Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A nyár női karaktere EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A nyár női karaktere EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A nyár női karaktere EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A nyár női karaktere EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A nyár női karaktere EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A nyár női karaktere EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A nyár női karaktere EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A nyár női karaktere EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A nyár női karaktere EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 1 Szept. - 11:42


A nyár női karaktere
 

                               

Itt tudod jelölni azokat a női karaktereket, akik véleményed szerint a legjobban teljesítettek a nyáron. Fontos, hogy maximum 3 jelölted lehet és indoklást is kell hozzá írni, más különben a jelölést nem tudjuk elfogadni. Pár szóban is elég. Smile Azon karakterek is jelölésre kerülhetnek, akik az előző szavazáson nyertek. Kérjük, figyeljetek az aktivitásra, inaktív és olyan karaktereket akik nem játszottak, nem tudunk elfogadni! Illetve aki nem szeretne nyíltan jelölni az nyugodtan küldje el a jelöltjeit nekem privát üzenetben.
Jelölni szeptember 16.-ig lehet!
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 1 Szept. - 14:41
Most felrúgok minden szabályt, és elfogult leszek, de vállalom is. nevetés
Az első jelöltem Silje lenne, mert imádom a karakterét, az userét, a közös játékainkat, a privát üzeneteket, amivel meglep, az aktivitását, a kreativitását, és a mérhetetlen türelmet ahogy hozzám áll. Szóval szeretném neki itt is megköszönni, hogy már a harmadik játékunkat zártuk sikeresen nekem ez óriási siker élmény!

A második jelöltem Panda lenne, aki szintén számomra fontos karakter. Egyszerűen tökéletes női karakter amiért a karaktere nem a levegőben lóg, amiért belevezeti őt rendesen a dolgokba, feláldozza Antonin vágyainak. Illetve Ő az a másik karakter akivel sikeresen már két játékot lezártam, és most játszom vele a harmadikat, és még nem unt meg. Szóval itt is megköszönném ezt neked!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 2 Szept. - 17:05
Pandora Selwyn. Sajnos már elkoptattam minden nagy szót vele kapcsolatban. Szeretem, hogy elesett és védtelen, és ennek ellenére hallatlanul nagypofájú, szeretem a folyamatos, szuicid provokálást, ami a legbensőbb lényege, és szeretem, ahogy tud közben rémült, sarokba szorított, zaklatott lenni. Nagyon komplex és árnyalt, egy igazán eleven, minden részletében élő személyiség. Meg fullban nyomja a szeretnivalót és a bicskanyitogatót egyszerre. Nagyon különleges karakter, és a kapcsolatrendszere csak még különlegesebbé teszi.

Narcissa Black. Cissa épp egy nehéz, sorsfordító szakaszát éli az életének, úgyhogy az elmúlt időszak játékait is áthatotta ez a küszöbön álló változás. Egyébként is lenyűgöző karakter (tökéletes aranyvérű úrilány, saját erejét még fel nem ismerő naiva, felfedezhető benne a későbbi Mrs. Malfoy simára csiszolt ridegsége, de jól leplezett szenvedélyessége is), de különösen ezt a tervezett és aprólékosan végrehajtott személyiségfejlődést emelném ki nála.

Bellatrix Black. Nem, ez még nem a hírhedt, eszelős Bellatrix Lestrange, de megvan benne az ő ígérete is, valami zseniális, ahogy a karakter fiatal és ép énjét alakítgatja a user, bőven vannak tiszteletreméltó erényei is, úgy mint a családja iránti elkötelezettség, a húgai feletti anyáskodás, de nem hiányzik belőle már most sem az agresszió, ugyanakkor nem ragaszkodik ahhoz, hogy máris emberfeletti erejű boszorkánynak ábrázolja, sőt... Szóval na, király.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Hétf. 5 Szept. - 10:44
Narcissa Black, mert egyszerűen nem lehet elmenni szó nélkül a fejlődését látva. Narcissa játékai szépeen ívelnek, elvezetnek a felnőtté válás irányába, ugyanakkor nem erőltet semmit, sőt! Mindennek van oka, mindenben ott a szándék, a tánclépések, amivel halad, egyszerre szívfájdítóak és gyönyörűek.

Petunia Evans, mert jött, látott, bátor volt és engem meg is nyert minden egyes szavával! A motivációi érthetőek, a reagjai minden esetben olyanok, akár egy-egy igazgyöngy. Szinte az orromban érzem az általa lefestett illatokat, hallom a vidék neszeit, a szívdobbanásokat - egy olyan remek fiatal nő szívdobbanásait, aki úgy érzi, sosem lehet elég jó a húga mellett, de nincs szüksége varázserőre ahhoz, hogy fajsúlyos, őszinte és igaz legyen!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Hétf. 12 Szept. - 18:05
PETUNIA EVANS, mert a karaktere tipikusan egy olyan alapanyag, amihez az emberek nem szívesen, vagy legalábbis félve nyúlnak. Ehhez képest jött ez a nő, és a lényegi elemeket ugyan megtartva, de kiemelte a karaktert a saját komfortzónájából. Most Petunia valahogy nem is olyan mostoha, mint amilyennek megismertük, vannak motivációi, van saját élete a varázsvilág általános gyűlöletén kívül, és hát na, mondjuk ki, hogy jót tesz neki, hogy nem egy creepy tizenegy éves srác kerek lencsés szemüvegén keresztül látjuk. Szóval tényleg, srácok, csodálatosan össze van rakva ez a nő, és én szemrebbenés nélkül állítom, hogy sokkal több életszaga van ebben a kézben a karakternek, mint bármelyik filmben/könyvben valaha volt. Mindehhez jön a csodálatos stílus, amivel a user meg van áldva - én leginkább tornához ajánlanám, mert biztos lemész tőle hídba.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Kedd 13 Szept. - 14:51
Cissa az első jelöltem. Valhol már elmondtam, hogy milyen nehéz kilépni a kanon karakterek árnyékából, milyen nehéz új lényeggel és tartalommal felruházni egy karaktert, de Cissának nagyon összejött. Kőkemény világ, amibe belerángatta a user, és olyan kihívások elé kerül, amikből nem lesz egykönnyű kimászni. Mellesleg imádom, ahogy a Black lányok együtt rezonálnak. Mind többet és többet akarok belőlük, de nem titok, hogy Cissa sikeredett közöttük a legmehökkentőbbre.

Most kicsit csalok, és talán nem is ér annyira ez a szavazat, de szerettem volna valahol leírni. Mivel nem volt olyan hű de aktív nyáron, viszont azelőtt már nagyon is megalapozta a user ezt a karaktert, és rengeteget olvashattunk tőle szerencsére.
Agatha a személyes vérfarkas példaképem. Ahogy megmutatja, milyen egy törékeny lányként cipelni a kórt, mint egy lemoshatatlan stigmát, és hogy hogyan lehet ezt a mindennapi élettel összehozni, az valami fantasztikus.
És akkor még nem beszéltem arról, hogy mennyire el tudok merülni egy-egy reagjában. A varázsvilágot olyan természetesen és olyan elragadóan fűzi bele mindegyikbe, hogy gyönyörűség olvasni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A nyár női karaktere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: 2016 díjai :: A nyár díjai :: Első forduló-