Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A nyár játéka EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A nyár játéka EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A nyár játéka EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A nyár játéka EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A nyár játéka EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A nyár játéka EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A nyár játéka EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A nyár játéka EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A nyár játéka EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 1 Szept. - 11:46


A nyár játéka
 

                               

Itt tudod jelölni azokat a játékokat, amik véleményed szerint a legjobbak voltak a nyáron. Fontos, hogy maximum 3 jelölted lehet és indoklást is kell hozzá írni, más különben a jelölést nem tudjuk elfogadni. Pár szóban is elég. Smile Figyeljetek arra, hogy ezek a játékok június 1 és augusztus 31 között zajlottak vagy éppen még mindig folyamatban vannak! Illetve aki nem szeretne nyíltan jelölni az nyugodtan küldje el a jelöltjeit nekem privát üzenetben.
Jelölni szeptember 16.-ig lehet!
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 1 Szept. - 14:52
Remus és Megan esküszöm később megkeresem a linkeket, csak nem akartam mindegyiket iderakni, amit a nyáron játszottak. Nekem a személyes kedvencem mondjuk a prefektusi fürdős volt - ezt meg azért nem linkelem,mert szerintem mindenki olvasta, aki meg nem az vessen magára - és úristen. Ez a páros *-* A játékaik élvezhetőek, valóságszerűek, figyelemfelkeltőek, és cukik. Szóval nekem itt is ők az egyik favorit.
Narcissa és Nikolai ennek sem kerestem meg a linkjét - ha nagyon kell persze beteszem - de én személy szerint imádtam. A két különböző írásmód, a két teljesen különböző karakter. Számomra tényleg nagy meglepetés volt, mert megmutatták, hogy két olyan karakter is találkozhat a játéktéren akik amúgy ég és föld. nevetés

// Mindkettő párosnak köszönöm az élményt! <3
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 2 Szept. - 12:04
Oké, hát... tudom, hogy ez most egy hatalmas öngól lesz, de ebből is látszik, hogy mennyire egoista vagyok, ugyanis két olyan játékot szeretnék jelölni, amiben részem van/volt. Sajnálom, nem tehetek róla, imádom őket. Sad

A legelső, ami az alternatív univerzumban játszódik James Potter és köztem. Nincsenek rá szavak, egyszerűen csak imádom.  <3 Annyira erőteljes a kémia a két karakter között, hogy azt le se lehetne tagadni. Oda, meg vissza vagyok értük. (Oké, tudom, elég a nyáladzásból.)

A másik játék pedig a közös buli.  <3 Mivel béna módon sose találom meg a játékaimat az oldalon, ezért inkább nem linkelném be, de valószínűleg mindenki tudja, hogy miről van szó. :O (Ha nem, keresettek rá, vagy sikítsatok a chaten.) Egy mini-kalandnak is beillene akár, mert elég gyorsan pörögnek az események és kíváncsi vagyok, hogy mit fogunk kihozni belőle a legvégén.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 2 Szept. - 16:59
Panda & Antonin. Ez csak egy játékuk a sok közül, de mivel a legutóbbi még nincs befejezve, a legelső játékban pedig nem rajzolódik ki ennyire élesen kettejük feszült, szenvedélyesen gyűlölködő viszonya, erre esett a választásom. Remélhetőleg sok-sok postot írnak még egymásnak, mert rengeteg bennük a potenciál.

Potter/Malfoy (alter). Ha már a nyár szerelmeseire nem jelöltem őket, ez a legkevesebb, hogy itt igen. Annak a túlfűtötten ellenségeskedő feszkónak tényleg kellett egy párhuzamos dimenzió.

Amycus x Lucius. Tudom, tudom, mindkettőjükre ellőttem már egy-egy patront, de akkor is annyira jóóó ez a piszkos, aljas, övön aluli szúrásokkal teli játék. Ahogy ezek geciznek egymással, nem teszi úgy senki.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archibald Yaxley

Archibald Yaxley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
harvey newton haydon

»
» Pént. 2 Szept. - 18:32
én is bedobnám a Dolohov-birtokon zajló bulikát, nagyon sok szálon fut a cselekmény remélhetőleg Pottert is megverik, szóval akárhogy is nézem megér egy jelölést.

