Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Antonin & Amycus EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Antonin & Amycus EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Antonin & Amycus EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Antonin & Amycus EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Antonin & Amycus EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Antonin & Amycus EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Antonin & Amycus EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Antonin & Amycus EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Antonin & Amycus EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Csüt. 14 Júl. - 20:12

Don't look away,

A fejem egészen elnehezül, minta az a sokezernyi gondolat egyszerre akarna kitörni, hasogat, és alig kapok levegőt, ahogy kivágódik előttem a hálószoba ajtaja. Azt sem tudom, hogy hogy értem vissza a kastélyba, egyetlen pillanatra sem emlékszem, mindent sűrű homály fed. Csak azt remélem, hogy senkinek sem tűnt fel, hogy nem éppen angolosan távoztam, és mint egy magzat, aki az anyjába akar visszabújni, úgy mászok fel én is az ágyra, arcomat a párnába fojtva. Ugyanebben a pillanatban ordítok fel, mint akinek éppen lerúgták a veséjét. A párna szerencsére jól szigetel, ha van is valami a hálókörletben, az nem hallja. Vagyis nagyon remélem. Nem foglalkoztam ugyanis olyan szarságokkal,mint a dosaudio bűbáj, ami olyan sokszor legjobb barátomul szolgált, amikor Alecto nálam töltötte az éjszakt, és egész éjjel be nem állt a szája. Erre a gondolatra újfent egy mesterségesen eltompított ordítást hallatok. Szükségem van Alectora. Itt kéne most lennie. Csak egy pillanatig költözik belém a gondolat, de hamar tovább is áll. Hiszen nagyon jól tudom, hogy hol van és mit csinál most a nővérem. Hiszen ma beteljesült az álma, amire már legalább egy éve vár.  Úgy ülte végig azt a ceremóniát, mintha a végén sütit osztogattak volna. Vágyakozással vegyes áhitattal, én meg ott álltam, fogtam a kezét, hogy érezze, ezt velem csinálja végig. De nem bírtam. Kishíján elájultam ott helyben. El kellett jönnöm, meg kellett szabadulnom attól a sok mocsoktól, ami ott rámragadt.
Egy pillanatra elhallgatok, csak szapora szívverésem visszhangzik a fülemben. A szoba jótékony sötétbe burkolózik, én meg felemelem a fejem, körülnézek. Egy izzadt hajtincset kisöprök a homlokomból. És már tudom is, hogy nem Alectora van most szükségem, aki amúgy is nagyon jól elszórakozik most.
Ahogy hirtelen felállok, elveszítem a kontrollt a testem felett, és egy pillanatra megtántorodok, de még idejében elkapom az ágy szélét. Ekkor izzik fel előttem, és ég szinte a retinában a jegy, ami egy pár órával ezelőtt még nem volt ott, de most már örökre megbélyegez. Egy végtelennek tűnő pillanatig csak farkasszemet nézek az undorító halálfejjel, és magam sem tudom, mihez kezdjek. Csak annyit tuok, hogy így nem mehetek Agathához, nem állhatok elé. Nem, amíg le nem mosom magamról ezt az undormányt.
Azzal a lendülettel, amivel korábban a Griffendél torony felé akartam indulni, most egyenesen a fürdőszoba felé veszem az irányt. Egy mozdulattal letépem magamról az inget, a gombok meglepően könnyen megadják magukat, és mint egy vadállat, úgy vetem bele magam a fürdőkádba.  
Ahogy a hirtelen forró vízsugár a bőrömhöz ér, rezzenéstelen arccal tűröm. Nem akarok nyavalyogni. Szivaccsal, szappannal állok neki mániákusan dörzsölni az alkaromat, amíg már annyira vörös lesz, hogy égetni és viszketni kezd.
Amikor látom, hogy semmi haszna az egésznek, a tusolórózsa kicsúszik a kezem közül, én meg belcsúszok a kádba, és újfent dörzsölni kezdem.
- A franc essen beléd, gyere már le, te átkozott! - vicsorgom a fogaim között minden szónak, minden dörzsölésnek külön nyomatékot adva.  
when there's nothing there


A hozzászólást Amycus Carrow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 10 Aug. - 17:29-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 19 Júl. - 14:33

