Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alice Logan

Alice Logan

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 25 Szept. - 22:48
A szája azt mondja: megvagy, Gill, azt mondja a térde is, közvetlenül azután, hogy azt sírta: au, mert a fáról lecsúszván lehorzsolta, kis lila és vörös virágszirmokat bontott a térdén, de aztán a karja is azt mondta: megvagy, Gill, és hátulról hirtelen magához ölelte.
Ülnek most az ebéd után a kerítésen, a nyári virágillat elkavarodik a feltámadó széllel, sodorja a hársot, aranyesőt, szoknyája bele-bele akad a fűzbe az udvaron, és Alice mosolyogva megkérdezi: - Megmutattam már a patakot az erdőben...?
Sárga bakancsa beleveszik a páfrányok tenyérnyi erdejébe, ahogy átgázol közöttük, a fák között vezet a nyoma, aztán megáll, aggódva megfordul, teleszalad az ajka mosollyal, és inkább megfogja a fiú kezét, úgy indul tovább - nem feszélyezi semmi, eleve mintha soha nem is gondolt volna bele, mennyire különböznek ők ketten, egyszerűen leült mellé, a vállának dőlt, ránevetett, neki is csent egy süteményt, és mögé húzódott be az egyik varázslény árnyékában. Mintha nem lenne oka kételkedni, mintha csak úgy természetes lenne, hogy éppen ő barátkozzon a fiúval, szelíden húzza magával, és soha eszébe sem jut kételkedni.
Nem kételkedik most sem, pedig a meg-megbólintó fák koronája felett mintha már kirajzolódna a közeledő vihar íve, táncoló párok a fellegek, és hatalmas villám csúszik át a látképen: de ő épp átmászik egy hatalmas kidőlt fatörzsön és kinyújtott keze azt sugározza: megvagy, Gill, ne aggódj, minden a legnagyobb rendben van.
Sárga bakancsos alakja a fatörzs királya, rövidnadrágja szára mellett újabb horzsolás a hódításról árulkodik, de szélesen nevet, cseppet sem bánkódik. Mintha mindig vidám lenne, pedig nem jutott egyiküknek sem ez a luxus: lassan felnőnek, sőt, muszáj lesz a közeledő bizonytalanság levelei alatt, Alice apja pedig még mindig kételkedve látott vendég az óceán innenső partján, hiába tiszta a vére. De most ketten vannak, a fiú meg a lány, és a hamar ideérő vihar, és Alice kitartott ujjai: gyere velem, Gill, gyere velem.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Gilbert T. Ackerley

Gilbert T. Ackerley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Dane DeHaan

»
» Vas. 1 Okt. - 13:02
My same

I like to sit on chairs and you prefer the floor
Walking with each other, think we'll never match at all, but we do

Az Ő családja, együtt ebédel, a társalság kellemes, a légkör melegséggel tölt el, az enyém, ha együtt is eszik, csöndben ül, számon kér és kiszipolyoz. Ő az, aki evés után sétálni megy az erdőbe, én pedig aki unszolásra vele tart bár legszívesebben ledőlne inkább. Ő szüntelen mozog, beszél, forog, élénk, ezzel szemben én minden vagyok csak ezek nem. Ő a nyári szellő, a tavaszi napsütés, a virágos mező, én pedig a téli fuvallat, az őszi vihar és a rideg hegyek. És mégis barátok vagyunk.
Ha Loganék nem lennének bizonyosan sok minden másképp lenne, legfőképp  már réges rég elvesztettem volna a józan eszem. Ha a mindennapokat hasonlítanom kéne valamihez bizonyosan a tenger feneke jutna először eszembe: végtelenül sötét van, véges az oxigén és szinte elviselhetetlen a nyomás, ami lassan kockává préseli az embert.
Ezzel szemben állnak Loganék: a falatnyi friss levegő a felszínre bukás után, ami újúlt erővel tölti meg a tüdőt és ideiglenesen hagyja, hogy az ember csak lebegjen, vigye az ár, már ha hagyja. Ez felettébb nehezemre esett először, kapálóztam, küzdőttem és próbáltam önnön erőmböl a felszínen maradni, de végül mikor már nem bírtam tovább és hagytam volna, hogy lesüllyedjek a fenékre, a semmiből megjelent egy mentőöv, ami azóta is kísér és mikor ismét alá bukok búvár palackként hordozza felem a felszín egy apró darabját.
Már nem is emlékszem pontosan mikor ismertem meg Alice Logant, de ha őt megkérdeznénk bizonyosan az lenne a válasz már csillió éve. Vagy valami hasonló pontatlan kifejezéssel élne, jelezvén ez egyáltalán nem érdekes, a lényeg, hogy találkoztunk, most itt vagyunk, és figyeljek, mert ez az erdő rész csodálatos.
És igaza van, valóban kellemes, még ha nem is érzem magamat közel a természethez, most valahogy nem zavar semmi sem. Szinte élvezem a fák lombjain átszűrődő napsütést, a kellemes nyári szellőt, és még az sem zavar, hogy egyáltalán nem erdőjáráshoz öltöztem, hogy a ruhám már most csupa piszok és szakadás, és mégis mit fognak szólni otthon. Vagy hogy az ég ijesztően elkezdett sötétedni, biztosan meg fogunk ázni, a villámok is erre utalnak. De  nem mondom, hogy forduljunk vissza, azt sem, hogy vigyázzon magára, figylejen már hova lép, vagy hogy ne húzzon már, tudok menni magamtól. Csak megfogom a kezét, átlépek én is a fatörzsön és követem.
Favouritism ain't my thing but, in this situation I'll be glad to make an exception
in james we trust
Vissza az elejére Go down

mint ha a fű is hallana, s téged is fűnek vallana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Úszkálj, kicsi halacskám, kifoglak téged lassacskán - Prisca & Evan
» Mint Ő
» Mint megannyi puszta sír
» Mint rozmaring a jó földben
» Mint a féreg és a nyálka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-