Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Oh lord have mercy EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Oh lord have mercy EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Oh lord have mercy EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Oh lord have mercy EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Oh lord have mercy EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Oh lord have mercy EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Oh lord have mercy EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Oh lord have mercy EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Oh lord have mercy EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Seth Samuels

Seth Samuels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nick Robinson

»
» Szomb. 20 Ápr. - 22:24

  Végre nem fagy le az ülepem és kell magamra rángatnom valamelyik téli gúnyám, mert hiába varrtam át, nem mindenkinek jön be a bélelt.
Én pedig sajnos még mindig túl sokat foglalkozok azzal mi jön be másoknak. Ez a tavaszi jó idő kicsalogatott, már nem fér több alkímia tétel a fejembe. Van ez a farmerkabát, eligazgatom magamon, ahogy villámgyorsan körbenézek ki látja, hogy cibálom egy kicsit, aztán zavartan tovább indulok a megtorpanásból, amibe mégis merevedtem közben.
Senki sem figyel, azt hiszem szerencsésnek mondhatom magam, amiért nem vagyok túl feltűnő, hiába álmodozom gyakran arról, nekem is véla vérem van, ha megcsókol egy fiú átváltozom végre valami szebbé, mint a mesékben.
A jó időre való tekintettel csinálni kellene valami menőséget, kényszerítenem kell magam, ne forduljak a kviddicspálya irányába, ott dekkolok télen, nyáron, viharban, szélben, hogy szurkoló fiúként néhány csajt buborékokba dobálgassak. A legrosszabb az egészben, hogy tilos óvatosan másfelé lesni, történt már, hogy emiatt leestek, csak mert egy-egy srác egyszerűen pont akkor vonult át a pályán és én igenis elcsíptem pár feszes hátsót, akkor is, ha nem volt rajtam a kontaklencsém.
Nagy levegőt veszek, legálisan bámulhatnám őket, ugyanakkor ki tudja melyik ház csapata edz éppen, ha van egyáltalán edzés és biztosan beszólnának, ha ennyire érdekel a kviddics miért éppen szurkolófiúnak álltam?
Bátortalanul lesek az út felé, ami egyenesen levezet az egyik szórakozóhelyhez, máris érzem, ahogy pulzusom gyorsul lélegzetem szapora ritmusára, szemeim kissé tágra nyílnak már csak az elgondolástól, én ott egy szebb világban ki mindenkivel futhatnék össze.
Nyilván valami állatságos belépőt kellene produkálnom, segítene ha nem botlanék fel, amíg átlépem a tinédzserkocsma küszöbét, cigivel a számban például, lehetne ez a farmerdzseki bőrből, fenébe is.
Mert természetesen sem az italt sem a dohányt nem próbáltam még, csak mindig baromira rákészülök, Des rohan elhamarkodott bulikba, míg én rekedtséget mímelve nyögök, hogy nem érzem jól magam, hiszen ki nézne rám, ha ő ott van. Máris hatalmas előnnyel indul velem szemben, lány.
Matatok zsebemben, mert gondolatban felkészültem, már csak csórni kéne valakitől egy szálat és beleszívni egyszer, még a nagy berobbanás előtt, hogy legalább lássam nem kapok-e instant tüdő vagy szájrákot, esetleg kezdek el fulladozni, ami mindennél kínosabb lenne.
Elvis Presleys cigarettatartóm üres, kinyitom, majd visszacsukom, az a lényeg végülis, hogy ezt beszereztem, megtölteni ráér később.
De hol? Hogyan? Nem fog menni, megtorpanok és erősen fontolgatni kezdem a visszafordulást, nem, képtelen vagyok rá. Torkom köszörülöm, ahá, pollenallergia, természetesen nem megyek, mindjárt belázasodom, csak még egy perc.

