Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 3 Jan. - 20:57



Egy csillag felragyog
Nem tudom megmagyarázni, miért érzek frusztrációt. Elvégre, ez is egy ugyanolyan feladat, mint az összes többi. Egy teljesítendő parancs, semmi több. Vagy mégis az lenne? A hűségem a Nagyúr és halálfaló társaim felé rendületlen és mindig töretlen is marad. Ezért bólintottam rá a feladatra habozás nélkül már akkor, amikor közölték velem a szándékukat, miszerint egy halálfalóhoz fognak házasítani egy lányt és én vagyok az, aki a férjura leszek. Nincs bennem tartózkodás a küldetést illetően... de mégis olyan más ez az egész. Én egy szörnyeteg vagyok, hogyan lehetnék valakinek a férje? Mindeddig nem csináltam mást, mint kioltottam a kijelölt személyek életét, mert vagy veszélyt jelentettek a Nagyúr terveire vagy csak egyszerűen már nem bizonyultak hasznosnak azok végrehajtásában.
- Én is örvendek a találkozásnak. - reagálok a felém nyújtott kézre, amit erősen megszorítok, és csak mikor biccentve megköszönöm a beinvitálást, realizálom, hogy jövőbeli apósommal állok szemben. Furcsa nekem ez az egész. Egy gyilkos, mint én, nem egy ilyen békés feladathoz van szokva, pláne nem egy ilyen családias környezetben.
- Ő itt a feleségem... - mutat be Mr. Doggers a kedves nejének, aki egy pillanatra lefagy a bemutatástól. Jól tudom, miért, nem csak ő emlékszik. De túllendülök ezen, én a feladatom miatt vagyok itt, semmi több, semmi kevesebb. Ezért elővéve előzékeny, udvarias oldalamat, megfogom Mrs. Doggers kezét és ajkaimhoz emelve gyors csókot lehelek rá.
- Nehéz dolga lehet, ilyen szép nő mellett mindig odafigyelni, nehogy valaki akár rá nézzen. - jegyzem meg a férfi felé, aki erre hahotázva felnevet. Attól, amilyen jót derül a dolgon, nem veszi észre, hogy asszonyának arcát elborította a pír és igyekszik kerülni tekintetemet.
- Nem is tudja, mennyire. nevet még egy darabig megjegyzésemen. Én ekkor már a ház díszítését veszem szemügyre, természetesen erre is megejtek egy dicséretet. Az úriember álcájával igyekszem leplezni, mennyire kényelmetlenül érzem magam ebben a szerepben, pedig még nem is találkoztam a menyasszonyommal. Kabátomat letéve igazítok kicsit zakómon. Igyekeztem nem túlöltözni, mégis olyan ruhát ölteni magamra, amivel jó benyomást tehetek. Természetesen a fekete nadrághoz és sötét színű ingemhez ragaszkodtam, ebből nem engedek.
Átadom ajándékomat, a két üveg drága italt, mire Mr. Doggers eddig is széles vigyora még szélesebbre vált, Mrs. Doggers még mindig rám se néz. Leültetnek és én helyet foglalok az asztalnál, mire a ház asszonya közli, hogy a lánya is nemsokára meg fog érkezni. Nem tudom, nyugtatni akart-e ezzel vagy csak saját zavarát igyekszik leplezni. Mindegy, ez most nem is számít.
Igyekszem halálfaló énemet a háttérbe szorítani és természetesen viselkedni, de bensőmben nő a feszültség, tudván, hogy nemsokára megpillantom a nőt, kinek társa én leszek.
Nyugalom, Cain, mély levegő...

Music: Monster | Note: Bocsi, béna lett >< | Words: 400




A hozzászólást Cain Hunter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 5 Jan. - 0:24-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 3 Jan. - 22:54
Dante Tiffany
baby, you're a sociopath, sweet serial killer.
