Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cassie & Peter EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cassie & Peter EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cassie & Peter EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cassie & Peter EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cassie & Peter EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cassie & Peter EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cassie & Peter EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cassie & Peter EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cassie & Peter EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 18 Május - 8:48



Cassie



Szinte elözönlöttük Roxmorts utcáit. Ritka alkalmak egyike, amikor a Roxfort tanulói kiszabadulhatnak az ódon falak közül, és befehetik a szomszédos kis falut Roxmortsot. Ilyenkor alkalmuk nyílik a diákoknak, hogy kicsit fellélegezzenek az iskola terhei alól, akár csak egyetlen napra, és elköltsenek egy részt a szülők által küldött zsebpénzből, amit féltve őrizgettek eddig. Részemről képtelen vagyok túl nagy jelentőséget tulajdonítani az ilyen napoknak, de legalább az órák elmaradnak, és elszabadulhatok a kötelezettségeinktől. James, Sirius és Lupin már konkrét vásárlólistát írtak össze, hogy mire lehet szükségünk a tanév következő részében és melyik boltból mit lehetne beszerezni. Ezt persze aligha vettük komolyan, hiszen ilyenkor inkább csak a szórakozásra kncentrálunk... meg egyéb más érdekes dolgokra.
Potter szórakozottan bök vállba és mutat alig láthatóan az egyik irányba. Az egyik nagy kedvencem Harley McKinnon után éppen magányosan sétálgat a Mardekárosok soraiban. Több nem is kell nekem máris felé veszem az irányt, miközben hallom még a hátam mögül, hogy James röhög egy jót magában. Gyorsítok kicsit a lépteimen, hogy utolérjem még az üzletek előtt.
-Szia Cassie!-köszönök rá végül, amikor sikerült felzárkóznom. Nem tudom hogyan írjam le a viszonyunkat. Ő tud a létezésemről, én pedig ilyen adódó helyzeteknél kifejezetten keresem a társaságát.
-Meghívhatlak egy nyalásra?-viszorgok rá pimaszul miközben rámutatok a Mézesfalásra, hogy választhat magának valamit, amit csak szeretne. Persze benne van a pakliban, hogy egészen egyszerűen csak el fog zavarni a francba és rövid próbálkozásom már a végéhez is érhet. Természetesen reménykedem az ellenkezőben, hiszen Cassievel jól is eltelhet ez a nap és nem sülnék fel ismételten Potterék előtt, hogy még egy lány elzavart. Bár tény Harley jól bírja a kiképzést, Cassievel még nem igazán tudom mi a helyzet.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 18 Május - 14:22









