Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Peter & Capricus EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Peter & Capricus EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Peter & Capricus EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Peter & Capricus EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Peter & Capricus EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Peter & Capricus EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Peter & Capricus EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Peter & Capricus EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Peter & Capricus EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 5 Nov. - 3:07

Peter && Capricus

Csendesen dühöngök magamban. Francnak kell ennek az egésznek ilyen nagy feneket keríteni! Egyébként is az a nyomorék Pettigrew tehet mindenről!
Egy "rosszabbik" taláromat veszem magamra a visszataszító feladathoz, aminek bársonyos, puha anyagának árából még így is fel lehetne öltöztetni a Zsebpiszok köz nincstelenjeit, legalábbis így tartják. Neheztelő pillantást vetek a tükörképemre, mintha legalábbis ő tehetne nyomorúságos helyzetemről, hátrasimítom szertelen tincseimet, aztán elindulok a lépcsőn, a pálcámat a kezemben tartva. Keresem a lehetőséget arra, hogy valakit, vagy valamit megátkozzak, bár ez kifejezetten rossz ómen egy büntetőmunka előtt.
Hogy is kerültem ide? Semmi különös nem történt azon a délutánon, az egyik bájitaltan óra előtt, a Mardekárosok és a Griffendélesek voltak ott és köztük Peter Pettigrew... nos ő akár szándékosan, akár véletlenül (ezt valószínűleg már sosem fogom megtudni) végigöntött valamit néhány olyan pergamenen, ami történetesen az én tulajdonomat képezte és mivel a házi dolgozatomat intézte el ilyen módon, finoman szólva nem voltam boldog. Egész pontosan gyakorlatilag a pálcámat felemelve haragosan támadtam neki annak a balfasznak. Ő meg, akár komolyan gondolta, akár nem, megpróbált visszavágni. Ennek az átkozódásnak a közepébe érkezett meg a tanár...
És most a következmény itt van a kifutók előtt, a thesztrálok ganézása képében. Megállok és várom, hogy az a barom is megérkezzen és megkapjuk az instrukciókat a büntetőmunkát illetően, majd neki is láthassunk az előreláthatóan "felemelő" feladatnak.

Superman | Remélem megteszi kezdőnek | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Peter Pettigrew

Peter Pettigrew

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Zachary Cole Smith

»
» Szer. 16 Nov. - 12:11
Természetes, otthonos léptekkel baktatok előre a kitaposott ösvényen a Tiltott Rengeteg sűrűjébe. Olyan sokszor jártam már a thesztrálok kifutójánál, sanszos, hogy akár csukott szemmel is eltalálnék oda. Minden egyes kis gödröt, sárral és lucsokkal, majd lehullott falevelekkel betemetett krátert ismerek már, de ahelyett, hogy kerülgetném őket, lazán, zsebervágott kézzel, egyenesen belegyalogokol mindegyikbe, hallgatva, ahogy az avar zizzen a mindenre felvértezett, szinte térdig érő gumicsizma talpa alatt, sőt, még egy-két dallamot is megpróbálok elfütyörészni abból az idegesítő cserkészdalból, amit amióta megtanítottam Siriusnak, képtelen leakadni róla, és még a zuhany alatt is azt dörmögi, baromira hamisan - de hát sohasem kérdezte ki a véleményemet, hogy jól csinálja-e - Így folytatva azt az ördögi kört, amiből most már képtelen vagyok kilépni.
Egy pillanatig az erdő csendjében olyan tisztán és messzire száll a hang, hogy csak állok és gyönyörködök a saját munkámban, és legszívesebben itt maradnék örökre, de aztán eszembe jut az a szerencsétlen mardekáros srác, és a vállamon megigazítva a hátizsákomat, amibe visszaúton gombát akarok gyűjteni, majd folytatom az utamat, amíg ki nem érek arra a tisztásra, ahol már jó távolról megcsapja az orromat a friss, meleg trágya bűze.
Kezemet ösztönszerűen az orrom elé emelem. A francba is, túl nagy kérés lenne, ha a thesztráltrágyák is láthatatlanok lennének?
Grimaszolva folytatom az utamat, és már távolról kiszúrom a srácot, és egy pillanatra egészen ledöbbenek a patyolat cuccain, mintha egyenesen egy puccos fogadásról hopponált volna ide a trágya kellős közepébe, de ahelyett, hogy ezt szó tenném, csak vetek rá egy egészen elismerő pillantást. Ha a büntetőmunka végén is így fog kinézni, akkor tényleg igaz, amit a pedigrés aranyvérűekről suttognak a kastélyban. Bár a tény, hogy én alapból együtt élek kettővel, már alapjaiban megcáfolja a pletykákat.
- Nem pontosan értem, hogy mire vársz. Ha azt hiszed, hogy bárki is kijön ide szombaton hajnalok hajnalán, hogy elmagyarázza neked, hogy kell trágyát lapátolni, akkor valami egészen nagyszerű világban élhetsz, haver – hangom a korai órához mérten fásult, és életunt. De ez sokkal inkább a srácnak szól, mint úgy egyébként az életnek.
Annyi biztos, hogy nem ez az első szombat hajnalom itt a kifutón. Meg aztán ki tudna nálam jobban trágyát lapátolni ebben a kastélyban?
A fészer ajtót egy pálcasuhintással kinyitom, és egyből ki is dől belőle csörömpölve három lapát és egy cirokseprű, én meg ugyanebből a lendületből fel is kapok kettőt. - Akarod, hogy megmutassam, hogy kell csinálni, vagy egyedül is elboldogulsz? - széles, szombatreggeli vigyor húzódik az arcomon, enyhe rosszindulattal megspékelve, de a szemeim olyan ártatlanok, mint egy kétnapos velociraptoré, úgy nyújtom a srác felé az egyik lapátot.
what do you know -  oh,  you know nothing
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 8 Dec. - 3:48