Ez az egész egy badarság, még hogy férjhez kell menjek, hogy anyám visszafogadjon a kegyeibe és ne kelljen tovább a nagyinál élnem. Imádom a nagyit és szeretem, de mégis ezt meg kell tennem, mert az a nyomorék férfi elvett tőlem mindent tőlem, a házamat, a szüleimet és majdnem az ártatlanságomat is. Annyit tudok, hogy apám választott férjet, bevetette a halálfaló kapcsolatait, mert hát neki vannak olyanjai. Nem tudom, hogy anyám miért ezt a kikötést tette, de nincs mit tenni, muszáj lesz megtennem és semmi fog, nem lesz semmi baj, míg meg nem akar érinteni majd a férfi, ha nem próbál meg tapogatni és nem lesz nyomulós, menni fog. A házasság csak egy papír és még csak szeretnie sem kell, meg ez az egész egy előre elrendezett dolog, nem lesz semmi gond. Bízom apámban és abban, hogy olyan férjet talált, aki nem fog engem bántani, már csak az a kérdés, hogy anyámnak meg fog e felelni, mert hát.. miatta van ez egész. Nem is miatta csinálom, apám miatt, mert hiányzik, szükségem van az ölelésére, szükségem van a szeretetére. Amint elég idős leszek anyám repülni fog és megölöm az öccsét, mert halálfaló leszek, ez lesz a dolgom, hogy öljek és élvezzem az ölést, de.. ez tőlem messze áll. Azért az igazat megvallva kíváncsi vagyok.. nagyon is.
Felöltöztem, egy nagyon csinos piros ruhába, amit apám küldött, mert szeretné, ha ebben jelennék meg. Elköszöntem a nagyitól és már indultam is haza.. már évek óta nem jártam a házban és szerencsére anyám testvére nem lesz ott, apám elküldte, végleg, már nem ott lakik. Erre vágytam, talán ezzel a házassággal minden rendbe jöhet, talán visszakaphatom az életet, amit elvesztettem már jó régen. Félelem és kíváncsiság keverékét érzem, tudom hogy apám nem akar nekem rosszat és hogy nagyon szeret, meg abban is biztos vagyok, hogy örülni fog nekem. Pár percet azonban várok a bejárati ajtónál, még nem merek bekopogni, talán nem is kell kopognom, mégis megteszem. Pár másodperccel később apám nyit nekem ajtót, felkap, megforgat és tömérdek puszival hintette be az arcomat, én meg magamhoz öleltem.. Régen voltunk ennyire közel egymáshoz.
– Valaki már nagyon vár. – mondja izgatottan és már el is kezd terelni az étkező felé, habozni szeretnék, de megfogja a kezemet és berángat, hát az biztos, hogy ő ezt a dolgot szeretné.. Sóhajtok egyet, majd megpillantom őt, egy férfit, aki már régen túl lehet a második X-en, tán a harmadikat is tapossa. - Üdvözlöm az otthonomban, örülök, hogy megismerhetem. - nem tudom, hogy mit mondhatnék neki, kedvese mosolygok, meg hát.. még csak tizenhét éves vagyok, még nagyon fiatal és diák, jó sok év lehet közöttünk, de nem lehetek sem bunkó és elutasító. Első ránézésre vonzó, olyan.. akit anyám mellé tudnék inkább elképzelni, de elég jóképű, csak.. nem is tudom, nem ilyennek képzeltem el a férfit, aki mellett le kell élem az életemet. Nem ismerem még, de meg kell, addig nem mondhatok rá semmi rosszat és nem tűnik velejéig romlottnak.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 4 Jan. - 18:23



Egy csillag felragyog
Ahogy a ház berendezésén nézek végig, miközben Mr. Doggers szóval tart, mindent olyan rendezettnek találok. A legapróbb tárgynak is megvan a helye az otthonukban és ettől akaratlanul is arra gondolok, hogy a tárgyaknak épp úgy megvan a helyük, ahogyan az embereknek is. Egykoron talán nekem is megvolt a helyem. Jóideje nem is próbálok visszaemlékezni a múltamra. A gyűlölet és a keserűség olyannyira elnyomja bennem az emlékeket, hogy az igazat megvallva már magam sem tudom, pontosan mi az igaz belőle, és mi nem. Mintha egy mélységesen gomolygó ködfelhő mögül látnám saját emlékeimet, de a fátyol miatt nem tudnám igazán eldönteni, vajon hihetek a szememnek. Azt viszont tudom, hogy nem jutott más számomra, csak a fájdalom. S tudom azt is, hogy nekem már nincs helyem sehol. Olyan vagyok, mint a magányos harcos, aki a saját útját járja. Elvégre magam is ezt teszem. Leszámítva, hogy nem igazán harcos vagyok, sokkal inkább gyilkos. Nincs értelme szépíteni. Szörnyeteggé váltam.