Akárki akármit mond, szerintem a fogmosás igen is fontos! Nem elég napi egyszer vagy kétszer lesikálni azokat a csontokat. Nem. Legalább háromszor vagy négyszer kell egy nap fogkefét a kezedbe fognod, hogyha olyan fehér fogakat szeretnél, mint az enyémek. Hiszen sohasem tudhatod hogy mikor kell épp egy jó csókot adnod, vagy mikor kerülsz olyan helyzetbe ahol mentolos lehelettel kell lehengerelned valakit. Elvégre ha látsz egy jó csajt a mosolya megfog nem? És mi van akkor ha sárga a foga? Bedugnád a nyelved a szájába? Mert Én biztosan nem. Meg amúgy is, mi van ha rákot eszel, vagy tintahalat, esetleg hagymát? Hiába eszel utána pirítóst, krumplit vagy almát, nem segítenek.. aztán mi van a mákkal, ami olyan makacsul beragad a fogaid közé, hogy hiába tornászol a nyelveddel akkor is makacsul megtartja a helyét? És a bébi spenót, a metélőhagyma? Undorító mikor előadod a százkarátos vigyorod, de ott lifeg a két metszőfogad között valami zöld.
Ezért mosok minden étkezés után fogat. Egy nap ötször, ha nem hatszor, de volt már, hogy hátszer.. rituálé szerűen. Egy percig öblögetek hideg vízzel, rányomom a pasztát a kefére és három percig sikálok. Nem érdekel igazán, hogy a hab végigcsorog a kezemen, és úgy nézek ki mint egy veszett vakond. Kiköpöm. Fél percig öblögetek meleg vízzel, és a totál habos, ragacsos fogkefével még percig tisztogatom a fogaim. Öblögetek, lemosom a fogkefém, és vicsorogva, mint valami kutya bámulom a végeredményt.
Éppen ezen rituálém harmadik pontjánál tartok, mikor valaki rám tör. Úgy bámulok rá, mintha sohasem láttam volna még itt, vagy mintha sohasem láttam volna Őt. Pedig ismerős, nagyon is ismerős. A szemeim hatalmasra kerekednek, bámulom, köpni-nyelni képtelen vagyok. Ő meg észre sem vesz. Nem látja, hogy mosom a fogamat, nem veszi észre, hogy megzavart egy igen fontos szertartás közepette. Nézem ahogy cipőben és nadrágban bemászik a kádba. Még mindig elkerekedett szemekkel bámulom. Kinyitja a vizet. Megvonom a vállamat, és tovább folytatom a hadműveletemet. Folytatnám, hogyha nem szólalna meg. Hosszasan bámulom amit szeretne, amire készül, és a dolgot a kezén. Kiöblítem a számat, elmosom a fogkefém, és mellé sétálok. Lehajtom a wc fedelét, és ráülök.
- Ugye tudod, hogy így sohasem fog lejönni? Hogy sikálhatod ha akarod órákon át, de sem az, sem bűbáj nem tünteti el.. -
Bökök fejemmel a karján lévő jelre.
- De ha gondolod behozhatom a bicskám, és kivághatjuk a bőröd azon részét.. akkor talán majd nem tűnik fel újra.. -
Félredöntött fejjel vizslatom alkarját, mintha tényleg az általam említett opció eshetőség volna.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Csüt. 28 Júl. - 18:41

Don't look away,


Magam sem vagyok benne bztos, hogy még épelméjű vagyok-e, mit gondolhat hát az, aki szemlélőként, akarva-akaratlan csak belecsöppen ebbe a helyzetbe, és nem igazán érti, hogy mit keresek gyatyában és cipőben a fürdőkádban?
Nem mernék megesküdni hogy nem volt bent senki, amikor berontottam a fürdőszobába, de nekem határozottan ilyen érzésem van. Csakhogy ma már ostobaság lenne az én megérzéseimre alapozni. Mostanában nagyon bejöttek mind.
Szánalmasan festhetek, de nem igazán veszek erről tudomást, amíg meg nem hallom a hangot, egészen közelről. Az érzés, hogy valaki végignézte a drámázásom, nem tölt el különsen izgalommal, inkább összeszorul gyomorral nézek fel, de egyébként próbálok közömbös arcot vágni, és reménykedek, hogy nem az egyik szobatársam az. Ami persze már alapból abszurd, mert hát ki más lenne a fürdőszobánkban?
Közben már abbahagytam a sikálást, abba a mozdulatba merevedtem, amit elkezdtem, amikor valaki mellém telepedett.
Szempilláim megremegnek, mintha csak egy lepke szállt volna le egy virágról,és az megkönnyebbülten felsóhajtana. Most én is így veszek levegőt. Ha már valaki végignézte ezt a kiselőadást, akkor az csakis Dolohov lehetett, különben már elsüllyedtem volna.
Hogy miért kevésbé cikibb Antonin előtt drámázni, azt én sem tudnám pontosan megfogalmazni. Talán mert azon kevés barátaim egyike, akinek az elmúlt hónap feszült pillanataiban nem próbltam meg beverni a képét és nem akartam felgyújtani a cuccait. Vagy mert kezdetektől fogva valamiféle kapocsként szolgált ebben az istenverte szobában. Nem hagyta, hogy lemorzsolódjak, akárhányszor is kísérletet tettem rá. Vagy talán mert mindig képes feloldani a feszültséget, a kibontakozóban lévő konfliktusokat. Elsimít, ellazít. Most is ezt érzem, egy kicsit. Egy hangyányit.
- Bocs, azt hiszem átugrottam az erről szóló részt a használati utasításban – szólalok meg sötéten, és kezem megindul a csap felé, elzárom a vizet, de nem mozdulok, még mindig felnézek a wctetőn üldöglő srácra. - Nem tűnik rossz ötletnek. Vagy inkább döfd belém, az is jobb lenne ennél – csapok le a remek ötletre és hirtele a zavar méginkább urrá lesz rajtam, ahogy látom, hogy leplezetlenül vizsgálgatja az alkaromat. Nekiállhatnék magyarázkodni, de nem teszem. Elég világos a helyzet. Már látta, mennyire elkeseredett és gyenge vagyok. Nem égetem még jobban magamat. - És ha levágnánk az egész karomat? - pillantok le a gyűlölt tetoválásra. Mint egy elégedetlen vásárló, aki megbánta az üzletet még mielőtt az megköttetett volna. Érzem, ahogy a vacsorán visszafele kívánkozik.
 
