Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Amycus & Antonin EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Amycus & Antonin EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Amycus & Antonin EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Amycus & Antonin EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Amycus & Antonin EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Amycus & Antonin EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Amycus & Antonin EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Amycus & Antonin EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Amycus & Antonin EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szomb. 31 Dec. - 16:19

A légüres térben lebegek. Elúszank mellettem színes foszlányok, kék, zöld, sárga.. mindegyikből egy apró hang hallatszik, nevetés, visítás, kopogás, lábak zaja. Mintha valaki éppen a fülem mellett futna, egy helyben kocogna. El szeretném húzni a fejemet onnan, jó messzire, hogy ne halljam, mert cseszettül idegesít, de képtelen avgyok megmozdítani a fejemet. Tulajdonképpen nem is vagyok benne biztos, hogy tényleg van fejem. Tulajdonképpen nem is érzem semelyik testrészemet. Se a kezemet, se a lábamat, de még a farkamat sem. Egyáltalán létezem-e jelen pillanatban? Van-e olyan, hogy Antonin, vagyok-e én?
Ebben az állapotban igazán nehéz lenne megmondani, mert nem érzek semmit, csak hallok dolgokat.
Átkozódást, meg mintha valaki a nevemet mondaná, folyton, mint mikor beragad a bakelit lemez, és újra és újra ugyan azt a kiénekelt magas cét énekelné. Csak úgy fognám és beverném a képét, hogy fogja már be, mert engem jobban érdekel a színes foszlányokból áradó hang, mint az ahogy a nevemet kántálja, mint valami imát.
Kinyílnak a szempilláim. Lassan, mintha valamilyen mély álomból ébrednék meg.
Nem látok tisztán, nem látok rendesen, cska homályos foltok a körülöttem mozgók.
És valaki megint a nevemet mondja, olyan közelről, hogy megpróbálok ráfókuszálni, és ehhez megmozdítom a fejemet, és ekkor ebben a pillanatban minden fájdalmam valóságos lesz. Minden testrészem forr, ég, fáj, és én képtelen vagyok elkülönböztetni az egyiket a másiktól.
Fájdalom massza lesz az egész testem, de nem vagyok képes megszólalni, csak egy fájdalmasat nyögni.
Szeretném pedig valakinek elmondani, hogy nem kapok levegőt, és hogyha a számon mégis sikerül valamennyit magamba szuszakolnom, akkor a bordáim rettenetesen fájnak, és majd kiszúrják a tüdőmet.
És valahogy sikerül ráfókuszálnom a mellettem lévőre, felismernem azokat a vonásokat amiket felismernék bármely közül is.
És elmosolyodom - mint valami torz, fájdalmas grimasz -.
- Jól megmondtam neki, ugye? -
És kezemmel erőtlenül kapaszkodom meg a talárja szélébe, és hörögve nevetek fel, mely lassan köhögéssé alakul, fájdalmasan, vért köpvve.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Szer. 25 Jan. - 23:13