   
   
Boney & Sethi


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Boney J. Fell

Boney J. Fell

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 24 Ápr. - 18:42
Seth & Boney

Ugyanaz a szombat este, mint az összes többi, ugyanaz a fülledt levegőjű kocsma, ugyanazok az arcok, ugyanaz az istentelenül szar, hígított felmosóvíz ízű, alkoholmentes sör. Újra és újra meggyőződök arról, hogy nem nekem való ez a hely; az iskolatársaim nagy része itt tolong, egymást túlkiabálva próbálnak szóhoz jutni, idétlen vihogásuk pedig úgy mar az elmémbe, mint zombi koponyájába a láncfűrész: brutálisan, kellemetlenül. Az ilyen pillanatokban hiányolom az utcánk végén lévő, lepukkant, késdobálós romkocsmát, ahol múlt nyáron játszottunk a bátyámmal; ott legalább nem üvöltött a társaság, mint egy csoportnyi veszett sakál, nem is igazán találkoztam ismerős arcokkal ott Oscaron kívül, akit az esetek nagy százalékában én magam vittem oda, hogy ne csak a bátyám hülye fejét kelljen bámulnom az egész estén át, meg egyébként is, hétvégi attrakcióként jogom volt bevinnem bárkit magammal, egész addig, amíg nem csináltunk semmi olyat, amibe a varázstalan rend gondos őrei beleköthettek volna, és általában nem csináltunk semmi olyat, amibe a rend gondos őrei beleköthettek volna.
De most Oscar nem volt itt, és én lassan a világból kiuntam magam a bárpultot támasztva; a csinos csapos lány ma este pont nem dolgozott, a srác pedig, aki helyettesítette, nem volt annyira érdekes személyiség, hogy tíz percnél tovább lekössön - csak odáig jutottunk el, hogy megdícsérte a tetoválásom, amit megköszöntem, meg szuggerálta, hogy jól állna egy piercing, amit megint csak megköszöntem, mint szuggesztiót, mert ha valamikor, valami csoda folytán híres rocksztár lenne majd belőlem, még az imidzsembe is illene; bár nem tudom, az iskola vezetősége mennyire lenne elragadtatva tőle, de ezen ráérek majd akkor elgondolkodni, amikor végre rászánom magam, nem igaz?
Végül úgy döntök, inkább feladom ezt a felmosóvíz ízű sört és az unalmas társaságot és kikísérem magam a lokál elé rágyújtani; gondolom, attól se tartott vissza senki, hogy ezt idebent tegyem meg, de nem akartam még többet rontani az egyébként is fülledt levegőn, ami valami ragadós szutyok módjára tapadt a tüdőmbe - és mielőtt potenciálisan továbbmentem volna egy másik lokálba, vagy rábírtam volna magam arra, hogy ide visszatérjek, szükségem volt egy cigarettaszünetre, csak egy szálra, esetleg kettőre, mielőtt eldönthetném, hogyan tovább. Mi a legrosszabb, ami történhet, hogy vissza kell majd térnem az iskolába a gitáromhoz? Azt hiszem, egy ilyen perspektívával még együtt tudok élni...
...amíg valahol félúton meg nem állít valami, vagyis egész pontosan valaki; egy jóval ismerősebb arc a tömegben, mint minden korábbi, a felüdülés édes íze a számban, mert Ő pont olyan személy, akire nem számítottam volna itt, és párat pislognom is kell, hogy megbizonyosodjak arról, hogy jól látok és nem csak ideképzelem őt magamnak, mert valami értelmetlen, elfuserált csoda folytán a fejembe szállt az alkoholmentes sör.
- Seth Samuels! - Ezer wattos a mosoly, amire az ajkaimat húzom, ahogy odalépek hozzá, reménykedve abban, hogy nem hozom rá a szívrohamot keresztben meg hosszában; úgy álldogál ott, mint akinek valamiféle segítségre lenne szüksége, nekem meg jól jönne egy valamivel értelmesebb társaság, mint a félig üres sörös üvegem, szóval kapok a lehetőség után, még annak ellenére is, hogy tökéletesen tudatában vagyok annak, hogy Ő és én nem vagyunk a legközelebbi barátok, esetleg néhány közös eseményen fordulhattunk meg eddig együtt, amikről Ő mindig hamar eltűnt, és amik nagy részére én nem is emlékeztem, szóval... Ez egy tökéletes alkalom arra, hogy jobban megismerkedjünk, ha már ugyanabba a házba tartoztunk, nem igaz? - Sosem gondoltam volna, hogy itt fogunk találkozni... Destiny nem jött veled?
Lehet, ez nem a leghelyénvalóbb kérdés, de őszintén szólva előbb számítanék a lányra egy efféle helyen, mint magára Seth-re; mondjuk így, jobban belegondolva, a lányt se láttam itt ma este, pedig a korábbi hetekben majdnem mindig itt lógott néhány barátjával, meg azzal az egészen csinos lánnyal, aki talán egy évvel alattam járt és a Szarvas kígyó házába tartozott... Részletkérdés, azt hiszem, eltértünk a tárgytól.
- Szörnyen nagy a hangzavar itt, nem jössz ki egy kicsit? Úgy nézel ki, mint akinek jót tenne egy kis friss levegő. - Az is elég valószínű, hogy inkább nekem jönne jól a friss levegő, meg egy cigaretta, de egyszerűbb másra ráfogni; aztán még mindig visszatérhetünk ide, vagy mehetünk máshova, csak ne álldogáljunk itt, az ajtóban, a semmi közepén, mint két rakás szerencsétlenség, mert az egyikünkre se vet túl jó fényt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Seth Samuels

