Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Panda & Jr. EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Panda & Jr. EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Panda & Jr. EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Panda & Jr. EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Panda & Jr. EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Panda & Jr. EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Panda & Jr. EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Panda & Jr. EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Panda & Jr. EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szomb. 3 Dec. - 18:36
Selwyn, Üdv,
megkaptad az engedélyt. Gratulálok.
Vidd magaddal és mutasd be a beléptetésnél. Ha valami gond lenne, akkor hivatkozz rám.
Ne tarts magadnál gyanús dolgot, ne mondj semmit, viselkedj nagyon udvariasan.
Kellemes ünnepeket.

JR
B. Crouch Jr.

U.i. Ne felejtsd el a kéttekercses házi dolgozatot mágiatörténetből. 30. a határidő. Használd az atlaszt.

__________________________________________


Én, alulírott Bartemius Crouch Sr., a Varázsbűn-Üldözési Főosztály vezetője, soron kívül engedélyt adok Pandora Dolohov (szül. Pandora Selwyn) számára, hogy hozzátartozóját, ………………………… ………………………… jogerősen elítélt halálfalót az Azkabanban egy alkalommal meglátogassa, és kísérőként magával vigyen egy felnőtt boszorkányt vagy varázslót.
Ez az engedély nem jogosítja fel a látogatót és kísérőjét, hogy a szokásos látogatási időtől vagy a mindenkori biztonsági előírásoktól eltérjen. A látogatói szabályzat bárminemű megsértése esetén jelen engedély azonnali hatállyal érvényét veszti.
Felhasználásakor dátumozandó, lepecsételendő.

Bartemius Crouch Sr.
Varázsbűn-Üldözési Főosztály
Osztályvezető
s.k.

__________________________________________


Tisztelt Látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy intézményünkben a megengedett látogatási idő maximálisan 15 perc. Kérjük, tervezett látogatását, amennyiben lehetséges, egyeztesse előre postai úton. Látogatása alatt szíveskedjen tartózkodni az elítéltekkel való testi kontaktustól és annak kísérletétől, valamint a cellák körül tartsa be a burkolatra jól láthatóan felfestett, előírt távolságot. A rendelkezésére álló idő végén egy alkalommal szóban figyelmeztetjük, hogy hagyja el a létesítményt, azután munkatársaink kikísérik Önt.
Figyelmébe ajánljuk, hogy a létesítmény területére varázspálca és más mágikus kisugárzással rendelkező tárgyak, illetve bájitalok nem vihetőek be (a hátoldalon részletes listát talál a tiltott tárgyakról). Beléptetéskor egy rövid, fájdalommentes vizsgálatot végzünk Önön, hogy a tiltott tárgyak bejutását elkerüljük. Az átvizsgálás megtagadása esetében sajnos nem áll módunkban Önt beengedni.
Látogatóink saját felelősségükre látogathatják az intézményt. 16 éven aluliakat nem, 16. életévüket betöltött fiatalkorúakat pedig kizárólag felnőtt varázsló vagy boszorkány kísérővel léptetünk be. Kérjük, ne jelentkezzen látogatásra, amennyiben korábban különös érzékenységet (szédülés, eszméletvesztés, pszichés tünetek) tapasztalt a dementorok iránt, és a minél zökkenőmentesebb látogatás érdekében hozzon magával magas kakaótartalmú csokoládét vagy tejkaramellát.
Tisztelettel figyelmeztetjük, hogy a szabályzat megszegése büntetőjogi következményeket vonhat maga után. Köszönjük, hogy betartja a biztonsági előírásainkat!

További információért fordítsa meg a pergament, vagy küldjön baglyot Forrest Nodman kapcsolattartó részére.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Pént. 9 Dec. - 1:26

Ez mégis mi a fene, Crouch?
És mielőtt még jönnél a fölényes szarságaiddal, igen, elolvastam. Csak úgy körülbelül ezerszer.
Hihetetlen. (Félre ne értsd, nem azon lepődtem meg hogy a Sr. tesz egy szivességet, hanem, hogy te képes voltál elintézni nekem, miután...)

