Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Amycus & Cissy EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Amycus & Cissy EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Amycus & Cissy EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Amycus & Cissy EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Amycus & Cissy EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Amycus & Cissy EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Amycus & Cissy EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Amycus & Cissy EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Amycus & Cissy EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 19 Ápr. - 13:12
amycus & cissy

Nem látom a fényt az alagút végén. Csak nézek magam elé, még a szavaikat is halkan hallom, mintha egy burokba kerültem volna, ami annak ellenére, hogy taszít, mégsem ereszt el. Az arany középút lassan megszűnik létezni számomra, vélhetően hamarosan választanom kell majd a világosság, és a sötétség között. Pedig nem akarok.
De, ahogy a tekintetem Bella, majd Lucius arcára vándorol, azokéra, akik igazán kedvesek a számomra, szinte kötelességemnek érzem melléjük állni, hozzájuk tartozni. Még akkor is, ha ezzel saját magamat árulom el. Nekem ugyanis soha sem volt fontos a származás, bár előszeretettel viselem a Black nevet, annak ellenére, hogy tudom, sokan éppen ezért a családnév miatt nem szimpatizálnak velem, igyekszem mégis felemelt fejjel, büszke tartással járni, de nem azért, mert olyan fontos számomra aranyvérűnek lenni. Azért, mert szeretem a családomat, akármilyenek is. A szüleimet, a testvéreimet, igen, még Andromeda-t, sőt Sirius-t sem ítélem el. Mindkét végletet megértem, ezért voltam eddig teljesen semleges. De mostmár szinte kézzel fogható a változás, bármennyire is igyekszem nem figyelni rá.
Oldalra fordítom a fejemet, látom Bella fagyos, mégis szenvedéllyel teli arcát, Lucius karakán vonásait. Figyelni akarok, összpontosítani, hogy megértsem őket, és azt, amit tenni akarnak, mégsem érzem rá képesnek magam. Még mindig elhatárol tőlük valami láthatatlan fal. Így az elhangzottak helyett inkább a jelenlévőket szemlélem meg. Az aranyvér családok java jelen van most, nem is lepődök meg rajtuk. Csak egy valakin akad meg a pillantásom, amikor egy ismerős szempárba kapcsolódik. Szinte majdnem csodálkozásra nyílnak az ajkaim, de erőt veszek magamon, és a gyűlés végéig igyekszem nem rajta felejteni az íriszeimet. Csak titokban.

Nem tart tovább pár óránál, nekem mégis egy örökkévalóságnak tűnik. Amikor a társaim felállnak, és távoznak, közéjük olvadok, és követem őket, majd a folyosó egyik oldalablakának mélyedésénél megállok. Semmi kedvem nincs sem a testvéremmel, sem a jegyesemmel beszélni, meg kell emésztenem, el kell fogadnom ezt az egészet, amit a halálfaló gyűlés nyújtott nekem.
Bár, őszintén jól esne, ha lenne valaki, aki igazán megértene, és nem befolyásolni próbálna. Mit meg nem adnék érte. Önkéntelenül is az előbb látott szempár tolakszik a gondolataim közé - és teljes valójában elém.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Hétf. 25 Ápr. - 21:53

Cissa & Amycus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Rezzenéstelen arccal fixírozom az előttem csapdosó lángnyelveket a kandallóban. Próbálom rajta tartani a tekintetemet, hogy ne kelljen a háttérzajokra figyelnem, de már annyira égeti az arcomat, hogy muszáj elfordítanom a másik orcámat is. Így viszont elkövetem azt az ostoba hibát, hogy újra nyitok a szobában szép számban összegyűlt díszes társaság felé. Akaratlanul is végigsiklik tekintetem az arcokon. Már, amiket megvilágít a fény, a többiek a hátsó sorokban húzódnak, mint ahogy én is. Jelentéktelen harmadrangú elemei a kirakósnak. Mégis cseppetsem kevésbé undorítóak számomra, mint azok, akik a belső körben pusmognak. Nem hallom, mit mondanak, de nem is érdekel. Eleget hallottam már. Éppen eleget ahhoz, hogy rámtörjön a heveny hányinger. Szeretném kiadni a rókát. Most, ide a kandallóba, de ha megteszem, akkor mindenki rám fog figyelni.
Éppen elég baj nekem, hogy Alecto ott áll a második sorban. Szándékosan nekem háttal, hogy ne kelljen szembenéznie velem. Az élő, kétlábonjáró lelkiismeretével. Talán mindannyiuk közül most tőle vagyok a leginkább rosszul. Még magamnak is szégyellem bevallani, de sírtam tegnap éjszaka. Miután kizártam a szobából és hallottam, hogy az ajtó tulsó oldalán ő is szipog. De nem nyitottam ki az ajtót, nem engedtem be, és nem is szóltam hozzá egy szót sem. De tudtam, hogy nem gondolta meg magát, hogy el fog jönni, én meg az ajtóban megfogtam a kezét, hogy mindenki azt higyje, együtt érkeztünk.
A kandalló mellett állva iszonyatosan meleg van, ráadásul mintha mindenki elszívná a levegőt előlem. Igazán gondoskodhattak volna valami légkondi bűbájról. Vagy beülről fojtogat valami? Fogalmam sincs, mi lehet. Csak érzem, ahogy szédülök, és a nyakamhoz kapok, aztán a következő pillanatban már az ajtó felé botorkálok.
Hosszú percekig csak arra tudok figyelni, hogy visszaálljon a légzésem a rendes kerékvágásba. Kioldom a nyakkendőmet, és kigombolom a felső gombokat az ingemen. Ez segít egy picit, és hamarosan már kapok levegőt. Visszamenni azonban már nem tudnék, mintha földbe gyökerezett volna a lábam. Csak bambulok magam elé, aztán már azon kapom magam, hogy odabent húzogatják a székeket és hangosabbá vált a moraj. Egy pillanat törtésze alatt indulok meg előre a folyosón, nehogy észrevegyenek, aztán az első beugrónál behúzódók és várom, hogy mindenki elmenjen. Ahelyett azonban, hogy nyugisan végignézhetném a gyászmenetet, egy szőke hajzuhatag jelenik meg a látóteremben, majd elállja teljesen a kilátást. Valószínűleg ő is ide akart menekülni, de nem látta, hogy ez a mentsvár már foglalt.
– Hé, szöszi, mi van, csak nem bújkálunk valaki elől?
Egyetlen mozdulattal lépek elő és állok szembe vele, igaz, elég intim testközelben. Ha nem így tenném, egyből észrevennének minket. Így viszont csak kettecskén vagyok Narcissa Blackkel. Azaz, hamarosan Mrs Malfoyjal. Erre a gondolatra gúnyos, keserű mosoly terül e az arcomon. Még mindig nem értem, hogy ez a drága, bájos Cissy hogy képes hozzámenni egy akkora seggfejhez, mint az unokatestvérem.  