Seth Samuels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nick Robinson

»
» Szomb. 11 Május - 21:53

Sok minden lejátszódik most a fejemben, ráadásul egyszerre. A zöme olyasmi, mint jaj és ne, ó és hoppá. Mintha meztelen sétáltam volna be az oroszán barlangjába. Meztelen, vagyis Des nélkül.
Ha folyton vele vagyok esélyem sem lesz bárkivel megismerkedni, valami ilyesmit mondogattam magamnak, mikor is? Időzavarom szinte viszket, mintha egy hét is eltelt volna, hogy kiléptem a hálóból.
Elmebeteg ötlet volt, mert én mindig lazán vigyorgom Des mögött, ott az én helyem, miközben igyekszem normálisnak tűnni. Alig motyogok oda valamit, megintcsak, hogy normálisnak tűnjek, ha kérdeznek kurtán válaszolok, egy-egy szóval legfeljebb, mint a leghétköznapibb mogorva kamaszok.
Legfőbb gesztusom a vállrándítás, szavajárásom a naés és a nem, talán aha. Ennyi mindössze, hátul a védvonalakban és mindig Destiny mögött.
Elment az eszem, azt hiszem, sűrű sóhajokat veszek, fejem kissé leütöm, ahogy hajam arcomba simítom, mintha ez segítene elbújni.
Fogalmam sincs hogyan kezelném ezt az ismerkedés témát, ha valaki helyes lenne, vagy legalább átlagos, ember kinézetű és valami csoda folytán az utamba kerülne mégis mit mondanék? A csá túl lezser köszönésnek és a szia béna. A biccentés túl kevés, a hali, gagyi és…
Megugrok, ahogy a nevemen szólítanak, csak így hirtelen, miközben én egyetlen élhető terepemen, a fejemben járok és a legkevésbé ideillő felkiáltással köszönök.
- Úristen!
Amit ráadásul esélyem sincs átgondolni, mert kb. majd orra bukom hirtelen ijedségemben. A szívem dobogásának ütemét, vagy a pulzusszámomat ne is említsük. Ez most…hirtelen jött.
Halálra váltan, talán mert tudta a nevem valaki, a teljes, mugliszármazású, tökéletesen semleges nevem, fordulok Boney felé, igen ő híres és tudom kicsoda. Nagyjából ennyi is, zéró más infó, a következő kérdés már Destiny, hát persze, mintha rám lenne írva, hogy a szimbiótája vagyok.
Igyekszem jó képet vágni, mert nem mintha rosszul esne, a hétköznapi srácok mindent leszarnak és semmi nem esik rosszul nekik.
- Nem jött, nem tudom hol van… Valószínűleg randizik.
Kicsit akadozok, ráadásul nem érzem elég unalmasnak, amit mondok. Teljesen másképp kellett volna válaszolnom, például csak annyit, aha.
Hangot én nem is hallok, be van dugulva a fülem ebben, amit most valóságnak hívok és a szám eltátva azt hiszem. Nagyjából egy másodpercet hagyok magamnak feldolgozni, hogy ő nem Destiny. Segít, hogy híres és vagány lány, mint ő, sőt…Des fokozott formája.
- Persze. Nagyon látszik?
Ennyit arról, hogy összeszedem magam. Legalább kimegyünk. Innen könnyű lesz mindenre ahát mondani, aztán, hogy oké és csá. Lelépni. Ha látszik rajtam, hogy friss levegő kell sokkal leleplezhetőbb vagyok, mint sejtettem.
Kiérünk, megcsap a levegő, mintha kevesebb lenne fejemben a zaj. Sóhajtok, toporgok is, mintha kötelező lenne fáznom.
- Te gyakran lógsz itt?
Valamit kérdeznem kell, ugye? Csak nyugodtan, mintha az időjárásról beszélgetnénk.



