is úgy emészt a kíváncsiság, hogy mi volt az éjszaka, hogy Megan mit mondott, mondotte-e egyáltaln valamit, hogy mi volt rajta, hogy mennyire volt észveszelytően szexi, mert hát ezeről a dolgokról úgyis annyira szeret Jamesie beszélni.
Arra viszont nem gondoltam, hogy még azelőtt választ kapok a kérdéseim jelentős hányadára, mielőtt a legifjabbik Potter méltóztatik felkelni. Megütközve nézek a csap fölül rámnéző Megan Morhange-re halványan emlékeztető, beazonosíthatatlan lényre.
- Merlin retkes szakálla, Megan – ahelyett, hogy nem túl férfiasan felsikkantanék, ahogy eredetileg terveztem, inkább ehhez hasonló kedves szavak hagyják el a számat. Egy pillanatra a tükörbe pillantok, mielőtt újra a csap felé néznék, és el kell ismernem, hogy a vizihullára emlékeztető, csapzott hajú, falfehér srác teniszlabdányi véraláftásokkal a szabadon látszó bőrén és azokkal a kráter mélységű karikákkal a szeme alatt még sohasem volt ilyen tökéletesen passzoló partnere Megan Morhangenek.
A kérdése persze valahol távolról elér hozzám is, mitán megkerülte az egész földgolyót kétszer, és már válaszolnám is, hogy bizony ő mit keres itt, de aztán rájövök, hogy ez nem is az én házam.
- Történetesen vendégeskedem. A barátomnál – szólalok meg végül jó pár másodpercnyi habozás után, ajkaimat pengevékonyra összeszorítva, vádló szemekkel méregetem az előttem álló lányt – Jó buli volt az éjszaka? - ennél szofsztikáltabban nem tudtam a tudtára adni, hogy valami rohadtul nincs renden. Mondjuk, hogy a legjobb barátom lakásán találom egy exlúzív buli után, vagy hogy minden szó nélkül felszívódott a csata után és azóta sem került a szemem elé? Én meg majd belehaltam, hogy láthassam, ő meg.. hát fogalmam sincs, hogy mit művel, hogy így fest most. De lehet jo, ha nem is tudom.
Erős nyilalás szalad végig a testemen, mintha elektrosokk kezelés alá vetnének éppen, arcomon is megjelenik egy cseppet sem vidám, torz vonás. - És hogy telik a nyarad, Megan? - úja gyerekes célzásra futja csak. - Küldtem párszáz baglyot neked, de lehet megváltozott a címed – folytatom csevegő hangon és érzem, hogy mindjárt megnyílik alattam a föld.
 You're spilling like an overflowing sink
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 28 Aug. - 11:53

to Remus


embarrassing moments ▲▼▲







Másnaposan szembe találni magadat egy igazán kínos helyzettel nem túl jó párosítás. Csak le akarok fürdeni, megmosakodni és hazamenni, szenvedni. Igazából ez nem túl nagy kérés ugye? Otthon úgyis kaphatom majd a fejmosást, hogy minek ittam annyit és, hogy amúgy is hogy nézek ki, erre most beleütközöm egy nem túl jó passzban lévő Remusba. Nagy nyeldekelések közepette nézem végig. Pont úgy néz ki mint akit jól tarkón vágtak, és ezáltal átrendeződött az egész arcszerkezete. A szürke karikákat a szeme alatt akkor se tudnám észrevenni, ha nagyon, akarnám. Ez valami olyan dolog, amit tud az ember, hogy nem kéne ennyire bámulni, de mégsem tudja levenni róla a szemét. Szeme fehérje pirosasan bevérezve, mint egy nyuszinak és arccsontja természetellenesen állnak előre, mint akire rájárt a rúd mostanában. Én pedig úgy érzem, hogy tükörbe néztem, csak ő éppen férfi arcot öltött. De nekem volt mentségem, hogy miért nézek ki így, mégpedig az alkohol, de ő mivel tud takarózni?
- Jó szarul nézel ki… - biccentem oldalra a fejemet kicsit oldva a rögtönzött rideg hangulatot, íriszemmel tovább pásztázva felsőtestét, amit szabadon hagyva tökéletesen rajzolódnak ki falfehér bőrén a véraláfutások. Összerántom szemöldökömet, hogy jobban szemügyre vehessem őket. Frisseknek és baromi fájdalmasoknak tűnnek. Eszeveszett késztetést érzek arra, hogy odalépjek és végighúzzam rajtuk új begyemet, vagy megnyomorgassam és megkérdezzem, hogy fáj-e mint valami kisgyerek, de nemet intek a bensőmnek és zavartan kapom vissza a fejemet rá, amikor hallom a szavai mögött csengő féltékenységet. Szám akaratlanul is felfelé kezd görbülni, de magamba folyton alsó ajkam beharapásával. Ez azért simogatja a bensőmet, hogy számítok neki ennyire, hogy foglalkozzon velem, hogy féltékeny legyen, amiért egyáltalán itt és így talál.
- Hm…-  rántom, meg a vállamat miközben újra szembe fordulok a tükörrel, hogy befejezzem, amit elkezdtem, vagy legalábbis emberi kinézetet varázsoljak magamnak. Bár ha ezek után nem ábrándul ki belőlem, akkor valószínűleg semmitől.
- Elment egynek. – törölgetem le a fennmaradó fekete pacákat az arcomon, és akármennyire is érzem, hogy ezzel csak valószínűleg még jobban felhúzom, adom alá a lovat és csak akkor fordulok vele szembe, amikor újra feltesz egy kérdést. Erre már morcosabb leszek. Tényleg ronda dolog volt az ahogy viselkedtem, jobban mondva ahogy nem. De nem az én hibám volt, de ő ezt nem tudhatja, és csupán azért húzom fel magamat mert ő csak azt látja, hogy ott hagytam a harc közepén, hogy egész nyáron nem jelentkeztem de egy bulira elmentem berúgni majd a barátjánál kötöttem ki hulla másnaposan, de ez ennél sokkal összetettebb volt.  Igenis iszonyatosan hiányzott és nagyon akartam látni de rám lett parancsolva, hogy ha fontosnak tartom az életét akkor hagyjam.
- A nyaram? – lépek egyel közelebb hozzá, és akaratomon kívül pásztázom újra végig a foltokat a testén.  – Tényleg tudni akarok Remus? – vonom fel a szemöldökömet. Killian a csata után az otthonunkba hopponált, és ott is töltöttem az egész nyarat, hogy még véletlenül se jusson eszembe a halálfalók közé állni.
- Óh nem, a címem még ugyanaz, és köszönöm megkaptam az összeset. – bólintok egyet ezzel is megerősítve az, hogy minden egyes levele célba ért, csakhogy odáig se jutottam el, hogy elolvassam őket, nem hogy baglyot küldjek neki. Persze ha most mentegetőzni kezdenék, hogy a bátyám rabja voltam akkor az megint elég idiótán hozná ki magát így hát higgye csak azt amit akar, így se úgyse jövök ki belőle jól.