It's always something

   
Piszkosul nehéz úgy hányni, hogy a fényesre vixolt, olasz cipőmön egy csepp nyomot se hagyjak, de közben fél szemmel még a földön mozdulatlanul fekvő Antonint is megfigyelés alatt tartsam. Tulajdonképpen hova menne? Hogy menne? És legfőképpen: miért? Mert hogy onnan a padlóra ragasztva nem tud megmozdulni magától, az biztos. De ha mégis, hát a saját lábán elsétálni már annál nehézkesebben. Ezt onnan tudom, hogy pár perccel ezelőtt Crouchot is csak kiskanállal lehetett összekaristolni, Lucius és Travers, vállig fegyűrkőzve, összevérezve és koszolva a cuccaikat, erőszakkal rángatták ki, és vitték valahová. De hová? Mert engem egész biztos nem avattak be, és az is biztos, hogy Archie nem ment velük, mert ő, nos a fényes modorát kihasználva éppen most fizeti le a pincéreket és a kurvákat. Vagyis csak gondolom, hogy kurvák voltak, mert ha nem, hát az elég égő lenne, mert rémlik, hogy tettem csatak részegen egy-kettőnek hasonló együttérző megjegyzéseket az egyre nehezebbé váló iparról meg ilyenek. Talán még az is rémlik, hogy állandó munkát ajánlottam az egyiknek Dolohovnál, mert öregem, erre a fickóra rá fog férni, annyi biztos.
Kézfejemmel törlöm meg a számat, és egy darabig undorodva nézek le a dzsuvára, amit én csináltam az ajtófélfa közé. És persze foghatnám arra, hogy nem akartam Antonint itthagyni egyedül, de az is lehet, hogy csak túlságosan lusta és életképtelen voltam, hogy még egy lépést tegyek.
A jó hír, hogy a hányástól egészen kitisztult a fejem. Már nem táncolnak össze-vissza a tangófények, és a talaj sem olyan, mintha a világűrben tennék egy sétát, hanem sokkal jobban hasonlít egy hepe-hupás kocsmapadlóhoz.
Ahogy odaérek a mozdulatlan test fölé, idegesen tappogni kezdek mellette, vigyázva azért, hogy ne lépjek rá, de tétlenségemben egyik széktől a másikig mentem, aztán vissza hozzá, és amikor odaérek, leguggolok, és határozottan kezdem rángatni a gallérjánál fogva, ami csupa vér egyébként, és ettől megint felfodul a gyomrom. Tényleg, muszáj volt engem itthagyni, amikor nyilvánvaló, hogy közülnk én nem bírom a vért egyedül?
Őszintén szólva undorítónak találom azt, ahogy az a pöcsfej Crouch szétbarmolta Antonin egyébként esztétikusnak mondható arcát. De azt még undorítóbbnak, ami utána következett. A levegő olyan sűrű, olyan terhes, lélegezni is alig tudok, mintha minden apró részecske azt ordítaná, itt főbenjárókat kiáltottak egymásra. És ettől csak még inkább pánikba esek. Mert ennek híre fog menni, nem marad nyom nélkül, és akkor Antonint seggbe kúrják, de rendesen, és a mi hibánk lesz, mert nem avatkoztunk közbe, de főleg az enyém, mert én tartottam vissza Rafit, amikor rá akart ugrani Crouchra, még éppen időben.
Aztán minden olyan gyorsan történt, és mindenki olyan részeg volt, és hiába rázom, mint egy idióta, semmi reakció, és a kétségbeesés egyre inkább urrá lesz a testemen. Elengedem, és csak ismételgetem a nevét, de végül már az is hatástalannak bizonyul. Olyan közel hajolok hozzá, hogy szinte érzem a lélegzetének páráját az arcomon. Legalább lélegzik. Ez jó. Azt hiszem.
- Bazd meg, Anti, kelj már fel. Nem lehetsz ilyen kibaszott gyenge. Ha tudni akarod, Crouch éppen az előbb sétált el a saját lábán.. - akkor hazugság, hogy csoda, nem szakad rám az ég ebben a pillanatban, de úgy néz ki, működik. Hitetlenkedve bámulok rá, ahogy kinyitja a szemeit, és remegő ujjakkal simítok hátra és verejtéktől nedves hajtincset a fülem mögé. - Te hülye, fasz. Mégis miért nem vagy hajlandó válaszolni, amikor szólítalak? - a hangom remeg, akár az ujjaim, palástolni is elfelejtem. Ki is tudná ebben az idegállapotban? - Mi van? Nem mondál te semmit, csak szétveretted az arcodat. Gratulálok, remélem büszke vagy magadra - meg sem próbálom nem rá zúdítani az összes feszültséget, ami bennem van. - Miért nem hagytad, hogy közbelépjünk?

   
before the late night
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 8 Márc. - 22:59