   
lonely times indeed

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   


A hozzászólást Amycus Carrow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 16 Május - 0:41-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 5 Május - 13:46
amycus & cissy

Fogalmam sincs mit kellene tennem. Olyan, mintha két oldalról fognának, és szét akarnának tépni, szakítani. De nem tudom melyiknek kellene, hogy engedjek. Az egyik oldalon a családom, a nővérem, és a jegyesem, ellentétben a másik testvéremmel, és az unokabátyámmal. Ők már döntöttek, mindannyian, csak nekem nem megy, én nem tudom letisztázni magamban a dolgot. Olyan nehéz.
Azt hittem, hogy a gyűlés majd segíteni fog, hogy jobban hajlok majd a végcél felé, de csak még jobban összezavart. Ahogy a társaim arcát néztem oldalról, némelyikükét szemből, nem az elégedettség töltött el, inkább a kétely, hogy egyszer majd én is közéjük kell, hogy tartozzak. És ez megrémisztett. Egyáltalán szabad-e mellettük döntenem, ha félek tőlük, és attól, amiben ők hisznek? És vajon a másik oldalból kapott ízelítő is ilyen érzésekkel töltene el, vagy legalább csak egy kis bizonyosságot nyújtana nekem? Ezt sem tudom. Olyan vagyok, mint egy porcelánbaba, nincs képességem dönteni, csak ülök, vagy állok, és figyelek, megpróbálva elcsípni egy apró mozzanatot, ami segíthetne nekem. Sajnos sikertelenül.
Amúgy is más kezdi lekötni a figyelmemet. Szinte el is felejtem hol vagyok, kikkel, és miért, csak az érdekel, hogy Amycus mit keres itt? Valószínűleg ugyanazért, amiért én. A testvérével akar lenni, vele akar maradni, még akkor is, ha ezért közéjük kell tartoznia. Régóta nem beszéltem vele, csak halványan rémlik az emlékezetemben, pedig kislányként ő volt számomra a megtestesült herceg, legalábbis egy kis ideig. Aztán már azon kaptam magam, hogy még két szót sem váltunk egymással. De a pletykákból, amik a kastélyban keringenek, tudom, hogy a természete ellenére ő sem pártolja a sötétséget. Mégis itt van. És én is. Mi ketten vagyunk a leggyengébb láncszemek ebben a hosszú, és mocskos láncon.

Már vártam, hogy véget érjen, és az elején még elterveztem, Bella lesz az első, akit megkeresek a gyűlés után. Most mégis úgy érzem, felesleges lenne. Egyszerűen nem akarom hallani, hogy ajnározza a Nagyurat, és az ő társaságát. Sem tőle, sem Lucius-tól, senkitől.
Igyekszem elbújni előlük. Találok is egy szimpatikus sarkot, és csak későn veszem észre, hogy már foglalt. Kicsit gyámoltalanul pillantok fel Amycus-ra. - Nem. Vagyis, igen. - kavarodok rögvest bele, zavaromat meg csak tetézi a felettébb szoros közelsége. Mit is mondhatnék neki? Hogy teljesen össze vagyok zavarodva, pláne így, a gyűlés után, és, hogy nem akarok azokkal lenni, akik meg sem értenek? Pedig van egy halvány gyanúm, hogy ő értené, mégsem adom ki magamat, legalábbis egyelőre biztos nem. - És te? Mit keresel itt? - félreértés ne essék, nem számon kérni akarom. - Csak nem ide csalod be az ártatlan kislányokat? - viccelődöm vele. Kimondhatatlanul jól esik egy kis komolytalanság.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Hétf. 9 Május - 14:10