A hozzászólást Megan Morhange összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 22 Szept. - 15:32-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Vas. 4 Szept. - 14:43

like a saturated sunrise


Mindegyre csak bámulom és képtelen vagyok napirendre térni a lány fölött. Egyrészt persze bennem a keserűség, a sértödöttség, amiért eltűnt és emberszámba sem vett az utóbbi hetekben. Nem válaszolt a leveleimre, és talán én követtem el hibát, amikor megannyi megválaszolatlan levél után sem esett le, hogy le vagyok koptatva. Mármint nem is lenne akkora megleptés, hiszen csak idő kérdése volt, hogy Megan mikor jön rá, milyen számára előnytelen vásárt csinált. Csak idő kérdése volt, hogy mikor ébred rá, hogy nem vagyok éppen főnyeremény. Ha erre kell valami bizonyíták, hát csak a csata eseményeit kell nekállnom taglalgatni, de őszintén szólva, nem szívesen emlékszem vissza. Nincs túl sok kellemes emlékem, és első napokban titkon irigykedtem Jamesre, amiért nem emlékszik semmire. Aztán tegnap éjszaka megint csak irigyedtem rá, amiért simán, mindenféle bonyodalom nélkül beállíthat Dolohovék bulijára, aztán ma reggel... szóval rémes barát vagyok, és efelől most már nincs kétségem.
De mindehez hozzáadódik az, hogy képtelen voltam elismerni a vereségemet, és nem hagytam abba a kellemetlennél kellemetlenebb baglyok küldözgetését, még akkor is, ha bolondot csináltam magamból Megan előtt. Pár hónapja ennél szörnyűbb dolgot nem tudtam volna elképzelni, mint leégni előtte. Mára azonban átértékelődtek a dolgok. Talán mindnyájunkban, akik ott voltunk. Hogy mennyivel szörnyűbb dolgok is vannak annál, mint mondjuk valakinek amortentiát önteni az italába.
Rekedtes gurgulázó hangot hallatok, ahogy kínomban próbálok felnevetni. Nagyon is tisztában vagyok, hogy milyen szarul nézek ki, de azért reménykedtem, hogy ezt nem teszi szóvá.
- Érdekes, hogy ezt mondod, mintha ma reggel még nem néztél volna tükörbe – nem gondoltam volna, hogy valaha kimondom, ha csak célozgatva is, hogy Megan Morhange nem most éli fénykorát, de azt mondják, mindig kell lennie egy első alkalomnak. A tükörben nézem az arcépeinket és titokban abban reménykedem, hogy ez csak valami rossz tréfa, amit Potterék tükre játszik az ide betévedőkkel, de jól tudom, hogy ez a kőkemény valóság.
A fagyos hangulat valahogy csak tetéződik, és én nem igazán tudom, hogy mit kezdjek vele. Szeretném azt mondani, hogy felejtsük el az egész szarságot végre. De mi van, ha Megan nem akarja, ha ő már továbblépett és így adja tudtomra? Figyelem, ahogy apró mozdulatokkal nekiáll az arcát tisztítani, de még mindig csak a tükörképét bámulom, mintha nem mernék valójában a szemébe nézni. De ő megelőz, felém fordul és ezzel engem is kényszerítve, hogy elszakítsam a tekintetemet a tükörképeinktől.
- Azért kérdeztem – szólalok meg kisvártatva és újabb szünetet hagyok, keresve az idevágó szavakat -… mert kíváncsi vagyok rá. De lehet, hogy nem rám tartozik – teszem hozzá olyan gyorsan és olyan halkan, hogy abban sem vagyok biztos, hogy hallotta. Pedig minden egyes pillanattal egyre inkább biztos leszek benne, hogy erről van szó, és mégis, amikor hideg éllel azt mondja, még mindig ugyanaz a címe, mintha a világ egy pillanatra kifordult volna a sarkából.
Rémes ez a tükör, mert közben a szemem sarkából látom, hogy milyen ázott kiskutya szemekkel meredek rá, és ettől csak rosszabb az egész. Próbálom megemberelni az arcvonásaimat, elvégre felnőtt férfi vagyok, vagy mi a fene, de nem megy. Ha most még hátat fordítok és kimegyek kávét főzni, kevesebb kár marad mögöttem, én mégis képtelen vagyok megmozdulni.
- Értem – bólintok csendben, úgy kapar a torkom, mintha lenyeltem volna egy sivatagot. Közelebb hajolok, olyan komolyan, és rendezett arcvonásokkal, ahogy csak tudok, majd kezem habozva indul meg az arca felé. Rmegeő ujjakkal simítok végig az arcán, különös tekintettel az arccsontjára. A bőre, habár most száraz és cserepes, nekem ugyanolyan finomnak tűnik, mint azelőtt.
- Bocs, csak ezt a részt itt kihagytad – szólalok meg szinte suttogva, mintha attól tartanék, hogy valaki meghallja a házban, hogy Megan rászáradt szempillaspirálját törölgetem.
 You're spilling like an overflowing sink
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 7 Szept. - 21:32

to Remus


embarrassing moments ▲▼▲







- Hát….ennél kedvesebb bókot még sosem mondtak nekem. – tetetett sértődöttséggel fonom össze mellem előtt a kezemet. Legszívesebben csak bólogatnék, hogy valóban undorító a kinézetem, de nőként nyilván nem tehetem ezt meg. Persze a sértődés sem igazi, mert csak egyetérteni tudok vele. A kócos haj, elkenődött smink, kicserepesedett ajkak, beesett szemek és a gyűrött ruha mindennek mondható csak épp szexinek nem.
- Igazából azt hiszem túl sok névtelen alkoholt ittam, nem mintha a név változtatna a tartalmon. – vonom meg nemtörődöm módjára a vállamat. A gyomrom azonban keményen helyesel a mondottakra. Igazán kellemetlen lenne, ha itt előtte dobnám ki a taccsot így inkább visszafogom magamat és csak nyelek egy nagyot. A szám már ki van száradva és öli tudnék egy pohár alkoholmentes italért ellenben kifejezetten örülök annak, hogy ő áll a tükörrel szemben így nem kell magamat méregetnem és próbálkoznom a sötét karikák eltüntetésével. Inkább az övéit pásztázom, és akaratomon kívül bukik ki belőlem a kérdés.
- Jól vagy? – vonom össze aggódva a szemöldökömet. Tényleg nem fest túl jól és a sötét foltok is aggasztanak a testén. Persze nem sok közöm van mindezekhez, hisz én sem vagyok túl bőbeszédű, ami az elmúlt napokat, hónapokat illeti, azonban fékezhetetlen vágyat kezdek érezni aziránt, hogy elmondjak neki mindent, hogy megértse, hogy ne haragudjon, rám ennyire vagy legalábbis ne érezze magát ennyire megvetve. Nem vele volt a baj, épp ezért éreztem magam ennyire ramatyul.
- Egész nyáron nem voltam sehol, nem válaszoltam senkinek. Nos, a felnőtté válás előtti nyaram azzal telt, hogy krumplit pucoltam a vacsorához. – Szavaimmal úgy védem a bátyámat mintha jó lenne az amit tett, pedig a legkisebb mértékben sem tudok vele egyetérteni. Hol normális az, hogy bezár a lakásunkba, elszakít mindenkitől, és a leveleimet is felégeti? Persze ezzel engem és a barátaimat akarta védeni. Minden eshetőséget kiaknázott, hogy senkinek ne eshessen bántódása.
- Gondolom a te nyarad tartalmasabban telt. – biccentem oldalra a fejemet és szégyentelenül kezdem végigmérni minden porcikáját, lábujja hegyétől a feje búbjáig. Próbálom elemezni, hogy mennyi minden változott meg rajta, hogy hány folttal lett rajta több az utolsó találkozásunk óta, hogy mennyivel lett magasabb, nyurgább, férfiasabb.
- Ez valami mazochizmus vagy új hobbid van?– mutatok a véraláfutásokra. Nem tudom szó nélkül hagyni, már annyira ki akart belőlem jönni. Aprón felkuncogok, mintha ezzel oldani tudnám a köztünk támadt feszültséget, de látszólagosan ez most nem jött össze.
Elnyílt ajkakkal figyelem, ahogy közelebb lép majd kezét felemeli. Egy mosolyt húzok a számra, még hozzám se ér, de már érzem, hogy mennyire jó lesz, hogy mennyire akarom, hogy siessen vele.
- Köszönöm! – suttogom az arcába, miközben bátortalanul simítom arcomat a tenyerébe. Annyira vicces, hogy hiányzott ez az érintése, hogy hiányzott ő maga. És ebben csupán az a humoros, hogy mennyire őrülten kezdődött ez az egész. Lehet, soha fel se tűnik nekem Ő, ha nem próbál megviccelni egy kis bájitallal. És ezek után pont előtte akarok titkolózni és mentegetni a bátyámat?! Mikor fül és szemtanúja volt annak, hogy a bátyám elrabolt, hogy közölte velük, hogy ő egy halálfaló? Hát pont előtte szeretném rejtegetni a valóságot, mikor neki lenne a legtöbb joga ahhoz, hogy tudja, hogy tisztában legyen a miértekkel?
- Ugye nem gondolod, hogy direkt nem írtam, hogy direkt hagytalak cserben? – fogom meg hirtelen az arcomat simító kezét és úgy kapaszkodok, bele mintha félnék, hogy sarkon fordul és elmegy. Igazából örülnöm kéne, hogy még szóba áll velem minden kétértelmű tettem után.
- Ugye? – Pánikkal teli szemmel meredek, rá mert tényleg félek a választól, attól, hogy kinézi azt belőlem, hogy képes lennék önszántamból ilyen dolgokra. Igazából nem sok lehetőséget adtam neki arra, hogy máshogy gondolja. Egyértelműen otthagytam és nem írtam neki egész nyáron. Ez vagy arra enged következtetni, hogy meghaltam vagy, hogy egy idióta liba vagyok, aki ilyen bunkó módon akarta őt lerázni. Nos talán meg sem kéne lepődnöm a válaszon.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Szer. 14 Szept. - 12:25