when there's nothing there


A hozzászólást Amycus Carrow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 10 Aug. - 17:29-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 4 Aug. - 15:39

Amycus számomra mindig is egy biztos pontot jelentett. Biztos voltam benne, hogy az övétől balra van az én ágyam, hogy az ő zoknija pontosan jó rám, és hogy az Ő házi feladata biztosan megérdemel legalább egy v-t. Tudtam azt is, hogy néha ápolgatásra szorul a lelke, néha meg lélekben nincs is ott, és akkor a testét kell tovább cipelni. Abban is biztos voltam mindig, hogy a húga jó nő, de tabu.. Kezemet mindig biztosan a vállán tartottam, néha barátilag néha meg terelgető szándékkal. Én mindig is csíptem Amycust sohasem kerültem vele komolyabb konfliktusba, nem kellett vele veszekednem. Jóban voltunk. Megértettem, és valahogy Ő is engem. Bent tartottam a bandában - bár ez néha igazán kimerítő és rettenetesen nehéz feladatnak bizonyult - így kutya kötelességemnek éreztem, hogy most is segítsek rajta. Mert láthatólag bajban van, nincsen jól.
Csak bámulom a jegyet az alkarján, ami nem illik oda. Mint egy billog úgy virít a fehér bőrén. Elgondolkoztat, hogy én tényleg akarom-e mindezt.. kell-e nekem?
- Ja, azt látom.. pedig hányszor mondtam már neked, hogy előbb gondolkodj aztán cselekedj.. -
Csettintek egyet a nyelvemmel. Kioktatom, mintha én olyan okos lennék, mintha nem tudnám, hogy amúgy nem volt választása.
Kínosan felnevetek. Döfjem belé. Szép kilátások a jövőre, szép belátások Amycus depressziós lelkébe.
- Vagy mit szólnál ha felakasztanálak a nyakkendődnél fogva? Szép kis dísz lennél a szoba közepén.. -
Ördögi vigyor ül ki az arcomra, de végül rá kacsintok. Nem gondolom komolyan. Nem tudnám bántani.
- És akkor mivel vered majd a farkad, hogyha levágjuk a kezed? -
Felszalad a magasba a szemöldököm. Próbálom elviccelni az egészet, bár az egész nem olyan vicces. Látszólag Amycusnak a jegy csak egy teher, egy rejtegetni való billog.
- De mondd csak meg nekem, hogy ez mire volt jó? Vagy inkább ne is mondd meg! Inkább azt mondd el, hogy birka vagy, vagy inkább egy hűséges kutya? -
Sötét pillantásom az ismerős szempárba fúródik kegyetlenül. Éreznie kell a súlyát annak amit tett.
- Tudtad milyen lesz, tudtad mivel jár ez az egész.. akkor meg légy férfi és viseld el! -
Megszorítom a vállát. Bátorítólag meg kissé korholón. Haragszom rá amiért ilyen helyzetbe hozta magát. Haragszom amiért tudta, és mégis ezt választotta. Választhatott volna, de hagyta, hogy megvezessék..