Cissa & Amycus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Az első meglepetés után próbálom kiélvezni a lány közelségét. Az igazság az, hogy már hosszú évek óta nem kerültünk ilyen közel, nem is nagyon voltunk magunkra hagyva, így kihasználom azt a kis időt, maíg összeszedi magát zavarából, és kihasználom a helyzetet. Na persze nem úgy. Abból oltári botrány lenne, és valószínűleg mindketten a kutyák elé vetve találnánk magunkat. Na nem mintha nekem nem lenne erre így is reális esélyem. Amióta csak betettem ide a lábam, attól parázok, hogy fenn akadok valami képzettebb legilimentor horgán és akkor nekem annyi. Mert habár az arcomnak és gesztusaimnak úgy ahogy tudok megálljt parancsolni, a gondolataimnak már annál kevésbé. Így történhet meg az, hogy nem tudom fékezni őket most sem, amikor arra gondolok, hogy milyen kis csinoska lett ez a lány. Olyannyira, hogy az a gennyláda Malfoy egész biztosan nem érdemli meg. Ezt az egyet biztosra tudom, és nem csupán azért, mert túl jó nő, vagy legalábbis hamarosan az lesz, hanem mert ismerem. Gyerekkorunkban sokat lógtunk együtt, habár én aztán elkezdtem kerülni, és azóta sem sikerült visszahozni a rég jó viszonyokat. Milyen kár. De azért így van ez rendjén. Hacsak nem akarom, hogy a nővérem megint kigyót rakjon az ágyába, vagy még ennél is esztelenebb dolgot, inkább távol tartom magam tőle. Most mégsem fordulok sarkon, főleg, mert megtudom, hogy közös a cél. Minketten bujkálunk valaki elől. Hát akkor miért ne tehetnénk együtt? Gúnyos mosollyal konstatálom a helyzetet, de ugyanakkor szemeimben ott a megértés. Nem szándékos, de abban a percben, hogy meglátom a lehetőséget, hogy egy sorstársra találtam, automatikusan elkezd a tekintetem őszintén kommunikálni. A francba.
- Akkor jól sejtettem – bólintok, és közben már azon pörög az agyam, hogy mit válaszoljak. Miért vagyok itt?
A feltételezésére újra mosolyra görbül a szám.
- Ilyen hamar átláttál rajtam? Ez elég elkeserítő – mímelek gyászos képet, majd reménykedve hozzáteszem – De végül is működött, nem? - emelem meg kihívóan a szemöldökömet, majd könyökemmel a falnak támaszkodok és úgy nézek rá, mint valami modernkori Hamlet, a magam kis tragédiájával a hátam mögött. - Tényleg olyen ostoba lennél, hogy akkor is belerepülsz a csapdába, ha pontosan tudod, hogy mi vár rád?
Hirtelen az éjjelilepkék sejlenek fel a gondolataimban. Ahogy folyamatosan a fény felé szállnak, ostromolják rendesen, nem számít, hogy ezzel a vesztükbe rohannak. Furcsa allegória. Ritkán gondolkozom ilyesmiben, de most óhatatlanul is egyértelmű a párhuzam. Mi ketten, az éjjeli lepkék, rohanunk a vesztünkbe. Tudjuk, mekkora ostobaság itt lenni, a kígyófészekben ilyen ingatag ideológiai háttérrel, és mégis ittvagyunk. Merthogy egészen biztos vagyok, hogy Cissy is hasonló kételyekkel küszködik, mint én. Ezt rögtön tudja az ember, ha a másik szemébe néz. Főleg, hogy mi azért ismerjük is egymást.
   
lonely times indeed

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   


A hozzászólást Amycus Carrow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 16 Május - 0:40-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 12 Május - 10:31

Nincs is rosszabb annál, ha magadra hagynak, és egyedül maradsz. Nem számíthatsz senki másra, segítségre sem, csak saját magadra, és a gondolataidra, majd a tetteidre. Mégsem bizonyítod az igazadat, nem mered, félsz elszakadni a szeretteidtől, még akkor is, ha tudod, hogy nem a neked megfelelő ösvényen jársz.
De, ha találkozol valakivel, akinek legalább kis részben hasonló a gondolkodásmódja, amivel meg is ért téged, és elfogad olyannak, amilyen te valójában vagy, rögtön máshogy látod már a világot.
Amycus ilyen, eltekintve a közös múltunktól, attól, hogy évek óta még csak pár szót sem váltottunk egymással. Most mégis úgy érzem, ő kell nekem, hogy magamra találjak, vagy legalábbis megértsem, és elfogadjam a jelenemet.
Hiszen mindketten ugyanazt tesszük, ugyanúgy. Azok mellé állunk, akik sokat jelentenek számunkra, majd mégis bujkálásra késztetnek minket, anélkül, hogy tudnánk, mi is az, amit valójában akarunk tőlük, az élettől, és magunktól.
Nem is vagyok képes félrevezetni. Inkább beismerem, hogy én is menekülök a jövőm elől, még, ha nem is vagyok teljesen biztos benne, hogy nekem ezt kell tennem, elszaladnom minél messzebbre, amíg dönteni nem tudok. Egyelőre csak a kastély egyik kies zugába, ahogyan tette ő is. Aprót bólintva ismerem el, igen, jól sejtette.
Elmosolyodom szavaira. - Végül is, ismerlek. Legalábbis régen ismertelek. - visszakozok. Nem vagyok benne biztos, hogy olyan, mint régen volt, én csak azt az Amycust ismertem, akivel a gyermekkorom egy részét töltöttem, azóta fogalmam sincs, hogy ki, és mi lett belőle. A pletykákra meg alapjában nem adok, csak, ha felrémlik bennük az igazság egy vékony fonala. Az érmének is két oldala van, ugyebár, hogy megértsd, mindkettőt ismerned kell.
- Feltéve, hogy engem akartál ide csalni. Ha viszont az áldozatod nem én vagyok, nem is foglalom feleslegesen a helyet. - somolygok rá, félrebillentett fejjel.
Elgondolkodok azon, amit mond. Szíven ütnek a szavai. Mintha olvasna a lelkemben. Vagy nem is sejti mennyire belém lát, vagy nagyon is jól tudja, direkt elérve, hogy a szavai túlságosan is sokáig csengjenek vissza a füleimben. - Ostobának nem nevezném magam, inkább csak.. önfeláldozónak. - vonom meg a vállaimat. - Ugyan miért ne sétálhatna az ember a végzete elé? Egyszer úgyis utoléri, ha akarja, ha nem. - akármennyire is siralmas kimondani, biztos vagyok benne, hogy nem menekülhetünk el a sorsunk elől. Valószínűleg ezt ő is jól tudja. De próbálkozni azt szabad, nem tiltja senki, és semmi, még.

