Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Lord Voldemort EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Lord Voldemort EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Lord Voldemort EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Lord Voldemort EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Lord Voldemort EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Lord Voldemort EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Lord Voldemort EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Lord Voldemort EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Lord Voldemort EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lord Voldemort

Lord Voldemort

C’est la vie
Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Reagok :
17

»
» Csüt. 29 Szept. - 13:26


Lord Voldemort





Tudjukki, Sötét Nagyúr || 51 || Ralph Fiennes || Hatalomvágy


 

APA: Id. Tom Denem | † | Mocskos mugli, bolond féreg. Még hogy az apám? Huh, nem más, mint egy porladó csontváz.
ANYA: Merope Gomold | † | Eldobott mindent egy félkegyelmű mugli kedvéért. Szégyen!
ELŐD: Mardekár Malazár | † | Minden idők legnagyobb varázslója.
ELŐD: Cadmus Peverel | † | Mindenki ismeri a mesét. Így mindenki ismeri a Feltámadás kövét is, ami jogosan az enyém...


Halálfaló || Félvér || 13 és fél hüvelyk, tiszafa, Fawkes főnixtollával


Minden napra jutott valaki, hű csatlósaim egyre hozták az élve elfogni kívánt áldozataimat. Már jó ideje vártam a következőre, Naginivel az oldalamon rettenthetetlen voltam. A kisgyermekként bizalmába fogadott pálca mindig pontosan célba talált.
-Ma este elhozzák őt Barátom!-suttogom a kígyók nyelvén mire az óriás megértően sziszegni, tekeregni kezd lábam mellett. Egy öreg faviskóban várom a legjobb halálfalóimat új rabszolgámmal visszatérni. Ajkam pengevékony mosolyra húzom mikor meghallom a jellegzetes pukkanást a hoppanálás végén, majd tárul is fel a ház ajtaja. Középkorú nő esik át a küszöbön remegve, mögötte négy halálfaló, a legjobbak! Oldalra billentem a fejem miközben áldozatom felém kúszik jajveszékelve. Megcsókolván mezítelen lábam, félig sírva könyörög az életéért. Minden bizonnyal a gesztus az Imperio-átok hatása, magától nem csókolna lábat, felpillantva látom is, hogy a legközelebb álló csatlósom tartja is a pálcáját a nő felé.
-Elég lesz!-szinte rikoltom és egy pillanatra leguggolok a nőhöz.
-Jajj szavad itt semmit sem ér...-sziszegem fagyosan a képébe, majd intek a halálfalóknak, hogy kifelé! Még az ajtó sem csukódik be már emelik hófehér ujjaim a pálcát.
-Crucio!-lehelem gyűlölettel teli hangon, a test ha lehet mégjobban megroggyan, áldozatom a padlón vergődik, iszonyatos kínokat él át. Győzelem ittas mosolyom ajkamra kúszik, de aztán még veszélyesebben kiáltom a kínzás átkát. Újra és újra a mellkasára irányítom pálcámat, hogy végül már csak megmerevedve fogadja a támadást. Szeméből könny gördül ki, ha normális lennék megszánnám és abba hagynám, de amit elkezdek mindig befejezem!
-Avada Kedavra!-pálcámból a megszokott zöld fény villan és a nő soha többé nem vesz levegőt.
-Aurorok!-hallatszik a kiáltás kintről, mire megérintem pálcámmal a Sötét Jegyet miszerint híveimre szükségem van. Nagini elfogyasztja áldozatomat, majd annak rendje s módja szerint kirobbanunk a mini csatába. Már halálfaló és auror is fekszik a földön pálcámmal suhintva küldöm is a gyilkos átkot mely zöld fényével célba talál, a megölt nő férje is örökre eltűnik így a süllyesztőben. Ám mikor az aurorok segítséget kapnak azonnal köddé válunk a halálfalókkal. Biztonságos menedékből szőjük új terveinket, hiszen célom van, és attól senki nem tántorít el! Roxmortsba indítok pár embert, majd beépített embert csempészek az iskolába. Nem csak a feltámadás köve kell, hanem a legyőzhetetlen bodza pálca is. De ezeknek az évszázadok alatt nyoma veszett, ideje kideríteni hol vannak. Minden idők legnagyobb mágusa címe csak úgy lehet az enyém.


Canon || Párszaszájú || Főkarakterem Kaderie


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Pént. 30 Szept. - 8:17


Elfogadva!




Üdvözletem a Nagyúrnak! Már tegnap, amikor belelestem a családleírásodba, tudtam, hogy ez nagyon jó lesz! Örülök, hogy megalkottad őt, hiszen már vártuk és sosem került biztos kezekbe, de most mondhatom, hogy igen. ^^
Annyi megjegyzésem lenne csak, hogy ebben az időben, a karakter még nem ezt az arcot viselte, hanem eredeti alakját, de persze ha neked így jobban tetszik, akkor ebbe már nem fogunk belekötni Smile A történet jó volt, átadta nekem őt! Úgyhogy menj, foglalózz, aztán pedig meglátod, lélegzetvételnyi időd nem lesz majd, annyian akarnak veled játszani!


Vissza az elejére Go down

Lord Voldemort

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lord Voldemort
» Oh lord have mercy
» Lord Capistran
» Voldemort
» Voldemort

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-