Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cissy & Anti EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cissy & Anti EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cissy & Anti EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cissy & Anti EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cissy & Anti EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cissy & Anti EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cissy & Anti EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cissy & Anti EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cissy & Anti EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 9 Nov. - 17:12
Kedves Narcissa,

remélem levelem épségben talál, és nem fulladtál még bele a magányba, vagy a jeges limonádéba. A részemről már nagyon unom ezt a forróságot, és hiányoznak a jégkockák a lángnyelv mellől.
Ha még mindig olyan sajttorta rajongó vagy, mint voltál, megtisztelnél, ha ellátogatnál velem Walesba. Nem, nem sajttorta fesztiválra készülök, csak odaküldött az a faszfej felettesem. És állítólag jó ott a sajttorta.

Őszinte csodálattal,
Antonin P. Dolohov

ui.: Remélem a levelem miatt nem kerülsz bajba.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 9 Nov. - 17:33
Kedves Antonin,
őszintén örülök, hogy gondoltál rám hiányoztál már, bár el kell, hogy áruljam, kicsit meglepődtem a soraidon.
Mégis díjazom az ajánlatod, hiszen nekem is nagyon hiányoznak már az említett jégkockák, és egy finom sajttortát sem utasítanék vissza. Ahogyan egy remek társaságot sem.
Előre láthatólag tudok időt szakítani rád hogyne tudnék, de, ha megtisztelnél pár információval a programot illetően, hálás lennék.

Utóirat:
Nem mutattam meg senkinek sem, nem hiszem, hogy tudniuk kellene rólad róla.


A hozzászólást Narcissa Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 9 Nov. - 18:07-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 9 Nov. - 17:40
Kedves Narcissa,

úriember lévén úgy teszek, mintha az áthúzások olvashatatlanná tennék gyöngybetűidet..még akkor is, hogyha roppant kíváncsivá tesz miért is hiányolsz
Természetesen. Augusztus elején egy hosszú hétvégét kell eltöltenem az orosz delegációval és a felettesemmel a vidéken. Formalitás, mindaz amiben felnőttünk. Ebéd, vacsora és vodka?
Pontosabb információkkal még nem tudok neked szolgálni, de amint rendelkezem majd kellő mennyiségű tudással, megírom neked.

Természetesen ha azon múlik, beadom a jelentkezésem anyádéknál..

Őszinte híved,
Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 9 Nov. - 17:50
Kedves Antonin,
értékelem rendkívül kedves modorodat de az áthúzással mégiscsak élnék, jobban kifejezve általa, mennyire hoznak zavarba a szavaid.
A hiányod megilletődöttségem valószínűleg az együtt töltött, igencsak kellemes találkozásunk emlékének köszönhető.
Minden, amit eddig megosztottál velem, remekül hangzik, viszont azt el kell árulnom, az alkohollal, kimondottan a tömény fajtájával, eléggé hadilábon állok.
Várom további leveleidet.

Utóirat:
De azt tudnod kell, hogyha valamilyen véletlen folytán más főként Lucius, mint a családom kezébe kerülne bármelyikünk levele is, hatalmas bajt zúdítanánk egymás fejére. Biztosan szeretnéd ezt megkockáztatni?


A hozzászólást Narcissa Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 9 Nov. - 18:07-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 9 Nov. - 17:57
Kedves Narcissa,

őszintén örülök annak, hogy ilyen mély nyomot hagyott benned találkozásunk. Be kell vallanom neked, hogy én is hasonlóképpen érzek. Azóta sem vagyok képes kiverni a fejemből hűvös kezeidnek melengető érzését, és gyönyörű tekintetedet. Szeretném a nevetésedet újra hallani.
Semmi sem erőszak Kedves, a vodka maradjon csak a férfiak itala azon a hétvégén. Talán az a hétvége maradjon csak a mi titkunk.

Utóirat: Ezen ne aggódj, a jegyesed haragját majd kettőnk helyett is magamra vállalom. Mellesleg hova gondolsz? Netalán tán többet látsz ebbe, mint ami? Nem vagyok én szentségtörő..

Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 9 Nov. - 18:07
Kedves Antonin,
mintha csak a gondolataimban olvasnál. Bár soha sem gondoltam volna, hogy egyszer hasonló gondolat kerít majd a bűvkörébe veled kapcsolatban, mégis meglepően kellemes érzéssel tölt el. Mintha csak hiányoztál hiányzott volna az életemből. Valóban hiányozna neked mindez? A társaságom? Minden apró megjegyzett mozdulatom?
Minden bizonnyal meg kellene maradnia annak. A közös titkunknak. Vajon lesz még lehetőségünk egy másikra is?