Amycus & Narcissa



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Hétf. 16 Május - 0:40

Cissa & Amycus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Pár rövid pillanatig csak meredek előre, megvárom, amíg a folyósón elül a zaj. Ilyenkor a halálfalók, akik elfoglaltabbak, azok rögtön kereket oldanak, a többi viszont ünnepélyese kivonul a kúria kertjébe, kriketteznek, koktélozgatnak, nevetgélnek, mintha egy teljesen ártalmatlan dologról lenne szó. Annyira feldühít ez is, de már egyszerűen nincs hol tárolnom magamban ennyi elfojtott indulatot. Ezért jobb, ha mi inkább itt maradunk a kis beugróban, és olyan sokáig, amíg már feltűnő nem lesz a hiányunk És akkor majd kitalálhatjuk, hogy csupán eltévedtünk ebben a hatalmas házban, amikor a mosdót kerestük, és lesz, aki hinni fog nekünk, és lesz, aki majd gyanakodva méreget, de balhé nem lesz belőle. Remélem. Bár ha az igazságosztást a nővéremre vagy az unokatestvéremre bízzuk, abból biztos nem lesz köszönet Fáradtan hunyom le egy pillanatra a szemeimet, egy gyenge, felszakadó sóhaj kíséretében, majd újra Cissa szemeibe nézek. Sajnos nagyon jól megragadta a lényeget. Mégis mit akarok most tőle, hiszen az utóbb években alig beszéltünk. Mégis, olyan, mintha sohasem lett volna az a bizonyos kis szünetünk. Legalábbis most így érzek.
- Jogos – megengedek egy szomorkás mosolyt. - És kicsit bánom, hogy igazad van – ismerem el. Miért is nem lennék őszinte, ha már úgyis elegem van a konstans hazudozásból. Jól esne végre valakivel tiszta lapokkal játszani. - De ha számít ez, emlékszem minden kis sötét titkodra – emelem meg a szemöldökömet kihívóan. - De soha nem árultam el őket senkinek. Még azt sem, hogy te öntötted le a permanens tintával Bella babáját. Fogadjuk azóta is azt hiszi,hogy Meda volt. Azért lehetsz most itt, és nem vagy valamelyik mugliivadékkal .
Jópofának szántam, de rájövök, hogy a végén talán elvetettem kicsit a súlykot. Igazából tudom,hogy nagyjából hányadán áll Cissa az idősebbik nővérével, de hogy a Andromédával mi a helyzet, azt nem tudom. Viszont szándékosan nem mondtam azt, hogy sárvérű, és erre nagyon büszke vagyok. Mocskos egy szó.
Óvatosan nézek le rá, próbálva kipuhatolni, hogy mi lesz a reakciója, de nehéz eldönteni ezt így előre. Úgyhogy gyorsan témát váltok.
– Azért ebben profi vagyok, naná, hogy téged akartalak lépre csalni – húzom ki büszkén magam. Mintha annyira értenék a nőkhöz. Persze, jó vicc. – Szerinted mégis van rajtad kívül itt más partiképes lány, aki ráadásul hajlandó lenne velem szóbaállni? – nevetek fel, és akartalanul is azokra a negyvenes hardcore halálfaló nőkre gondolok, akik mint valami amazonok, úgy járnak-kelnek, és tuti, hogy mint az imátkozó sáskák, párosodás után elfogyasztják a férfiakat.
Nem is akkora meglepetésemre Cissa veszi a lapot. Megkönnyebbülten sóhajtok, amikor beigazolódni látszik a feltevésem. Igen, ugyanazt éljük át. Egy pillanat az egész csak ránézek és tudja, hogy megértem.
– Furcsa, hogy te ezt ennyire készpénznek veszed. Megalapozottnak, sőt sorszerűnek. Én egyre inkább azt érzem, hogy egy idióta vagyok, és hogy biztosan kell lennie más útnak, de nem látom a megoldást. A mondat végére az arcom már teljesen eltorzul. Elcsigázottan dőlök neki a hideg kőfalnak és hajtom hátra a fejem, mitha már nem bírnám tartai. És tényleg így érzem. Mintha ólmos súly nehezedne rám. - És végképp nem látom magam a hős önfeleláldozó képében – pillantok oldalról a lány felé. Talán mégsem ugyanaz a helyzet. Ő valóban kutyaszorítóban van. Ott van a nővére, a jegyese, a családja. Mind halálfalók. Nekem a szüleim függetlenek. Soha nem szorulnának arra, hogy bármelyik oldalt kiszolgálják, sőt, teljesen kikészülnének, ha megtudnák, hogy halálfaló lett a gyerekeikből. Aztán ott van az én jövendőbeli jegyesem, akit sohasem érintett meg a sötétség, s ha rajtam múlik, nem is fogja. Megannyi kiugrási lehetőség. És én mégis sajnáltatom itt magam, holott Cissának lenne szüksége rá. Kezdem rosszul érezni magam.
– Persze nekem lenne választásom, és mégis itt vagyok, bocsáss meg, kérlek, azt hiszem, igazad van, te sokkal reménytelenebb helyzetben vagy.