- Igazán szépen feldíszítették a helyet. - jegyzem meg Mr. Doggers felé, semmi jelét nem mutatva annak, hogy milyen érzelmek és milyen gondolatok kavarognak bennem. Régen megtanultam, hogyan ne mutassam egyetlen jelét sem a bennem lakozó szörnynek, márpedig ez éppen az a pillanat, amikor kamatoztatnom kell ezt a képességemet. Márpedig minden jel szerint jól megy, ugyanis a férfi csak egy mosollyal és egy bólintással fogadja a dicséretet. "A nejem keze munkája" - válaszol, én pedig szintúgy elmosolyodok.
Gondolataimat egy kopogás szakítja meg, amitől gyomrom egy szempillantás alatt a torkomba költözik, szívverésem pedig szaporábbá válik. A leendő apósom pattan fel, hogy ajtót nyisson és köszöntse az érkezőt, majd egyből hozzám vezeti a lányát. Teljesen elképedek, de ennek igyekszem nem mutatni semmi jelét. Nagyon fiatal a lány, jóval fiatalabb, mint vártam. Ahogy a szemeimbe néz, csak arra tudok gondolni: nagyon szép lány. Olyan, aki után a fiúk biztosan megfordulnak és elolvadnak már egyetlen mosolyától is.
- A lányom, Tiffany. - mutat be Mr. Doggers a lánynak, én pedig igyekszem leküzdeni a pillanatot, hogy lefagytam és hogy zavaromat álcázzam, egy mosoly kerül az arcomra, úgy nyúlok óvatosan a lány keze felé.
- Részemről az öröm! - lehelek egy csókot a kezére, mélyen pillantva a szemeibe. Van valami abban, ahogy íriszei csillognak, mintha a csillagok szépségével ragyogna rám.
- Nyilván rengeteg fiút babonáztak már meg ezek a szemek. jegyzem meg halkabban az előzőnél, csakis neki címezve szavaimat, miközben még mindig ujjaim között fogom rabul ejtett kezét, persze ha csak el nem húzta tőlem azóta. Mielőtt elengedném, jóllehet, én sem tudom megmagyarázni cselekedetem miértjét, újfent ajkaimhoz húzom a fiatal lány kezét és csókom megint a bőrét érinti, mielőtt ujjaim szabadon engednék a rabságukból.


Music: What makes you beautiful | Note: Remélem, elfogadható lett >< | Words: 430




A hozzászólást Cain Hunter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 9 Jan. - 0:24-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 5 Jan. - 18:45
Dante Tiffany
baby, you're a sociopath, sweet serial killer.
Izgultam, miért ne izgultam volna? Ma ismerem meg a férfit, aki mellett le kell élnem az életemet. Nem is tudom, hogy miért ez kellett anyámnak, de hát megteszem. Lehet, hogy nem lesz jó, lehet hogy sosem szeretek bele, de megpróbálom, mert nem akarom az ő életét tönkre tenni. Bár nem is értem, hogy a férfi miért teszik és hogyan választották őt ki, de majd megkérdezem az apámat, ő őszinte velem és elmondja. Majd szép lassan megérkezem haza, ahol már évek óta nem voltam.. Szerencsére nagybátyám az a szemét disznó nincs itt, elzavarták vagy csak elküldték, míg igent nem mondok a kérésre. Nem tudom, hogy képes vagyok-e erre, de mennie kell, vissza kell kapnom azt, amit elvesztettem és erre ez a férfi lesz a legnagyobb esélyem.