like a saturated sunrise


Ezernyi okom van arra, hogy ne szóljak közbe, hogy ne kezdjek szabadkozni, magyarázkodni. Egyrészt, mert Sirius szerint egy férfi sohasem áll neki magyarázkodni, és hogy szerinte én mindig itt bukom el a dolgokat, hogy néha napján mondok valamit, ami tényleg üt, aztán nekiállok elnézést kérni vagy visszaszívni, vagy ehhez hasonlók és máris elrontom a mókát. Csakhogy most nem vagyok túlzottan vicces kedvemben, és csupán a tényközlés egyszerűségében próbálom kijelenteni azokat a dolgokat, amiket kár lenne tagadni.
A névtelen alkoholok említésére sokatsejtetően húzom el a számat. Valahogy annyira tudtam, hogy erről van szó, nem is kellett volna rákérdeznem. Vajon mennyi alokoholt termelhetett be Megan, hogy ettől így fest másnap? Vajon nekem is innom kéne, hogy viccesebbnek vagy menőbbnek találjon és ne tagadjon le a nyári szünet első napján, mintha semmi sem történt volna köztünk? És vajon, ha innék, viccesebb lennék egyáltalán, vagy inkább szánalmas? Ezt sohasem tudhatja az ember előre.
Mielőtt még bármit is mondhatnék, rám terelődik a szó, és ettől nem vagyok túlzottan feldobva. Mintha nem feszélyezett volna mindig is, ha rólam beszélünk. A kérdését hallva önkéntelenül is felhorkanok, és hirtelen azt sem tudom, hogy mit kellene mondanom.
- Úgy nézek ki, mint aki jól van? – a jó öreg kérdéssel a kérdésre még sohasem hagyott cserben, most mégis úgy érzem, hogy ennyivel nem úszom meg. - Rohadt kényelmetlen otthon az ágyam, mert még kiskoromból maradt és lelóg a lábam és fáj a hátam, szóval átköltöztem Jameshez – fogok bele a magyarázkodásba, amiről korábban azt mondtam, nem férfias dolog. Egyébként mindez igaz is, azért tudom ilyen mély meggyőződéssel előadni, csak hát kihagytam azt a részt a képletből, hogy mondjuk az erdőnkből kifogytak a vadnyulak és én imádom a vadnyulakat, Potteréknál meg hemzsegnek, mert valamikor még a puritánok telepítették be őket, és azóta csak szaporodnak és egyre csak vadulnak. Arról nem is beszélve, hogy mennyivel kínosabbnak érzem, hogy a szüleim nyakán lábadozzak, mint mondjuk a Potter szülőkén, mert.. mert fogalmam sincs, hogy miért. Csak így van, és kész – Szóval, nem te vagy az egyetlen, akinek nehéz éjszakái vannak – jegyzem meg némi éllel a hangomban. Mit tudok én a másnapról, még sohasem ittam tisztességesen, de hát jártatni a számat, azt lehet.
Szemöldököm látványosan szökik a magasba, amikor rájövök, hogy Megan Morhange még nálam is bénább kifogások terén, ami azért elég szép teljesítmény.
- Vagy úgy! – bólintok, mint aki teljesen megérti az egészet, közben rohadtul nem fér a fejembe, hogy ezt most egyáltalán miért kellett felhozni. Inkább hallgatott volna, akkor is sokkal előrébb lennénk. - Szóval a krumpli pucolás az nagyon fontos, mert hát ha vagytok legalább százan tesók és még jönnek a névtelen unokatestvére is, akkor egyszerűen megállás nélkül csak pucolással tölti az ember a fél nyarát, mert hát ezek a kis élősködők folyamatosan éhesek – nem tudok nem ironizálni, nem belekötni, mert valahogy kiabál azért hangtalanul, hogy belekössek.
- Ráhibáztál, az én nyaram sokkal tartalmasabban telt. Ott volt például az a kirándulás a hegyekbe, Siriust el kellett vinni a fogorvoshoz és hát Peter is benyomott valami lejárt patkánymérget, amit aztán .. – elharapom a mondatot, mert talán ez már nem publikus. Peter meg sohasem tud vigyázni. Mindent felfal, ami egyszer elé kerül, nem számít, hogy szokatlan színe van és a mellette levő dobozon azt írja: patkányméreg, vigyázat, halálos. De emberi alakban szerencsére nem üt olyan durván. Csak rossz szaga lesz a szájának. Bár lehet anélkül is rossz szaga volt. Az emlék nem túl kellemes, mégis, amikor rákérdez, hogy új hobbim van-e, önkéntelenül is elmosolyodok.
- A mazochizmus az új hobbim, hogy egészen pontosak legyünk – helyesbítek, és próbálom kitalálni, hogy vajon mi járhat a fejében. Látom, mennyire felzaklatja az állapotom, és hogy akaratlanul is elkezd agyalni, hogy ez az egész mi lehet. Én meg nem igazán tudom, hogy mi lenne a tökéletes mese, amivel előállhatnék. Miért kéne egyáltalán bármiféle mesével előállnom, amikor Megan Morhangeről beszélünk, akinek sohasem lennék képes hazudni. Mármint attól az egy alkalomtól eltekintve, amikor megtettem. Mindennek a kezdetén. Igen, határozottan jó ómen, és totál elhiteti vele, hogy egy rohadtul megbízható srác vagyok. Szeretném valahogy elültetni az aggodalmát, nem akarom, hogy miattam fájjon a feje egy percig sem.
– De nyugi, nem olyan vészes, mint amilyennek kinéz – nem, egy francokat sem, nem sajog minden tagom hogy szinte ordítanék, nem – csak James szerint, ha ilyen feltűnően néz ki, könnyebben tudok csajozni – nem tudom, hogy miért hittem azt, hogy ezzel majd megnyugtatom, csak hirtelen csúszott ki a számon, meg amúgy ez is igaz volt, és valahogy profi lettem lassan a féligazságok terén.
Meglep, hogy nem húzódik el, hogy belesimul a tenyerembe. Annyira meglep, hogy én is elfelejtek elhúzódni, még akkor is, amikor már rég nincsen az arcán rászáradt fekete paca. Amúgy sem szándékoztam hátrébb lépni, de most, hogy megragadta a kezemet, már esélyem sincs visszalépni. Elnyíló ajkakkal csüngök minden szaván, és figyelem, ahogy a pánik kiül az arcára. Mélyet sóhajtok. Aztán mégegyet. Én nem igazán tudom, hogy mit hittem. Hogy mit gondoltam komolyan és mit nem. Az én világomban olyan egyértelmű az elutasítás, hogy amikor az ellenkezőjével találkozom, meg kell csípni, de jó erősen. Ha lehet, többször egymás után, míg végre elhiszem.
- Csalódnál bennem, ha azt mondanám, hogy tényleg azt hittem? – szólalok meg kisvártatva, olyan óvatosan, mintha üvegcserepeken egyensúlyoznék feléje. Egy dolog szembenézni a saját bizonytalanságoddal, de más dolog ezt a másik elé kitárni, hogy igen, a fenébe is, ez a lényed része.
Nem húzom el a kezemet, csak lecsúsztatom a nyakára és közelebb vonom magamhoz, hogy a távolság legalább nem legyen olyan észvesztően elviselhetetlen. – Akkor mégis mi történt? – komolyan, és egyszerre bátorítóan nézek rá, hátha ezzel sikerül ösztökélnem, de félek, hogy ezt a lehetőséget már elbaltáztam a bizalmatlanságommal.