 
 
Boney & Sethi


 
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Boney J. Fell

Boney J. Fell

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 15 Május - 15:48
Seth & Boney

Hát, azt hiszem, az elég kínos, hogy szerencsétlenre már így, a legelején ráhozom a szívbajt; ha véletlenül meggyilkolnám a figyelmetlenségemmel, a kis barátnője minden bizonnyal utánam jönne és jól megcsapkodna, hogy egyáltalán hogy meftem ilyet tenni, szóval... minden égiek, segítsetek, hogy ez ne történjen meg! Minden esetre hatalmas kő esik le a szívemről, amikor mégsem hal meg, sőt, még csak el sem szalad előlem, mint ahogy azt minden másik ember tenné, ha rá lenne hozva a szívbaj.
- Az "úristen" rendkívül hízelgő... De a "Bones" is teljesen jó lesz. - Halkan nevetek, és igazából nem is vagyok biztos abban, hogy ezt hallja, tekintve, mekkora a hangzavar körülöttünk; persze az idióta kérdésem nem kerüli el a figyelmét, és igazából amint kimondom, már meg is bánom, hogy ezt megtettem - és talán ez lenne az a pillanat, amelyikben taktikusan érdemes lenne elismerni, hogy Destiny jelenléte csak addig érdekelt volna, amíg megkérdeztem volna tőle a szép barátnője nevét, aztán édes mindegy lett-e volna, marad-e vagy sem, de hát... Majd megkérdezem máskor, nem? A szép lány addig csak nem fog elszublimálni az iskolából...
- Nem is baj igazából. - Szórakozottan legyintek, egyből lezártnak is tekintve a Destiny-témát; egyébként sem akarnánk, hogy elővegye a csuklás a randija közepén, nem igaz?
- Hát... egy picit látszik, de ne aggódj, mind így kezdtük. - Én például a bátyám árnyékában jártam mindig, kitartóan csimpaszkodva rajta, hogy vigyen magával mindenhova, csak azért, hogy utána kínosan álldogáljak a szórakozóhely sarkában, mert hát tiniként nem sok mindent tudtam ott kezdeni magammal. Mármint fiatalabb tiniként; mostanra már egész jól ment ez a szocializálódás, képes voltam félretenni az önzést és nem csak a saját szükségleteimre gondolni, ezért is húzom végül magammal a fiút kintre, az ajtón túlra, mert hát... Kicsit kamuztam, nagyon látszik rajta, hogy nem igazán akar odabent lenni.
- Őszintén szólva nem, nem vagyok oda annyira a helyért. - Hanyagul vonom még meg a vállam, mielőtt hátam a falnak vetném; a bőrkabát háta tompán puffan a téglafalon, és biztos vagyok benne, hogy még napokkal később is söprögetni fogom magamról a téglaport, de hát valamit valamiért, nem igaz? - Mondjuk... minden hónap utolsó szombatján élő zenés este van, olyankor megéri eljönni; sikerült már így beszélnem néhány fellépővel, lenyúlni néhány trükköt meg dalt. Valamikor el kéne jönnöd egyre, lehet, még tetszene is.
Pár pillanatnyi kutakodás után még a cigarettás dobozom is megtalálom valamelyik zsebemben; mondjuk azzal kapcsolatban vonakodok még, hogy Őt megkínáljam-e, de végül felé nyújtom a dobozt, kivárva egy hosszabb pillanatot, hogy döntést hozzon, kér-e az instant tüdőrákból vagy nem feltétlenül - csak ezután veszek ki egy szálat magamnak is és gyújtok rá, egy elnyúzott sóhaj kíséretében szívva a tüdőmbe a füstöt. Kicsit bánom is, hogy ez nem a korábban emlegetett élő zenés este, azt talán még élveznénk is, de ez... Gáz. Mármint a hangzavar, nem Seth, ő egészen aranyos a maga kis szerencsétlen módján.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Seth Samuels