Utóirat:
Meglepően lovagias vagy.
Őszintén, mit kellene ebben látnom? Te mit látsz?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 9 Nov. - 18:16
Kedves Narcissa,

ne kérd, hogy részletezzem a saját korábbi gondolataimat rólad. Nem lenne ideillő. Talán nem is tetszene. Nem tudok elkülönböztetni a ténytől, hogy milyen elragadóan csinos, és tisztelettudó Nővel van dolgom. Sajnálom?
Ez lenne a lehető legjobb. Ne aggódj, ez a titok nálam biztonságban marad. Ahogy a walesi hétvégénkm is. Voltál már valaha a vidéken?
A következőket sikerült kiderítenem: a programunkmeglehetősen rugalmas, mindössze három órát kell ebéd után és további egy órát vacsora előtt az orosz nagykövettel eltöltenünk, majd másnap meglátogatjuk a helyi karnevált ne kérdezd, semmit sem tudok róla ,és ha minden jól megy egy kereskedelmi egyezmény aláírása után koccintunk a nagykövettel és feleségével.

Antonin

Utóirat: Őszintén, ezt neked kellene látnod. Nem mondhatom meg helyetted. Állj a saját lábadra.


Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 9 Nov. - 18:30
Kedves Antonin,
valószínűleg az enyémek sem állnák meg a helyüket itt, és most. Talán már régen sem voltak helytállóak. Én is sajnálom.
Kimondottan jól esnek a szavaid, remélem soha sem fogsz csalódni bennem. Próbálok mindig az a Narcissa maradni, akit megismertél. És nem pedig az, akinek régen gondoltál.
Bízom benned. Ez nem is kérdéses.
Nem. A családom soha sem volt az a kirándulós fajta, de régóta szerettem volna már megtapasztalni, milyen bebarangolni egy ismeretlen vidék tájait. És jelenleg úgy érzem, igen nagy szükségem is van rá. Veled karöltve.
Valóban szeretnéd, ha nem csak a szabadidődben boldogítanálak, de a rád vonatkozó, kötelező jellegű programokon is részt vennék? Veled Ne érts félre, örömmel tenném, és teszem is majd meg, ha biztosan ezt kívánod.

Utóirat:
Egyelőre nem tisztáztam még le magamban, mit is szeretnék a kapcsolatunktól barátságunktól. Viszont a te véleményed is kimondottan érdekelne erről. Persze, csak, ha megosztod velem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szomb. 12 Nov. - 9:45
Kedves Narcissa,

pedig engem rettentően érdekelnek a gondolataid, ahogy te magad is.
Csak légy Önmagad, és akkor soha senki sem fog csalódni benned Kedves. Én legalább is egészen biztosan nem. Azt hiszem túlságosan magaddal ragadó személyiség vagy..
Én sem voltam még Walesban ezelőtt, bár egészen sok helyen járta már a Világban.A szüleim és Én egyetértettünk abban, hogy jobb ha a nyár lehető legkevesebb részét töltöm otthon.
Ezt a döntést meghagyom neked Kedves, bár azt nem titkolhatom, hogy mennyire élvezném a társaságodat. Jól esne, hogyha lenne ott valaki velem aki képes az unalmas társalgásokat akár csak a mosolyával is, de szórakoztatni. Természetesen nem kötelezlek rá, hogy a szabadidődet egy Minisztériumi küldöttel és orosz negyven évesekkel meg persze velem töltsd el.

Antonin

Utóirat: Őszinte leszek Veled. Semmit sem terveztem még el. Tudnod kell rólam, hogy nem vagyok híve az előre eltervezett dolgoknak. Csak hagyom, hogy sodorjon magával az élet. De nem szeretném ha attól tartanál, hogy rád erőltetem magamat, olyanra kényszerítelek amit te nem szeretnél... Soha sem tennék ilyet! Remélem ezt tudod.


Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 24 Nov. - 12:48
Kedves Antonin,
talán egyszer, teljes valójukban megosztom majd veled azokat. Mindet. A veled kapcsolatosakat is.
Félő, hogy önmagam lehessek, kénytelen-kelletlen csalódással jár, mindenki számára. Nekem pedig figyelemmel kell lennem a szeretteimre, talán még azokra is, akiket közel sem tartok annak. Kötelező jelleggel kell figyelmen kívül hagynom magam, és a saját érdekeimet. Téged viszont nem tudlak.
Szabad megkérdeznem, miért? Miért szeretnél kevésbé a saját otthonodban lenni? Persze, hallottam már a jövendőbeli feleségedről. Gondolom, ő neki van a legtöbb köze a döntésedhez.
Ne érts félre, szívesen veled tartok, és boldogítalak a társaságommal. Csak kérned kell. Bár már meg is tetted. Nem lenne szívem megfosztani téged az egyetlen lehetőségedtől ahhoz, hogy jól érezd magad.
Gondolom, nem jelentene problémát, ha nem nálad, és nem is nálam találkoznánk. Nem szeretnék félreértést a családjaink között. Pedig minden bizonnyal félreérthető a helyzetünk, mi tagadás.