 You're spilling like an overflowing sink
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 22 Szept. - 20:37

to Remus


embarrassing moments ▲▼▲







Bágyadt emlékek kúsznak az elmémbe, a tökéletes pillanatok, amikor a fürdőben voltunk, a fájdalom, hogy nem bízott bennem, az érintése, a csókja íze, hogy mennyire elrontottam volna mindent, ha visszaadom azt, amit kaptam. Az emlékek megszürkültek, már de az illatok olyan vadul siklottak az orromba mintha még mindig ott lennék. A finom szappan és olajok, a fűszeres parfümjének illata, az enyém, amit felerősített a víz. Elhessegetem a kellemes emlékeket és lenyelek magamban egy durva zavarodottságot, amit a hazugsága hív elő belőlem.
- Áh tehát az kényelmetlen ágyad miatt nézel ki úgy, mint akit összevertek. A szemed alatti karikákat kimagyaráztad, de mi van ezekkel? – bökök meg nagyobbacska foltot a mellkasán, amitől már nekem lenne kedvem felszisszenni. Tényleg úgy fest, mint aki összetalálkozott egy vérfarkassal, vagy mint akit elkaptak az utálói és jól agyon vertek. Fájdalmasan lilák, sárgák és rettentő csúnyák.
A sajnálatom azonban abban a pillanatban hullik porrá mikor elkezd viccelődni.
- Baromi humoros vagy. – fintorodom el. - Amikor Rapunzelt játszol a saját házadban még a krumpli pucolás is izgalmasabbnak tűnik, mint a plafont bámulni, amit már amúgy ezer végignéztél és szám szerint meg tudnád mondani, hogy hány házi manó munkálkodott rajta. – csattanok fel dühödten. Ha tudná, hogy kisebb túlzással, de tényleg így volt, biztos nem ironizálna a nyomoromon. Rengeteg mindenért hálás lehetek a bátyámnak azért viszont, hogy tönkretett mindent egy másodpercig sem tudok rá hálával gondolni. Szépen lassan kibuknak belőlem a dolgok és akármennyire is összefüggéstelen számára az egész, rájövök magamban, hogy vicces lenne elmesélni, hogy bezárt a saját testvérem a lakásunkba. Így utólag visszagondolva talán tényleg humoros, akkor azonban nem tudtam nevetni rajta.
- Patkánymérget? – vonom fel a szemöldökömet. – Lehet, velem van a baj, de hogy lehet megenni egy lejárt patkánymérget? Vagy ez valami idióta poén nálatok?  – csak úgy, mint a bájital. Akármennyire is szerettem én is a csínyeket, és jókat tudtam nevetni a jó poénokon, a patkányméreg megevése csöppet sem szórakoztató a számomra. A nyár alatt talán elfelejtettem gyereknek lenni, és megsavanyodott öregasszony lett belőlem. Szomorú felfedezés.
- Csajozni? – újabb kérdés a válaszára és már kezdem zavarban érezni magamat, hogy mást se tudok csak kérdezősködni, de valahogy minden mondatában van valami, ami magyarázatért kiált. Persze ez most pont nem olyan, okom se lenne féltékenykedni a zöld szemű szörny azonban olyan hirtelenséggel, kebelez magába, hogy kis se látok a szememen. Hatalmasat nyelek és próbálom mélyen visszafojtani magamba a feltörekvő beszólást, mert tudom, hogy semmi közöm nincs hozzá, ha a nyáron összeszedett volna valakit, amiatt se kövezhetném meg, hiszen én voltam az, aki életjelet sem adott magáról. Ilyenkor az emberek egyszerűen túllépnek, fogják magukat és tovább állnak, nem pazarolják olyanra az idejüket, akik nem foglalkoznak velük. Így hát igazat kéne neki adnom mégis olyan idegesség lesz rajtam úrrá, hogy a másnaposság miatti émelygésem is eltörpül mellette.
- Még egy plusz pont a te nyaradnak, degenerált összevert férfiakra élvező nők összeszedése… izgalmasan hangzik. – színpadiasan tapsolok és még biccentek is egyet a tökéletesség kedvéért. Túlpörögtem a dolgot, és ki is forgattam a mondandóját, ugyanis egy szóval se mondta azt, hogy volt is valakihez köze mégis olyan rosszul esik, ha belegondolok, hogy más élvezte a társaságát, hogy máshoz ért, úgy ahogy most hozzám, hogy más csókolta meg, és ettől az agyamban minden ér pattogni kezd, mint a pattogós cukorka.
Keze nyomán felforrósodik a bőröm és a fejfájásom is mintha enyhülne, de ez betudható annak, hogy túl erősen koncentrálok a szemeire, az arcára mintsem az önön sajnálatomra. Szájára meredek mikor kiejti, a szavakat mintha nem hinném el, hogy azok közül a csodás ajkak közül ilyen maró mondtat tud kiszivárogni.
- Csalódnék, mert sosem hazudtam neked, és sosem adtam arra okot, hogy bizalmatlankodj vagy, hogy egyáltalán ne bízz bennem. – Mondatom közepén nézek csak vissza szemeibe, miközben akaratomon kívül nyalom meg kiszáradt ajkaimat. A fenébe is még mindig iszonyat szomjas vagyok.  
- Vagy tévedek, Remus? – erősítésre várok, arra, hogy belássa, hogy igazam van, mikor tudom, hogy egyáltalán nincs, mégis szeretném, ha csak egy kicsit is magára vállalna valamit a történtekből, hogy ne érezzem magamat ennyire ramatyul.
Nyelek egy hatalmasat mikor közelebb húz magához, elveszek egy másodpercre a közelségében az illatában, a vágyban, hogy megérintsem, hogy megöleljem és elfelejtsünk mindent, de ez addig nem fog bekövetkezni, amíg nem játszok nyílt lapokkal, túl erősen akar tudni mindent, én pedig túl gyenge vagyok ahhoz, hogy ellenkezzek.
- A bátyám… elcseszett mindent. Elcseszte a nyaramat, a jövőmet, a barátaimat, az életemet… minket. – sírni támad kedvem, de megfogadtam, hogy nem ér annyit ez az egész. Valahol őt is meg lehet érteni. Bezárt, hogy távol tartson minden támadástól, attól, hogy esetleg arra vetemedjek, hogy halálfalónak állok. Az aurorság volt a legbiztosabb pont, amivel meg tudtam védeni magamat a bátyámtól. Egy auror ugyanis hol állna halálfalónak?
- Mindegy, megérdemlem, hogy haragudj rám. Teljesen jogos, és nem is foglak ezért hibáztatni. – bújok ki a fogásából és hátrálok egy lépést, hogy teret adjak a gondolatainak és magamnak is mielőtt a zavarodottság közepén érthetetlenül a nyakába borulnék. Annak ellenére, hogy tényleg sosem adtam okot arra, hogy ne bízzon bennem megértem a dühét, a haragját, mert mégis olyan dolgokat tettem, ami miatt megfordulhatott a fejében, hogy nem érek annyit, hogy az idejét pocsékolja rám. Én rontottam el, vagy legalábbis a bátyám, és vállalnom kell a következményét akármi is legyen az.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Kedd 27 Szept. - 20:33