Peter &

Cassie

darling i'm a nightmare dressed like a daydream




A Roxmortsi szabadhétévék minden diáknak a legkedvencebb hétvégéi voltak. Személy szerint én is kedveltem őket. Reggel hosszas gondolkodás és ablak nyitogatás után választottam ki mit is vegyek fel, de az időjárás szerencsére nekem kedvezett, rövid shortot vettem fel térdig érő zoknival, majd egy bakancsot húztam fel és egy kényelmesebb pulcsiba bújtam. A tükör elött ácsorogva pózolgattam, mint valami bolond, majd hallva a folyosón lévő nyüzsgést felkaptam a táskám majd megindultam a forgataggal én is Roxmortsba. Az ég tiszta volt, alig lézengett rajta néhány felhő, szóval szép napra számíthatunk, nyugtáztam magamba. Roxmortsba érve, kissé elveszettnek éreztem magam, mivel mindenki kis klikkekbe csoportosulva mászkált, vagy a már kedvencemmé vált nyálas párocskák bóklásztak a városkában, ami nem könnyítette meg a dolgom. Így végül unottan nézegettem a kirakatokat. Kis idő után, megindultam egy kisebb Mardekáros csoporttal a Három Seprű irányába. Legalább iszok végre egy tökös tejeskávét, úgy is mostanában ritkán volt ilyen Roxfortban. Gondolataimból egy fiú hang zökkentett ki, mire megálltam és kérdőn nézve fordultam meg. Add, hogy ne valami idióta legyen, aki indokolatlanul koslat utánam, vagy egyéjszakás kaland volt fohászkodtam magamban.  Meglepetésemre egyik gyanúm sem bizonyosodott be. Pettigrew állt velem szemben. Kedvesen rám köszönt, majd a mondandóját sikerült ilyen hamar kínossá is tennie.
- Azok alapján, amit eddig hallottam, amúgy is rád férne pár plusz óra Pettigrew – néztem rá kissé lesajnálóan, végül elnevettem magam. – Nem tudom, te hogy állsz vele, de én inkább innék pár sört, az jobban árt – villantottam rá féloldalas mosolyt.
A tekergők romantikus négyese minden diák kedvence volt az iskolában, sokan szerettek volna az ő kegyeikért harcolni. Potter helyes gyerek volt, de Evans jöhetett nála csak szóba. Lupin meg nos, őt inkább hagyjuk… Black pedig na, ő az akit nagyon szívesen berángattam volna a hálókörletembe. Pettigrew pedig, nagyon cuki fiú volt, de ahogy hallottam még a tanuló fázisában áll a komoly csajozás terén. Szememmel végig vizslattam az előttem álló fiút. Hmm, végül is látok benne fantáziát. Fejemet kicsit megdöntve néztem kérdőn a fiúra, majd utána a távolban jól szórakozó barátait figyeltem.
- Na, jössz vagy ragaszkodsz Potterékhez, akik ahogy látom, éppen jól szórakoznak valamin – tettem fel neki ismét egy kérdést, majd csípőre tett kézzel álltam előtte és vártam továbbra is válaszát.



361 • Outfit • This is what you came for • notes: bocsi, hogy ilyen rövidke








Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 19 Május - 7:49



Cassie



Annak ellenére, hogy mennyire összetartó a mi kis csapatunk nem ragaszkodunk feltétel nélkül egymás társaságához. Nem vagyunk összenőve, ahogyan azt a lányok szokták tenni és hagyjuk kibontakozni egymást. Természetesen nincsenek titkok a Tekergők között, hiszen előbb vagy utóbb, de minden elhallgatnivaló nyilvánosságrakerül. Ahányszor valamelyikünk egy lány felé közelít, mindig szinte kötelező jelleggel véleménytnyilvánítunk. Potter szerint fontos, hogy házon belül legyen a komoly vadászterületünk, így nem is gondol semmi komolyabb hátsó szándékra, amikor őket magam mögött hagyva csatlakozom a Mardekár gyöngyszeméhez, Cassiehez.
Szinte azonnal megjutalmaz egy verbális pofonnal, amikor mellé toppanok, de aligha zavar a dolog, hiszen egy mardekárostól nem várhatok el felhőtlen fogadtatást. Bár ezek után kicsit felébredt bennem a kiváncsiság, hogy vajon milyen hírek terjedhetnek rólam az iskola falai között. A Roxfort olyan mint egy zengő méhkas, amiben tombolnak a hormonok, és másra sem vágynak az emberek csak néhány érdekes hírre, amit azonnal tovább is adhatnak egy kicsit ferdített formában.
-Még fel tudok venni pár órát, ha ráérsz valamikor.-vonom meg a vállamat vigyorogva. Nevetése elárulja, hogy nem gondolta teljesen komolyan a dolgot, bár tény, ami tény nem sikerült még barátnőt összevadásznom a suli falai között. Lehetséges, hogy tényleg rosszul csinálok valamit. Aprót bólintok, valamiért sejthető volt, hogy egy hetedéves lány már nem rajong feltétlen a nyalókáért.
-Ez már izgalmasabban hangzik.-bólintok egy aprót, amikor inkább a kocsma felé szeretné venni az irányt. A Tekergők, egy igen népszerű jelenség, a ház és az iskola életében is, de amikor lányokról van szó, nos ők főleg Blackért és Potterért rajonganak. Én és Lupin már kevésbé vagyunk népszerűek, mi sajnos rendszerint beragadunk a barátzónába, ahonnan köztudottan nincs kilépés.
Kérdésénél hátrapillantok, majd ismét ráemelem a tekintetemet és végül mosolyogva bólintok egyet.
-Inkább veled megyek.-jelentem be, annak ellenére, hogy teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy ezért majd még adott esetben kaphatok a pofámra, hiszen mégiscsak egy mardekáros lány szédítésé választottam a legjobb barátaim helyett. De azt hiszem, hogy ezt a kockázatot megéri, hogy kicsit Cassievel lógjak.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 5 Jún. - 18:17