Seth Samuels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nick Robinson

»
» Vas. 16 Jún. - 17:32

Nevetek. Kicsit és hülyén, hehegve, de a vicc jó volt, ő nem az atyaúristen, én sem vallásos. Bizonyára gondolatban, ha nagyon megerőltetném magam, képes lennék ilyesmiket előkotorni a tudatalattimból, vicces megjegyzések, menőség és mindez persze maradna gondolat, mert a fontos helyzetekben, vagy csak simán helyzetekben, soha nem jut eszembe ilyesmi.
Talán Desnek elpuffogtattam már néhány vicces megjegyzést, de ő teljesen más kategória, mint egy menő idegennek mondani bármit is. Azért nevetek, láttatom, hogy értékelem én az ilyesmit és nem vagyok nyolc karú polip űrdongó. Még csak nem is dongok.
- Igen, tudom…
Vágom én a nevét, tudom kicsoda. Meg sem kellene lepődnöm, hogy nem tudom magam rendesen előadni, egy ilyen menő, félremosolyú csával, ahogy a nagy haverok köszöntik egymást akkor is, ha még sosem beszéltek. De én vagyok a zavart kisfiú pírral az arcán, megint.
Nem hát, nem baj, én, itt, egyedül, segítség nélkül olyan lehetek, mint egy két lábú ló. Azért nagyon tanulmányozom a földet, mintha baromi érdekes lenne az a néhány eltaposott cigarettacsikk. Persze visszafogom magam, mielőtt olyasmit találnék kinyögni, szemetelni mennyire csúnya dolog, vagy a környezetvédelemről kérdezgetném őt.
Inkább örülnöm kéne, hogy számára nem tragédia Destiny hiánya (mint nekem) jó képet vágni a dolgokhoz, folyamatosan, csendben, csak jó képet.
- Mind? Úgy értem igen, aki először van ilyen helyen. Nem mintha én először lennék.
Furcsa kis karmozdulatot teszek, ami vállvonás akar lenni, de idegbeteg rángásnak tűnik. Csak hogy teljesen nyilvánvaló legyen minden szociális szüzességem és nyomorom, égjen a képem és meg akarjak halni.
- Oh, ez jól hangzik. Szóval akkor csak most ilyen nem is tudom, zsúfolt és lagymatag.
Pillantok körbe, az emberek általában fikázzák a dolgokat és összebarátkoznak, ha együtt fikázhatják őket.
Előkerül a cigi és megkínál, azt hiszem teljesen eláshatnám magam szociálisan, ha erre is hülyén reagálnék, így mosolygok, megköszönöm, megköszönöm kétszer és veszek egyet.
- Biztosan nagyon klassz lehet fellépni, tulajdonképpen híresnek lenni…
Lehet, hogy ez sem normális mondat, de feladtam, hogy tudok olyat, így inkább tüzet kérek, mintha csak momentán nem lenne nálam öngyújtó. Vagy pálcával kell csinálni? Félek, hogy leégetném az egészet…
- Van tüzed, esetleg?
Akkor esetleg közelebb hajolok és megpróbálok úgy tenni, mintha rutinom lenne. Csak le kell tüdőzni, nyugi. Legalább lesz mit írnom a naplómba.




 
 
Boney & Sethi


 
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Boney J. Fell

Boney J. Fell

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 20 Jún. - 21:28
Seth & Boney