Peter && Capricus

Szombat reggel felkelni bűn. Mondjon bárki bármit, az. Pláne ilyen korán. Francnak kellett Pettigrew-nak bénáznia! Miért hozott ki a sodromból? Volt már rá példa, ha mélyen magamba nézek, hogy ilyenkor ébren legyek, de az nemes célért volt. Kviddics. Edzés a meccsek előtt néhány nappal. De ez... Egy szaros büntetőmunka. Gyakorlatilag szó szerint. Thesztrálszaros.
Dühös vagyok az egész helyzet miatt és ezen az sem segít, mikor meglátom Pettigrew tenyérbemászó képét. Sőt. Kevés ember van, aki őszintén tud irritálni már a puszta létezésével is, de ő igen. És nem azért, mert Griffendéles, mint az kézenfekvő indok lenne. Egyszerűen azért, mert ő Pettigrew. Az ilyen embereket miért engedik lélegezni? De komolyan. Álmos vagyok és morcos és ez csak fokozza az iránta táplált ellenszenvemet. A megjegyzése arról, hogy hiába várok eligazításra, sem segít ezen. Ha nem lennék ennyire álmos, biztos kapna már most vissza valami nem túl barátságos megjegyzést, de egyelőre inkább csak felvonom a szemöldököm és figyelem szótlanul, ahogy kinyitja a fészert és odanyújt felém egy lapátot. Ezzel még nem is lenne baj, de miért, miért szövegel még mindig? Megunta az életét, hogy velem így beszél?
- Én a helyedben nem pattognék ennyire. Ha ennyire megy, akár meg is mutathatod, hogy kell az egészet egyedül kitakarítani. Rajta, Trágyakirály! - közben, míg odafröcsögök neki, azért elveszem az ásót, de nem indulok meg vele semerre. Végül is felügyelőnk nincs, Pettigrew pedig elég csenevész egy srác, nem lenne nehéz eltángálnom és kitakaríttatnom vele az egészet egyedül. Ki tudná meg? Ha felbőszít, talán meg is teszem. Egyelőre azonban nem gondolom teljesen komolyan. A feltételezésekkel ellentétben van bennem becsület. De egy kis leckéztetést ezért a flegma beszédstílusért mindenképp megérdemel. Jobb volna, ha tudná, hol a helye!

Superman | Remélem megteszi kezdőnek | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Peter Pettigrew

Peter Pettigrew

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Zachary Cole Smith

»
» Szer. 28 Dec. - 9:18

Amit Philips iránt érzek jelenleg, olyan csekély, és olyan jelentéktelen, még ellenérzésnek sem mondanám igazából. A közöny cseppet sem titokzatos leple borul rám, ahogy egy pillanatig az arcát fürkészem, és rájövök az apró rezdüléseiből, hogy nem nagyon veszi jó néven, ha kioktatják, én meg örülhetek, hogy legalább ezúttal befogja a száját, talán még mindig elevenen él benne az emlék, hogy éppen a nagy szája miatt kerültünk ide.
Persze, tudom, hogy nekem is van részem benne, de olyan jelentéktelen, olyan aprócska. Ha abban a pillanatban nem én vagyok és nem ott, abban a helyben, attól Philips még esélyesen bezsebelt volna egy büntetőmunkát. Szóval mosom kezeimet, de tényleg. De próbálok hasznára lenni, mert a büntetőmunkának legyen már értelme, mert sokan azt hiszik hogy az csak azért van, mert a diákokat akarják szívatni, és egyébként egy egyszerű varázslattal el lehet intézni. Na hadd mondjak valamit, ezt a trágylapátolást valaki akkor is megcsnálja, ha mi éppen nem vagyunk itt, mert vagy nem olyan pengén varázsol, vagy mert egy kvibli, vagy mert tudja, hogy ha valamit meg akar csinálni az ember, csinálja a két kezével. Jóapám is mindig ezt monoogatja, igaz, biztos ő valami egész másra gondol, mint a szarlapátolás. Valószínűleg soha életében nem lapátoltak annyi trágyát a szüleim összesen, mint egyszem közös magzatuk.
- Ó, remek becenevet találtál nekem. Sokat kellett ezen gondolkoznod? És hidd el, ezek a thesztrálok itt baromira hálásak lennének, ha egyedül csinálnám, és valószínúleg a világ is egy szebb hely lenne, de hát nem egy kivánságműsor az élet – tragikus ábrázattal, a lapátomnak támaszkodva magyarázok, és szabad kezemmel a láthatatlan thesztrálok felé intek. Mert hát biztos ott kell lennük, a franc sem tudja, mert ugyebár láthatatlanok. És amúgy is nekünk a szarral kell törődnünk, nem a lényekkel.
Kinyitom neki a fészert, megmutatom direkt, hogy hol találja a dolgokat, már csak nem a kezébe nyomom, hogy még véletlenül se hibázhasson, és akkor mit csinál?
Vajon Philips felfogta, hogy odébb kell lapátolni a trágyát, és nem pedig elásni?
Én már egy adag trágyát tartok a lapátomon, amikor látom, hogy az ásóval balfaszkodik. Lecsapom a földre a sajátomat, és látványosan csapok a homlokomra.
- Khm.. Phillips megtudod mondani mondjuk az ásó és a lapát közötti alapvető különbségeket? Segítek. A lapát, ami az én kezemben van, segít, hogy könyebben arrébb tudjunk dobni sok szi-szart egyszerre. Az ásó meg, ami a kezedben van, nos, lyukat tudsz ásni vele a földbe, azért is olyan hegyes, és mondjuk eláshatod a hullámat vele később, ha ettől boldogabb leszel, de most inkább összpontosítsunk a melóra – a kis oktató jellegű előadáshoz természetesen szemléltetés is járt, és közben a nagy lendületben a gumicsizmámmal széttapodtam a körülöttünk lévő szart. Aztán, ahogy végzek, újra a lapátomnak támaszodok, és miközben próbálok megszabadulni a talpamra ragadt dzsuvától, szöget üt a fejemben valami.
- Amúgy Phlips, te látod ezeket a thesztrálokat?
what do you know -  oh,  you know nothing
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 19 Feb. - 23:18