A nagyszerű fejlemény az, hogy beszéltem a szüleimmel, és hallani sem akarnak a dologról, pedig én tényleg azt hittem, hogy legalább egy kicst is érdekli őket.
De nyugodj meg, az erőfeszítéseid nem lesznek hiábavalók. Van még valaki a tarsolyomban, aki megfelel felnőtt kísérőnek.

Meghat a törődésed, de ne félj, nem fognak maradandó lelki sérülésekkel hamarabb nyugdíjba menni azok a dementorok.
Azért viselkedni fogok, ígérem. Csak a kedvedért. Nem foglak égetni.

Meg fogsz lepődni, de ma megcsináltam. Nem mintha lenne más elfogallatságom ebben a nyomorúságos téli szünetben.

Jó tudni, hogy még életben vagy, és hogy nem némultál meg, ahogy ezt az iskolában hittem. Igaz, ez a levél semmit sem bizonyít. Vagyis de, de erről hallani sem akarnál.

Ünnep? Ugyan, ne nevettes. De meglehet most csak az irigy kutya beszél belőlem, biztos  Sr. már bűvöli a színes fénysorokat.

De nem akarok hálátlannak tűnni. Nem beszéltünk még a fizetségedről.


Végül is tudod, kinek írtad ezt a levelet, nem?


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 9 Dec. - 9:51

Elmentél már?


Ami a korábbi, lélekmelengető soraidat illeti:

Megmondtam, hogy megpróbálom. Az ezt jelenti. Gondolom, a Parainesis az aranyvérű boszorkányhoz és a Pax familiae több példányától már idén sem fog beférni a fa alá az értelmező kéziszótár.

Mélyen megindított ez a nagyvonalú felajánlás, megsemmisítően őszinte hálád megnyilvánulása, de tekintsd egyszerű kiegyenlítésnek. Az azkabani randitok megszervezése grátisz volt. Karácsonyi ajándék.

Ha nagyon ragaszkodsz a viszonzáshoz, akkor nyugodtan szopd le Dolohovot a nevemben (is) egyszer.

Értesíts, ha megvolt a látogatás.

BC jr
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Vas. 11 Dec. - 17:09

Ne haragudj, mardt még esetleg abból a kenőcsből? Eléggé csúnyán felhorzsoltam a térdeimet.

Látod, Crouch, én is képes vagyok lesüllyedni a baszakodás alpári, gyerekes szintjeire. De mégis mire jó az neked, ha ezeken fantáziálsz? Ha engem kérdezel, beteges. De nyilván nem teszed.

Figyelj, tényleg hálás vagyok, nem is tudod, hogy mennyire. Hát persze, hogy nem, ha egyszerűen nem is vagy hajlandó szóba állni velem.

Nyugodj meg, te leszel az első. És az utolsó.. mármint akinek egyáltalán szólni fogok.

De, Crouch, mi van, ha nem leszel ott, és elbaszok valamit és akkor hiábavaló volt minden?
Nem lehetne, hogy...esetleg...



Pandora  


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Hétf. 12 Dec. - 0:34

Kedves Pandora,


engem valójában az lepne meg, ha egyszer esetleg valamilyen más szintjét is produkálnád. De nem értem a kérdést. Nyilvánvalóan a férjed farka iránti újkeletű érdeklődés csak egy a számos beteges vonásom közül, tehát nem hiszem, hogy további magyarázatra szorulna.

Nyugodtan hanyagold a hálát. Mintha nem kérne tőlem közbenjárást Sr-nél minden második kisírt szemű liba. Nem volt valami nagy erőfeszítés.

Statisztikai adatokból kiindulva mindenképp el fogod baszni, én legalábbis aligha tudok ezen segíteni. Innentől nem az én felelősségem, hogy tudsz-e élni a lehetőséggel.
Próbálkozz inkább Jézusnál, állítólag segít.

Szedd össze magad.


BC jr
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Vas. 18 Dec. - 22:21

Szerintem ez a megszólítás szekció teljesen elhanyagolható.

Beteges viselt dolgaidról valóban hosszú litániákat lehetne zengeni. Nem biztos, hogy akarom egyáltalán követni. A saját érdekemben. Ha ebbe a férjem farka is szerepel, akkor meg pláne.