Majd bemutattak minket egymásnak és mikor kezet csókolt nekem,akkor jól megnéztem magamnak. egy fejjel magasabb nálam, fekete a haja és szőrös az arca, szemében tompa fény van, egy szóval.. Biztos, hogy valami rossz történt vele vagy nem tudom. de egész férfias és jóképű, erős és markáns megjelenése van, mint látom a sötét ruhákat részesíti előnyben. Én pedig itt vagyok pirosban, amit nem is én választottam, én is szívesebben lettem volna valamilyen sötétben, de amikor másodszorra is kezet csókol nekem, akkor elmosolyodom. Valamiért nem annyira kellemetlen az érintése, de hát.. én is fejlődtem, már egyre jobban fog menni. Majd bókjára még jobban elmosolyodom.
– Nem számolom az udvarlókat, de nincs valami sok. – mondom neki,majd helyet foglalók mellette az asztalnál. nem tudom, hogy mit kéne tennem vagy mondanom, mert hát végül is.. honnan kéne tudnom? Nekem csak kérdéseim vannak, rengeteg kérdésem lenne hozzá, azért szeretném valamennyire megismerni, tudni szeretném milyen emberrel fogom összekötni az életemet. – És ha szabad tudni mivel foglalkozik? Hány éves? Hogyan ismerte meg az apámat? – teszem fel a kérdéseimet, majd meglátom anyám rosszalló pillantását és még talán valami van a tekintetében.. azonban nem néz a szemembe. Valami itt nem stimmel, ő pont nem olyan ember, aki ne nézne bele a másik szemébe.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 5 Jan. - 20:28



Egy csillag felragyog
Furcsa számomra ez az egész helyzet. Minden olyan más most, mintha egyszerre egy számomra teljesen idegen világba csöppentem volna, amibe egyáltalán nem illenék bele, mégis arra vagyok kényszerítve, hogy megtaláljam benne a helyemet. Kis túlzással, ez is a helyzet. Hiszen mindeddig sosem kaptam efféle feladatot. Ha valakinek felbukkantam az életében, az meghalt. A feladataim többsége arról szólt, hogy elvegyem mások életét, nagyon ritkán volt csak olyan, hogy az áldozat életben maradt, de akkor is csak azért, mert a küldetésem, melyet a Nagyúr kiszabott rám, nem arról szólt, hogy véget vessek életének, hanem arról, hogy megcsonkítsam, megnyomorítsam és átélje azt a fájdalmat, ami kellő motivációnak bizonyul ahhoz, hogy újra hasznosnak bizonyuljon a halálfalók számára. Ehelyett most a megbízás teljesen más. Nem valaki életének az elvétele, hanem az, hogy a sajátomat összekössem valaki máséval. Igyekszem nem kimutatni azt, hogy ennek a gondolata mennyire ledöbbent. Én erre nem vagyok méltó és kétlem, hogy ennek a lánynak a kezére az lennék.
Végül megérkezik Ő és bemutatnak bennünket egymásnak. Be kell vallanom, a találkozás több értelemben is ledöbbent. Egyszerre bámulok el azon, milyen fiatal még, ugyanakkor egy sokkal különösebb érzés is a hatalmába kerít: az, ahogyan előcsalja belőlem a férfit. Először csak a szemeiben gyönyörködök, amit szóvá is teszek. A második kézcsók után pedig, válaszának meghallgatása közben tekintetem elkalandozik. Arra, ahogyan a csinos, piros ruha a vékony testére simul, kihangsúlyozva igen vonzó alakját.
- Nehezemre esik elhinnem, hogy kevesen lennének. Inkább csak nem mernek kegyed közelébe férkőzni a szépsége miatt.- folytatom a bókolást. Fenntartom a magázódást, hogy érezze szavaim őszinteségét. Alapvetően nem szokásom ilyesmit művelni, elvégre mindenki felé hűvös szoktam lenni. Azonban a feladat miatt ezt háttérbe kellett szorítanom érkezésemkor és most már azt veszem észre magamon, hogy kimondottan élvezem a helyzetet, hogy ennek a lánynak bókolhatok. De nem tudom megmagyarázni, miért. A kérdései nem érnek váratlanul, számítottam rájuk.
- Harminc és amolyan auror féle vagyok, de az én feladataim elég speciálisak. Bizonyos személyek mellé szoktak kijelölni és ha van egy fenyegetés, azt én hárítom el. - válaszolok, magamban azon tűnődve, hogy ez annyira nem is áll messze a valóságtól. Elvégre a munkaköröm tényleg elég specifikus és magam is fenyegetéseket hárítok el, csupán nem a Minisztérium alkalmazottjaként, hanem halálfalóként a Nagyúr közeléből.