Peter & Capricus


Mit ne mondjak, sok jobb ötletem lenne, mihez is kezdjek így szombat reggel, minthogy büntetőmunkára menjek a thesztrálok kifutójába takarítani. Az alvás például elég előkelő helyen áll ezen a listán. De nem, annak a kotnyeles Pettigrewnak persze bénáznia kellett. Meglehet, hogy én is túlreagáltam egy kissé a szituációt, de ez az ő hibája is, nemcsak az enyém. Ez a srác egyszerűen tényleg a legrosszabbat hozza ki belőlem.
Most is, nem elég, hogy álmos vagyok és morcos, még őt is és az idegesítő szövegelését is el kell viselnem. Próbálom az értésére adni, hogy neki is jobb lenne, ha végre rájönne, hol a helye és nem kísértené a sorsát ezzel a kioktató hangnemmel, de mintha a falnak beszélnék, annyira nem veszi a jelet ez a sült bolond. Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne szóljak vissza semmit, sőt kupán se vágjam a kezemben lévő lapáttal. Már csak azért sem, mert akkor a végén nekem kellene egyedül megcsinálnom ezt az egészet. Szóval akkor már inkább a hülye dumája, minthogy helyette is dolgozzak.
A következő megjegyzése is éppúgy irritál, de be kell lássam, kivételesen van is abban valami, amit mond. Ahogy szavait követve ránézek a kezemben lévő eszközre, jövök csak rá, hogy az álmosság és persze Pettigrew idegesítő jelenléte miatt voltam olyan figyelmetlen, hogy rossz eszközt ragadjak meg. Egy ásóval tényleg nem fogok sokra menni. Az orrom alatt káromkodom egyet, de ebből valószínűleg Pettigrew csak valami motyogást hallhat, ha eljut a füléig egyáltalán, ahogy kicserélem az ásót egy lapátra.
- Te is dolgozhatnál inkább, minthogy szövegelj - vetem oda neki mogorván, remélve, hogy ennyi elég ahhoz, hogy elvonjam a figyelmet az ásóval való bénázásomról. Szívesen végignézném, ahogy ő egyedül kitakarít, de szeretném minél hamarabb letudni ezt az egészet, így inkább én nekilátok a ganézás nem túl lelket melengető feladatának, de a kifutó lehető legtávolabbi pontján Pettigrew-tól. Ha messze vagyok tőle, talán végre csöndben marad és anélkül fejezhetjük be ezt a hülye feladatot, hogy megint felnyomná az agyvizemet. Mit ne mondjak, nem sokáig bírja ki így sem. Kérdésére leengedem a lapátot és felemelem egy kicsit a fejem.
- Nem. Miért, te igen? - talán az első kérdést teszem fel ma, meg meglehet úgy egyáltalán az életben, amire még valamelyest érdekel is a válasza. Persze, csakúgy mérsékelten. Nem mintha Pettigrew létezése úgy általában bármilyen módon az érdeklődési köreim közé tartozna. De ez a felvetés mindenesetre egy szemernyit mégis felkelti a kíváncsiságomat, azt be kell vallanom.

Superman | Bocsi a késésért! | Clothes

made by Doris
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Peter & Capricus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dung & Peter
» Peter & Sybill
» Remus & Peter
» Cassie & Peter
» Harley & Peter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-