Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Harley & Peter EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Harley & Peter EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Harley & Peter EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Harley & Peter EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Harley & Peter EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Harley & Peter EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Harley & Peter EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Harley & Peter EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Harley & Peter EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 11 Május - 7:49



Harley



Sokak szerint egy testvér teher. Szerencsére vagy sem, nekem nem kell ebben a vitában helyet foglalnom, hiszen egyke gyerek vagyok, így nincs aki az agyamra menjen, vagy éppen rámköszönjön a Roxfort folyosóján. A Tekergők azonban valóságos család a számomra, annak ellenére, hogy egyikőjükhöz sem köt rokoni szál. Természetesen az ember megválogathatja a barátait, viszont egy testvér az csak úgy jut az embernek akár tetszik, akár nem. Erről a legtöbb esetben már csak akkor kérdezik meg az első gyereket, amikor a második már úton van. Akkor pedig már késő tiltakozni vagy az asztalt csapkodni.
Hogy honnan jutott eszembe ez a gondolat? Harley McKinnonról. Mint a legtöbb napon ma is nézem előttem ringó csípőjét miközben vonulunk lefelé, hogy egy újabb érdekesnek aligha mondható varázslénnyel ismerkedjünk meg az óra keretei között. Ez mondjuk laza óra, így kifejezetten kedvelem, de amelyik lény már érdekesebb, jobban mondva kicsit halálosabb lenne, azt mi mind csak könyvekben láthatjuk. Ezt azonban igyekszem az előnyömre fordítani, hiszen ilyenkor ismét alkalmam nyílik, hogy megkörnyékezzem Harleyt anélkül, hogy mindketten halálra unnánk magunkat az órán. James már percekkel ezelőtt lelépett, mondván, hogy hülye lenne megint végigvárni az egész órát, de buzdítása ellenére én nem voltam hajlandó vele tartani. Szerintem ő is pontosan tisztában volt azzal, hogy miért. Természetesen nem azért, mert olyan hihetetlenül fontosnak tartom, hogy minden élőlénnyel megismerkedjek.
Édesapám szerint ez is mérhetetlenül fontos dolog, hiszen ilyenkor azt is megtanuljuk, hogy a különböző mérgek, esetleg állati részek melyik főzetekhez jók. Ilyenkor általában anyám csak forgatja a szemét, mint nagy állatvédő, aki szerint ez barbárság, és az állatokat védeni kell, nem pusztítani és felhasználni. Drága tanárunk is hasonló nézeteket vallhat, hiszen minden elmond az élőhelyekről, a tulajdonságokról, de hogy hasznosíthatóak-e bármire, azt már nem.
Amikor már szinte leérünk a tóhoz gyorsítok egy kicsit a lépteimen, hogy utolérjem Harleyt még mielőtt az egész csapat egy helyre összetömörül. Amint mellé érek átkarolom a vállát, és kicsit közelebb húzom magamhoz.
-Na ma már megsirattad a húgodat?-kérdezem vigyorogva, és felvonom szemöldökeimet. Valószínüleg a hasonló beszólásaim miatt nem hajlandó engem komolyan venni, így nem tudom szegény lányt hibáztatni, de legalább töretlen lelkesedéssel nyúzom a lelkivilágát minden áldott nap, amikor csak lehetőségem adódik rá.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Csüt. 12 Május - 14:28