Utóirat,
semmit sem szeretek jobban, mintha az emberek őszinték velem. Sajnos, világéletemben kevésszer éltem meg, hogy ez így legyen. Neked viszont leírhatatlanul örülök.
Bár még csak mostanában ébredtem rá, én is ezt érzem, és szeretném. Szerinted képes lennél arra, hogy megmutass nekem egy szeletet a saját világodból?
Ettől nem félek. Tőled sem. És az az igazság, veled lenni sem. Éppen ezért örömmel tartok veled Walesba.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szomb. 10 Dec. - 10:14
Drága Narcissa,

annak rettentően örülnék. Kíváncsi vagyok minden gondolatodra.
Ez pedig bolondság. Nem szoríthatod be saját magadat mások elvárásai közé. Annak kellene lenned, aki lenni szeretnél. Legalább egy egészen kicsi ideig. Ezért is szeretném, hogyha velem tartanál. Talán ott lehetőséged, sé elég bátorságod lesz arra, hogy önön magad lehess. Legalább is remélem.
Minthogy utazásunk egyre csak közeledik, szeretném még egyszer megkérdezni, hogy biztosan velem tartassz-e?

Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 21 Dec. - 10:30
Kedves Antonin,
pedig lehet nem kellene.
Ahogyan egyszerre aranyvérű család lányának születni, és önmagamnak lenni sem könnyű, sőt. A sorsom előre elrendeltetett, nekem pedig nincs jogom fellázadni ellene. Néha akármennyire is szeretnék.
Szóval azt gondolod, hogy melletted valóban az lehetnék, aki szeretnék? Nem tudom, hogy igazad van-e, de.. Szeretném megpróbálni. Veled, melletted.
Azt hiszem, semmiben sem voltam még ennyire biztos az eddigi életem során, szóval igen, de még mennyire, hogy veled tartok. Ha még mindig akarod.

Mellesleg, a leendő feleségednek nem fog problémát jelenti a hiányod? És az én jelenlétem, melletted?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 21 Dec. - 19:01
Drága Narcissa,

talán át tudom érezni a helyzetedet, hiszen a saját jegyesem arcáról is látom minden pillanatban leolvasni a mosolyt. Bár azt meg kell jegyeznem, hogy Érted nagyobb kár. Bárcsak te lehetnél a jövendőbelim.
Persze, hogy még mindig akarom. Szeretném. Szeretnék minden pillanatot veled tölteni azon a hétvégén. Meg szeretnélek ismerni, és szeretném, hogy te is megismerhess. Szeretnék egy olyan világot mutatni neked, amilyen életünk lehetett volna.

Akár hiszed, akár nem Pandora annak örül, hogyha nem kell látnia. Amúgy sem sokat találkozunk a nyáron. Nem kíváncsi rám. Amikor elmentem megkérni a kezét, majdhogynem elájult.

Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 2 Jan. - 11:32
Kedves Antonin,
kérlek ne érts félre.
Nem áll szándékomban fellázadni pedig jól esne. Szeretem a családomat, és a jegyesemet is, egyaránt. Mellettük a sorsomba is igyekszem kevésbé nyugodt szívvel beletörődni. Ezért magamat sem értem. A gondolataim és az érzelmeim minden egyes pillanattal egyre jobban felkavarodnak.
Ez esetben őszinte kíváncsisággal várlak, és várom a veled együtt eltöltendő napokat, hogy feltárd előttem azt a merőben más életet , amit akár együtt is élhetnénk.

És te is örülsz annak, ha kevésbé kell látnod?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 10 Jan. - 18:53
Drága Narcissa,

bárcsak az én jövendőbelim is így vélekedne a jövőnkről. De nem ringatom magamat álmokba. Tudom, hogy Pandora életem megkeserítője szeretne lenni.. Egészen jól megy neki a dolog.
Mikor lesz az esküvőd? Talán egyszer megmutathatnád a menyasszonyi ruhád. Kíváncsi vagyok rá.
Mivel már csak pár nap van az indulásig, szeretném tudatni veled, hogy a hétvégén nem fog esni, de hűvös lesz, így kérlek megfelelő ruházatot csomagolj, és ha meg tudod oldani, küld el nekem, hogy elküldhessem.
Továbbá ha én nem mehetek eléd, esetleg találkozhatnánk nálam, hogy onnan mehessünk. Sajnálatos módon kell veled közölnöm, hogy a zsubszkulcs helyett Hopp-hálózaton kell utaznunk.