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Szer. 10 Aug. - 12:48

Don't look away,


Tulajdonképpen nem lep meg annyira, hogy Antonin úgy beszél, mintha az apám lenne. Mármint nem az igazi, mert az le sem szarja, hogy mi van velünk, hanem egy olyan apa, akire mondjuk mindig is vágytam, de sosem kaphattam meg. Aki helyretesz, lebasz, amikor kell, de legalább tudja, mikor van gáz. Na jó, ez fura. Az előbb azt mondtam, hogy olyan apára vágyom, mint Dolohov? Jó, talán tényleg kezdek begolyózni.
Bámulom a vízköves csaptelepet és elképzelem magam, ahogy élettelenül lógok a szoba közepén egy nyakkendőről, Yaxley vagy Malfoy nagy gyönyörűségére. Aztán elszakítom a tekintetemet az élettelen és teljesen haszontalan tárgyról és minden figyelmemet a wc-n ülő srácnak szentelem.
Tiltakozásképpen felhorkanok. Most kibaszottul nincs helye a viccnek és mégis hálás vagyok neki, amiért egy kicsit is eltereli a figyelmemet, még ha kapitális baromságokat is hord össze közben. Végül is, én is csomó baromságot hordok össze, szóval minden joga megvan hozzá.
- Hmm... Igazad van. De ha már úgyis itt van az ágyad a balomon, igazán besegíthetnél – a szemem egy pillanatra felcsillan, na nem mintha komolyan gondoltam volna. De ha már tényleg vernie kell valakinek a farkamat ebben a szobában, az csakis Dolohov lehet. Ezt meghagyom végrendelkezésnek, ha mégis arra jutunk, hogy le kell vágni azt a kezet.
Mérges, vagy legalábbis számonkérő. Helyes, mert igaza van. Én is mérges vagyok magamra. És hasonló helyzetben már adtam volna egy jó pofont magamnak, hogy hagyjam már abba a kislányos picsogást. Igen, talán annyi is elég lenne. Csakhogy az nem Dolohov módszere. Ő inkább felteszi a kínos kérdéseit, ami elől legszívesebben elbújnék, de már így is elég puhánynak néz, nem akarom még adni alá a lovat. Tekintetét az enyémbe fúrja, nem hagy menekülési utat egyébként sem.
- Kutya vagy birka? Egyik sem, baszod, csak vissza akarom csinálni ezt az egészet – bukik ki belőlem és öklömmel a kád szélére csapok, de már szinte alig érzem a fájdalmat. Komoly szándékaim voltak afelől hogy kiszálljak még idejében. De franc tudja, rámtört a pánik. Féltem rohadtul, hogy elveszítem Alectót. - Én csak... rohadtul nem akartam őt elveszíteni.
Talán olyan nyilvánvaló dolgot mondtam most, talán egyáltalán nem sejtette. Tudom is én. De nincs kedvem és erőm sem már megjátszani, hogy valaha egy mikromnyi másodpercig is érdekelt volna a Nagyúr vagy az elcseszett sleppje. Érzem, ahogy a kezével megszorítja a vállamat. Legyek férfi, hát persze. Könnyű azt mondani.
- Nem tudom, szar ez az egész, ember. Olyan vagyok ebben a sztoriban, mint a néger legjobb haver. Én fogok kihullani elsőnek. Még csak rendes céljaim vagy karaktermotivációm sincs. Csak azért vagyok itt, hogy néha lehessen rajtam egy jót röhögni - össze-vissza beszélek. Nem vagyok benne biztos, hogy Antonin tudja követni a sok szarságot. De ez nem akadályoz meg abban, hogy kimondjam. - Rohadtul én leszek az első járulékos veszteség. De talán már most is az vagyok. - a nyomorult helyzetre gondolok, amibe belekevertem magamat. Hogy fogok így anyámék elé kerülni? Nem mintha nem ők lennének a legutolsók, akiknek a véleménye számít. De mit szól majd Agatha? Ha egyáltalán szólni fog még valaha valamit. Nem vagyok férfi. Nem tudok az lenni. Nem vagyok több egy nyafogós kölyöknél és ez percről percre nyilvánvalóbb lesz.

 
when there's nothing there
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 18 Aug. - 10:26