A hangja olyan kicseszettül távolról szól, hogy nem is igazán értem azt, hogy miről hadovál.
Amikor kinyitom a szememet olyna közel van, hogy bandzsítanom kell rá, ettől meg megitn megfájdul a fejem.
Mikor eljut a tudatomig, hogy mit hadovál mondani akarok neki valamit, valami olyasmit, hogy most húzzon el a picsába, de nem mozdul a szám.
Ettől egészen pánikba esem, mert hát az ember szája mozogni szokott ha szólni akar.
De aztán kijön valami nyöszörgés a torkomon, mint valami nyamvadt macskának, ettől meg sírni támad kedvem.
Persze nem bőgök.
- Faszfej. Ne... páldálózz... azzal....a...a..a.. görénnyel -
És ezt a hat szót vagy egypercig tartott kinyögnöm, mert hát valószínűleg elharaptam a nyelvem, a szám meg rendesen feldagadt, az állkapcsom meg majd be szarok úgy fáj. De amúgy jól vagyok. Eltekintve a ténytől, hogy az arcom mintha csalánártásba (rontásba?) szaladtam volna, a belső szerveim összekuszálódva tele fájdalommal vagyok.
Reszelősen felsóhajtok.
Régen sokszor gondoltam arra, hogy jól jönne Amycusnak egy verés. Olyankor gondoltam rá amikor balfasz volt, vagy épp nem kezelte helyénvalón a dolgokat. És ez éppen egy olyan pilanat. Most olyan nagyon szívesen verném képem.
- Mert nem tudtam válaszolni.. -
A hangok most meg túl halkan jönnek, de amilyen közel van ezer, hogy meghallja. Egy pillanatig elfog egy furcsa érzés, talán a halál szaga üt meg. Nekem téníleg itt kell elpatkolnom amilyen seggarx haverom van. Hiszen szerencsétlen nem tud túllépni a saját megrázkódtatásán, hogy fekve lát és hogy nem válaszolok neki. Tényleg az a legnagyobb gondja, hogy szólított és nem válaszoltam? Hát milyen egocentrikus fasz az ilyen?
- De megérte... Tudod kedves seggfej barátom, megérte.. enyém a pont. -
Felnevetek, de rögtön abba is hagyom. Mert az oldalam szúr és fáj, meg még levegőt is alig kapok. Ránézek olyan vágyakozva, hogy szedj már össze a retkes földről szemekkel, de Micó nem vesz a lapot. Nem sokszor vágja, hogy az ember mit akar. Még jó, hogy sohasme akart legilimenciát vagy oklumenciát kitanulni. Pocsék lenne belőle.
- Mert elcseszett egy életem van, azért.. -
Elfordítom róla a tekintetemet, mert hát most ki fog robbanni belőlem. Dolgozik az alkohol, meg a magány, a fájdalom és a beszélhetnék.
- Mert le kellett feküdnöm azzal a lánnyal. Még szinte kislány. Meg hát nem is élvezte. El tudod te képzelni, hogy milyen lehetett? Neki? Csak zokogott.. -
És amúgy az egészet rekedten, véres ajkakkal feldúzzadt nyelvvel mondom neki, szóval nem is vagyok biztos abban, hogy amúgy megértette. Csak reméynkedni tudok benne, hogy nem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Szomb. 3 Jún. - 14:23

It's always something

   
Valóban egy egocentrikus fasz vagyok, és ezt még csak mondani sem kell, tudom jól magamról, de az tesz igazán faszfejjé, hogy tisztában vagyok vele, de akkor sem változtatok. Mert nagyon kényelmes csak a saját bajaimmal és drámáimmal foglalkozni. Olyan kibaszottul kényelmes. És most mégis azon kapom magam, hogy hirtelen érdekelni kezd, mi van vele. És hogy mi lesz vele és ami még durvább, az is érdekel, hogy mi történt vele. Hogy hogy a retkes francba jutott idáig, hogy a kibaszott Crouch Juniorral szét kellett veretnie magát. És az indulatom csak tetőződik, de nem igazán lesz ennek semmi látszata, csak érzem és kész.
Elkínzott arccal figyelem, ahogy kiszenvedi azokat a szavakat, hallgatom a leginkább a macskák párzására emlékeztető nyögését, a reszelős sóhajt, és legszívesebben lefejelném, hogy újra veszítse el az eszméletét, de persze csak az ő érdekében, hogy ne kelljen ilyen állapotban mutatkoznia mások előtt. Még ha most csak én vagyok is itt egyedül, aki mondjuk csendben ítélkezem, de mindenki leszarja úgyis a véleményemet, szóval tényleg tök mindegy.