like a saturated sunrise


Nem mondom, hogy jó érzés hazudni nap, mint nap. Nem mondom, hogy nem érzem magam borzalmasan minden egyes alkalommal, de már kölyökkorom óta arra voltam nevelve, hogy eltitkoljak bizonyos részleteket a magánéletemmel kapcsolatban. Milliószor átfutott az agyamon, hogy mi történt volna akkor, ha a kezdetektől őszinte vagyok, ha nem adom elő a Dumbledore professzor által kitalált zsenális fedősztorit. És megmondom, hogy mire jutottam: kiutasítás, undor, gyűlölet megvetés, félelem. Nem akrom, hogy kerüljenek, mint egy leprást, nem akarom, hogy kizárjanak, nem akarom, hogy rettegjenek tőlem az emberek. Vagyis eddig nem akartam. Most már lassan elértem arra a szintre, hogy tökéletesen hidegen hagy. Csupán azt nem akarom, hogy Megan féljen és undorodjon tőlem. Nincs más választásom, ezzel igazolom magam a nap minden percében.
Ahogy vékony, lehelletfinom ujjaival megérinti a mellkasomat, szeretnék elhúzódni, magamra venn egy nagykabátot, egy pokrócot és építeni közénk egy baromi magas, áthatolhatatlan falat. Helyette lélegzetvisszafojtva tűröm, hogy kielemezgesse a felsőtestem minden egyes szegletét, és kétkedve nézzen rám.
- Nézd Megan, ez... nem olyan egyszerű. Nem valami olyasmi, amire büszke vagyok, vagy amit el tudnék mondani Potterék családi wc-jében, miközben annyira kell pisilnem, hogy alig állok a lábamon – és valóban, már akkor is iszonyatosan kellett, amikor kikeltem az ágyból, és azóta csak inkább jön az inger, és még Megan Morhange sem képes elfeledtetni velem az alapvető szükségletemet, bármilyen meglepő is. Tudom, hogy ezzel csak még kíváncsibbá tettem, de nem jutott eszembe jobb, tényleg. Nem vagyok képes a szemébe hazudni. A francba is, nem megy.
Összevont szemöldökkel, értetlen arccal hallgatom a terelő magyarázatát, amit amúgy sem értek, és nem látom még mindig, hogy mi a fene köze lehet a krumplpuclásnak hozzánk. Összébb szorítom a lábam, abban a reményben, hogy hamarosan igaz választ kapok, de hogy várhatnám el, amikor én sem vagyok képes igaz választ adni? Mély, szaggatott sóhaj szakad fel a mllkasomból.
- Összeütköztem egy szuicid szarvassal, és kiderült, hogy ő az erősebb – adom meg végül magamat, és ujjammal a vállamon lévő véraláfutásra mutatok, aztán a bal bordám felé csusszan az ujjam – Ez, meg a másik két szomszédja egyszerűen összeroppantak, és most gyógyulófélben vannak – aztán az ujjam tovább vándorol az alhasam felé, a pizsamanadrágom szegélyéhez - Erre itt nem emlékszem. Kutyaharapásnak néz ki, de lehet akármi más is. Nem voltam khm.. éppen magamnál, ne haragudj, ha nem tudok minden részletről beszámolni.
Elhallgatok. Várok. Cserepes alsóajkamat harapdálva fürkészem a tekintetét.
- Még nem ismersz igazán minket, talán addig vagy szerecsés, de nekem elhiheted, Peter tényleg ennyire felelőtlen. – szárazon felnevetek, és csak habozva folytatom tovább. - Bár úgy látom, legalább egyik barátommal sikerült legalább szorosabbra fűzni a viszonyt – próbálom a féltéknységet elültetni, tényleg, de hasztalan, kiérződik a hangomból. - Az még mindig nem világos, hogy hogy kerültél Jameshez.
Nem tudom melyikkel nehezebb jelen pillanatban megbirkózni. A mardosó, gyerekes féltékenységgel, vagy azzal, hogy éppen ebben a pillanatban árultam el a titkomat, és úgy kell tennem, mintha mindez természetes lenne, és nem félnék olyan iszonyatosan, minden zsigeremben, hogy Megan itthagy. Pedig igaza van. Valóban nem adott okot arra, hogy ne bízzak benne. Aki közénk áll, az én magam vagyok és a személyre szabott tetves önbizalomhiányom.
Valamelyest könnyebbé teszi a helyzetet, hogy az ő hangjából is kihallom a féltékenységet. Felnevetek. Egészen halkan, és közelebb hajolok hozzá.
- Jól hallom, hogy azért egy egyész hangyányit féltékeny vagy erre a degenerált összevert férfiakra élvező nőre? - nem tudom, hogy honnan szedtem össze annyi lelkierőt, hogy még incselkedjek vele, de érzem, hogy a lelkem egy része fokozatosan lenyugszik. Csak tudnám, miért érzi úgy ez a részem, hogy biztonságban van. Mert közben meg borzalmasan kellene éreznem magam, többek között azért is, mert Megan rátapintott a lényegre.
- Nem, nem adtál. Itt az én elborult agyamról van szó. Ami folyamatosan retteg és rémképekkel tömi tele a fejemet. Ne tudd meg, milyen pokoli, amikor a legnagyobb ellenséged a legmélyebb bensődben fészkel – nem a legjobb kifogás. Nem is szántam annak. Annyi mindent mondanék, de nem tudom szavakba önteni és csak zavaros mondatok hagyják el a számat, amitől csak méginkább zavarba jövök.
Hagyja, hogy közelebb húzzam magamhoz, nem áll ellen, és ezért baromira hálás vagyok, mert ebben a fizikai állapotban nem lennék képes erővel itt tartnai. Bár, ha Meganról van szó, talán beáldoznék egy-két bordát ismét. De mi értelme lenne annak, hogy erőszakkal tartsam magam mellett?
Arcomon előbb csodálkozás, majd döbbenet,végül harag ül ki, és képtelen vagyok kontrollálni az arcvonásaimat, miközben a bátyjáról beszél.
- Ez a te életed, Megan Morhange. Senkinek, hangsúlyozom, senkinek sincs joga, hogy elcsessze. A bátyádnak pláne – olyan erővel kapaszkodom a nyakába, hogy félő, fájdalmat okozok neki. Nem pislogok, nem eresztem el a tekintetét, azt akarom, hogy rám figyeljen, mert ez fontos – Mit művelt? - hangomból kihallatszik, hogy egyre inkább elvesztem a hidegvéremet, és ha most a bátyja elém kerülne, hát biztosan farkaseledel válna belőle.
- Nem haragszom. Te is tudod nagyon jól – teszem hozzá csak úgy mellékesen. Szavaim a fejünk felett lógnak a levegőbe, céltalanul. Nem szavakra van most itt szükség. Vagy ki tudja, talán az az egyetlen mód, ha kiteregetjük a szennyesünket.

 You're spilling like an overflowing sink
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 1 Okt. - 12:59