Ha nem ebben a helyzetben lennénk, ha Amycust nem kellene visszarángatnom a normális kerékvágásába - már ha neki egyáltalán van olyan - akkor egészen biztos vagyok benne, hogy kurva jókat nevetnék a bennfentes vicceinken, a szurkáló megjegyzéseken, de így nem. Csak egy erőltetett mosolyt sikerül valahogy a arcomra varázsolnom, de az sem él sokáig. Elkenődik és fintorrá formálódik.
Nem mondanám, hogy meglep a kiborulása. Évi egyszer - legalább - Amycust helyre kell rakni, támaszt nyújtani neki, vagy jól szétverni a pofáját, hogy észhez térjen. Ezeket az eseteket általában önként vállalom, és vagy jól a fejére beszélek, ordítozom vele, ő meg velem, aztán iszunk egy vajsört, vagy addig verjük egymást amíg valamelyikünk képe rendesen el nem torzul. De ez a helyzet teljesen más. nem segítene rajta ha szarrá verném - bár lehet segítene ha Ő verhetne engem - de a szavak sem tudják elmosni tettei következményét. Nem tudok olyat mondani ami helyén való lenne.
Kimondja. Nyíltan, őszintén ahogy a hús a késbe vág. Én pedig nem tudom elítélni érte. Akármennyire szeretnék valami gunyorosat mondani, nem megy. Mert átérzem a helyzetét, átérzem minden egyes tettét amit valaha érte tett. Hasonlóan vagyok én is. Mint egy vak kutya akit pórázon vezetnek, nem tudom kiverni Siljét a fejemből, képtelen vagyok nélküle élni. Önző módon ragaszkodom hozzá, de képtelen vagyok nem érte élni.
- Tudom tesó, tudom.. -
A fejéért nyúlok, kezemmel rántom közelebb, és az enyémet egy percre hozzá érintem, hogy együtt tisztelegjünk férfi becsületünk halálán, vagy nem is tudom miért. De aztán gyorsan is elengedem, és hagyom, hogy a gondolatai messzire vigyék.
Nincs kedvem eljátszani neki a meglepődött, rábeszélő szerepet. Nem akarja, én se akarom. Soha egyetlen percig sem akartam abba a nyamvadt közösségbe tartozni, soha nem döntenék magamtól a jegy mellett, de tudom, hogy Silje egyre közelebb és közelebb sodródik a dologhoz, én pedig nem hagyhatom magára, most már Amycust se.
Ráncolom a homlokom, kusza minden szava, de végül csak sikerül kihámoznom belőle a lényeget. Elfog a düh.
- Faszomat beléd! Nem azért védtem a segged, és nem azért feküdtem hét kibaszott éven át melletted, hogy ezt mond! Ne legyél punci! -
Olyan hévvel beszélek, hogy az indulatoktól már talpon vagyok.
[i]- Kurvára nem te leszel a vesztesség amiről pofázól Amycus. Mert eddig sem hagytam, és ha a szart is kell kivernem belőled, hogy küzdj, akkor sem fogom hagyni. -

Szinte észre sem veszem, de már ordítok. A csempék visszhangot vernek, szavaim pedig vissza-vissza térnek.
- Nem fogom hagyni, hogy meghalj! Nem fogom hagyni, hogy a legjobb haverom megdögöljön! -
Hangom már egészen halk. Belebámulok Amycus most egészen sötét íriszeibe, hagyom, hogy az érzelmeim átvegyék fölöttem az irányítást.
- Tegyük le a megszeghetetlen esküt! -
Bólintok, magam és a saját biztatására. Érzelmekkel telve, indulatoktól megrészegülve.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Vas. 28 Aug. - 20:02