Peter & Harley


A varázslények annyira különlegesek, mindegyikben van valami, ami megfog, s nem enged el. Legszívesebben egész életemben csak tanulmányoznám őket, fajokat kereszteznék és újakat fedeznék fel, ha ez még egyáltalán lehetséges. Rengeteg irtó szórakoztató, figyelem lekötő könyvet elolvastam róluk a Roxfortos éveim alatt és előtte is. Már lassan keresgélni kellesz a könyvtárban, hogy találjak valami olyat, amit még nem végeztem ki. Persze szerintem nincs azzal gond, ha egyet többször is áttanulmányozok, hiszen valóban rendkívül érdekesek, s ami kifejezetten érdekli az embert azzal rengeteg felesleges idejét le tudja kötni. Hallottam, hogy az egyik Weasley gyerek a Roxfortos tanulmányai után jelenleg Romániában él és sárkányokkal foglalkozik, amit én is el tudnék képzelni magamról. Talán még a suliba is visszajönnék, hogy varázslényekről oktassak, engem semmi sem akadályoz meg.
Igazából sosem voltam a nagy stréber, aki bármit megtanult és mindig megjelent az óráin, de emlékeim szerint ezt még egyszer sem lógtam el. Már csak pár hónap maradt a RAVASZ vizsgám letételéig és biztos vagyok benne, hogy erről egyszer sem fogok hiányozni, s valljuk be már a többiről sem kellene.
Éppen lefelé sétálunk a tóhoz, amikor érzem, hogy valaki átkarol, s hirtelen oldalra kapom a fejem, de az arcomon csak egy mosoly jelenik meg, mikor rájövök, hogy kihez is tartozik az a kéz. Peter Pettigrew. Hiába fiatalabb nálam egy évvel sok közös órán veszünk részt és a kezdetektől kijövünk egymással. Agyba-főbe szívatjuk egymást és még a gonoszkodásaim is képes elviselni, ami azért nagy szó, s piros pont jár érte, mert sokan sértőnek találják.
Féloldalasan rápillantok, de a mosoly nem tűnik el az arcomról. Peter mindig is jó kiállású srác volt, s olyanokkal barátkozik, mint James Potter vagy Sirius Black, akik szintén jó arcok, ám én mégis Peterrel jövök ki közülük a legjobban. Talán azért, mert James Lilynek csapja a szelet, aki köztudottan a húgom legjobb barátnője, s ez indokot ad nekem arra, hogy ne kedveljem.
- Ma még nem láttam szerencsére, nem is akarom, nincs energiám hozzá, s azt sem akarom, hogy kiégjen a retinám, ha megpillantom – nevetem el magam. Mindig is megvolt az ellentét köztem és Marlene között, s ahelyett, hogy ez csitult volna az évek során csak felerősödött. Kár vagy nem kár, nem fogom megtudni, mivel sosem voltunk jó kapcsolatban, s attól, hogy együtt élünk még nem ismerjük egymást. Ennyit ér tizenhat év.
- Már megint a seggem nézted? – kérdezem tőle mókásan, de egyáltalán nem komolyan. A talár miatt annyira nem is kivehető, s nem hiszem, hogy Peter azt figyelgetné a szabadidejében.





Kezdésnek megfelel, I guess szeret
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 13 Május - 9:11



Harley



Szegény Harley rettenetesen sokat hallgathatja a hülyeségeimet, hiszen nincs olyan nap, hogy ne találnék rá alkalmat, hogy legalább egy pár percig boldogítsam. Annyira azonban nincs komoly aggodalmam, hogy ezt abbahagyjam, hiszen, ha zavarná Harleyt, akkor már a pokol egyik bugyrában szunázhatnék, és nem pedig boldogan élném a kis életemet a Roxfortban. Harley és a kis csajbandája az értinthetetlenek nevet is viselhetnék, hiszen ember legyen a talpán, aki ezt a három csajt kibírja és túléli. Így viszont külön külön talán annyira nem veszélyesek, bár gondolom a két barátnője nem járhat annyira messze, így nem árt nyitva tartanom a szemeimet mielőtt esetleg olyan helyzetbe keverednék, amiből nehéz lenne élve kijutni.
Végülis egyedül vágok bele Harley molesztálásba, hiszen Potter úgy dönt, hogy ehhez az egészhez ma sincs kedve, de talán nem is gond. Jobb ha a lehető legkevesebben látják, ha megint beégek Harleyval. Nem tudom egyébként miért nem tudom egyszerűen békénhagyni. Talán túlságosan élvezem a dolgot még akkor is, ha nem jutok vele egyről a kettőre. Ettől függetlenül azonban remekül szórakozom közben, hiszen kevés az ennyire szabadszájú Griffendéles, mint ő. Ezt pedig kifejezetten kedvelem benne.
Halkan nevetek egyet a megyjegyzésén. Komolyan. Kivagyok ettől a lánytól. Még sosem hallottam senkit ennyire nyílvánosan gyűlölni a saját testvérét, bár az is lehet, hogy csak én mozgok rossz körökben.
-Azért bizony kár lenne..-utalok a retinakiégős részre. Már a látványától is képes kiborulni, és ezt egyszerűen imádom.
Kezem még mindig a vállán pihen, és mivel nem húzódott el tőlem, így egyenlőre nekem sem kell visszavonulót fújnom. Annak ellenére, hogy tudom, hogy kifejezetten kedveli ezt az órát mégis hagyja, hogy én szórakoztassam és elterljem a figyelmét valami olyanról, ami érdekli. Belevaló csaj az egyszer biztos.
Kérdésére elvigyorodok és látványosan áthajolok a válla fölött, hogy vethessek egy pillantást a kecsesen ringó fenekére, majd ismét szemeibe nézek.
-Persze, hogy néztem... mindig azt csinálom.-vonom meg a vállamat, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, de szerintem ő is tudja, hogy nem mindig a seggével vagyok elfoglalva, hiszen rajta azért bőséggel akad más látnivaló is.
-De ne aggódj nem árullak el senkinek, hogy nekem riszálod mindig olyan szépen.-nézek rá angyali képpel, mintha tényleg szívességet tennék neki ezzel.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Pént. 13 Május - 16:53