to Remus


embarrassing moments ▲▼▲







Összeszűkített szemmel meredek rá, mint aki nem akarja elhinni, hogy jól hall. Pedig az én fülemmel aztán az ég egy adta világon semmi probléma. Épp ezért sem vagyok képes elengedni magamtól azt, hogy mondani akar valamit, mégis a hely és az idő nem túl megfelelő… szerinte. Szerintem meg tökéletes, és csessze meg, hogy a pisilésre akarja fogni, hogy így akar kibújni a feladat alól.
- Nagyon komoly dologról lehet szó, ha a pisilés visszatart a magyarázatadásban. – Cinikusan cseng a hangom, és igenis zavar, hogy ennyire nem őszinte velem, hogy nem hajlandó beavatni az életébe.
Úgy méregetem, mint egy kirakati bábut, akit mindenki kénye kedve szerint csodálhat. A csodálás azonban most elmarad, helyette tömör zavarodottság látszik az arcomon. Ez szót sem értek abból, amit mondd, vagy legalábbis jó mélyre eltemetem magamban annak a gondolatát is, hogy igaz lehet az, amit mondd. Oldalra billentem a fejemet és miután ő rámutat sebeire és véraláfutásaira mindegyiket egyesével tapogatom, meg mintha bizonyosságot szeretnék szerezni arról, hogy ezek tényleg ott vannak. Összevont szemöldökkel méregetem őket, és Remus szemébe se nézek csak vadul szemezgetek a hatalmas lila foltokkal. Úgy csinálok, mint egy hozzáértő orvos, pedig közöm nincs hozzá.
- Én…én…- dadogom miközben tátott szájjal pillantok fel rá és a zavartság egyértelmű jelei látszanak a szememben. Nem tudom eldönteni, hogy most viccelődik-e velem, vagy ki akarja deríteni, hogy a legnagyobb baromságokra is bólogatok-e mint egy elvetemült kiskutya. Igazából egyiknek sem örülnék, szóval merem ajánlani, hogy ez a savanyú humor igaz legyen.
- Sajnálom, de egy szót sem értek. – Húzom, hátra a kezemet majd mellkasom előtt fonom őket össze. – Egy normális ember nem fut össze elmebeteg szarvasokkal és támadó kutyákkal, és pláne nem eszik patkánymérget. Mi a franc ez az egész Remus? – rosszallóan méregetem arcvonásait és várom a pillanatot, hogy az arcomba nevessen, hogy hahaha, kész átverés. De a poén része a dolognak elég messzire elkerül minket, én mégis mosolyra húzom a számat, amikor Pottert emlegeti, újfent.
- Részeg voltam, és James ’a nők védelmezője’ Potter magával hozott, hogy apám ne kapjon szívrohamot. – Adok rövid választ a féltékenységére. Igazából tényleg nem kell ebbe többet beleképzelni, mint ami. Csúnyán berúgtam és James magával hozott, mert ő talán józanabb volt, mint én, bár erre nem vennék mérget. Ha egy idegen lettem volna biztos, hogy magamra hagy, de ezt is Remusnak köszönhetem, hogy túléltem az estét. Így nem valószínű, hogy James nyugodtan tért volna nyugovóra, tudva, hogy magamra hagyott úgy, hogy Remussal…. közünk van egymáshoz.
- Pont annyira vagyok féltékeny, mint amennyire te az egyik legjobb barátodra, csak talán nekem okom is van rá. – vonom meg a vállamat, mintha nem érdekelne, a dolog pedig igenis biztos vagyok benne, hogy minden nőt egyesével kínoznék halálra, ha megtudnám, hogy köze volt Remushoz.
- Én arról nem tehetek, hogy saját magaddal nem vagy kibékülve. – Igenis rosszul esik, hogy nem bízik bennem, pedig tényleg nem adtam arra okot, hogy ezt így gondolja… soha.
Mit művelt? Olyan élesen marnak belém az emlékek, hogy könny gyűlik a szemembe és érzem, hogy hatalmas gombóc zárja el a torkomat. Nagyon nyelek ezzel eltüntetve bensőmbe azt, ami ki akar törni. Mégsem engedhetem meg magamnak, hogy bőgjek itt Remus előtt, mint egy elárvult kisbaba.
Csak egy másodpercre nézek, le a földre mintha onnan összeszedhetném a bátorságom morzsáit, de rájövök, hogy ezt mind magamban kell lerendeznem és talán segít, ha elmondhatom végre valakinek.
- Bezárt. – nézek könnytől csillogó szemekkel azokba a bátorító íriszekbe, és megérzem magamban a dühmaró mivoltát, amitől elkezdenek folyni belőlem a szavak, olyan szenvedéllyel és csöpögő haraggal, ahogy talán még sosem beszéltem a saját bátyámról.
- A csata után a házunkba vitt. Nem mehettem sehova, felgyújtotta az összekapott levelemet, és nem írhattam senkinek, mert attól félt, hogy befolyásolni fognak. Azt hitte eszembe jutott az, hogy halálfalónak állok. Felbírod ezt fogni? Én, halálfalónak… ez késsz vicc. – nevetnék, ha viccesnek találnám az adott szituációt. Talán évek elmúltával majd tényleg jót nevetek ezen, bár erősen kétlem. Ujjaimmal összenyomom orrnyergemet, hátha enyhíteni tudom ezzel a fejfájásomat és a kitörni készülő sírásom ingerét.
- Akkor engedett el, amikor felvettek a varázsbűn-üldözési főosztályhoz, mert hát egy auror mikor állna halálfalónak, igaz? – teszem fel a költői kérdést, persze választ nem is várok. – Óh, igen, felvettek. – közlöm vele. Nem várok gratulációt, vagy örömujjongást, és talán ha a bátyám nem lett volna ennyire erőszakos nem is ezt a pályát választom magamnak, a kviddics is közel állt a szívemhez, de ez volt az egyetlen járható út, ha szabadulni akartam a bátyám fojtogató szorításából.
- Hidd el mindennél jobban szerettem volna neked visszamenni és segíteni nektek, és mindennél jobban akartam küldeni neked egy nyüves baglyot, de esélyem se volt. – Hatalmasat sóhajtok, a szám még jobban kiszárad, mint amilyen eddig volt, a szívemről azonban hatalmas kő esik le, és kifejezetten büszke vagyok magamra, hogy a nélkül képes voltam elmondani a történéseket, hogy védtem volna a bátyámat. Nem érdemelte meg, én mégis magamban próbáltam jó fényben feltüntetni, hogy kevésbé utáljam, azért amit tett.
- Ezen tudás fényében, remélem, kevésbé gondolod azt, hogy direkt csináltam mindent. – nyakamon lévő keze után nyúlok, hogy levegyem azt, érzem, ahogy görcsös, és jól esik ez a féltés a részéről. Ügyetlenül fonom össze ujjainkat, és arra meredek. Elönt a szégyen, hogy ilyen gyengének mutatkozom előtte, hogy meg sem próbáltam harcolni a bátyám ellen, tudtam, hogy úgy is ő nyer. Esélyem se lett volna, ő ezt azonban nem tudhatja, és rettegek, hogy nyuszinak gondol mindezért.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Hétf. 17 Okt. - 8:08