Don't look away,


Valahogy annyira rákészülök, hogy kapok egy balegyenest, vagy legalább egy hidegzuhanyt az arcomba, hogy egészen sokkol, ahogy érzékelem ennek hiányát. Csak mély csend követi a szavaimat és igazából már az is lehet, hogy Dolohov már rég rámunt és inkább kimegy, kiszellőztetni a fejét, mielőtt elkapná ezt az akár ragályosan terjedő szánalmasságot. De nem csukodik az ajtó, nem repül egy koszos cipő sem a fejem felé. Felpillantok és látom az együttérzés jeleit, szinte ordítanak felém, és egy pillanatig őszintén megrökönyödök. Ha az ember csak a saját problémáival törődik és totálisan kizárja a külvilágot, nem csoda, ha közben észre sem veszi, hogy talán nincs egyedül a szarságaival. Mert persze, azt valahol könnyebb hinni, hogy mindenki az egyszerű utat választva, saját meggyőződéséből követi a neki kiszánt utat. Persze tudom, hogy sokszor az apai szigor, ami döntő, a családi vonal, amitől valahogy úgy be vannak szarva az emberek, és amit én sohasem fogok megérteni. Még soha egy percig sem tartottam az apámtól. Hogy vajon mit szól a döntéseimhez, vagy hogy milyen utat szán nekem. Tudom, hogy azért mi a szerencsésesbb kölykök közé tartozunk az aranyvérű családok porontyai között. Szüleink vagyona és megbecsülése valahogy efölé az egész szarság fölé helyez minket, s persze vanak valami minimális kötelezettségeink, de sohasem olyan mértékűek, hogy ebbe akár egy kicsit is belerokkanjunk. Mi voltunk az aranyvérű családok elkényeztetett kölykei, és ezt már nem is tudjuk soha lemosni magunkról. És mégis, hiába a kivételezett helyzet, ugyanabban a szarban vagyunk. Ezt onnan tudom és érzem egyszerre, hogy Antonin homloka az enyémnek koccan. Csak bámulok egy pillanatig a szemébe, egészen közelről. Valóban itt vesztettük el a férfiasságunkat valahol. Ezt tetézi egyre inkább feltörekvé feszülségem, zavarom és kétségbeesésem. És mégis, amikor Ant talpra szökken és elkezd ordítozni, mintha érezném, hogy folyamatosan lenyugszom. Minden egyes szóval egyre több élet és józanész költözik a zsigereimbe, amik egészen eltompultak az utóbbi hetek során. Mert valójában erre van szükségem. Mindg is erre volt szükségem. A jó atyaikra, arra hogy kikiabálják a fejemből azt a sok marhaságot, amik szép lassan mérgezték az elmémet. Mintha ezidáig a víz alatt tartottam volna a fejem, és most a felszínre húzott volna. Levegő után kapkodva figyelem, ahogy mozog a szája, lendüleben van az egész teste. Úgy érzem, meg sem kéne szólalnia, akkor is tudnám, miről hadovál. A szememindent eláurl, hogy mennyire átvették az érzelmek az irányítást, csakúgy mint ahogy pár perccel ezelőtt még nálam láthattuk. Nem szólok semmit, csak elérzékenyülten nézek rá. Persze, soha nem kellett kimondjuk az ilyen dolgokat, sosem volt szükség a sok lelkizős maszlagra, hogy tudjuk, minden szarság ellenére, kibaszottul fontos nekünk a másik. Hét rohadt év azért mégis.
Először el sem jut az agyamig, hogy miről beszél, csak sok üres pislogás után.
- Te teljesen meg vagy huzatva – szólalok meg sokkal halkabban és sokkal rekedtebb hangon, mit ahogy azt előre terveztem. - Zseniálisabb ötleted nem is támadhatott vola. Feldobom a talpamat. Aztán te is, mert hát megszeged óhatatlanul is az az esküt – szólalok meg sötéten, és olyan ledülettel szállok ki a kádból, hogy rögtön fél kézzel félre is lököm az utamból, és elidulok a szoba felé. Talpam alatt fröcsög a víz, ahogy a cipőm kifacsarja magából a vizet. Minden egyes lépéssel újabb fröcsögő hang hallatszik és ettől menthetetlenül idiótának érzem magamat, úgyohogy megállok az ajtó között, és hátra fordulok.
- Szerinted nem bíznám rád az életemet ilyen faszságok nélkül is? - olyan a hangom, mit egy sértődött kisgyereké, de valójában nem lehetek rá igazán megsértődve, hiszen fél perccel ezelőtt még én sem voltam azzal tisztában, hogy rábíznám az életemet Antonin kiabszott Dolohovra.

 
when there's nothing there
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 31 Aug. - 19:48

Szavaim után nehéz csönd telepszik ránk, olyan igazán húsba tépő csend, amikor meghallod ahogy a szú eszi a szekrény fáját, amikor hallod ahogy a másik nyugtató ütemmel szívja be, majd fújja ki a levegőt, amikor szinte hallod, ahogy a szem megkoppan az ajtón amikor odapillant.
Kínos ez a csend, olyan húsba maró, mint amikor inkább megszakítod a szemkontaktust, csak ne kelljen a szemébe nézni, amikor azt kívánod bárcsak megszólalna, bárcsak mondana egy bút vagy bát, csak ne lenne ez a kínos csend ami éket ver közétek, csak ne éreznéd ilyen átkozottul gáznak a helyzetet, bárcsak eszedbe jutna valami helyénvaló, vagy oda nem illő, és bár ki mernéd mondani.
Sokat mondó ez a csend. Néma megfontolás, amikor azt kívánod hadd hallhasd örökké ezt a csendet, hadd legyen ez a csönd amit utoljára hallasz. Nem kell ránéznem, hogy tudjam mit gondol, a csend mindent elárul.
Aztán megszólal, én meg fellélegzem, hogy nem nyírtam ki a szavaimmal, hogy nem hiszi ezt valami bárgyú szerelmi vallomásnak. De a hangja túlontúl halk, meg rekedt, mintha ezernyi érzelmet fojtana magába.Lustán, erőltetetten mosolyodom el.
- Sohasem voltam igazán százas.. -
Vonok vállat. Ismer engem, talán kicsivel jobban is, mint én ismerem jómagam. Nem szokatlan tőlem ez a hozzáállás, nem szokatlan ez a fellángolás, hogy bármit megtennék a barátaimért, hogy a kezemet gondolkodás nélkül tenné tűzbe a számomra fontos személyekért. És Amycus fontos. Nem úgy, mint Cveta, akit szívesen vonnék néha még az ölembe, hogy féltve fogjam át a fejét, hogy nevetve szórakozzak vele, hogy a haját húzgáljam, nem is úgy fontos, mint Silje. Nem azzal a lángoló, vad érzelemmel, nem azzal a szenvedéllyel, nem az elsuttogott szavakkal, és ki nem eresztett sóhajokkal.. nem.
Amycus a maga módján fontos. A kétségbeesett tekintetekkel, a cinkos pillantásokkal, az összenézésekkel, a reggeli anyázásokkal, az elhagyott ruhadarabokkal.
Képtelen lennék elengedni őt, nem tudnék csak úgy kezet fogni vele, és elengedni őt. Nem is akarom. Az évek során túl közel került hozzám, túl jó barátok lettünk.
- Hát figyelj, lehet, hogy a halál jókor jönne. Lehet egyszer meg akarok halni, mert sokan üldöznek, akkor csak kinyírlak, és én is veled halok... Temethetnek minket közös sírba! -
Felkacagok, mintha vicces lenne. Pedig nem az. Látom a fején.
Leszegem a fejemet, kisgyermekes mosollyal lesek föl rá.
- Hát.. remélem, hogy rám bízod az életedet.. tudod, baszottul jól használóm a kígyós átkot.. -
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Hétf. 12 Szept. - 13:59