Peter &

Cassie

darling i'm a nightmare dressed like a daydream




Kis beszélgetésünk közben, mikor azt mondta feltud venni még pár órát, alig tudtam megtartani hűvös viselkedésem, óhatatlanul elmosolyodtam, habár legbelül, inkább harsány röhögés rázta a testem. Közben elfogadta invitálásomat a Három Seprűbe. Végül is hatodévesként hol máshol lógnánk, mint egy jó korsó vajsör mellett a seprűben. Miután kis hezitálással megindul, velem célirányosan pimasz mosollyal fordulok felé.
- Ennyire kétségbe vagy esve, hogy már a markedárosok bugyijában szeretnél matatni, vagy Harley volt túl kemény hozzád – vonom fel szemöldököm, széles mosoly kíséretében, mellé pedig finom utolsó döfés gyanánt megsimítom vállát együtt érzően. - Ne vedd magadra, nekem ilyen a stílusom - vonok vállat.
Harleyval jóban voltunk, hasonló elképzelései voltak a pasik terén is, illetve a szokásaink is megegyeztek. Sokszor megbeszéltük, hogy ki mit mikor hol miért csinált, és ha belegondolok, nem volt sosem tiltó listás szabály arról, ha valaki éppen fűzött, egy pasit. Ezen legalább sosem vesztünk össze, sőt néha még hasznos is volt a tudás, amit nyújtottunk egymásnak. Közben beérvén a helyre kerestem egy üres boxot, majd lehuppantam. Közben kezemet a magasba emeltem és intettem a pultosnak kézjelekkel mutogatva, hogy két vajsört szeretnék.
- Nyugodj meg nem foglak megenni – nevettem el magam mikor Peter arcára néztem. – Egyébként is – kinyújtottam kezem majd állánál fogva közelebb húztam magamhoz, majd megcsókoltam. – Hmm. Erre mondjuk, kaphatsz egy kilencest de, csak mert jó kedvem van – mondtam kis szünet után és értékeltem produkcióját.
Sosem voltam az az ember, aki hosszú ideig ácsingózott a fiúk után, akin kicsit is látszott, hogy szívesen kerülne velem intimebb viszonyba bátran „támadtam le”. Persze van, akit ez lesokkolt, és volt, akit inkább feltüzelt, mondván végre nem neki kell kezdeményeznie ilyen téren. Persze vannak olyan esetek is, amikor szívesen teszem az érthetetlent és megvárom, míg megpróbálnak valamit kezdeni magukkal.
- Mi a helyzet mostanában felétek, kicsit belassultatok, Potter amióta papucs üzemmódba kapcsolt, és Black is alig van jelen a színen, mintha csökkenne a tekergők iránti érdeklődés. Becsülöm, hogy te legalább csábítod tovább a lányokat, hogy megőrizd a jó híreteket.
Közben kihozták a söreinket, a míg a válaszát vártam a korsó száján játszottam ujjammal, és kíváncsian néztem az ajtó irányába, vajon kit fúj még erre a szél ezen a napon.



 Outfit • This is what you came for • notes: bocsi, hogy ilyen rövidke








Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Cassie & Peter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-