like a saturated sunrise


Talán nem éppen megfelelő a hely és az idő ahhoz, hogy megjegyezzem, mennyire hiányzott az a cinikus körmondat, ami Megan Morhange sajátja, és legszívesebben hagynám az egészet a francba és megcsókolnám, de az mégis hogy venné ki magát? Miféle felnőttes viselkedés lenne az, főleg, hogy ilyen komoly dolokról van szó? Mert hát bármennyire is próbálom elodázni, elviccelni, attól a probléma még nem lesz se kevesebb, se kevésbé kétségbeejtő, és éppen ezért borzalmasan érzem magam, amiért még ilyen helyzetben sem szűnök meg egy tizehét éves srác fejével gonolkozni és hagynom, hogy a legocsmányabb alapabb szükségeletim határozzanak meg.
Apropó ocsmány szükségletek. A tizenhét éves tinédzsersrác énem csak méginkább előmerészkedik, amikor Megan Morhange ujjaival végigbarangolja a testem különösen érzékeny pontjait. A bordáktól le, egészen a csípőcsontomig, és nem fér a fejemben, hogy hogy nincs tudatában annak, hogy most éppen mit művel? Mondjuk az is lehet, hogy kettőnk közül ő a normális, és meg sem fordul a fejében, hogy ilyen komoly beszélgetésektől is kanos lehet az ember. Felszisszenek, ahogy végighúzza az ujját a kutyaharapás és a pizsamanadrágom vonalán. Még a nyelvemre is ráharapok, hogy ne adjak ki olyan hangokat, amikért később magyarázkodnom kéne. Így is elég hosszú a lajstrom.
Az is meglehet, hogy nem éppen a legjobb módját sikerült megtalálnom a gyónásnak, mert Megan zaklatott arckifejezéséből elég egyértelmű, hogy fogalma sincs miről beszélek, de azért tisztes távolba húzza vissza az ujjait, és én hálát adok Merlin összes felmenőjének és küldöm őket a pokolba egyszerre, amiért ilyeneket csinál.
Nem pislogok, nem akarok egy pillanatot sem elveszíteni abból a folyamatból, ahogy lassan ráeszmél, hogy miről is beszélek, de látszólag tényleg nem világos. Még itt lenne a lehetőség, felröhöghetnék, hogy április bolondja vagy valami hasonló, de nem teszem, tudja a franc, hogy miért is.
-Őszintén, Megan, jártál te egyáltalán Sötét Varázslatok Kivédésére? - persze már rég lemondtam arról, hogy mindenki úgy figyeljen a roxforti tanórákon, mint szerénységem, de azt hittem naivan, hogy a vérfarkasról szóló rész azért mindenkiben fellobbantotta a kíváncsiság egy halovány szikráját, de hát akkor tévedtem. Türelmetlenül forgatom a szememet, ez most kifejezetten az az arc, amit általában a fiúknak tartogatok, és hosszú, vékony karjaim meglendülnek, mint amikor nagy beleéléssel magyarázni szoktam. - Rémlik még harmadikból az a csúnya, gonosz lény, ami a holdtöltét leszámítva emberként grasszál a nagyvilágban, nagy csomókban hullatja a szőrét és imádja a nyers húst, és a Holdfényszonátát? Az amelyik néha összebalhézik szarvasokkal és kentaurokkal, akik gondoskodnak arról, hogy emberi alakjukban még legalább három napig mozgsképtelenek legyenek? Kivéve, ha van a kéznél csontrapid, de az most nem téma...
Olyan hirtelen hallgatok el, hogy még a kezemet is elfelejtem visszaengedni a törzsem mellé. Ott lebeg közttünk, mintha bármelyik pillanatban folytathatnám, de hát minek egyáltalán?
Igazából minden okom meg van rá, hogy bűntudatom legyen, amiért elsőnek így nekiugrottam, anélkül, hogy akár egyszer is meggondoltam volna, hogy mi állhat az egész nyári hallgatás hátterében, de azért valahol mégis érthető. Tényleg nem adott életjelet magáról, aztán legközelebb nem éppen szalonképes állapotban a legjobb barátom mosdójában találkozom vele. De persze, hogy nem történt semmi.
- A nők védelmezője – kikerekedett szemekkel, hitetlenkedő hangon ismételem meg a szavait, ahogy próbálom megemészteni. - Ezt még szoknom kell – Merlin süvegét rátenném, hogy James régebb nem citálta haza a lányokat a családi házába, pedig bőven volt már dolga velük, főleg, ha azok ittasak voltak, de ez most nem az a helyzet és tulajdonképpen hálásnak kellene lennem, hogy legalább idehozta Megant és találkozhattam vele. Legalább is Megan következő szavai ezt a gondolatmenetet indítják el bennem. Mert ha James a “nők védelmezője” Potter nem hozza ide Megant, akkor valószínleg sohasem jutnak a tudomásomra a lány bátyjának viselt dolgai, a nyári élmények a levelek elégetésével és egyéb szigorított háziőrizettel megspékelve. Félig elnyílt ajkakkal figyelek minen szavára és próbálom az arcvonásiamt úgy rendezni, hogy ne ijessszem meg. Nem akarok sajnálkozni, hogy attól csak mégpocsékabbul érezze magát, inkább a düh, ami urrá lesz rajtam minden egyes mondat után. Ökölbe szorul a kezem, ahogy arra gondolok, hogy Killian Morhange csupán túlreagált féltésből képes volt lcseszni Megan nyarát, a mi rohadt nyarunkat, ami még talán megadatott volna nekünk, mielőtt még olyan dolgok, amielyek miatt alapból halálra volt ítélve ez az egész, beférkőztek volna a tuadtunkba. Sokat emlegetett nyomorék önbizalomhiányom, a farkas ott belül, de főleg a felszínen és a tény, hogy Megan Morhange nem jön vissza többé a Roxfortba, hanem...
- Felvettek? - ennyit vagyok képes kinyögni az egész után. Fejemet ingatva próbálom kiolvasni a sorok közül, hogy vajh, ez egy önálló döntés volt-e vagy csak kényszermegoldás. A sóhaj, amit ezidáig visszatartottam, most végigremeg az egész testemen, és úgy húzom magamhoz olyan közel Megant ismét, hogy ne legyen esélye eltolni magától. Lehet, hogy ez lesz az utolsó és ezután már csak levélben értesülök, hogy távoltartást kért a hatóságoktól.
- Biztos, hogy ezt akarod? Tudom, hogy milyen baromi nehéz aurornak menni, és nem állítom, hogy örülnék egy cseppet is, főleg ezekben a vészterhes időkben, főleg, mert így most már kábé ezerszer menőbb vagy nálam, Megan Morhange, de azt hiszem ez a legkevesebb, amin simán túltenném magam, de ha csupán azért választottad ezt az utat, mert ez volt az egyetlen, és inkább mégis kviddics lenne, vagy valami olyan szakma, ahol nincs közvetlen veszélyben az élete, akkor a bátyádnak is rá kell jönnie, hogy mennyire gyerekes amit csinál. Méghogy te halálfaló – kezem a derekára csúsztatom, s olyan közel vonom magamhoz, hogy teljesen megszűnik közöttünk a tér, homlokomat pedig a homlokának támasztom, és úgy nézek rá, olyan magabiztosan, mintha a saját éltemről beszélnék, mintha lenne bármi belszólásom is. Ó, bárcsak lenne.
Mardosó bűntudatom, amiért olyan hülyén reagáltam le az egészet, egészen minimális, helyette a féltés és az aggodalom, ami inkább leolvasható az arcomról. Érzem, ahogy kezét a kezemre csúsztata, és én reagálásképpen próbálom ujjaimat az ujjai köré fonni. Ez a legapróbb jel mutat csak arra, hogy maradna, de abba is bele akarok kapaszkodni.
- Ne haragudj rám, kérlek. Egy idióta vagyok – ez valami olyasmi, amit imádnak hallani a nők, és minden okok megvan rá, de én mégsem ezért játszom ki ezt a kártyát, hanem mert tényleg komolyan hiszem, hogy egy idióta vagyok. Határozottan nézek a szemébe - Mardj itt – egyszerre próbálom a válaszát előre kitalálni és átadni, hogy mennyire komolyan gondolom – Ne menj vissza oda – a tény, hogy meghívom Potterék házába nyaralni, közvetlen azután, hogy elmondom neki, hogy vérfarkas vagyok, és miuán képes vagyok olyan kis ügyből hatalmas elefántot csinálni. Nos, határozottan is túlzott önbizalmat feltételez. Legalább ezt sikerült megoldani, de bármit is mond, nem akarom, hogy bátyjával egy légtérben legyen továbbra is. - Hidd el, James és én megvoltunk a csata után. De most nem biztos, hogy kibírnám, ha megint lelépnél – annyira szánalmasan hangozhatnának ezek a szavak, és végül is annak is hangzanak, dacára annak, hogy nem sírom el magam, nem verem magam földhöz, hanem viszonylagos nyugodtsággal nézek a szemébe.
 You're spilling like an overflowing sink
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 26 Nov. - 9:59