- Bocs, haver, de úgy érzem, valamiért ez a kölyök triggerel téged...sosem láttalak ilyennek - könnyed hangon kezdek neki, de aztán egészen elkomorodok, és aggodalmas pillantással simítok végig az arcán, aztán a zsebembe nyúlok és egy pedánsan összehajtogatott, kisebb asztalterítő méretű zsebkendőt húzok elő, aztán a pálcámat, és egyetlen intéssel megnedvesítem.
- Tiéd a pont, hah, sikerült Crouchnak lehúznia a dedóba, gratulálok. Mi lesz a következő lépés? Visszahív majd egy újabb párbajra a homokozóban? - olyan lendülettel nyúlok az arcához, mindenféle finomodás nélkül, ahogy az anyukák szokták, amikor piszkos a kölyök arca, és megnyálazott zsebkendőjükkel, mániákus mozdulatokkal ledörzsölik pillanatok alatt. De hamar rájövök, hogy ez most nem megoldás, így gyengédebb mozdulatokkal törlöm le a vért a szája sarkáról, aztán az arccsontján feszülő bőrről. És Antonin nekiáll pofázni, és csak ömlenek belőle a szavak, és nem érzi, hogy milyen kínos ez, vagy talán már nem is foglalkozik vele, mintha minden mindegy lenne. És az arcizmaim megfeszülnek, ahogy most a szeme alól próbálom úgy letörölni a ragacsot, hogy az ne menjen bele a szemébe. Remegő kézzel ez elég komoly vállalkozás. Arra gondolok most, hogy elmegyek a kibaszott Oroszországba és magam ráncigálom vissza Siljet, mert ez így nem állapot. Nem állapot, hogy azt hiszi, csak úgy leléphet, minden következmények nélkül, és nem fog minden rohadtul széthullani.
- Nocsak. Most már újra tudsz beszélni? Micsoda megkönnyebbülés - sikerült annyira lenyugtatom a hangom, hogy ezen a szarkasztikus megjegyzésen egyáltalán ne érződjön, mennyire ki vagyok akadva, mert ugye az önző faszfejség meg ilyesmik. De közben megfagyok a mozdulatban, míg próbálom kitalálni a következő lépést. Két kézzel ragadom meg a vállát, és némi kellemetlen súrlódás és erőlködés után felhúzom, két lábra állítom, aztán a legközelebbi székre ültetem és megint leguggolok, hogy szemmagasságba lehessek a lógó, kétségbeesett fejjel. - Figyelj, nem hibáztathatod Pandorát. Ha te próbálnád belémerőltetni a farkad, szerintem még én is elsírnám magam - habár ez így nem teljesen igaz. A barátok néha hazudnak annak érdekében, hogy a másik jobban érezze magát. Tulajdonképpen én nem sírnék, és valószínűleg Silje sem azért ment el, mert Dolohov olyan rossz lenne az ágyban, különben az már kiderült volna korábban is, nem?
- Sajnálom, azt hiszem, egyikünk sem fogta fel igazán, hogy milyen szar ez neked.De akkor sem értem. Miért pont a kibaszott Crouch. Miért pont a kibaszott főbenjárók? Mintha direkt élveznéd, hogy a szarral gurigázol ... - hirtelen felcsattanásomat egy hirtelen szünet követi, aztán egy kéretlen rándulás a szám sarkában - Basszus, te tényleg élvezed - egészen halkan, de jól artikuláltan ejtem ki a szavakat, mintha valami hatalmas revelációra ébredtem volna. Mintha nem ismerném már Dolohovot hét kibaszott éve. De ez most más. Eddig nem volt soha tétje. Csak nevetséges baromkodások. - Megéri ez az egész szar? Tényleg ennyire rohadtul élvezel a fejed búbjáig merítkezni az önsajnálatban? - a két tenyerem közé veszem az arcát, hogy rám figyeljen. Ezt a mozdulatot tőle tanultam, akkor azon az éjszakán, amikor az én gyógyszerem gurult el, amikor megkaptam a Sötét Jegyet és Antinak kellett összekapargatni egyenként minden apró darabomat. - Mi a francot keresel még itt, ahelyett, hogy összeszednéd magad és végre utána mennél?