Peter & Harley


Ha kellene írnom egy listát a számomra idegesítő emberekről, akkor elég sokan belekerülnének sok mindentől függetlenül, ám a legtöbb ember számára meglepő módon Peter Pettigrew-t kereshetné a nevek között, viszont nem találná. Emlékszem egyszer Izzy jött nagy röhögve, hogy van ez a srác, és hogy milyen béna meg meg kellene mutatnunk neki, hogy kik is vagyunk. Természetesen igent mondtam és alig vártam a másnapot, hogy megmutassa ki a kiszemeltje, a mi kiszemeltünk, a következő Roxfortos diák, akit szét fogunk szedni, ám amikor megláttam Petert mérges lettem egyik legjobb barátnőmre és azt mondtam, hogy ezt a fiút hagyjuk. Peter mindig kedves volt velem, ugrat és kijövünk egymással. Azon ritka emberek egyike, akiknek megengedem, hogy kissé közelebb kerüljenek hozzám, ami hatalmas szó, mivel a saját testvéremnek nem engedem ezt meg. Habár egy olyan kisboszorkánynak, mint Marlene ezt megengedni elég nagy szégyen lenne a részemről. Még hogy a muglik csodálatosak és érdekesek. Egy frászt! Rugdosnám meg mindet, ha nem lenne belőle a későbbiekben gondom kiirtanám az egész varázstalan világot. Sok értelmét nem látom a létezésüknek.
Izzy és Carrie előrekullogtak, s igazából már azt is megkérdőjelezem, hogy egyáltalán még a tóhoz tartó úton vannak és nem-e lógtak el. Tudják, hogy erről az óráról sosem lógnék el, így meg sem említették, hogy velük tartok-e, ám tényleg fogalmam sincs, hogy hol lehetnek. Lehet a következő pillanatban felbukkannak és elhessegetik Petert, mire csak egy szomorú arc lenne a válaszom.
- Te barom! – ütök rá a karjára gyengéden, miközben majd’ megfulladok a nevetéstől. Nem láttam előre, hogy hátra fog nézni, egyenesen a fenekemre, s ilyen hangnemben fog válaszolni. Ahogy egyre többet lóg velem észreveszem, hogy már egyre szebbeket tud visszavágni nekem és sokszor egészen bejönnek a beszólásai, amiken, ha úgy van akkor nagyokat nevetek. – Nekem legalább van mit nézni, a te feneked lapos és széles. Még egy férfiéhoz képest is szörnyű – öltöm rá a nyelvem, míg leérünk a tóhoz. Tudom, ha Peter velem van, akkor egy percig sem fogok az órára figyelni. Jelenesetben nem tudom megállapítani, hogy ez most jó-e vagy rossz, mivel legalább elszórakozunk egy kicsit, de az adott varázslény megismerésének a kárára megy. Már akkor is imádtam ezeket az órákat, amikor apró, szinte jelentéktelen lényeket tanulmányoztunk, most pedig egyszerűen élek-halok érte.
- Igen, csak neked – mondom nevetve. Szemeimmel a másik két barátnőm kutatom, s egy kis nézelődés után meg is látom őket. Mégsem lógtak el, mosolyogva néznek az irányunkba és egyáltalán nem tűnnek úgy, mintha ide akarnának jönni. – Carrie és Izzy minket néznek – közlöm Peterrel, míg bemutatok a két lánynak, s innentől már minden figyelmem a srácnak szentelem.