to Remus


embarrassing moments ▲▼▲







A sebek ijesztően valódiak annyira, hogy egy másodpercre el is merengek bennük olyannyira, hogy csak akkor eszmélek fel mikor halk szisszenést hallok kiszűrődni fogai közül. Felnézek rá és vonásai mintha megváltoztak volna olyannyira, hogy ráeszmélek, hogy talán nem kéne elvetemülten taperolnom mert ez talán túl megy a jelenlegi helyzetünk komolyságán. Kezeimet összekulcsolom magam előtt, hogy ne jusson eszembe még egyszer fogdosni őt. Így csak szemeimmel simítom végig a kisebb nagyobb sebeket megpihentetve azokat a medencecsontjánál. Tudatom nélkül harapok bele alsó ajkamba és rá kell eszmélnem, hogy már rég nem a harapások izgatják a fantáziámat.
A józan gondolkodásom azonban rögtön mélyre löki a pajzán gondolataimat amikor feltesz egy költői kérdést. Szóra nyitom a számat de inkább csöndben maradok és nem szólok közbe mert már iszonyatosan érdekel, hogy mi az összefüggés a szarvasok, harapások, patkánymérget, a haverjai és közte. Értetlenül nézem a kalimpáló karjait ahogy magyarázásba kezd és érzem ahogy szépen lassan leesik az, hogy mit is próbál ennyire vehemensen elmagyarázni. Egyszerre nyilvánvalóvá válik minden, a buli holdtöltekor, nyilván ezért nem jelent meg. A prefektusi fürdő és a hatalmas kék-zöld foltok a testén, a mostani harapások minden egyszerre tódul a fejembe hatalmas zsivajt okozva odabent és úgy ugrálnak össze-vissza villogtatva a vészjelzőt, hogy átfut az agyamon, hogy jobb lenne ha most sikítva rohannék el mellette rázárva az ajtót.
- Te vérfarkas vagy? – Teszem fel a kérdést, de meg se várom, hogy válaszoljon, időt se adok neki arra, hogy egyáltalán felfogja, de magamnak se arra, hogy kiejtettem ezt a szót a számon.  -Te vérfarkas vagy… - olyan lendülettel fordulok sarkon, hogy beleütközök a csapba. Zavartan túrok bele az amúgy is kócos hajamba.
- De, hogy és hogyan és… Merlinre, bántani fogsz? – kerekedik ki a szemem miközben újra szembe fordulok vele. Tudom, hogy nem gondolom komolyan, hisz ha bántani akarna már megtette volna és nem  túl valószínű, hogy Potterék mosdójában fog cafataimra tépni. Mindent elfelejtek amit tanultam régen róluk, hogy mikor változnak át és mi történik velük ilyenkor, csak az lebeg a szemem előtt, hogy mi válik belőle ilyenkor. Egy aranyos kiskutyának még a legszebb jóindulattal se mondhatók.
- És mi köze van ennek Peterhez meg a többieknek? – teszem fel a soron következő kérdést bár egyszerre most annyi van bennem, hogy talán holnap este is itt lennénk ha mindent feltenném.
- Ezek után tök lényegtelen, hogy felvettek-e. – mutogatok már én is ugyanúgy ahogy ő tette az előbb, mégis mikor magához von lenyugszok. Mély levegőt veszek és úgy meredek az íriszeibe mintha ez elbújt vadállatot keresném benne, bár ha eddig nem vettem észre semmit, még az egyértelmű jeleket sem akkor nem most fogom kibogozni a tekintetét.
- Nekem te ilyet ne mondj Remus! – bökök a meztelen mellkasára mutatóujjammal, hogy rámutassak, arra mekkora baromságokat hord itt össze. - Mi az, hogy menőbb vagyok mint te? Most közölted velem Potterék fürdőjében, hogy vérfarkas vagy, és azt mered mondani, hogy az számít menőnek, hogy aurornak készülök. Ezek után ha meg is fordult volna a fejemben, hogy kevésbé veszélyes pályát választok most biztos lehetsz benne, hogy visszamondanám. – jelenik meg egy apró mosoly az arcomon és egy percig sem ijeszt meg az, hogy ekkora hatással van rám. Egyik percről a másikra képes felhúzni majd egy érintésével lenyugtatni. Ahogy homloka az enyémnek ér lehunyom a szemeimet és magamba szívom az illatát ami már úgy hiányzott. Végigsimítom ujjbegyemmel a kézfejét és annyira jól esik a lelkemnek egy a pár másodpercnyi pillanat, hogy elfelejtem miért is kéne rá haragudnom. Ajkaim szétnyílnak és csillogó szemekkel nézem őt. Látom, hogy komolyan gondolja a bocsánatkérést és azt is, hogy maradjak vele.
- Egy feltétellel! – a nyaram már úgy is el volt cseszve az utolsó pillanatokat szerettem volna boldogan tölteni, úgy ahogy kellett volna az egészet. Maró az érzés, hogy hónapokig ezzel a fiúval lehettem volna, ha bátyám nem egy szemétláda. Rengeteg közös élmény és szép pillanat lehetne a hátunk mögött.
- Jobban mondva kettő… ha megígéred, hogy nem eszel meg és elmondasz mindent erről az őrületről! – szabad kezemmel megfogom arcát, hogy nyomatékosítsam a feltételeim súlyosságát.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Pént. 9 Dec. - 9:10

like a saturated sunrise


A lehető legártatlanabb, de közben mégis bátorító tekintettel nézek rá, mintha a személyes cuki bájerőmet próbálnám bedobni, hogy végképp összezavarjam, és szögesen ellent mondjak Megan Morhange gyönyörű ajkait elhagyó egyszerű mondatnak, amit képes többször is kimondani egymás után, más-más hangsúllyal, én meg mint akiről éppen most vették le a mázsás súlyt, sóhajtok egy mélyet, mellkasom is megemelkedik, és egy rövid mozdulat erejéig remegő pilláimat lehunyom, amíg kifújom a levegőt. Csak azért, hogy aztán újra a szemébe nézhessek, és megnyugvást keressek vagy teljes elutasítást. Jó, ez így hazugság, a franc keresi az elutasítást, de hát mire készüljek fel, ha nem a legrosszabbra? És habár annyi minden szól ellene, mégis megnyugvás győz, mert hiába teszi fel Megan a kérdést, ami akár sértő is lehetne, de inkább hangzik számomra játékosnak, és ahelyett, hogy sikítozni kezdene velem, mégis értelmes lénynek titulál, mégis inkább a tárgyalást választja. És ebben a pillanatban, megint feltörnek bennem a különböző szexista az én csajom gondolatok, mert Megan Morhange jelen pllanatban nagyon is kiérdemelte ezt az ősznte, leplezetlen csodálatomat, és hogy csorgassam a nyálam annyi időn keresztül utána, egészen mostanáig, és hogy ez a nyálcsorgatás akkor se szűnjön meg, ha velem van, sőt.
- Ó, de még mennyire – bólintok egészen komolyan és őszintén, szomorú bambiszemek meresztve rá. Nem arra gondolok, hogy most azonnal széttépem, de valahol elkerülhetetlen ebben a helyzetben, hogy egyszer fizikailag akár vagy másképp, bántsam, és nem áll szándékomban hazudni, most hogy végre egyszer igazán őszinte voltam vele. - Valahogy, valamilyen módon biztos bántani foglak. Ez belém van kódolva. De nem úgy, ahogy most elsőre gondolnád – ugyanúgy őszinte akarok lenni, ahogy eddig, csak egy pillanatra inog meg az eltökéltségem. Ha most mindent elmesélek, akkor a legeslegjobb barátaimat sodrom veszélybe, pláne, hogy Megan most még aurorpalánta is, de úgy döntök, ezen a ponton megbízom benne. - Peter animágus és patkány képében néha csinál őrültségeket. Nagyobbakat, mint úgy egyébként. És igen, James és Sirius is animágusok. De Megan, nem mondhatod el senkinek. Ígérd meg- közelebb hajolok, és szinte szugerálom a szememmel. Ami azért magában is vcces, mert arra nem kérem meg például, hogy a vérfarkasságomról szóló információit ne ossza meg másokkal. - Rendszerint elkísérnek az ilyen holdtöltés kirándulásaimra. Hogy kordában tartsanak, de őszintén, szerintem csak így dolgozzák le a fölös energiákat. Van nekik bőven – hangatanul nevetek fel, és olyan röviden, hogy még én is alig veszem észre.
- Hidd el, nekem nem az. Diplomás csajoknál alább nem adom -fogalmam sincs, de komolyan, hogy hogy sikerült eljutnunk onnan, hogy életünk nagy drámáit éljük, egészen oda, hogy már viccelődni is támad kedvem, de valamiért hálás vagyok ennek a megfoghatatlan nyugalmonak, ami Meganból árad, és amibe képes vagyok én is egészen elmerülni. Akkor is, amikor a homloka már az enyémnek koccan, és egészen közelről érzem a testének melegét, és a másnapos alkoholpárát, ami a bőréből árad és nem, nem érzem egy szemernyit sem kellemetlennek már.
- Jó, hát ha nagyon ragaszkodsz hozzá, hívhatunk egy öttagú zsűrít, ami majd minden szempontból végigméricskél minket, és megállapítja, hogy melyikünk menőbb, jó? - arcomon egy apró, de jól látható mosoly bújkál, és habár még mindig kicsit félve, de meglehetősen céltudatosan húzom közelebb magamhoz a csípőjét fogva. Igen, határozottan árad a nyugalom, és ez valahogy fölölír jelen pillanatban minden racionális és kevésbé racionális érvet. Már pusztán a gondolatra is beleremgek, hogy Megan maradni akar, és az sem érdekel, ha egy tányérból kell ennünk, mert Mrs. Potter nem bírja már a szusszal a mosogatást.
- Legyen ez egy kétoldalú megállapodás, Megan Morhange. Nem eszlek meg, és elmondok mindent. Feltéve, ha te végre hagysz engem pisilni, és tényleg elfordulsz, mert szégyenlős vagyok. Aztán meg hagyod, hogy elkészítsem neked életed legtökéltesebb jeges, csokis kakaóját, ami szerintem haszontalan a másnapra, de legalább ezen a téren tudom, hogy verhetetlen vagyok.
 You're spilling like an overflowing sink
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Remus & Megan ᛰ embarrassing moments

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Remus & Megan again
» Remus & Megan
» Remus & Megan
» French moments
» Megan & Amy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-