   
before the late night
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Hétf. 31 Júl. - 14:55

Amycusból jó anyuka lehetne, olyan igazi, amilyet kisgyermekként kívánsz magadnak. Titokban cukorkát és sütit nyújtó, kedvesen ringató, hosszú mesét olvasó anyuka. Aki hozzáértéssel simogatja a gyereke haját, kedvesen dorgálja, és a piszkos testét erősen sikálja. Amycus jó anyuka lenne, hozzáértő kezekkel dörgöli le rólam a vért, erős, kegyetlen mozdulatokkal, mire én fintorba rántom a számat, és igyekszem minél távolabb kerülni a szorgos kis kezecskéitől. Persze mindez hiába. Míg én félholtra verten küzdök ellene, Ő addig makk egészségesen törölget miközben jártatja a száját. És nekem tényleg koncentrálnom kell arra amit mond.
Élesen villan a szemem, és ha lenne bennem annyi erő, most egy jó atyai fülessel ajándékoznám meg Amycus babapofiját.
- Miért Crouch? Szerinted miért? Még tavaly ránéztem a Roxfortban és arra gondoltam, hogy milyen mazichista jellem, én meg hát abból a szadista fajtából való vagyok, szóval invitáltam egy ilyen örök életre szóló, én vagyok az alfa hím, te meg a szenvedő alany játékra...-
A hangom recseg-ropog a nyál hiánytól, a fájdalomtól és attól, hogy csak félig vagyok eszméletemnél.
- Azért Crouch, mert mondjuk a nejemmel jópofizik. Azért Crouch mert amikor a jegyesem volt, akkor is jó pofizott vele. És azért Crouch mert senki, de még csak a kutyám sem nyalhatja meg úgy Panda kezét, hogy én arról ne tudjak. És drága barátom, Crouch Junior nemhogy nyalogatja, hanem egyenesen mindenféle szívességet tesz neki... -
És ebben a pillanatban átkozottul dühös vagyok Crouchra, Pandára és Siljére. Meg Amycusra és alapból az egész átkozott világra. Meghalni lenne érdemes, és akkor minden gondom csak úgy elszállna, rárepülne valakire és ott verne fészket.
Lesajnáló pillantást küldök rá, mert hát ez vigasztalásnak nagyon gyenge volt. Még a szintet sem közelítette meg.
Sötét pillantásom az Ő szemét követi, bármiféle bizonyosságot keres arról, hogy annyira igazam volt. Mindenben. Erről az elcseszett életről meg rólunk, az elcseszett, gazdag kis szarháziakról.
- Ezzel most nem sikerült megnyugtatnod, sőt.. köszönöm szépen Amycus, most már még jobban szánom azt a lányt!-
Megkeseredtem az utóbbi pár napban-hétben. Egy keserű vénember lettem a saját fiatal testemben, és ez aggaszt. Nem élnem kellene? Minden második nőt meghúznom, vedelnem a lángnyelvet, hébe-korba benézni a minisztériumba - de hát mindegy is, úgyis megtoljuk pénzzel az egész korrupt rendszert - nyaralni menni, vagy csak simán elszökni, lopni, csalni és megcsalva lenni. Ehelyett nem maradt nekem semmi, csak a színtiszta valóság. A keserű, komor valóság. Húsz leszek lassan, és van egy feleségem, a szeretőm elhagyott, és beléptem egy olyan gyülekezetbe, ahonnan a kilépés csak halállal lehetséges. Egy olyan felekezet tagja vagyok, amely rabként tart fogva, az utcasarkon leselkedik, és üldöz, nem menekülsz. Báb lettem valaki más színdarabjában, és ez kicseszettül megkeserítette az életemet.
- Tudod mit? Igen! Megéri! Kurvára megéri, egyszer de csak egyszer ebben a kibaszott életben a saját dolgaimmal foglalkozni, úszni a szarban! Mert amúgy míg te Alecto régi ruháját szagolgatod, addig én megházasodtam, majdhogynem megerőszakoltam egy gyereket, és elhagyott az egyetlen nő aki kirángatott ebből a nyomorból. Közben persze pedálozok bent a Minisztériumban Crouch apjának, meg a Nagyúrnak nyalom a seggét.. ne haragudj, hogy mindeközben magamat is sajnálnom kell! -
A harag hullámokban zúdul rám, rá meg én zúdítom. Nem is Őt akarom bántani, csak hagyom, hogy a feszültség, a fájdalom és a magány ostora rajta is csattanjon.
Aztán kissé megnyugszom ahogy felhúz a földről, mert a fájdalom elemi erővel tör rám, én meg képtelen vagyok arra koncentrálni, hogy most egy dühös ember vagyok.
Megtörten sóhajtok, és a szememet is lehunyom, ahogy a homlokunk összeér.
- Menjek utána, mi? -
És tudom, ebben a pillanatban tudom, hogy meg fogom tenni, minden követ meg fogok mozgatni, de visszaszerzem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Hétf. 11 Szept. - 13:59

It's always something

   

Nem veszek tudomást arról, hogy próbál elhúzódni a kezem elől, kitartóan dörgölöm az arcát, sőt, még valami perverz élvezetet is találok abban, ahogy fájdalmat okozok. Mert egyszerűen azt akarom, hogy felfogja, mekkora szarban lehet, ha Archibald nem tudja lefizetni a pincéreket meg amúgy mindenki mást ebben az átkozott lebújban. Akarom, hogy érezze tetteinek a súlyát, mert persze elpoénkodhatnák rajta, hogy mekkora fasz ez a Crouch és nekem még csak kétségem sem férhet hozzá, mert láttam, amit láttam, de akkor is. Egyetlen rossz mozdulat, egyetlen rosszindulatú szerencsétlen, aki képtelen fékezni a nyelvét, és Antoninnak lőttek.
- Húha, ezek aztán komoly vádak. A kis szarházi most aztán tényleg beleköpött a levesedbe, Anti. Megérdemelte amit kapott – hangom csöpög a gúnytól és még csak nem is erőlködök, hogy kíméletesebbnek tűnjek. – Szívességeket tesz, meg nyalogatja a nejed kezét, értem én. De ez nem változtat azon, hogy mekkora barom vagy. Tudod, hogy ezt neked kell lerendezned, ugye? Crouch nem fog csak úgy megszeppenni és azt mondani Malfoynak meg Traversnek, hogy majd befogja a száját, a kis féreg megfogja találni az útját, hogy lehúzzon téged, akkor is, ha magát kell besároznia – persze ebben nem lehetek biztos, de azt akarom, hogy számoljon a legrosszabbal. – Egyáltalán mit töröd úgy magad? Azt hittem, nem érdekel Pandora – komoly kíváncsisággal nézek rá, aztán felállok, otthagyom pár pillanatra, amíg nem találok egy poharat tele vízzel. – Felőlem szánjad, ha úgy esik jól, de kérlek, ne csinálj több őrültséget – hangom most már ellentmondást nem tűrő. Hideg, kiszámíthatatlan ábrázattal nyújtom át neki a poharat, miközben az arcát fürkészem. Változatlanul úgy fest,  mintha átment volna rajta egy kentaurcsorda.
- Már nem szagolgatom Alecto ruháit – szólalok meg sértődötten, és milyen igazam van, hiszen az összeset felgyújtottam, amit a kúriában hagyott. El kell ismernem, nekem is voltak gyenge pillanataim, de ettől még nem bírok megértőbb lenni Antival. Nem is reagálok a kirohanására, de azért nem tudom tagadni, tényleg gondolkodóba ejtett. És milyen jól tettem, hogy hallgattam, mert tulajdonképpen csak annyit tudtam volna mondani, amit már eddig is mondtam, és most úgy csinál, mintha az egész az ő ötlete lett volna, de ezt sem bánom, csak csináljon végre valamit. Legyen férfi. – Ahogy mondtam, seggfej, menj utána. Ha nem akarja, hogy megtalálják, hát szorongasd meg Karkarov tökeit, vagy zsarold meg az összes ruszki bevándorlót az egész kibaszott országban. Aztán vedd le valamivel a lábáról, tudom is én, sosem értettem eddig sem, hogy miért áll veled szóba egyáltaláne egy Silje kaliberű nő, de biztos tudsz valamit.  
   