Igazán figyelemre méltó, hogy így szíveden viseled minden kisírt szemű liba sorsát. Vajon ők is kaptak karácsonyi bónuszt, vagy csak engem tűntettél ki ennyire a figyelmeddel?

Megnyugtató, hogy ennyire hiszel bennem.
Kismilliószor megfordult már a fejemben, hogy hagyjam a francba az egészet. Megéri egyáltalán az az idióta? Jobban járnék, ha leszarnám, mint a családom többi része?
De most már csak azért is elmegyek. Hátha végre valamit az orrod alá dörgölhetek.
Nem is értem, mióta akarok egyáltalán bármit is bizonyítani neked?

És mégis, hogy lennék képes intézkedni bármit is, ha folyton levelekkel bombázol? Tényleg ennyire unalmas a téli szünet, hogy egyáltalán nincs jobb elfoglaltságod, mint velem levelezgetni?
Nem tudom, hogy ez szomorúbb-e vagy az, hogy én mindegyikre válaszolok, pedig Dolohovék tényleg komolyan veszik ezt a karácsonyi felhajtást, és állítólag sokkal izgalmasabb a tisztes aranyvérű asszonyokkal ünnepi dekorációtippeket váltani, mint egész nap abban a dohos padlásszobában ücsörögni. De kösz a tippet, majd megmondom, hogy Jézust keresem.

Egyébként beszéltem Antoninnal. Karácsony első napján megyünk.


Úgy is egyből rájönnél, ha nem én írnék neked.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Vas. 25 Dec. - 8:11

Jól van, értem én, hogy mire megy ki ez az egész.
Anélkül is képes vagyok túlélni a szüntet, hogy percenként baglyot várjak tőled.
Mivel úgy döntöttél, hogy azért sem válaszol, nehogy egyszer az életbe nekem legyen igazam, jobb elfoglaltság híján a belevetettem magam a társasági életbe, megismerkedtem például Slughorn bácsival a mi Slughornunk atyai nagybátyjával, akinek egészen figyelemre méltó patikája van. Nagyon ritka, nagyon drága, direkt fekete mágiára szakosodott gyógszerekkel, kencékkel, tinktúrákkal, amit csak akarsz. De ha egyszer üzletelsz vele, annak nyoma marad, nagy rohadék, és nem is hiszem, hogy azt a csillagászati árat még akár a Sr. büdzséje is megengedné, bár ki tudja, ha karácsony van, biztos jószívvel áldoz egy szem utódja beteges hóbortjaira. Meg aztán a franc se tudja, egyáltalán akarod-e, hogy azok ott eltűnjenek.
De tudok valakit, akinek talán nem okozna problémát betörni hozzá.
Milyen viszonyt ápolsz te Dung Fletcherrel?

Felőlem azt csinálsz, amit akarsz.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Vas. 25 Dec. - 9:02
Boldog karácsonyt, Crouch
nem, az ott nem egy süti, az egyetlen, amit a manó kimentett, mielőtt kishíján felgyújtottam a konyhát. Eggyel-több vagy kevesebb hely a házban, ahová nem tehetem be a lábamat már nem is oszt vagy szoroz igazán
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Vas. 25 Dec. - 14:14

Ki akarod nyírni a baglyodat, vagy mi van? A tiéd egyáltalán ez a szerencsétlen állat? Van fogalmad róla, milyen hideg van odakint? Legalább hagyj neki két levél közt egy kis pihenőidőt.
Nem tudom, mi közöd van Fletcherhez, vagy mit akarsz ezzel az egésszel, de már mondtam, hogy most kvittek vagyunk. Azért kösz. Meg ezt a valamit is, amit küldtél. Nem tudom, emberi fogyasztásra alkalmas lehet-e, de a külleme alapján te csináltad, szóval inkább nem tesztelném, de nagyon aranyos gesztus.


BC jr


P.S. Nem írtam olyat, hogy a szívemen viselném a sorsukat. Vagy a tiédet. De a bátyádnak, gondolom, jelentene valamit. Amikor megkértél, nem gondoltam, hogy majd inkább partikon ismerkedsz és Fletcherről meg patikákról írkálsz, ahelyett, hogy végre meglátogatnád.