   
lonely times indeed

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 29 Május - 21:10

Csak szeretnék valakit, aki megért, és elfogad olyannak, amilyen vagyok, még akkor is, ha nem áll hozzám olyan közel, mint a családom tagjai, a jegyesem, vagy a barátaim, már, akiket annak nevezhetek, nem pedig csak a családnevem miatt tartják fent velem a kapcsolatot. Amycus végül is tökéletesen megfelel erre a szerepre. Régen, mikor még mindketten gondtalan gyermekek voltunk, elhittem, hogy egy nap ténylegesen is ő válik majd a hercegemmé, bár nem volt szőke, akkoriban meg sem fordult a fejemben, hogy másként lesz majd. Ma már csak megcsóválom a fejemet, nevetek magamon, milyen botor, naiv kislány voltam, bár utóbbi most sem szűnő tulajdonságom, bajaim okozója.
Szomorkás mosollyal konstatálom szavait. - Én is bánom. - a barátságunk megszűnését, szüneteltetését, és azt is, hogy túlságosan is könnyedén, és gyorsan telt el a gyermekkorunk, most pedig már korántsem lehetünk gondtalanok, de még csak gondatlanok sem. - Ugyan, miféle sötét titkokról beszélsz? Senki sem nézné ki belőlem, hogy vannak. - nevetek fel halkan, mégis lassan, de biztosan kúszik gyomrom mélyére a keserűség. Mindig, mindenki csak az ártatlan, és feddhetetlen Black lányt látja bennem, semmi mást nem feltételeznek rólam. Éppen ezért esik olyan kimondhatatlanul jól, mikor Amycus a rosszaságomról kezd el beszélni, amire már nekem is nehezemre esik emlékezni, jó, hogy emlékeztett. - Tényleg, én voltam, már nem is rémlik, olyan régen volt. Bár ma már az is valószerűtlennek tűnik, hogy Bella egykor babákkal játszott. - kuncogok fel. Tényleg elképzelhetetlen, az is, hogy nekünk, a három lánytestvérnek akkor még ez volt a legnagyobb problémánk, a jelenlegire éppen most tapintott rá Amycus. - Kétlem, hogy csak ezen múlt volna a dolog. - szegem le a fejemet, tekintetemmel a padlót nézem, rendíthetetlenül, mintha csak szégyenkeznék, pedig korántsem szégyellem a nővéremet. Ellenkezőleg, irigylem, hogy ő saját maga is el tudja dönteni, mit szeretne, még, ha ez azzal is jár, hogy az unokatestvérünk által kitaposott ösvényre lép, ő is.
Játékosan fenyegetem meg az ujjammal. - Elárulod magad, Amycus. Szóval csak a potenciális jelöltek hiánya miatt vetetted ki a hálódat ma pont rám. - döntöm oldalra a fejemet, úgy nézek fel rá, mosolyogva.
Vállat vonva sóhajtok egyet, mielőtt magyarázkodásba kezdenék előtte. Végül csak pár szót nyögök ki neki, keserédesen. - Nincs más választásom, nekem nincs. - fedem fel előtte azt, amit másnak talán soha sem ismernék be. Mások csak azt látják, hogy ugyanazt az utat kezdem járni, mint, amit a nővérem, Lucius, de senki sem gondol bele abba, hogy nem önszántamból teszem azt, amit. Amycus más, máshogy is vélekedik, nem is félek beismerni neki az igazat. - Úgy érzem, lassan elveszek, teljesen. Elveszem önmagam, olyan leszek, amilyennek ők akarnak látni. De számomra nincs kivezető út, egyenesen a pokolba tartok. - ahogy a szavak elhagyják az ajkaimat, úgy szabadul fel a lelkem a régóta tartó nyomás alól. Soha, senkivel nem osztottam még meg a saját nézetemet, most mégis megteszem. Nincs felemelőbb érzés, mint találni valakit, aki akár a lelkem másik fele is lehetne.

Amycus & Cissy



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Pént. 3 Jún. - 12:41

Cissa & Amycus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Minden olyan békés volt akkor. Pedig megvoltak a magunk kis harcai, surlódásaik és mégsem kellett senkinek sem félteni az életét. Nem járta át az életünket a konstans félelem, ha arra gondoltunk, hogy mi történhet azzal, akit szeretünk, ha egyszer elmegy és nem jön többé vissza. Ezért loholok folyton a nyomában mint egy kiskutya. Ez a konstans félelem vezérel abban, hogy feladjak mindent, amit valaha fontosnak gondoltam. Kivéve persze egyetlen dolgot, ami mondjuk jócskán elbillenti a mérleg nyelvét.
Tisztában vagyok azzal, hogy hogyan néznek és mit gondolnak az emberek Cissáról. De őszntén szólva én sohasem láttam annak a makulátlan, feddhetetlen lánynak. Nem azért, mert talán nem igaz, csupán nem hiszem, hogy ilyennek kéne látni bárkit is. Igenis készüljünk fel, hogy minden embernek vannak hibái, és legyünk készek elfogadni őket velük együtt. Nem kell tökéletesnek lenni, senki sem várja el. Szeretném ezt mondani neki, de helyette inkább csenben maradok és a háttérben hallom ahogy az utolsó halálfaló kopogó éptei elhalkulnak és a bejárati ajtó becsukódik mögötte. Végérvényes, megnyugtató csönd telepszik az egész házra. Mintha ezzel együtt a lelkem egy darabja is megnyugodna. Persze teljesen úgysem tud, de ez most nem számít.
- Igazad van, tényleg abszurd. Sokkal valószínűbb, hogy egy másik életben történt – engedek meg egy féloldalas mosolyt, de egészen őszintét. - Ahogy az is, hogy egyszer valami borzalmas kórókat szedtem neked a nagyszüleid kertjében. Azt hittem, valami különleges virágok, amik csak ránézésre tűnnek rondának – váltok egy árnyalatnyit csevegőbb hangnemre. - Aztán kiderült, hogy mérgezőek – nevetek fel halkan, ahogy az emlék betolakszik az elmémbe. Talán én több bosszúságot okoztam Cissának, mint amennyit a nővérem összesen. - De megnyugtató, hogy azóta eltűntek azok a csúnya csípések – szelíden a karja után nyúlok és felemelem, mintha orvosi szempontból is meg akarnám vizsgálni az esetet. A bőre makulátlan, fehér, mintha sohasem lett volna ott semmi. Talán nem is volt. - Áh, mondtam, hogy egy másik életben történt – engedem el a kezét, mintha hirtelen zavarba jöttem volna. És igaz is, a szavai, a téma, egy kissé zavarba hoz.
- Azért még beszélsz a nővéreddel, ugye? - teszem fel óvatosan a kérdést, még mindig tapogatózva. Én el sem tudnám képzelni, hogy ne beszéljek a sajátommal. De talán ez egy másik történet.
Következő szavait hallva azonban arckifejezés megenyhül és egy játékos, elvetemültnek szánt vigyor jelenik meg az arcomon.
- Nem is a jelöltek hiánya, inkább csak szeretném feldühíteni kicsit a kedves unokatestvéremet. Képzeld el, milyen jelenetet rendezne, ha most rajtakapna minket, ahogy a sarokban pusmogunk – vigyorom ha még lehet, szélesedik, de tudom, Cissa nem fogja ezt felettébb olyan viccesnek tartani, mint én. De én annál inkább, sosem kedveltem Luciust, de amióta belerángatta Alectot ebbe a hülyeségbe, egyenesen gyűlölöm. Minden porcikámmal.
Nem tudom, hogy mire szmítottam, amikor felhoztam a témát, de arra, hogy Cissa őszinte lesz velem, ilyen mértékben, arra semmiképp. Elkerekedett szemekkel nézek rá egy másodperc töredékig, majd bólintok, mint aki sokat megért abból, amit most érez. Nem állíthatom biztosan, hogy teljesen érteném, hiszen mindenki más ott legbelül, de mégis, vannak dolgok, amiket én is átéltem már.
- Szóval te is attól félsz a legjobban, hogy elkárhozik a lelked? - szólalok meg kisvártatva, úgy mosolygok, mintha valami vicces gyerekkori történetről beszélnénk még mindig. Sohasem hittem semmilyen felsőbb hatalomban, pokolban vagy menyországban. Ezért olyan vicces az egész - Annyira nevetséges, de rájöttem, hogy minden közül ettől félek a legjobban. De talán attól méginkább, hogy Alecto lelke is elkárhozik. Mondjuk akkor legalább megint együtt leszünk – morfondírozok egy pillanatig, de leállítom a gondolatmenetet, mielőtt még betegesbe csapna át. Inkább felemelem a fejemet, és egyenesen a szemébe nézek. - Mit csinálnál akkor, ha lenne más választásod? - teszem fel a kérdést, amit már annyszor átrgátam önmagamban, de bárhová is kalandozott el a fantáziám, végül mégscsak erre az útra tereltem saját magam.
   