Kezdésnek megfelel, I guess  szeret
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 17 Május - 8:10



Harley



Azt hiszem kifejezetten szerencsésnek mondhatom magamat, hogy Harley McKinnon által elviselt egyének közé tartozom. Ez egy igencsak kihalás szélén lévő faj, ami kétséges, hogy fennmaradhat-e a jövőben, hiszen Harley jóindulata olyan lehet, mint a tavaszi időjárás. Könnyen megváltozhat másik irányba. De velem kitartóan jól viselkedik, így kivételezettnek érezhetem magamat mellette. Jamesel azonban már nem egyszer került komolyabb szóváltásba, főleg Lilyvel kapcsolatban, de ettől függetlenül mindketten jó pofát vágnak a másiknak, amikor meglátják egymást a folyosón. Talán Harley ezzen is Lilyt szeretné bosszantani. Bár a sikerével nem teljesen vagyok tisztában.
Egyenesen a tó felé trappol az osztály, ekkor már Harley az oldalamon van, hiszen eszembe sincs egyedül végigunatkozni az órát, ha már egyszer Harleyval is szórakozhatok. Akkor is ha ezzel szegény tanulni vágyó lelket visszatartom a fejlődésben. Ígyis tanult ő már eleget haszontalan lényekről, sokkal jobb lesz, ha inkább velem lesz egy kicsit. Most legalább kevesebb alkalma adódik, hogy mások származásával ércelődjön, hiszen ez az egyik kedvenc időtöltése. Engem személy szerint nem zavar, amikor fennhangon elejt egy 'sárvérű' kijelentést, és a mardekárban ezzel nagy sikere van, de másoknál már nem biztos. Mindegy. Engem ez a része nem zavar kicsit sem a dolognak.
Talán tettetett sértődést szeretne mutatni az arcán, de szinte azonnal elneveti magát, amikor átpillantok a válla fölött egyenesen a fenekére. Kicsit félre húzom a fejemet nehogy véletlen eltaláljon, hiszen nem volt számomra teljesen egyértelmű, hogy csak a karomra céloz. Vele nevetek egy kicsit miközben sétálunk tovább.Van egy olyan sejtésem, hogy ma sem fogunk unatkozni.
-Ne aggódj szívem, máshol viszont egész jól megáldott az ég, hogy a fenekemet kompenzáljam.-vigyorgok rá pimaszul. Tekintetével a másik két lányt keresheti valószínüleg, és megérzésem tényleg nem csal, hiszen tényleg minket bámul a két lány vigyorogva, akik valószínüleg Harley nélkül megennének vacsorára.
Nevetek egyet a barátnői gesztuson, és ekkor meg is érkezünk a tó partjára. Fél füllel hallom, hogy a mai napon kiegészítjük az eddig tanultakat a sellőkről. Nem érzem szükségesnek a koncentrációt, hiszen eddig sem tanultam semmit a sellőkről, szóval nincs mit kiegészíteni a fejemben róluk.
-Mond csak, hogy van a kedvencem a vérengző hármasból?-érdeklődök. Természetesen Harley a kedvenc. A másik kettő bestiával talán még nem is beszéltem eddig.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Kedd 17 Május - 15:31

