Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A nyár férfi karaktere EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A nyár férfi karaktere EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A nyár férfi karaktere EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A nyár férfi karaktere EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A nyár férfi karaktere EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A nyár férfi karaktere EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A nyár férfi karaktere EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A nyár férfi karaktere EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A nyár férfi karaktere EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

A nyár férfi karaktere



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 1 Szept. - 11:44


A nyár férfi karaktere
 

                               

Itt tudod jelölni azokat a férfi karaktereket, akik véleményed szerint a legjobban teljesítettek a nyáron. Fontos, hogy maximum 3 jelölted lehet és indoklást is kell hozzá írni, más különben a jelölést nem tudjuk elfogadni. Pár szóban is elég. Smile Azon karakterek is jelölésre kerülhetnek, akik az előző szavazáson nyertek. Kérjük, figyeljetek az aktivitásra, inaktív és olyan karaktereket akik nem játszottak, nem tudunk elfogadni! Illetve aki nem szeretne nyíltan jelölni az nyugodtan küldje el a jelöltjeit nekem privát üzenetben.
Jelölni szeptember 16.-ig lehet!
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 1 Szept. - 14:46
Az mennyire gáz, hogy a négy férfi karakter akit jelöltem volna az egy userhez tartozik? nevetés Szerintem ez mindent elmond. Kissé megembereltem magamat, és kiválasztottam a négy karakter közül egyet - bár roppant nehéz volt - szóval én megjelölném itt Amycust, mint a nyár tökéletes féri karakterét, a hisztik, a király játékok meg miegymás miatt. Én bírom azt ahogy Amycus szenved a Sötét Jeg miatt, és kíváncsi vagyok, hogy mi lesz vele a későbbiekben. Szóval é nem ragoznám tovább, mert akkor ömlengenem kellene, és azt inkább most nem.. nevetés
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 2 Szept. - 12:07
Teljesen egyértelmű volt számomra, hogy kit kell jelölnöm ebben a kategóriában, ő pedig nem más, mint Amycus Carrow. <3 Hihetetlenül mély és sokrétű a karakter, akiben rengeteg lehetséges potenciál megtalálható, szerencsére a user nem is fél megragadni és kihasználni ezeket a lehetőségeket. Kíváncsi vagyok, hogy végül hova, merre sodorja az Élet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 2 Szept. - 16:57
Amycus Carrow. Nincs még egy férfi, aki ilyen heroikusan, megindítóan és önazonosan tudna "picsogni". És akkor még nem is beszéltünk a nővérével való kapcsolatáról, és ahogyan ez megjelenik szinte minden játékában. Odavagyok az olyan ritka férfikarakterekért, akik úgy tudnak törékenyek, gyámoltalanok lenni, hogy közben nem válnak femininné vagy legalábbis fiússá. Egész nap nézném a vívódását - úgy látom, ezzel nem is vagyok egyedül.

Antonin Prior Dolohov. A nyár sperma-, akarom mondani, pernahajdere kategória koronázatlan királya, és gyanítom, összesített aktivitásban is eléggé az élen lenne. Mindenképp az oldal meghatározó, arculatformáló egyéniségei közé tartozik.

Bjørn Raido. Én a földtörténet kezdete óta halálosan rosszul vagyok a gyerekkarakterektől, és mély megdöbbenéssel észleltem Bjørn személyében, hogy lehet gyereket émelyítő sziruposság nélkül is játszani. Sőt. Élvezetesen! Amúgy meg tök érdekes ez az E/2 írásmódja. Az egyetlen problémám, hogy bár ne kellene folyton másolgatnom a nevét
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archibald Yaxley

Archibald Yaxley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
harvey newton haydon

»
» Pént. 2 Szept. - 18:43
Amycus Carrow. Igazából fentebb már tökéletesen leírták miért érdemelné meg a nyár férfi karakterének díját és újdonságot én se tudok mondani, elég ha olvassátok a játékokat amikben szerepel. Rég találkoztam már ilyen zseniálisan flegma de mégis rohadtul szerethető karakterrel. ( Bár igazából ugyanez igaz Fletcherre is de hát ugye ez majdnem egykutya : DD)