Egy hosszabb pillanatig elgondolkodok azon, mit tehetnék, hogy Ő kevésbé érezze feszélyezetten magát; voltak olyan pillanatok, mint ez a mostani is, amikor hiába volt minden magabiztosságom, nem egészen tudtam, mit és hogyan kéne tovább, mit mondani vagy tenni, így jobb híján csak a falnak támaszkodok és pótcselekvésként a cigarettám után kezdek el kutatni az összes létező zsebemben.
- Mind bizony. - Apró bólintással erősítem meg a mondanivalóm, taktikusan nem téve megjegyzést arra, hogy nem kerülte el a figyelmem a zavara; tapasztalatból tudom, bizonyos szituációk mennyire kínosak tudnak lenni, ha beszélve van róluk, szóval ígyekszem terelni is a témát valami más irányba, ugyanezen a gondolatmeneten. - Én annak idején a bátyám után mászkáltam mindenhova, biztosan mindig lejárattam a barátai előtt, akárhova is ment.
egy picit meg is mosolygom ezeket a szavakat, ahogy visszagondolok magára az eseményre, meg a tizenhárom-tizennégy éves énemre, ahogy árnyékként mászkálok a bátyám meg a barátai után; valószínűleg Seth is nevetne, ha most a fejembe látna és ugyanezeket az emlékképeket látná ő is, mert akármennyire is szerettem volna ezt letagadni, nagyon gáz tini voltam... De ugye ezt senkinek sem kellett tudnia.
- Aha. Úgy tűnik, rossz napot találtunk be. - Mondjuk volt egyáltalán jó nap egy efféle, diákokkal teli szutyok helyen? A jobbakat is csak elviselhetőnek tituláltam még jobb napjaimon is, de hát ez csak én egyéni véleményem volt, miért akartam volna ezt ráerőltetni Seth-re is? - De fellépni menő dolog amúgy... Mármint nem itt, hanem normális bárokban és kocsmákban. Az előző nyáron sikerült rábeszélnem a bátyám, hogy párszor vigyen magával fellépni... A hírnévhez közel se voltunk, de fellépni elég menő volt.
Közben meggyújtom a cigarettám és egyből oda is tartom a gyújtót neki; minden más esetben gondolkodás nélkül a kezébe adnám, de ez az, amit a bátyámtól kaptam, és eléggé morcos lennék, ha véletlenül zsebre vágná. Csak remélem, hogy nem tudja, mit is jelenthet az, ha valakinek meggyújtod a cigijét...
- Ha már így szóba került... Játszol valami hangszeren?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Seth Samuels

Seth Samuels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nick Robinson

»
» Pént. 12 Júl. - 7:02

Lehet, hogy ez az egész a fiatalságon múlik és egyszer én is úgy fogok viselkedni, mint egy normális ember?
Bár nem szeretném, hogy látszódjon, annyira reménykedő arcot vágok, talán közelebb is megyek és pupilláim is kitágulnak. Remélem nem veszi zokon a tágulást, vagy a vörösen és sűrűn bólogató fejet.
- Jó lenne, ha ez a dolog velem is változna. Szóval…veled hogy volt? Felnőttél és saját menő barátaid lettek?
Desel ebből a szempontból is nagyon jól jártam (és még a körmeim is megcsinálja) Talán csak gyűjtenem kellene még egy pár jó arcot.
Azt hittem ez a hely lesz majd első, önálló ereszd el a hajam partyszíne, de Boney leszólja és sokkal klasszabb valaki klasszal együtt fikázni. Különben sem értek hozzá hol a jó buli, ha magamtól még nem lődörögtem be egybe sem.
Csak bólogatok fitymálóan és bárki idejönne, csak ráznám a fejem „nagyon gyenge”
Istenem, bárcsak zenész lennék! A vágyódó kiskuytaszemek hamar megint előjönnek, ahogy a zenélésről beszél, egy istenkirály bátyról, aki ha megszólítana valószínűleg összeesnék.
De az ilyen helyzetekre találták ki állítólag az alkoholt és a zenészeknek alanyi jogon jár. Nagy levegőt veszek, csak elképzelni is csodás mennyire király lehet ez az egész érzés és milliő.
- Elképesztő lehet.
Kapok egy gyújtót, ezt is meg kell tanulnom és úgy szívnom bele, mintha rendszeresen mérgezném a tüdőm. Ennyitől még nem leszek rákos, áldozni kell a coolság oltárán.
- Amikor kicsi voltam próbáltak zongorázni tanítani, de a sulival abbahagytam, aztán már nyáron keveset gyakoroltam. Gondolod, hogy mágiával gyorsabban meg lehet tanulni? Például gitározni… és ha úgy van zenélni? Az a helyzet fogalmam sincs mivel akarok foglalkozni, de ahogy mesélsz a zenélésről… olyan jó lehet.
Csak hadonászom a cigivel lázas igyekezetemben, amikor ezt észreveszem gyorsan betolom a számba. A tőle kapott öngyújtóval még szerencsétlenkedek egy darabig, aztán felgyullad és miközben szívok, gyorsan gyújtok is.
Már azt hiszem minden rendben, rutinom van, vigyorogva visszanyújtom a gyújtót, amikor borzasztó köhögés jön rám.
A legrosszabb persze, hogy próbálom visszafojtani, így egészen olyan leszek, mint egy pöfékelő, sivító teáskanna.




Boney & Sethi


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Oh lord have mercy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lord Voldemort
» Lord Voldemort
» Lord Capistran
» The werewolf and the Dark Lord's dog

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-