Peter & Harley


Mikor meghallom Peter nevét a legtöbb alkalommal akaratlanul is egy kusza mosoly ver tábort az arcomon. S hogy miért? Nehéz eldönteni, hiszen sokszor úgy érzem, többre tartja a társaságom, mint a többi barátjáét, ami hatalmas szó nála. Régebben rengeteget időzött James és Sirius társaságában – persze ezt nem úgy értem, hogy most még nem, hiszen a legtöbbször velük lelhető fel -, de úgy látom, ha én is a közelbe kerülök, elhagyja cimboráit és hozzám csapódik. Ilyenkor én is otthagyom a sleppem másik két tagját és a Pettigrew fiúval töltöm az időm. Egész kellemes társaság és nem sértődik be, ha kifogok rajta, hanem azon nyomban visszavág, ami mindenkitől nagy szó. Habár ha jobban belegondolok Lily Evans is próbálkozik, de hát próbálkozni lehet, attól még nem fogom kedvelni és csak durvábbakat fogok neki szólni. Még nem volt alkalom, hogy a lány is egy térségben volt velem és nem szóltam volna vissza neki vagy képzeltem el, hogy valami nagyon csúnya dolog történik vele. Valószínűleg csak a sárvére miatt gondolom ezt, s Marlene hatása is ezzel együtt.
Néha bánom, amikor Peterrel a varázslények gondozása óránkon sodor minket össze az ár, hiszen akkor a figyelmem a fiúra korlátozódik, s ezáltal a különleges bestiák a háttérbe szorulnak. Emlékszem a múltkor a könyvtárban találtam egy olyan könyvet, amelyet, ha nem megfelelően nyitunk ki könnyen az áldozatává eshetünk. Később magyarázta el nekem Hagrid, hogy a gerincét kell simogatni. Hagrid is az a nagy mamlasz csak annyira jó, ha valamit kérdezek tőle normálisan válaszol, így úgy teszek, mintha kedvelném a Roxfort vad és háztáj őrzőjét, amikor erről szó sincs. Nehéz nekem az ilyet megjátszani, de néhány ember esetében sikerül.
A tanár, mikor azt mondja a sellőkről fogunk a mai órán tanulni kissé megkönnyebbülök, hiszen mindent tudok róluk, amire szükségem lehet, s a minden alatt tényleg mindent értek. Nem túl kedves élőlények, leginkább hozzájuk tudnám magamat hasonlítani. Nem szívesen kerülnék egy tóba velük, hiszen bármilyen is vagyok valószínűleg én húznám a rövidebbet.
- Óh igen? Hiszem, ha látom! – nevetek fel olyan hangosan, hogy a legtöbb ember figyelme leszűkül rám. Viccesnek találom, mikor valaki ilyenekkel poénkodik, s ez is a magabiztosságát sugallja egy embernek. Még ha nem is egy túlzottan magabiztos emberről is van szó egy ilyennel kompenzálni tudja a dolgokat, s könnyen el lehet hinni bármit. – Látszik, hogy fiúból vagy. Ezt már mindenki elsütötte – vetem oda neki. Ha nem Peterről lenne szó a hangom csöpögne a gúnytól és a rosszindulattól, de így csak egy kedves mosollyal ajándékozom meg.
- Éldegélek, de ne mondd már, hogy vérengző az olyan csúnya szó, nem is vagyok olyan szörnyű! – Vagy mégis? Na jó, be kell vallani, hogy határozottan rossz ember vagyok. – Inkább itt az a kérdés, hogy veled mi újság?






sziiiv szeret
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 18 Május - 9:20



Harley



Egy szó mint száz egyszerűen imádom Harleyt. Szerencsés vagyok, hogy aranyvérűnek születtem, így nem tudja kifogásolni a társaságomat a származásom miatt. Sokszor üdítően jól esik, hogy maró gúny folyik ki rózsaszínű ajkai közül, majd a legangyalibb mosolyával pillant rám, amivel csak tud. Mindigis lenyűgözött engem ez a kettősség, ami benne van. Egyik pillanatról tud váltani a másikra, amikor valaki olyanhoz kell szólnia, akit kedvel.
Nem tudom pontosan megfogalmazni, hogy mit is érzek Harley iránt, de kétlem, hogy valaha többként gondolt rám, mint egyszerű barátra, aki az általagnál többet lóg a nyakán....de...ha...esetleg részemről többet éreznék bele a dologba, mint illene azt kétlem, hogy a tudtára merném adni. Végülis ki merne beállni Harley McKinnon elé, hogy hellosziabelédestem? Valószínüleg egy nevetés lenne a válasz és, hogy gratulálok állj be a sorba. Természetesen nem feltételezem, hogy pont velem beszélne így, de kétlem, hogy viszonzott érzésekre találnék Harleyban. Hiszen elég csak ránézni, és még a vak is megmondja, hogy nem vagyunk egy súlycsoport. Én az egyik pótkerék a Tekergők bandájából, aki Potterék előtt a nevemet is dadogva mondtam ki, és Harley, a Griffendél harcoskirálynője, aki sokszor megkérdőjelezhető, hogy vajon miért is éppen a Griffendélbe került be. Szóval nem tudom hogyan is illenék én bele a kis világába.
-Ez most kérés?-pillantok rá fülig érő szájjal és felvont szemöldökökkel. SZINTE teljesen biztos vagyok benne, hogy csak egy könnyed elszólás volt a szájából mégis hihetetlenül jól jött ki erre a témára a kis nyelvbotlása. Bár az is lehet, hogy szándékosan szúrta be, hiszen valószínüleg tisztában van az iránta táplált rajongásommal.
Következő mondata inkább megmosolyogtat, mint lemondoz, hiszen ha valamit megtanultam Harley mellett az a hangsúly fontossága. Tudom, hogy csak ércelődik és viccelődik velem, de azt is tudom, hogy ezt úgy is be tudta volna szúrni, hogy kifejezetten bántó legyen és ne tudjak ilyen könnyne túllendülni rajta.
-Bocs, hogy nem tudok újat mutatni.-vigyorgok rá, majd előrepillantok, hogy vajon a két kis csatlósa még mindig szemmel tart-e bennünket, vagy találtak már új szórakozást. Éppen akkor húzták el rólunk a tekintetüket, amikor én megtaláltam őket. Talán eddig volt érdekes nekik a műsor, amíg Harley jól hallhatóan élvezte a társaságomat.
-Te nem vagy az. Pláne velem. De ha együtt vagytok, akkor látványosan menekül mindenki amerre lát.-vonom meg a vállamat, de azért rámosolygok. Tudom, hogy talán én vagyok az egyetlen, akinek nincs kinkrét félnivalója, de tisztában vagyok az erőviszonyokkal teljes mértékben.
-Képzeld mi történt velem... nem is olyan régen összeakadtam a Griffendél legjobb csajával.... hogy is hívják? Ömm ... Harley McKínoz? Ja.. McKinnon. Imádom.-nevetek egy rövidet halkan miközben az osztály odagyűlt a tó köré, ahol a tanár teljes bedobással mesélni kezdett a sellőkről.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Pént. 20 Május - 11:25