És legközelebb próbáld már meg átgondolni, miket írsz le levélben, amikor baglyot küldesz IDE.

Boldog karácsonyt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Vas. 25 Dec. - 14:42
Igazad van, mint mindig.
Ezesetben további kellemes rohadást kívánok.
Remélem ezúttal eléggé megfontoltnak találod a szavaimat.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Hétf. 26 Dec. - 0:53

Határeset. Fogalmam sincs, miről beszélsz.
Ne az én dolgaimba üsd az orrod, a bátyáddal foglalkozz.
Vagy a férjeddel, szarom le.


jr
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Kedd 27 Dec. - 10:56

Remélem, most már minden kívánságod teljesült.

  • Egy álló napig békén hagytam azt az átkozott baglyot.
  • Kiruccantam a férjemmel az Azkabanba.
  • Meglátogattam a bátyámat.

Izgalmas nap volt, és a java biztos még hátravan.
Most is csak azért vetemedek a bagolypostára, mert az apád ragaszkodott hozzá, hogy megírjam, hogy meleg üdvözletét küldi neked innen, a Dolohov birtokról. A vacsorával már ne várjátok.
Megható, hogy karácsonykor is dolgozik. Úgy látom a túlbuzgóság család vonás.

Hogy a francba jutott egyáltalán eszedbe, Crouch?  


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Kedd 27 Dec. - 13:05

Mondhatjuk.
Köszönöm, hogy átadtad. Kár lett volna, ha hagyjuk kihűlni a sültet.
Sikerült beszélned a bátyáddal?
Remélem, jól vagy.


jr


a brit titkosszolgálat és a nemzeti levélfelügyeleti bizottság által jóváhagyott szavaimat olvashatták, erre a megtiszteltetésre nem árt számítani a jövőben
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Kedd 27 Dec. - 16:02

Semmiség, nem bírtam volna megbírkózni a tudattal, ha nektek is elmaradt volna idén a karácsonyi vacsorátok, tényleg szar érzés, ha kihűl a sült.
Igazán megindító ez a fokozott figyelem. Ennyi reflektorfény azóta nem jutott nekem, hogy legutóbb nálunk járt az édesapád.
Valami olyasmit emlegetett a Sr., hogy attól még hogy kiskorúak vagyunk, nem ment meg attól, hogy a pokolra kerüljünk.
Egyébként ez baromi izgalmasnak tűnik. Vajon azt is egyből kicenzúrázzák, ha elkezdek itt anyázni neked?

Ó, el is felejtettem, hogy mindezt persze a bátyámért tetted. Biztos könnyekig lett volna hatva, ha képes lenne bármiféle egyszerű, mezei érzelem kimutatására. És biztos, hogy imába foglalta volna a nevedet, ha hinne még egyáltalán bármiben. Vagy ha legalább összefüggő, bővített mondatokban tudna kommunikálni.

Remekül vagyok, alig várom már, hogy találkozzunk a Roxfort Expresszen trécseljünk egy forró kakaó társaságában a közös kupénkban.

Egyáltalán mi a francért írsz még mindig? Komolyan ennyire élvezed a káoszt, amit okoztál?



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Kedd 27 Dec. - 17:10

Kedves Mrs. Dolohov,


nem, a te leveleidet nem cenzúrázzák, csak szükség esetén felhasználhatják ellened a Wizengamot előtt. Nyugodtan anyázz, engem is érdekel, lehet-e ebből vádemelés. A pokolra jutás bürokratikus útjai sajnos kevésbé utánkövethetőek.
Megmondtam neked, hogy nem akarod látni a bátyádat, te ragaszkodtál hozzá. Persze, el is mondhattam volna az igazságot, és akkor te persze nem használtad volna az engedélyt, mert mint azt apámnak is elmondtam néhányszor, a kompromittáló családi kapcsolataid ellenére, amelyekről nem tehetsz, te egy rendkívül törvénytisztelő, józan gondolkodású boszorkány vagy, amit mi sem bizonyít jobban, minthogy a köztiszteletben álló és a minisztériumban is rendkívül megbecsült Mr. Dolohov elsőszülött fia választott nőül, amely az én bűneimet természetesen csak tetézi. Ó, igen. Kérlek, add át töredelmes bocsánatkérésemet Antoninnak, amiért ilyen méltatlan ügyekbe kevertem a családját. Magam sem értem, hogy juthatott eszembe ilyesmi.