aztán még ami nekem nagyon tetszik az Nonna és Timur játéka, alapjáraton nagyon morbid családról van szó meg a két karakter sem semmi és attól függetlenül, hogy még csak az elején vannak nekem piszkosul tetszik az egész.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szomb. 3 Szept. - 9:32
A kaland.
Ezt az egyet jelölném csak meg. Mesélőként és játékosként is nagyon élveztem. Sajnálom, hogy több helyszínen nem volt aktív a játék, de úgy érzem, mégis jól sikerült Smile Nagy élmény egy fórumon ilyet végigvinni, főként, hogy ezzel máris haladtunk a sztorival egy picit, és remélem, sok ilyen helyzet lesz még a jövőben, és a tagok is kapóak lesznek majd rá!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Pént. 9 Szept. - 18:24
Én is a kalandra szavazok. Talán nem is kell mondanom, miért, de azért az illendőség kedvéért hozzáfűzök pár szót. Nem csupán sokakat mozgatott meg, hanem élvezet volt olvasni a hozzászólásaitokat is. Ez a csapatmunka, ami rengeteg érdekes szálat szőtt a karakterek életébe, és talajául szolgált a fejlődésnek - ez méltó az elismerésre. Olyanra, mint amilyet a nyár legjobb játéka érdemel.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Hétf. 12 Szept. - 18:47
MORSMORDE - csodálatosan megszervezett és levezényelt kaland volt, még ha a játékosok egyike-másika akadozott is, a résztvevők száma és lelkesedése mellett nem halt el a közepén az egész mulatság, ami azért, ha körülnézünk mostanában, valójában ritkaságszámba megy. És akkor még olyan csodás HSZK-ek is születtek, ráadásul a mesélői reagok is csak fokozták az izgalmat, pedig az elején hogy tartottunk tőlük... Hát na, szóval ez az, amit más úgy hívna röviden, hogy példaértékű.  


LET'S TALK ABOUT SEX BABY, LET'S TALK ABOUT YOU AND ME - avagy a Mardekár buli. Ezt is azért jelölöm, mert olyat se látok gyakran, hogy egy alulról jövő közös játék kezdeményezés (értsd úgy: nem staff tag, nem staff tisztségében indítja) ilyen szép nagyságot és aktivitást elér a néppel. Ügyesen vezényelt, ügyes HSZ-ekkel telve, ezek után meg senki ne sipítozzon, hogy a Mardekár így leverte a Griffendélt : ((((


PETUNIA & LILY - 1974 júliusa, egy esküvőn - A lehető legjobb dolog, ami valaha történhetett, hogy a két virágnevű Evans lány (őszintén megvallva eleve a kedvenc női karaktereim) összeruccant egy játék erejére. Emberek, nem viccelek, ez már túllépett az SZJ szintjén. Ez már tömör művészet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Kedd 13 Szept. - 8:40
Dolohovék bulija - szerintem bizonyítja, hogy mennyi előleges bizalmat adtam neki, hogy két énemmel is érintett vagyok. De eszméletlen jó kezdés, mindenki együtt, mindenféle kalandmester nélkül. Biztos vagyok benne, hogy még jó sokáig fogjuk emlegetni *___*

Ugyanitt szeretnék valami különdíjat adni az awsomesquad szobás fiúknak, mert valahol jelölni akartam őket, de megfelelő kategóriát nem találtam Sad de úgy minden játékuk, interakciójuk, klikkesedésük, minden vállveregetés és marakodás egy gyöngyszem a maga nemében. <3

Cissa&Nikolaj - nem szokásom meglepődni, vagy ha igen, akkor is nagyon ritkán teszem, de ez a játék tátott szájjal, zsibbadtan hagyott. Azt akarom, hogy örökké játszanak ezek ketten. Igen, sírtam. Mondjuk azért az nem olyan ritkaság nálam :3

És akkor ott van még a kaland is, amit szintén jelölnék. Szóval nekem ez volt az első. Mármint, ami több hsz-nél tovább is jutott. És nagyon ügyesen volt kivitelezve, de tényleg. Kellett valami közös, ami úgy fórum szinten rázza meg az embereket és összeköti őket.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 14 Szept. - 16:59
Nonna, és Timur játéka egyszerűen lenyűgöz, és képtelen vagyok nem olvasni őket, na, nem mintha ezen erőlködnék..
Antonin búcsúztató bulija pedig a másik, aminél a válaszokat várom, és figyelem türelmetlenül, hiszen annyi karakterrel, és szálon mozog egyszerre, hogy lehetetlen nem leragadni nála Wink
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A nyár játéka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A tél játéka
» Az ősz játéka
» A nyár női karaktere
» A nyár előtörténete
» A nyár szépe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: 2016 díjai :: A nyár díjai :: Első forduló-