Peter & Harley


A sellők érdekes élőlények. Nem olyanok, mint a mesékben élők. Nekik nincsen színes farkuk, nem gyönyörűek, nem egy-egy kagyló van a melltartójuk helyén, nem kedvesek, az énekük sem mindig a legkellemesebb. Viszont mindezek ellenére én mégis csodálatos élőlényeknek tartom őket. A bőrük olyan, mintha rothadnának, a foguk hegyes, s biztosra veszem, hogy bárki sikítana a fájdalomtól, ha beleharapnának, a farkuk is egyszerű kosz színű és elég ocsmányak. A legtöbb varázslény nem a szépségéről és a cukiságáról híres, de én ettől függetlenül mégis a hatalmuk alatt állok. Fura ezt hallani, mi? Harley McKinnon azt mondja valakinek a hatalma alatt áll. A lány, akinek senki sem parancsolhat. Még magam is kinevetem a gondolattól, s csak lemondóan megrázom a fejem.
Hirtelen egy olyan ötlet fogalmazódik meg bennem, amit még százszor meg fogok bánni, s ilyet még sosem tettem, ha erről a tárgyról volt szó, de most szívesebben múlatnám az időm Peterrel, minthogy a sellőkre figyeljek, akikről már egyébként mindent tudok. Illetve jelenleg a sok kíváncsi pillantásnak sem örülök különösképpen, mivel azt már nem szeretem, ha rólam pletykálnak, csak ha fordítva van a dolog. Természetesen rólam is terjengtek már szóbeszédek a Roxfort falai között, de akárhány alkalommal erről tudomást szereztem elkaptam az illetőt, s onnantól szörnyű élete lett a diákévei alatt.
- Amit most mondani fogok jól jegyezd meg, raktározd el az agyad legféltettebb titkai közé, s ne mondd el senkinek, mert ilyen többet nem lesz és nem tudhatják meg, hogy önszántamból tettem meg, de mit szólnál ahhoz, ha most lelépnénk ketten? Maradhatunk a közelben, de most valahogy nem köt le ez az óra – ajánlom fel, s félek a válaszától. Biztosan meg fog lepődni, mindenki meglepődne, ha ilyet mondanék neki. Nem szívesen teszem meg, hogy ellógok, ám most tényleg jobban izgat Peter társasága, mint az óra, s ha sok a zavaró tényez, akkor nem tudom elengedni magam, hanem mindig tartom a gonosz álcát, amit mások ismernek.
- Elég rossz is – nevetek fel. Szeretek ezzel a sráccal hülyéskedni, s már félő annyit nevettem és mosolyogtam mióta itt van, hogy az emberek azt hiszik megjavultam, amikor ez egyáltalán nem lehetséges. Ugyanolyan romlott vagyok, s leszek, mint amilyen mindig is voltam, de van egy-két ember, akikkel talán, ha nagyon megerőltetem magam tudok kedves is lenni.
- Ez a célunk, de én annak csak örülök, ha elmenekül a sok nyomorék, főleg, ha félvérekről vagy sárvérűekről van szó, mert azokra még ránézni is rossz. – Azt mondják sokan, hogy ők is ugyanolyan varázslók és boszorkányok, mint mi, de én ezzel nem értek egyet, hiszen merőben különböznek tőlünk származásilag. Azt ölném meg, aki kitalálta, hogy ez egyáltalán lehetséges. Teljesen másak vagyunk, jobbak és nagyszerűbbek.
- Haha nagyon vicces, de eredeti – bólintok elismerően. – McKínoz, tetszik, meg fogom változtatni a nevem, biztosan sokan előszeretettel szólítanak majd így, ehhez kétség nem fér - szerintem már a legtöbben így is gondolkoztak nekem valami hasonló beceneven, de Peter megalkotta a tökéleteset. - Amúgy mi az, hogy csak a griffendél legjobb csajával? Ezt személyes sértésnek veszem.