- Az édesapjával a munkám során találkoztam. Segített egy ügy során és jóbarátommá vált. pillantok az érintettre, aki széles vigyorával erősíti meg a történetet.
- Most kegyeden a sor! Mivel foglalja el magát, amikor épp nem a férfiakat csavarja az ujja köré? - kérdem az arcára pillantva. Kicsit talán hosszabban fürkészem a mellettem ülő szépséges arcát, mint illene. A ruha lenne az oka? Vagy a szemei? Magam sem tudom.


Music: Wherever you will go | Note: A tiéd mellett eltörpül Embarassed | Words: 436


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 8 Jan. - 21:38
Dante Tiffany
baby, you're a sociopath, sweet serial killer.
Reménykedem benne, hogy minden jól fog alakulni, hogy semmi sem lesz borzalmas. Ez az utolsó reményem, hogy anyám visszafogadjon és nem akarom elrontani, egyszer valamit jól szeretnék csinálni az életben, ami neki is tetszik. Azonban mindent apám kedvéért teszek, csak ő számít nekem, apám a legfontosabb, de hozzá csak anyámon keresztül tudok eljutni és ez a legrosszabb.. egyszerűen nem akarja elhagyni anyámat, pedig ő is tudja, hogy igazat mondtam, hogy az az ember.. egy féreg.
Nem tudom, hogy mire gondolhat és talán ez a legrosszabb, tudni szeretném, hogy mire gondol. Mi van, ha nem akar majd elvenni? Ha ő utasít engem vissza? – Igazán köszönöm, hogy így gondolja, talán ön az egyetlen. – felelem neki és komolyan is gondolom, nem hiszem, hogy egyetlen fiú is akarna egy olyan lányt, mint én. A múltam sok mindent befolyásol, túl sok minden játszott közre, hogy az a lány, aki voltam meghaljon. Talán már sosem leszek az, aki mindenen tud mosolyogni, aki élvezi a fiúk ölelését.. Azonban be kell vallanom, hogy kicsit elpirultam, a bókján, mert nem sokan mondanak nekem ilyet. Igazán udvarian és elég kedvesnek tűnik. Kérdéseket teszek fel neki, de nem is tudom, hogy mire számítsak, mégis feltettem őket, mert tudni akarom a válaszokat, tudni akarom, hogy milyen is ő. Meg kell ismernem.
– Értem. – mondom halkan és tudom, hogy.. nem mond igazat, nem hiszem, hogy ő aurror lenne. Szerintem a fenyegetés elhárítása pedig egyenlő egy személy kiiktatásával. Én sem vagyok már gyerek és szoktam hallani a szüleim beszélgetését. Halálfaló ő is, de bár ne hazudott volna, vagyis inkább, bár ne fogalmazott volna így. Mégis megtudom  érteni, hogy nem akar elijeszteni engem.. nem is tudom, hogy mit mondjak. – Ennek örülök, mármint annak, hogy jól kijön az édesapámmal. – mondom halkan és mosolyogva. Már tennék fel neki egy kérdést, amikor ő is feltesz nekem párat, legalább ő is megakar engem ismerni.