Don't look away,


Kibaszott nagy mázlink van azért, hogy körülvesz minket ez a négy fal, és jótékonyan eltakarja a szánalmas kitöréseinket. Mégis mennyi hitelünk maradna egy ilyen után az iskolában? Mégis ki félne ezután mondjuk Dolohovtól, hogy ilyen állapotban látta? Vagy tőlem? Bár valljuk be, azért sosem számítottam az awsome squad legijesztőbb tagjának, és mégis, néha azért meglepően sokan félreálltak az utamból, vagy remegett meg a lábuk, amikor elhaladtak mellettük a folyosón. Talán már eleve elrendeltetett, hogy egy szörnyeteg legyek, aki időnként nagyon is szeret nyavalyogni, mint egy csecsemő, és ezért még szimpátiát is követel magának. Mindenesetre Dolohov ma a nap sztárja a szememben. Képes viszonylagos higgadtsággal fogadni a hangulatingadozásaimat, és anélkül helyretenni, hogy tulajdonképpen behúzna nekem egy hatalmasat. Talán ezért is érzem fontosnak, hogy most mondjak valamit. Hogy ne lépjek ki csak úgy az ajtón szó nélkül, anélkül, hogy tudatnám, mit jelent nekem ez a kibaszott hét év, és mit jelent most az, hogy itt van.
Egy apró mosoly jelenik meg az arcomon, mindezzel nyugtázva, hogy tökéletesen egyet értek minden szavával. Sosem volt százas és ez sohasem zavart. Sőt.
A közös sírról és egyéb mókás dolgokról nem tudok mit mondani. Az egyik pillanatban felbasz, de rohadtul, a másikban elérzékenyülök, és végül is csak egy fáradt sóhajt engedek meg magamnak.
- Mint te is mondtad, soha nem voltál teljesen százas – értek egyet korábbi mondandójával, de egy pillanatra átvillan a fejemen az egész jelenet, és érzem, hogy sokkal nyugodtabb lennék, ha nem egyedül kéne feldobnom a talpamat. – De akkor csakis tőlem balra kaphatsz helyet. Hogy a síron túl is tudd verni majd a farkam – zárom le a vitát egy halovány vigyor kíséretében. Tudom, hogy ehhez Siljenek is lenne egy-két szava, de most nem akarom elrontani a nagy elhatározását és harci kedvét Antoninnak.
Szeretnék még nagyon sok mindent mondani, de nem tudok. Nem akarom túl langyinak hangzani, de egyáltalán nem vagyok elragadtatva attól a ténytől, hogy Dolohov miattam bárkin is élezze a kígyójának méregfogait.
- Öhm.. nem akarok ünneprontó lenni, de mi lenne, ha inkább maradnánk a klasszikus kábítás, hordóbarakás és leengedés a Temzén kobónál? – emelem rá kiskutya tekintetemet. Igazán nem kell értem vért ontani, sem idegméreggel jutalmazni senkit. Tényleg. – Nem mintha nem bíznék abban a kígyóban. Biztos 110%-ot nyújt majd. De érted…


 
when there's nothing there
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 13 Szept. - 19:17