before the late night
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 19 Okt. - 11:46
Jajj. Szóval az az igazság, hogy mielőtt olvasod szólok, hogy nem tudtam úgy írni ahogy az előző reagban,hanem más módban. Szóval bocs. De azért szeretlek <333333

Nem érted. Annyira nagyon nem tudod megérteni ezt az egész helyzetet. Nem vagy nős, és valószínűleg sohasem leszel az, már ne is haragudj drága barátom, de el tudod képzelni magad egy nő mellett aki nem a véredből való? Meg aztán kit kapnál meg, kit akit szerethetnél? Mert ó drága Amycus, drága, drága Amycus! Te sohasem lennél képes arra amire én, te nem tudnál senkit arra erőszakkal rávenni, hogy a tied legyen,  és képtelen lennél magadhoz láncolni, nem vagy romlott. Hiszen képtelen vagy elengedni a nővéred, képtelen vagy szakadni a bűntudattól amit Daugherty felesége iránt érzel, mintha veled csalta volna a férjét, pedig képtelen lennél úgy hozzá érni.
Szóval te ezt nem érted, én pedig elég szar helyzetben vagyok, hogy ezt most magyarázni kezdjem. Mégis hogyan mondhatnám el neked úgy hogy megértsd? Hiszen még magamnak sem tudom rendesen megmagyarázni! Miért? A dühöm, a reménytelenségem, minden ellenszenvem és gyűlöletem szállt Crouch felé.
Csak felsóhajtok, hogy ezzel adjam tudatodra tanácstalanságom, és nyüszörögve húzódom el, felszisszenek dörgölődző kezed miatt, ami fájó pontot érint az arcomon.
- Nem tudnál csinálni valamit? -
Bármit. Akármit. Vagy semmit. De valamit azért csinálj légy oly kedves mindamellett, hogy kioktatsz. Adj valamit, bármit ami csillapíthatja a fájdalmat. Vagy legalább mondd el, hogy mennyire festek rosszul, vagy inkább ne tedd! Lehet nem akarom hallani, hogy mennyire menthetetlen a helyzet, inkább hazudj nekem. Mondd azt, hogy minden rendben lesz, és én akkor majd azt elhiszem. Mert neked mindent elhinnék, és ezzel együtt bármit. Mondhatnád, hogy a világ mégsem olyan amilyennek hittük, hanem teljesen más, és én elhinném. Mondhatnád, hogy nem létezik senki a Földön rajtad meg énrajtam kívül, és kétségek nélkül hinnék neked. De neked is el kell hinned mindent amit mondok, mert ez így működik. Így működik a barátság, nem igaz? Úgy hogy te ápolsz és támogatsz minden szarban, én pedig ápollak és támogatlak minden szarban.
Felpillantok rád, próbálva kiolvasni tekintetedből, hogy mit érzel, és hogy én erre mit válaszoljak neked.
- A nejem. És mindig az is marad, míg a halál el nem választ. Nem fogom tűrni, hogy bántsák, elvegyék,
vagy megkínozzák. Senkinek nem fogom hagyni. Mert a nejem. Mert Ő is Dolohov, és örökre az marad. -