lonely times indeed

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 6 Júl. - 17:44

Gyermekként még minden olyan könnyű volt, csak játéknak hatott, semmi másnak, komolynak. Nem is akartam felnőni. Látni, hogyan került először Bella, majd Meda a származásunk, és a családunk tűzkörébe, ijesztő volt, bár akkor még reméltem, hogy velem mindez másként lesz majd. Hát persze, naiv voltam, már akkor is, most pedig elérkezett az idő, hogy döntenem kelljen, bármennyire nem akarok.
Amycus önkéntelenül is arra a kislányra emlékeztet, aki nemcsak a mesékben hitt, hanem még a csodákban is. A kis Cissy felhőtlenül boldog volt, az sem érdekelte, hogy az életében minden az etikett, és a netikett, az aranyvér hagyományok, és szokások tisztelete körül zajlott. Még a szőke hercegben is hitt, annak ellenére, hogy akkoriban még a barna tincsek előbukkanását várta, kíváncsian.
Sokan még azt hiszik megmaradtam annak az ártatlan kislánynak, és nem is tudják valójában mekkorát tévednek. Nem kell feltétlen gonosznak lenni ahhoz, hogy többé ne legyél feddhetetlen, már ezt is tudom.
A gyermekkorunk emlékeinek felidézése jó érzéssel tölt el, fel is nevetek, halkan, mégis önfeledten őszintén. - Nem is voltak olyan csúfak, én szépnek láttam őket. És a csípések sem fájtak annyira, bár amúgy sem voltam egy hisztérika, a szüleim nem is tolerálták volna, így inkább csendben meghúztam magam az ágyamban, és vártam, hogy elmúljanak. Két-három nap alatt rendbe is jöttem, bár hiába vártam, nem jöttél beteglátogatóba. - mosolygok rá édesen, eltelve az emlékek szépségétől, de azért kicsit lebiggyesztem az ajkaimat, csak akkor komolyodok el, amikor tenyere közé rejti a karomat, majd másodpercek múlva, zavartan el is engedi. - De azért nem túl távoliban. Bár, szívesen visszaforgatnám az időt. - kedves mosollyal billentem oldalra a fejemet, úgy nézek fel rá.
Óvatosan bólintok egyet. - Igen, persze. Nem bírnám elviselni, hogy ne váltsak vele egy szót sem. De félek, hogy egyszer viszont be fog következni.. - hajtom le szomorúan a fejemet. Félek tőle, hogy ugyanarra az ösvényre téved, mint, amit az unokatestvérünk, Sirius is jár.
Máskor idegesítene, ahogy Lucius-ról beszél, most mégsem tud felhergelni vele. - Szerintem azt egyikőnk sem akarja megtapasztalni, legalábbis én biztos nem. - bökök játékosan az oldalába. - Így se tudja, hogy kiskoromban hozzád akartam menni feleségül, pedig még csak szőke sem vagy. - nevetve borzolom a tincseit, közben úgy érzem, mintha egy perc szünet sem lett volna a barátságunkban.
Pedig magam sem gondoltam volna, hogy ő lesz az, akivel megosztom a félelmeimet, és a kételyeimet. Régen volt már, hogy a titkainkról beszélgettünk, most mégis olyan őszintén ömlenek belőlem a szavak neki, mintha természetes lenne.
Ennek ellenére csendben hallgatom végig a gondolatmenetét, majd jól átgondolom a kérdését, szinte elveszve a válasz keresésében. Végül megrázom a fejemet. - Őszintén? Fogalmam sincs mit tehetnék, ha egyáltalán lehetne. Valószínűleg megszabadulnék mindentől, aki, és, ami megköt engem, hogy szabad legyek végre. Valójában, teljesen szabad. Biztosan fájna, hogy el kell hagynom a szeretteimet, de úgy érzem, előttük, és mellettük nem lehetek önmagam. - az utolsó szótagok halk suttogásba folynak át, mintha félnék, hogy rajta kívül más is meghallhatja. Pedig egyedül vagyunk, a lassan sötétséget öltő kúria falai között. Teljes őszinteséggel nézek rá, még mindig a szemeibe. - Nem gondoltál még arra, hogy magad mögött hagyj mindent? Még azt is, akit szeretsz? Hogy lehet, hogy nélküle lehetnél az, aki szeretnél lenni?
Mert igen, ők kötnek minket béklyóba, ők nem engedik meg nekünk a feloldozást.