sziiiv  szeret
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 20 Május - 20:45



Harley



Kifejezetten kedvelem Harley társaságát. Nem véletlenül lógok vele olyan sokat, és igazából elég nagy szerencsém van azzal, hogy Griffendéles, hiszen, ha nem az lenne a srácok valószínüleg megállás nélkül szivatnának miatta. Így viszont egy rossz szavuk sincs, maximum Potter morog néha, hiszen Harley hajlanos összeakaszkodni Lilyvel, ami szerinte nem annyira vicces, mint ahogy azt én gondolom. Engem a legtöbbször szórakoztat a csajok szópárbaja, hiszen éles szavak repkednek mind a két oldalon, de Harleyt még veszíteni sosem láttam, így bátran nevezhetem szórakoztatónak azokat a perceket. Persze, ez csak az én véleményem. Potter sokszor veszi védelmébe Lily Evanst, aki kicsit sem igényli ezt, sőt Potter udvarlási stílusa sem túl nyerő eddig nála. Ezt természetesen mindannyian nagy meglepetésként fogtuk fel. A legtöbben még ott tartanak, mint az óvodában, hogy elég meghúzni egy lány haját, és már a tudatában van annak, hogy kifejezetten szemrevaló.
Én azonban valahogy sosem voltam ennek a híve. Valamiért megállás nélkül bénázok a lányok körül, amit sokan cukinak tartanak, de semmi többnek. Harleyval azonban még nem tudom hányadán állok, hiszen megkérdezni még sosem mertem, magától pedig természetesen nem közöl ilyen létfontosságú információkat. Így kitartóan zaklatom minden áldott nap hátha egyszer majd csoda történik.
Amikor elhagyják azok a várva várt szavak csinos kis ajkait azonnal úgy érzem, hogy talán eljött az én csodám ideje. Meglepetten pislogok rá, majd egy hatalmas vigyor jelent meg az arcomon, és hevesen bólogatni kezdtem.
-Menjünk.-mondom csendesen, hogy az csapat többi része ne válljon részesévé a beszélgetésünknek. Őszintén szólva bármikor bármiről le tudnék mondani, ha Harley kérne arra, hogy lépjünk le kettesben. A varázslényeket pedig már ismerem annyira, hogy tudjam mennyire nem érdekelnek, főleg ha a kedvenc bombázómról van szó.
Rávigyorgok, amikor még egy lapáttal rátesz a dologra. Sokan kérdezték már meg, hogy mi a titok, amivel sikerült megszelidítenem a Griffendél vad oroszlánját, de sosem árultam el nekik, hogy nincs titok.
Egyszerűen Harleyt imádni kell, és ha van egy kis mázlid, na meg persze jó származásod, akkor nem rúgja össze a két bokádat, miközben sietsz fel a klubhelységhez.
Kezem még mindig a vállán pihen, és amikor mindenki a tó partjához csoportosul és a tanáron pihenteti álmos tekintetét félrehúzom Harleyt a fák közé, ahol már nem láthatnak minket. A barátnői és éppen el vannak foglalva azzal, hogy valamelyik sárvérűt szadizzák, így észre sem veszik, hogy már meg is szöktettem a csapat vezetőjét.
Már a csoporttól távol sétálva folytatjuk a beszélgetést. Őszintén szólva ebben a kérdésben inkább pártatlan vagyok, bár tény, hogy Harley könnyen meg tud győzni, és egyébként sem határolódom el a nézetektől, amiket mostanában hallok az iskola falai között terjedni.
-A kis mocskok szaladnak legalább...-vigyorgok rá. Kifejezetten élvezni szoktam, amikor Halrey lesből támad akár egy puma, de olyan méregfogakat mélyeszt a kis áldozataiba, amiket sosem felejtenek el.
-Örülök, hogy alkothattam valami maradandót az életedbe.-vigyorgok rá, miközben már egyre távolabb érünk a csoporttól, akik valószínüleg még az óra végén sem fogják észrevenni a távozásunkat. Ezt az órát előszeretettel hanyagolják a diákok, így leszoktak arról, hogy különösebben szemmel tartsanak bennünket. Nekik is jobb, hogy nem pofázunk bele az órába, és nekünk sem kell végigunatkozni ezt az egészet.
-Köztudott, hogy a griffendélben vannak a legjobb nők.... de te közülük is a legjobb vagy.-vigyorgok rá.
-Megmentettem a helyzetet?-tettem még hozzá. Nekem egyértelműen Harley a csúcsok csúcsa és több, mint valószínű, hogy ezzel teljes mértékben tisztában van.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Szomb. 21 Május - 19:54