Nem is tudom, hogy értesz-e igazán, hiszen alig hallom a saját hangom, de azért én nagyon bízok a képességeidben, amit biztosan tökéletesre fejlesztettél már velem kapcsolatban.
- Adj vizet! -
Hörgök. Egyszerre kiszáradt a szám és a torkom, nyelni nem bírok.
Sértetten nézek rád, nem vagyok seggfej. Vagyis lehet, hogy annak tartasz, de azért tanulhattál volna jó modort. Nem sértegetünk olyanokat akik fél lábbal a sírban vannak, és én jelen pillanatban így érzem magamat.
- Kösz bazdmeg. Ez nagyon jól esett. Inkább örüljön Silje, hogy egy én kaliberű srác szóba állt vele. -
Hát nem? Mert nehogy már! Bassza meg, hogy itt hagyott!
-De segítened kell Mici.. -
Azért csak belátom, hogy van igazság abban amit mondasz, és bár sohasem vallanám be neked, mindig is tudtam, hogy kettőnk közül te vagy az okosabb.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Hétf. 30 Okt. - 21:32

It's always something

   
Megütközve nézek rá, csak némán tátogok hosszú másodperceken keresztül, míg agyamban cikáznak a 404-es hibaüzenetek.
- De hát éppen csinálok valamit, bazd meg – felháborodottságomnak nyomatékosítva adok hangot -  Összekapargattalak  a földről, éppen partiképes vőlegényt faragok belőled, hogy az újdonsült nejed ne kapjon menten szívrohamot, ha hazaérsz és még mindennek a tetejébe kibaszott életmód tanácsokkal is ellátlak. Kibaszottul jól csinálom, de ha valami nem tetszik, akkor tessék, keresd meg Archibaldot, hátha ő majd kíméletesebb lesz azzal az ostoba fejeddel.  De szerintem tőle se számíts túl sok jóra.
Sikerül annyira felhúznom magam, hogy a pohár, tele kristálytiszta vízzel csak tétován áll a kezembe, de nem adnám oda neki. Kicsinyes bosszú hajt, hogy megérezze, milyen kibaszottul szar egy olyan világ, ahol én nem vagyok mellette, hogy vigyázzak a seggére. Láthatatlanná akarok válni, és bassza meg, nagyon jó úton haladok, de aztán ő jön ezzel a hátborzongató szöveggel, amitől szabályosan feláll a szőr a hátamon.
- A fenébe is, sosem bocsájtom meg Crouchnak, hogy az utolsó józan agytekervényeidet is kiátkozta belőled – ránézek lesújtóan, annyira, hogy érezze, mennyire nem normális az, amiket itt összehadovál. – Pandora a feleséged, bazd meg, nem egy kibaszott gyűrű, amit egy barlangban találtál a Ködhegység gyomrában a hippi kalandozásaid hőskorában.
- Egyébként meg nem akarnád, hogy megitassalak, vagy a számból adjam neked a vizet?  - de mire a mondat végére érek, már elillan a haragom, és most először próbálok megint hasznos lenni. Átnyújtom neki a vizet, mint a fuldoklónak, akinek én vagyok az utolsó esélye. És karba font kézzel, hátrébb húzódok, hogy most végignézzek a mesterművemen. Még mindig iszonyatosan fest, és ha látná magát, megint hálátlan lenne, annyi szent. Mert nem látta magát negyedórával ezelőtt. És azt hiszem, ez így is van rendjén.
- Tudod, hogy csak kérned kell, és én minden szart megteszek. Ha kell, Silje hibbant családja elé vetem megamat. De azt hiszem, hogy ha te mennél, az sokkal hatásosabb lenne.
before the late night
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Hétf. 6 Nov. - 11:19