Lucius Malfoy . Akinek a neve hallatán elvárná az ember, hogy szinte mindenki utálja de olyan tündéri a karakter, hogy egészen nehezen lehet nem szeretni - bár elképzelhető, hogy csak én vagyok elfogult, mert a karakterem 95%-ával imádom. Lényegtelen. Jelölném.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Pént. 9 Szept. - 18:30
Amycus Carrow. Egy idő után az ember, főleg ha egy userről van szó, megszokja a csodálkozást, az egyik döbbenetből másikba való brutális zuhanást, és elfogadja, igen, van akinek érdemes megjegyezni a nevét - multik esetén az összeset. Amycus nagyon színvonalas eresztés. Borzongóssá tette a nyaramat. Minden elismerésem az övé!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Hétf. 12 Szept. - 19:16
Annyian mondták előttem Amycus-t, hogy ezek után logikus lenne nekem is őt választanom, már csak azért is, mert a Mardi közös buliban kapott tőle a karakterem egy egész üveg alkoholt, amiért soha nem lehetek eléggé hálás (ja, egyébként látjátok? lefizetett!), de én már csomó ideje elterveztem, hogyha valaha lesz egy ilyen szavazósdi egyszer az életben, akkor mindenképpen DUNG FLETCHER nevét fogom mondani, mert kurvára idegesített a filmben, kurvára leszartam a könyvekben, és mikor megláttam a taglistán, hogy ő is itt van, egyszerűen nem fért a fejembe, hogy mi a kurva élet visz arra egy embert, hogy valaha egy ilyen karaktert megalkosson, szóval ránéztem a profiljára, beleszagoltam az ET-jébe, elolvasgattam a játékait, és akkor... hát, gondolom csillogó szemekkel elkezdtem szivárványszínű nyálat folyatni, egészen más ember lettem, és ha bárki rákérdez, hogy ki a kedvenc Hugrás/ex-Hugrás karakterem, már teljes meggyőződéssel mondom az ő nevét, és szétverek mindenkit, aki nem ért velem egyet. Mert a júzer arany kezekkel bánik vele, még akkor is, mikor épp a nyomorba taszítja, mert kiváló érzékenységgel közelíti meg azt a kérdéskört, hogy pontosan miből is áll Hugrásnak lenni, mert csodálatos a PB-karakter-jellem összhang, mert bármit írnak vele, az nem csak a szavakkal való ostoba játszadozás, hanem tényleg meg van írva. Azok alapján legalábbis, amiket én olvastam Dung-ból, határozottan azt mondom, hogy rossz varázslóról kaptunk hét részes regénysorozatot.


És akkor ott van még NIKOLAI, akiről pár topikkal korábban kifejtettem, hogy lettem végül is rajongója, szóval most igyekszem még inkább creepy stalker-ré előlépni. Szóval, tudjátok, nagyon sok szép vérfarkas sztori létezik a világon, amikben mindig mérlegelgetnek azzal, hogy akkor ez mennyiben átok, mennyiben áldás, hogy mennyire fontos az emberség megtartása, és hogy milyen veszélyes az ezüst. Na most, az ő vérfarkas sztorija nem ilyen. Az ő vérfarkas sztorija tényleg egy állatias, megalkuvás mentes, dögösen tapló figura körül épül. És mikor azt mondom, dögös, nem arra célzok, hogy megtenném valami romance fantasy főszereplőjévé, hanem hogy legyen az az új szexi, hogy ilyen karakterekkel adjuk vissza a vérfarkasnak - mint fogalomnak - a méltóságát. Szóval igen, Nikolai után újra félünk a nagy, csúnya farkastól.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Hétf. 12 Szept. - 19:27
Antonin Dolohov
Azt hiszem ő az első szerelmem a fórumról, és tulajdonképpen azóta csak annyi változott, hogy elkezdett egyre több és egyre jobb indokom lenni rá, hogy így érezzek. És megígértem magamnak, hogy megpróbálok nem átmenni nyálasba. De elég nehéz. Azt hiszem, fut hozzá annyi játékunk a kezdetek óta, hogy fel tudjam mérni azt a szerintem gyönyörűszép karakterfejlődést, amin végigment. És hogy milyen sokféleképpen rezonál a külvilággal. Hogy különböző helyzetek, különböző emberek mit hoznak ki belőle. És hihetetlen, de mindegyiket tök hitelesen át tudja adni.
Oké, vége a nyáladzásnak. Majd egy másik életben, cica.
A nyár férfi karaktere C08cdf8b1247547d1d2814f4f2c7395f


James Potter
Azt hittem, hogy ha utálok egy canont, de úgy igazából, akkor hiába bármilyen jó júzer, én nem fogok vele csak azért sem megbarátkozni. És akkor jött Potter és tökéletesen rácáfolt erre.
Nem győzöm hangsúlyozni, hogy mennyi kliséket, egysíkúsgot rejteget magában James Potter egész lénye (mondom ezt Remusként, bocsi Sad ), és egészen addig nem is kívántam túl sok figyelmet szentelni neki, amíg ennek a legújabb verziónak elolvastam az et-jét és el kezdtem vele játszani.
Úgy szerettette meg velem ezt a karaktert, hogy lényegében nem változtatta meg, mégis olyan bravúrral hozza felszínre azt a Jamest, aki az én fejemben is élt. Azt a flegma, teljesen ártalmatlan tizenéves kamaszt, akinek az esetek többségében fogalma sincs, hogy hol van, mit csinál, miért csinálja, hogy került egyáltalán oda, hogy az már zseniális. A pb meg egy
plusz ínyencség, ami csak hozzáad ehhez a vibe-hoz, amit én valahányszor érzek, amikor meglátom/olvasom.
(és eskü, ez a pár sor meg volt írva még mielőtt láttam volna az előző hozzászólást *.* )
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 14 Szept. - 16:53
egyszerűen képtelen vagyok elfogulatlan lenni, megint..
Antonin, Amycus, és Nikolai a választottjaim : ) mindhármuk karaktere, arca, személyisége, írása, és tulajdonképpen mindene egyaránt elvarázsol, nem hiába játszottam, és játszok jelenleg is velük Wink mindhárman tökéletesen megérdemlik ezt a díjat : )
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A nyár férfi karaktere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Az ősz férfi karaktere
» A nyár női karaktere
» A nyár alkotója
» A nyár segítője
» A tavasz férfi karaktere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: 2016 díjai :: A nyár díjai :: Első forduló-