- Hülye gyerek... -
Vállba boxolom. Nem emlékszem arra, hogy milyen volt régen Amycus, hogy milyen volt amikor kis szarosok voltunk, amikor még nem volt a Roxfort és hetente legalább egyszer a szüleink összeültek egy aranyvér mániákus italozásra, mi meg egymással játszottunk. Nem emlékszem arra, hogy akkor is ilyen volt-e vagy a Roxfort miatt lett ilyen? És én milyen voltam? Ugyan ilyen szarházi, agy egy kis félénk pöcs? A gyerekkorom emlékei összemosódnak a Roxfortos éveimmel, és csak azon emlékképek élnek bennem róla amik itt teremtek. Emlékszem például, hogy egy napig nem szólt senkihez, a legelső roxforti éjjelünkön nem is aludt a hálóban, és aztán én pedig nem hagytam hogy kirekessze saját magát a kis csapatból. Emlékszem arra is, hogy Amycust avattam be a legféltettebb titkaimba, mert róla tudtam, hogy soha nem mondaná tovább. Ő az egyetlen személy akinek valaha is elmertem mondani a szarságokat, a félelmeimet.. így emlékszem rá. Megbízható barátként, és fogalmam sincs, hogy milyen volt azelőtt, hogy milyen volt amikor nem számíthattam rá, hogy miként éltem túl életem első tizenegy évét nélküle. A személy nélkül aki hősiesen hallgatta a horkolásomat, aki hagyta, hogy néha belefetrengjek az ágyába és úgy meséljek, aki tudja, hogy milyen kis bélpoklos vagyok, hogy nálam a fogmosás az külön szentély. És ha már valakinek odaát a farkát kell vernem, akkor én Őt választanám.
Felszalad a szemöldököm, értetlen vagyok, majd kirobban belőlem a nevetés.
- Mármint te a farkamra gondoltál ugye? -
Vihogok, mint valami kis hülyegyerek.
[i]- Mer amúgy én arra a bűbájra, amit még anno másodikban tanultunk Myrtill mosdójában.. amikor elbújtunk éjszaka, hogy megtanulhassuk, mert ki akartunk baszni az ötödéves lányokkal.. - /i]
Szemeim nosztalgikusan csillog. Elvégre ez az utolsó évünk nem?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Pént. 23 Szept. - 18:18

Don't look away,


Nevetséges, és mégis igaz. Fogalmam sincs, hogy hogy csinálom, de valamiért a teljes relevancia nélküli dolgok egész garmadáját el tudom raktározni a fejemben, és ha kell, előhívni. A saját, kézzel fogható emlékem emellett olyan haloványak, mint most az arcom, amire ráférne egy alapos mosás. Vagy talán meg kéne fürödni rendesen, de az is lehet, hogy így, vizes cuccokban kéne befeküdnöm az ágyba és aludnom hajnalig. A pánik, igaz, hogy elmúlt, már nem túl esélyes, hogy újabb hisztrohamba fogok kitörni, legalábbis Dolohov jelenlétében biztos nem. Meakkora mákom van, hogy itt volt. Valahogy mindig jókor van jó helyen. Ez persze fordítva is elmondható, tehát gyakorlatilag mndenhol ott van, és ez nem minden esetben olyan szörnyű, mint azt az átlagmeber elképzelné.
Fejemet az ajtófélfának támasztom, így az egész fürdőszoba pár fokkal elfordult, mintha kibillent volna a sarkából. Micsoda véletlen.
- Jaj, hogy te nem arra gondoltál? Bocs, tudod, milyen perverz állat vagyok – csóválom meg a fejemet, mintha magamat készülnék megdorgálni. Egyébként meg nem vagyok perverz állat, de tényleg. Még akkor sem, ha többet elmélkedek Dolohov farkáról, mint bármelyik másik ember genitáliájáról. Egy pillanatra megjelenik az arcomon egy halvány vigyor, de hamar felváltja a ráncolódó szemöldök. Próbálom valahogy összerakni az elhangzottakat, de olyan abszurd módon lóg a levegőben, hogy kétessé válik száomra, hogy egyáltalán megtörtént-e. De nem akarom elrontani a kedvét, ezek után rohadtul nem. Úgyhogy próbálok olyan fejet vágni, mintha tudnám, hogy miről beszél, vagy hogy kik voltak azok az ötödiks lányok, akiket volt pofánk másodévesként halálra szivatni. Nagy seggfejek voltunk már akkor is, efelől nincs kétségem.
- Jaj, hogy arról. Nos, ha ezúttal nem ötödéves kislányokon kell kipróbálni, akkor végülis benne vagyok – vonok vállat és egy pillanatra elhallgatok. Szeretnék még mondani valamit, valamit, amivel a tudtára adom, hogy mekkora nagy dolog az, hogy most talpra állított, de nem találom a szavakat. Helyette kivetkőzöm a pólómból, levágom a földre, majd megindulok feléje, és megragadom a karját.
- De ha lehet, akkor most odakint pityeregj, sosem vakarjuk le magunról, ha valaki meglát minket ilyen állapotban – megsorítom egy pillanatra a vállát, majd finoman elkezdem kifele lökdösni a fürdőszobából. A lelkifröccsöt csak egy forró zuhany tudja tetézni, de bármennyire is egymásra izgultunk, azért nem fogom hagyni, hogy végignézze.


 
when there's nothing there
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Antonin & Amycus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Amycus & Antonin
» Antonin & Victoria
» Antonin & Silje
» Bella & Antonin
» Antonin & Regulus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-