Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Prisca & Boone EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Prisca & Boone EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Prisca & Boone EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Prisca & Boone EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Prisca & Boone EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Prisca & Boone EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Prisca & Boone EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Prisca & Boone EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Prisca & Boone EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 18 Aug. - 23:19


Amikor a lényes órán ismétlés gyanánt azt a roppant egyszerű feladatot kaptuk, hogy mutassunk be egy kákalagot, rémült grimaszba csavarodtak az arcizmaim a pániktól, amit az a két egyszerű tény okozott, hogy nem emlékeztem, mi a fene az, de még így is biztos voltam benne, hogy nem merem megfogni. Aidan persze az ostoba arckifejezésem láttán nem mulasztotta el közölni, hogy igazából nem kell ám pecáznom magamnak egyet, hogy utána nevet adva neki felmutassam a nagyérdemű varázslóközösségnek, elég, ha egy pofátlanul hosszas beszámoló keretein belül ismertetem az említett lényt. Aztán szerintem komolyan nem értette, miért nem nyugtat meg az, hogy „ez csak egy házidolgozat.”

Így lassan két hét elteltével még mindig nem igazán voltam tisztában azzal, mégis mi a merlinátka az a Kákalag, de a „kicsi, undok és velejéig gonosz, mint bármelyik macska” nyilvánvalóan nem a megfelelő körülírása volt a lénynek. Pedig Aidan szentül állította, hogy nem túl barátságosak, bizonyára akkor csak kevésbé szőrösek, vagy ilyesmi.
Elhúzott ajkakkal csücsörítek a földtől maszatos és tóvíztől pettyes lapomra firkált egyetlen mondatra, és tényleg elhiszem, hogy a troll minősítést kapott beadandóm előző verziójának egyetlen buktatója nem is a hossz és valós információk hiánya, hanem ez a mondat volt, amit az iménti gondolatmeneten felbuzdulva rögtön át is javítok.
„Kicsi, undok és velejéig gonosz, mint bármelyik macska, csak nem annyira szőrös.”
Elégedett mosoly kúszik az arcomra a teljesítményem láttán, rögtön a hasamra is fordulok a fűben, hogy a pergament gondosan összetekerve begyűrhessem a táskám legmélyének fogságába holnap reggelig, mikor is még óra előtti utolsó elkeseredettségemben megkérhessek valamik, fejezze be helyettem. A hibáimból való tanulás képességének teljes hiányában ismét felelős felnőtt döntésnek tűnt, hogy ha már nem sok minden ragadt rám itt – és annak is nagy része csak az undorító ízű mindenízű drazsé volt, amit Dan rám prüszkölt, mert nem tudott lenyelni – akkor legalább ne csak a beadandó megírását, de a jobb eredmény érdekében történő pofátlan könyörgésemet is a legvégső pillanatig halogassam.

Opció volt még továbbá, hogy a délután hátralévő részében, a tó mellett táborozva felbukkanásra kényszerítsek egy Kákalagot, majd megkérjem, jellemezze magát legalább két oldalon keresztül, de, ezt csak amolyan B tervnek raktam félre, mert volt egy olyan érzésem, hogy nagyon csúnyán írnak, és nem igazán akartam emiatt megint trollt kapni. Meg hát ugye eddig nem is tűnt túl hatásosnak a kákalag hívogató hangom, amit a víztükör fölé hajolva károgtam bele a mélységbe, mert csak nem akart felbukkanni egyik sem.


Vissza az elejére Go down

Prisca & Boone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Prisca & Robert
» Boone Robbins
» Aidan & Boone
» Hab a tortán - Boone & Agnes
» Úszkálj, kicsi halacskám, kifoglak téged lassacskán - Prisca & Evan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-