Szavain elpirulok, de azért megforgatom a szemeimet és komolyabban pillantok rá. – Hamarosan végzek az iskolával, hetedéves vagyok a Hollóhátas vagyok. – mondom neki és eszembe jut, hogy hamarosan jön a RAVASZ és sikeresnek kell lennie, hogy gyógyító lehessek. Majd nem sokkal később apám feláll, megköszörüli a torkát és anyámat is magával viszi olyan indokkal, hogy meg kell beszélniük valamit kettesben. – Minden bizonnyal ön egy halálfaló, aki embereket öl.. – kezdek bele, miután a szüleim kimentek és nem is hallhatják, amit mondok. – Ezzel nincs semmi bajom és én is az leszek hamarosan, mivel az ön felesége leszek. – mondom neki mosolyogva, de.. meg kell tudnom, hogy tényleg.. mit vár tőlem, mert ő már 30 éves és én meg csak 17 múltam, 13 év van köztünk.. kicsit fészkelődöm a helyemen. – Ugye nem fog semmit sem erőltetni, amit nem akarok? – teszem fel félénken a kérdést.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 9 Jan. - 0:22



Egy csillag felragyog
Nem rajongok az ötletért, hogy összekössem az életemet valaki máséval. A szerelemben nem hiszek, de még ha hinnék is, akkor se tartanám magam méltónak egy nő hosszútávú kegyeire. Kapcsolataim voltak ugyan, de egy, esetleg több éjszakánál egyik sem tartott és én nem is vágytam másra. Nem akartam többet és nem is gondoltam komolyabb kapcsolatra, házasságra pedig még annyit sem. De a parancs az parancs. Nem kérdőjelezem meg, még akkor sem, ha épp nincsen az ínyemre. Én, mint férj? Ugyan... egyszerű gyilkos vagyok. Szörnyeteg. Amin nincsen mit szépíteni.
Éppen ebből kifolyólag az estét se vártam igazán. Az ünnepek számomra egyébként sem jelentenek semmit. Ugyanolyan napok, mint a többi. De ez a program csak rátett egy lapáttal, hogy ne legyek elragadtatva az egésztől. Nem látom be, miért sülne ki ebből bármi jó is, a megjelenő lányban mégis van valami, amitől egy hangyányit talán kevésbé érzem kínnak ezt az egészet, jóllehet, borzasztó fiatal, már legalábbis hozzám mérten.
- Az egyetlen? Ezt szintén kétlem, de az valamelyest megnyugtató, hogy nem kell féltékenykedő konkurenciától tartanom.- halvány mosoly költözik az arcomra, főleg, mikor meglátom, hogy bókomtól enyhén elpirult az arca. Ugyanakkor ha lenne se tartanék semmiféle konkurenciától. Rég megtanultam kezelni a veszélyt és kétlem, hogy az udvarlói között akadna olyan, aki komolyabb gondot jelentene rám nézve. Ettől függetlenül persze nem fogom keresni a bajt, nem szeretem, ha feleslegesen folyik vér, és nem is kívánok  az elkerülhetetlennél több kellemetlenséget. Elvégre mindketten láthatóan feszengünk az esküvő gondolata miatt, nem kell még plusz bajforrás is.
- Igen, mi elég könnyedén szót értünk egymással. - erősítem meg szavaimat egy bólintással is, amikor arra terelődik a szó, hogy jól kijövök az édesapjával. Bár ez leginkább annak köszönhető, hogy nyitott a halálfalókkal való kooperációra, együttműködő és megbízható munkatárs. Továbbá nekem sincs személyes problémám a férfival, ami az esetemben talán már ritkaságszámba is megy. Barát? Nos, annak nem mondanám. Ilyen luxussal nem rendelkezek. De talán egy másik életben, ahol én nem egy hidegvérű gyilkos vagyok, hanem valóban egy flancos minisztériumi auror, talán azok lennénk. A sors iróniája talán, hogy évekkel az ismeretségünk előtt egy éjszaka során épp a neje keresett valamilyen oknál fogva a karjaimban vigaszt.
- Hollóhátas... visszhangozom a szavait.
- Tehát nem csak roppant csinos, de roppant eszes is. - jegyzem meg egy újabb halovány mosoly kíséretében. Majd Mr. Doggers és a felesége elvonulnak, én pedig előző mosolyomat fenntartva biccentek feléjük. A mosolyom pedig a lány szavaitól kiszélesedik, miután a szülők eltűnnek az ajtó mögött. Egy elismerő mosoly ez részemről. Továbbá a megkönnyebbülésé is, hogy nem kell fenntartanom az álcámat.
- Kegyed jobb férjet érdemelne egy gyilkosnál. jegyzek meg ennyit halkan, mielőtt meghallanám a következő kérdését. Ami kissé meg is lep. Szörny vagyok, de... vannak mélységek, ahová nem süllyedek le és az egyik ilyen számomra egy nő bántalmazása. Mégis, a kérdésével akaratlanul újabb fegyvert ad a kezembe, hogy megpróbálhassam zavarba hozni: hosszan pillantok végig rajta, úgy, hogy ő is lássa; a ruháján, az idomain. Kicsit elidőzik tekintetem a testén, mielőtt újra szemeibe pillantanék.