Sajnálom, hogy nem hallgattál rám.

Komolyan kérdezem, hogy vagy, mint az egyetlen forrásomtól a témában. Mr. Crouch nem nagyon válaszol a kérdéseimre a napi egy audiencián.
Senki nem kötelez, hogy olvasd a leveleimet.


Jr.


Ez a harmadik (negyedik?) verzió, remélem, végre sikerül megütnöm a mércét.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Kedd 27 Dec. - 19:29

Lennél szíves abbahagyni ezt?

Tehát fogalmad sincs a pokolra jutás bürokratikus útjairól, ezért úgy döntöttél, hogy inkább a saját bőrödön tapasztalod?
Azt hiszed, ha itt bűnbakot csinálsz magadból, akkor majd kevésbé lesz szarabb, és azt hiszed, hogy szükségünk van egyáltalán még a mártírságodra? Vagy arra, hogy szép dolgokat mondj rólam? Találkoztak velem, a Sr. személyesen ült le velem beszélgetni. Megint. És elragadó voltam, mint mindig. Semmi szükség erre a drámai áldozatkészségre.

Mért nem adod át te magad? Szerintem most egy darabig hanyagolja a társaságomat mielőtt még egy egész sereg aurort és dementort citálnék megint a házába. Mint egy kétlábon járó rossz ómen, úgy néznek rám.

Hát persze, hogy sajnálod. Amióta így izgat a sorsom, gondolom szívesen befogadnál, ha kitennének karácsony másodnapján az utcára. Felebaráti szeretet meg minden.

Persze, hogy nem kötelező olvasnom a leveleidet, de még mindig te vagy az egyetlen emberi lény, aki szóba áll velem.

Most komolyan azt akarod hallani, hogy igazad volt?
Mert tényleg hiba volt odamenni, és nem a nyilvánvaló következmények miatt. Tényleg nincs ott semmi. És ezen a fertelmes ürességen vajon hogy képes túltenni az apád, arra azért kíváncsi lennék.

Sajnálom, ha el kell keserítenem, de nem sírom tele a párnámat, ha esetleg ezt akartad volna hallani.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Kedd 27 Dec. - 20:15

Ahogy kívánod.

Őszintén az elnézésed kérem a mártírságomért - örömmel hallom, hogy nincs rá szükségetek -, és hogy belerángattalak ebbe.
Majd átadom, amikor úgy adódik.

Nyilvánvalóan igazam volt, nem szorulok a beismerésedre.

Remélem, a szüneted hátralévő része kevésbé lesz kellemetlen. Boldog új évet.


Jr.


Nyugodtan eltekinthetsz a választól.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Szer. 28 Dec. - 11:57

Nagyon helyes,

Nyilvánvalóan megkönnyíti az életed, hogy napi egy, ellenőrzött levelet küldhetek csak. A szünet végéig legalábbis biztosan.  
És nyilvánvalóan te abban látod a megoldást, hogy minden szaron végigsértődsz, mint valami kis hercegnő, aztán megpróbálod ignorálni a dolgokat, amiket éppen csak azelőtt fordítottál fel fenekestül.
Nyilvánvalóan így egyszerűbb, vagy csak tényleg ebben találod az élvezetet.

Ha így van, akkor inkább anyámra pazarolnám azt az egy levelet, most hogy hirtelen érdekes lettem, már mindenki engem bombáz baglyokkal, jól meg kell válogatnom, kinek válaszolok.


Boldog új évet neked is. Remélem, idén is megfogadtad, hogy jobb leszel nálunk, céltalanul kavargó posrzemeknél és hogy beleütöd mások dolgába az orrodat, miközben bőszen hangoztatod, hogy mennyire leszarod őket.










Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Panda & Jr.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Potter & Panda
» Panda && Dolohov
» Dolohov & Panda
» Potter & Panda
» Regulus & Panda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-