Be kell vallanom, de kérlek maradjon ez kettőnk között, hogy már belenyugodtam a gondolatba, hogy vele kell leélnem a hátralévő életemet. Küzdöttem ellene, de ez mit sem változtatott. Persze nem mondom, hogy nem szeretném, hogy könnyebb legyen. De nem hiányzik ha nincs velem, és nem is zavar a jelenléte. Kicsit olyan, mint mikor a macskád van körülötted.

Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 27 Márc. - 15:38
Kedves Antonin,
nem vagyunk egyformák. Valószínűleg az sem lenne jobb, ha azok lennénk. De nem tudhatod előre, hogy mit hoz majd számodra az élet. Lehet, hogy egyszer majd megbékéltek egymással, és, ha nem is szeretetben, de harmóniában éltek majd egymás mellett.
De, ha mégsem, azért azt tudd, hogy mindig lesz majd valaki, aki melletted marad, és segít rajtad, ha kell. És ez a legfontosabb.
Valószínűleg a szüleim jobban meg tudnák neked mondani. Minket, Luciusszal, ha akaratlanul is, de igyekszenek a lehető legkevesebb részletbe beavatni, mintha nem is mi ketten lennénk a főszereplői ennek a történetnek, hanem ők.
Talán egyszer arra is sort keríthetünk. Végül is, csak a vőlegény nem láthatja, nem igaz?
A napokban megérkezik majd hozzád a bőröndöm. Nem csomagoltam túlságosan sok mindent, nem láttam értelmét két tucat ruhának, de amúgy sem vagyok egy rutinos pakoló, sem pedig utazó.
Szívesen találkozom veled, nálad. A pontos időpontot még majd pontosítjuk.
Az utazás formája miatt sincs ellenvetésem, ne aggódj.

Nem árulom el senkinek sem, bízhatsz bennem.
Őszintén, én el sem tudnám képzelni, hogy olyasvalakivel kelljen leélnem az életemet, akit nem szeretek. Sajnállak érte, de ne vedd rossz néven. Csak megérdemelnél egy olyan lányt, akit valójában, teljes szíveddel képes lennél szeretni, és, aki mindezt viszonozná az irányodba. Én legalábbis így gondolom.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 10 Május - 14:33
Drága Narcissa,

ez egy jó vicc. Még nevettem is rajta. Sajnálatos módon, Panda és Én sohasem fogunk békében élni egymás mellett. Még ha akarnánk, akkor sem sikerülhetne. Miatta, vagy miattam azt nem lehetne megmondani, de nem menne. Hidd el nekem.
Te szerencsés vagy Luciusszal, Ő jó ember és remek barát. Valószínűleg sohasem fogod átélni azt, amit Én Pandával. Mit meg nem adnék érte, ha véget vethetnék ennek. De ahhoz meg kellene ölnöm, vagy meg kellene halnom. Panda egészen biztosan szívesen fojtana meg... személy szerint mondjuk jobban preferálnék valami fondorlatosabb módot. Tanácsot tudnál esetleg mondani? Persze esélytelen, hogy egy olyan jelentéktelen dolog, mint a nejem megöljön.

Te annyira kedves és jólelkű teremtés vagy, hogy nem tudom elképzelni miért születtél bele ebbe a mocskos, korrupt és bűzös világba. Félre ne érts! Csak hát egy olyan tiszta lélek, mint Te, ennél ezerszer többet érdemelne.
Antonin
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 13 Júl. - 10:37
Kedves Antonin,
soha se mondd azt, hogy soha. Inkább higgy benne, hogy ebben a különös világban bármi, amire nem is számítasz, megtörténhet még veled. Velem már megtörtént, pedig soha sem hittem volna, hogy meg fog. Most mégis azon aggódok, hogy mi az, ami még rám vár az életben.
Igen, tudom. Lucius szinte az egyetlen olyan pontja az életemnek, aki miatt nem kell saját magammal hadakoznom. Sem pedig a családommal. Talán ő a jutalmam minden elszenvedett pillanatért, ki tudja.. Legalábbis szeretnék hinni benne. Igazán jól esne.
Felejtsd el! Ebben az egy kérdésben soha sem adnék tanácsot neked. Nem szeretném, ha ebből vagy abból adódóan bajod esne. Nem szeretnélek elveszíteni.

Bevallom, most elpirultam. Rendkívül jól esnek a szavaid, Antonin. Fogalmam nincs mi lenne most velem nélkülük. Nélküled.
Bár abban már egyre kevésbé hiszek, hogy a jó emberek jó sorsot is érdemelnek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Cissy & Anti

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cissy & Rod
» Amycus & Cissy
» Lucius & Cissy
» Bella & Cissy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-