- Nem. Nem fogom bántani. Egyetlen ujjal sem. - szavaim őszinték, és végig mélyen nézek a csillogó íriszekbe, hogy ezt ő is érezhesse. Nem ismer, így oka sincs hinni nekem, de hanglejtésem, ami az eddigiekhez képest sokkal lágyabb, bizalmasabb, elárulhatja őszinteségemet. Magam sem tudom, miért tartom fontosnak éreztetni vele szavaim igazát, de valamiért nem akarom, hogy efféle szörnyetegnek lásson.



Music: The Way | Note: Remélem, nem borzasztó :/ | Words: 550


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 10 Jan. - 19:34
Dante Tiffany
baby, you're a sociopath, sweet serial killer.
Szavai megmosolyogtatnak, még hogy konkurencia. Engem senki sem akar, szóval tényleg nem lesz oka a féltékenykedésre, legalábbis én nem fogok okot adni.. – Egyáltalán nem kell tartani konkurenciától, nem olyan lánynak nevetlek. – pillantok, aki kihúzza magát és büszkén pillantgat rám. Ugye milyen fura, hogy anyám még egyáltalán nem szólalt meg? Valami gond van, valami nagy baj tényleg lehet. Azonban nem is hiszem, hogy egy könnyűvérű nőnek néznék ki, mert.. igaz ez a ruhám most kissé kirívó, de hát nem is én választottam, csak megmondták nekem, hogy ebben kell lennem. Az igazat megvallva kicsit kellemetlenül érzem magam, hogy egy olyan férfival kell lennem, aki talán soha nem fog akarni engem és még a szeretetről szó sem esett. Szerettem volna olyan férjet, aki szeret..
Megjegyzésére csak még jobban elmosolyodom, örülök, hogy van olyan ember, akivel apám jól jön ki. nem sokkal később, mikor megválaszolom a kérdéseit, akkor egy újabb bókkal rukkol elő, de sajnos azt kell mondjam, hogy igaza van.. Tényleg okos vagyok, na de hogy szép.. az nem igazán. – Ön igazán ért a nők nyelvén, talán nekem kell félnem majd a konkurenciától. – mondom neki, miközben kérdőn felhúzom a szemöldökömet. Tudom, hogy harminc évesen már van élettapasztalat és nem éppen úgy néz ki, akinek nem voltak bizonyos.. kapcsolatai.. Biztos vagyok benne, hogy nők hada van oda érte, azonban lehet nem is akkora baj, ha nem tudom megszeretni, akkor lesz kihez fordulnia, ha nem adom meg azt, amire egy férfi vágyik.
Szerencsére hamar lelépnek a szüleim és így tudunk rendesen is beszélgetni. Tudom, hogy szeretné édesapám, ha nem látnák a dolgok mögé, de ez lehetetlen, nagyon is jól tudom, hogy milyen emberrel ülök szemben. – Ez egy korai kijelentés, azonban nincs más lehetőségem. – felelem őszintén neki és hát.. talán igaza van, hogy nem éppen egy gyilkos a számomra megfelelő férj, de az élet ezt akarja, így akarja. HA elfogadjuk mindketten, akkor talán kicsit könnyebb lesz majd évek múlva. Bár zavarba jövök, ahogyan rám pillant, ahogyan végigmér, végül kimondja azt, amit hallani akarok és megkönnyebbülve sóhajtottam fel.  – Ezt igazán jó hallani. – mosolygok rá aranyosan és kedvesen, majd kicsit oldalra billentem a fejemet. – Ha nem is fogunk egymásba szeretni, legalább megpróbálom megkedvelni magát, de az őszintesége egy igazán jó pont. – mondom halkan és reménykedem benne, hogy nem fog kiröhögni.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Mikor egy csillag felragyog - Tiffany & Cain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cain Hunter
» Ahogy csillag megy az égen, úgy érdemes
» Tiffany Doggers
» Tiffany Doggers - Eric Dragneel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-