Amycus & Cissy



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Szer. 13 Júl. - 18:39
Cissa & Amycus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Amint felültünk a nosztalgiavonatra, tudtam, hogy előbb-utóbb felmerül a téma, ami Cssyvel kapcsolatban meglehetősen érzékenyen érintett. Nem azokra az időkre gondolok, amikor a keményvonalas udvarlója voltam, hanem közvetlenül azokra, amik ezt az időszakot követték. Nem volt egy feltétlenül szép történet, mégis mindig azzal bíztattam magam, hogy ennek így kellett történnie. Mindenki lelki békéjének érdekében. Ha nagyon akartunk volna, biztos később is egymásra találhattunk volna, de erre nem került sor, és nem is azért, mert nem a szőkék volnának az eseteim, mert mint kiderült, ők a gyengéim végsősoron. Nem, csak egyszerűen mindennek megvan a maga ideje, és akkor nekem még túlságosan is Alecto volt a világom ahhoz, hogy készenálljak mást is beengedni rajta. A nevetése nem feltétlenül dobja fel a hangulatomat, de határozottan megnyugvás most megtépázott lelkemnek. Szóval nem utált annyira. Ezt azért jó hallani.
- Az időzítés nem volt éppen a legjobb. Egyébként sem akartam, hogy mégbetegebb legyél – mondom el a fél igazságot, de persze azért több van emögött. De talán már tényleg nem lényeges. Magam is elmosolyodok halványan, ahogy kislányosan lebiggyeszti az ajkait, de nem helyeselek, nem is zsólalok meg egy pillanatig, csak emésztem magamban azokat a dolgokat, amiket Médáról mesél.
- Tudod, hogy nem kell bekövetkeznie. Ne foglalkozz azzal, amiket Belláék vagy a szüleid mondanak. Ha szereted, nem hagyod, hogy közétek álljon az, hogy egyes dolgokról nem éppen ugyanúgy vélekedtek. Különben tényleg elveszíted – szólolak meg végül komoly arccal, egy mély sóhaj kíséretében.
Egy pillanatra megmerevedek, ahogy játékosan belém könyököl, aztán felvont szemöldökkel pillantok le rá. - Szóval tényleg hozzám akartál jönni feleségül? Én meg azt hittem, hogy csak bemeséltem magamnak – hogy leplezzem zavaromat, beletúrok a sötét göndör fürtjeimbe. Elmondhatnám, hogy legszívesebben azt szeretném, ha Lucius bejönne és megint jól egymásnak esnénk, végre megint lenne rá oka, de nem akarom ilyen barbár dolgokkal traktálni a lányt. Vár még rá sok sötét óra anélkül is. Helyette inkább mélyen magam elé bámulva hallgatom a gondolatmenetét. Nem is érzem igazán, hogy közbe kéne szóljak, de végig érzem ahogy a görcs szorongat ott legbelül.
- Persze mondani könnyű. Vagyis pontosabban még azt sem, de ha egyszer kimondod, akkor talán rájössz, hogy mennyire kevés annak a valószínűsége, hogy erre valaha is sor kerül – beszélek helyette is, beszélek magam helyett is. De aztán elakad a szavam, és enyhén tátva maradt szájjal, levegővétel nélkül nézek a szemébe. Pontosan tudom, hogy mire gondol. Az utóbbi hónapok visszatérő gondolata volt. Ami emésztett, ami a maga nemében tönkretett. - Gondoltam rá. Azaz, gondolok rá minden áldott nap. És mindig arra jutok, hogy inkább nem is akarok az lenni, ami nélküle lehetnék – csűröm meg a mondat végét, hogy már én sem vagyok benne biztos, hogy azt mondtam-e ki, amit akartam. Hirtelen zajt hallok a bejárat felől. Ajtócsapódás, majd kopogó léptek. Tágranyílt szemmel vetek egy gyors pillantást Cissára, majd tenyeremet a szája elé tartva, finoman, de határozottan beljebb tuszkolom és várok lélegzetvisszafojtva, hátha nem találnak ránk.
Hát ez az a világ, amiben élni akarok? Ahol még azzal sem beszélgethetek nyugodtan, akivel szeretnék?

   
lonely times indeed

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
[/quote]
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 18 Júl. - 20:46