Tök jó. Picsogni kezdesz, és nekem most meg kellene téged vigasztalnom, vagy legalább biztosítani arról, hogy mindent annyira jól csinálsz, sőt mi több, tökéletes barát vagy és kívánni sem lehetne nálad szebbet vagy jobbat.
De bazd meg Amycus, éppen haldoklom! Most hogy biztosítsalak téged affelől, hogy minden rendben van, hogy rendben vagy te is, jó fej vagy, ne aggódj, nem hiába vagy te a legjobb haverom.
Felsóhajtok, és ha lehetséges lenne, biztosan ebben a pillanatban lehelné ki a lelkemet, hogy a dementorok csókolják fel, csak ne kelljen neked nyalnom egyet.
De egy jó barát mindenre képes, nem?
A kezemet emelem fel rezignáltam, alig mozog, és a nyakadba- vagy inkább a hajadba kapaszkodom - és csupán a kezem súlyával próbállak magamhoz minél közelebb húzni, hogy a fejed közelebb legyen az enyémhez, és ne kelljen olyan hangosan beszélnem.
- Jól csinálod Amycus. Kibaszott jól csinálod. Jobb vagy, mint Archie valaha is lehetne.. -
És ennyi, elégedj meg ezzel, mert nem jön ki belőlem több, meg amúgy is nézz rám, épp mindjárt megpusztulok itt, te meg azt szeretnéd, hogy biztosítsalak arról, hogy nálad jobbat kívánni sem lehet? Bazdmeg.
Felvigyorgok rád.
- Voltak hippi kalandozásaim? -
Vagy most a szextúrákra gondolsz?
Már mondanék valamit, talán azt, hogy azért nem kívánom, hogy a számba köpd a vizet, mert az nagyon undorító lenne, de addigra már odaadod nekem a poharat, én pedig úgy kortyolom, mintha anélkül meghalhatnék. Kiiszom az utolsó cseppig.
- Eljössz velem? -
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Pént. 17 Nov. - 17:39

It's always something

   
Szemöldököm a magasba kúszik a meglepetéstől, de nem húzodom el, amikor a hajamba kapaszkodik, még csak fel sem szisszenek, hogy szétbarmolja a tökéletes frizurámat, amit nem szégyellek bevallani, órákig rendezgettem, hogy a göndör tincsek így álljanak a fejem tetején. De nyilván valahol öntudatlnul is próbál lehúzni az ő szintjére, hogy ne nézzek már ki ilyen nevetségesen lehengerlően, miközben ő leginkább egy mosott szarhoz hasonlítható éppen. Fintorom így nem az egész, kurvára belsőséges jelenetnek szól, hanem a sok hülyeségnek, amiket meggondolatlanul ont magából. Nem vágyom arra, hogy most hirtelen Archie fölé kerekedjek, nem kell bizonygatnia, hogy mennyire jó barát vagyok. Na jó, valójában kurvára ezt kell tennie, mert éppen az előbb erőszakoltam ki belőle. Nem volt más választása.
- Ezt azért nem tudhatjuk. Valószínűleg, ha annyira lehengerlő lennék és lenne gyomrom a szemtanúk lefizetéséhez, most ő ülne itt melletted és tenné ugyanazt, amit én – talán már késő szerénykedni, elbassza az egésznek a hitelét, mert mindketten nagyon jól tudjuk, hogy mi a véleményem éppen Archieról, aki pár hétre van attól, hogy elvegye feleségül a nővéremet. Mindketten tudjuk, hogy ha szánalmas is, de majd belepusztulok a gondolatba. Mindenféle jópofizás csak önmaga paródiájává válik. Ahogy az a bicskanyitogató, ostoba vigyor is az arcán, amitől kedvem támadna lefejelni, de inkább csak a szememet forgatom türelmetlenül.
- Miféle kalandozásaid nem voltak neked még eddig? – teszem fel a költőinek szánt kérdést, aztán viszonzom az vigyort, nagy gondot fordítva arra, hogy legalább olyan idegesítő legyek, mint ő.
Türelmesen várok, amíg kiiassza a poharat fenékig, legalább addig sem mond hülyeségeket, de ez is egy múlandó állapot, ugyebár. Hirtelen valahogy ebből az elcsigázott önsajnáló körből kipattan egy szikra és egyetlen mondatától valami patetikus érzés telepszik ránk észrevétlenül. Antonin szeme elszántan csillog, olyannyira, hogy félő, most azonnal felkerekedik és elindul a kibaszott Oroszországba. Szárazon, erőltetetten nevetek fel, mintha valami béna viccet próbált volna elsütni, udvariasan, de azon kapom magam, hogy egyedül nevetek, ő meg sem mukkan és ettől csak még kellemetlenbbé válik az egész szituáció. Bazdmeg, ez komolyan gondolja. Ha nem maradt volna bennem annyi tartás, most egész biztos az állam a földik esne, de ehelyett csak fészkelődni kezdek és sűrűn pillogtatni, mint akinek idegrángása van éppen.
- Jól van, bazd meg, elmegyek veled – a válaszom engem lep meg a leginkább és fogalmam sincs, hogy hova tettem a józan eszemet, talán Crouch belőlem is kiátkozta, csak éppen nem vettem észre. De most már kimondtam, a franc essen belé, innen már nincs visszaút.
before the late night
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Amycus & Antonin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Antonin & Amycus
» Antonin & Victoria
» Antonin & Silje
» Bella & Antonin
» Antonin & Regulus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-