Peter & Harley


Eléggé meglepem még saját magam is, de azon már kicsit sem hőkölök meg, hogy Peter beleegyezik abba, hogy lelépjünk. Igazából azt is csodának tartom, hogy még sosem lógta el a közös óráink, s ebből azt merem feltételezni, hogy a többit sem. Ez azért furcsa nekem, mert a barátai, a Tekergők többi tagja már nevükből ítélve sem jelennek meg az órákon, hanem valahol máshol tekeregnek, s eszelik ki a következő világmegváltó csínytevésüket. Régebben még párszor lógtam is velük, de mióta Potter meghülyült minden egyes alkalommal próbálom elkerülni azt, hogy velük kelljen lennem, ám ez alól Peter kivétel, hiszen ő nem tett semmit és mindig tudja, mit kell mondani, amikor a közelemben van és nálam ez a nyerő. Furcsának tartom, hogy Petert még egyszer sem próbáltam meg irányítani az évek során és nem is volt emiatt semmiféle hiányérzetem.
Remélem, hogy sosem fogom megbánni, hogy ellógtam ezt az órát, az egyetlen olyan tárgyat, amit csodásnak tartok és látom értelmét. Vajon vannak még felfedezésre szoruló varázslények? Ha igen, akkor szívesen írnék róluk egy könyvet, hogy aztán a varázsvilág bestsellerei között landoljon. Tudom, hogy túl nagyot álmodok, de ezt tényleg nagyon szeretném és tenni fogok érte. Egyszer azt mondta nekem egy idős, bölcs boszorkány, ha valamit nagyon akarunk, és mindig gondolunk rá, akkor varázslat nélkül is össze fog jönni.
- Ki se nézné belőled az ember, hogy lógsz – mondom neki mosolyogva, míg óvatosan elindulunk, hogy ne tűnjön fel senkinek a távozásunk. Izzy és Carrie biztosan kérdezősködni fognak, mert ha másnak nem is, akkor nekik bizonyára fel fog tűnni, hogy felszívódtunk. Természetesen a többiek is észre fogják venni, hiszen rólam van szó és túlságosan központi egyéniség vagyok, még ha a legtöbben nem is kedvelik a sokak szerint kiállhatatlan stílusom. Százszor elismételtem már az itt tanuló diákoknak, hogy nem kiállhatatlan szörnyeteg vagyok csak mindössze kegyetlenül őszinte és ez sokaknak fáj.
- Ne is emlegessük őket, mert csak felhúzom magam rajta, hogy Dumbledore engedi, hogy olyan mocskok, ahogy te mondtad, betegyék a lábukat az intézménybe. Talán inkább arra kellene gyúrnom, hogy befolyásos ember legyek a jövőben ebben az iskolában és akkor csak aranyvérű diákok járnának ide, legalább csak értelmesek lennének itt – kezdek magyarázni, amikor még az előbb arra készültem, hogy lezárjam a témát. Hát úgy tűnik nem jött össze.
- Én is örülök – nevetek fel, már nem baj, ha hangosan beszélünk, hiszen elég messzire eljöttünk a többi diáktól és menetelünk egyre bentebb a fák között, míg ki nem érünk a kastély mellé közvetlenül. Gyorsabban szedem a lábaim és leülök a hozzánk legközelebb eső padra és megveregetem magam mellett a padot, ezzel arra kérve Petert, hogy foglaljon helyet mellettem.
- Hát fogjuk rá, elsőre is így kellett volna, megbuktál a szememben – nézek rá szigorúan, de nem bírom ki hosszú ideig, hogy ne mosolyogjak. Itt bírnék lenni, ha kell egész nap is Peterrel, míg McGalagony professzor be nem zavar minket a saját szobáinkba.





sziiiv  szeret
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Harley & Peter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-