Olyan könnyen szakadnak szét kapcsolatok, mintha csak ócska anyagok lennének, amiket csak néhány kósza cérnaszál tart össze, amíg képes rá, még valaki, vagy valami meg nem érkezik, hogy egyetlen váratlan mozdulatával kettétépje azokat. Velünk is így történt, a barátságunk túlságosan egyszerűen hullott szét, majd később sem teljesedett be, ismét. Persze hiányzott, mégiscsak szinte az egyetlen igaz barátom volt gyermekként, a nővéreimtől eltekintve, mégsem kerestem fel. Éreztem, hogy kellene, de rajta nem láttam a szándékot, gyermekként amúgy sem érzékeltem a dolgok súlyát, és más témák is kezdtek akkortájt lefoglalni.
Most mégis jól esik felidézni a régmúltat, és vele együtt közös emlékeinket. - Pedig jól esett volna a társaságod, egyedül éreztem magam. Persze azt nem vártam volna el, hogy virágokat is hozz magaddal, elég volt egyszer meglepned velük. - kuncogok fel halkan, de jóízűen, utalva az előbb felemlegetett pillanatunkra.
És az is kellemes érzéssel tölt el, hogy beszélhetek vele olyan dolgokról, amikről nem szoktam másokkal, mert nem szeretném hallani a véleményüket. Különös, de az övé tényleg érdekel. Medáról is. - Hát persze, hogy szeretem, hiszen a testvérem, képtelen lennék nem szeretni. De a szüleim, és Bella iránt is ugyanígy érzek. Egyszerűen úgy érzem, menten szétszakadok, ha nem választok köztük, pedig egyiküket sem akarom elveszteni. Hányingerem van az egésztől. - suttogom az utolsó szavakat, és jelzésértékűen a gyomromra szorítom a kezeimet. Tényleg rosszul érzem magam.
- Hihettél volna magadnak, nem tévedtél. Akkoriban tényleg azt hittem, hogy te leszel a jövendőbelim. És szerettem is volna, pedig még csak erőltetett sem volt. - csendesedek el, ahogy eszembe jut a saját, elrendezett jegyességem. Mennyire abszurdnak tűnik a gyermekkori szerelem mellett, ugyan számomra nem jelent problémát a gyűrűsujjamon tündöklő ékszer, az érzéseim Lucius iránt valódibbak nem is lehetnének. Mégis furcsa így belegondolni ebbe, be kell vallanom.
Amint kiejtem ajkaimon a szavakat, mondatokat, bele is pirulok. Valóban komolyan gondolnám? Képes lennék elhagyni azokat, akiket szeretek, csak azért, mert hátráltatnak a sorsom alakításában? Már magam sem tudom. - Őszintén, fogalmam sincs meg tudnám-e tenni, akarom-e egyáltalán.. - rázom meg a fejemet, fájdalmasan.
Látom a tekintetén a meglepődést, és ráébredek megint, hogy mennyire hasonlóak is vagyunk. Még így, csendes évek múltán is. - De, megéri feladni értük mindent, ami lehetnék? Még, ha az egy szebb, és jobb élet is lenne? - kérdezem, őszinte választ várva tőle, hiszen csak.. tőle várhatom, mástól kérdezni sem merem. Amycus jelenleg a válasz az összes, még ki nem mondott kérdésemre.
Váratlanul ér tenyerének látványa, és gyengéd, de határozott érintése, így engedelmesen lépek hátra, amíg hátam ténylegesen a falnak nem szorul. Csendben maradva szemlélem az arcát, amíg elhalnak a hangok, csak utána szólalok meg, de akkor is halkan. - Te valóban így akarsz élni? Hogy soha sem teheted azt nyíltan, amit szeretnél? - kutatok íriszeiben az őszinte válasz iránt. - Én már nem vagyok benne biztos, hogy szeretném. Igazából, soha sem voltam.. - sütöm le a szemeimet, és a rideg köves padlót kezdem vizslatni.
Amycus & Cissy


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Szer. 27 Júl. - 11:04
Cissa & Amycus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

A léptek vészjóslóan visszhangoznak az egyébként üres kőfolyósón. Egészen megmerevedek. Lélegzetvisszafojtva hallgatózok. Először nem akarom kimutatni, hogy mennyire felzaklatott, de aztán rájövök, hogy éppen eléggé megnyíltam már Cissa előtt, hogy ez ne jelentsen problémát. Ebben az esetben minden alanyi jogunk megvan ahhoz, hogy be legyünk szarva.
Női léptek, ezt meglehet állapítani a cipők kopogásán. Ahogy elhalad előttünk, Cissa tekintetét vizsgálom és az agyam azon kattog, amit még azelőtt mondott. Hogy szét kell szakadnia. Én még szerencsésnek mondhatom magam. Nekem nem kell két ember között őrlődnöm legalább. S ha Aleco és önmagam között kell választanom, akkor egyértelmű, hogy ki kerül ki győztesen. Nincsen ebben semmi újdonság. Eddig még mindenhova követtem. A Mardekárba, az életbe, miért lenne éppen a halálfalóság a legrosszabb? Mostanában folyton arra gondolok, hogy jobb lett volna, ha még az elején bezártam volna a pincébe, és vele együtt magamat is, és soha nem engedtem volna ki. De ez azért elég beteg gondolat. Ráadásul már amúgy is túl késő. Szóval ez így egyszerű, de mit tennék, mondjuk akkor, ha nekem is kétfelé kéne szakadnom? Mármint úgy igazán kétfelé?
Egy mély sóhaj szakad fel belőlem, ahogy a léptek egészen elhalkulnak, és nem is tiltakozom, amikor Cissa elveszi a kezemet a szája elől, és nekem szegezi a kérdést, ami valójában nemrég már felötlött az én fejemben is. Legszívesebben úgy tennék, mintha nem hallottam volna, de a helyzet eléggé adja magát. Nincs menekvés.
- Mindig azt gondoltam, hogy önző dolog folyton csak arra gondolni, hogy mi az, amit szeretnék – szólalok meg egészen halkan. – Őszintén szólva én nem látom azt a szebb és jobb jövőt, így sem, úgy sem. Ez a mocsok – pillantok a hátam mögé egy pillanatra – ami itt van, egyszer kiszabadul a világra. Talán hamarabb, mint gondolnánk. És akkor már tényleg nem fog sokat számítani, hogy ki mit akar – húzom el a számat keserűen. Idegen tőlem ez a gondolat. Valójában még sohasem mértem fel, hogy milyen lesz majd viselni a jegyet, amitől többezrek rettegnek halálosan. Mindig csak a kis képet figyeltem, hogy Alecto mindig egy lépéssel, de egyel se többel, előttem legyen, és onnan szemmel tarthassam, hogy semmi hülyeséget ne csináljon, és ne kerüljön bajba. De vajon arra gondoltam egyáltalán, hogy mondjuk eközben én majd hány visszafordíthatatlan hülyeséget csinálok majd?
- Tudod, hogy kiléphetsz. Tudod, hogy van egy hangyányi esélyed rá. Még igen – azt már nem teszem hozzá, hogy mennyire kevésnek tartom a túlélési esélyeit egyedül a nagyvilágban, de nem akarom méginkább elrontani a kedvét.
- De bármennyire is életmentő most a társaságod, most már kénytelenek leszünk felbontani a kupaktanácsot, Cissa. Kezd elég forró lenni a helyzet – engedek meg egy utolsó vigyort és hátrébb lépek, hogy kiengedjem a sarokból – Hölgyeknek az elsőbbség.


   
lonely times indeed

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Amycus & Cissy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Amycus & Gil
» Antonin & Amycus
» Cissy & Anti
» Bella & Cissy
» Amycus & Jr.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-