Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

ablakon zörget - Page 2 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

ablakon zörget - Page 2 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

ablakon zörget - Page 2 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

ablakon zörget - Page 2 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

ablakon zörget - Page 2 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

ablakon zörget - Page 2 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

ablakon zörget - Page 2 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

ablakon zörget - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

ablakon zörget - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aude Delacour

Aude Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
jessica brown-findlay

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Pént. 9 Márc. - 16:08
Ha nem a saját szememmel látnám, ahogy a szavakat formálja, el se hinném, hogy a bájitalkészítést a szeszfőzéshez hasonlítja, pláne egy olyan herkulesi vállalás esetében, mint a százfűlé-főzet. Megcsóválom a fejem, és a kezemet a karjára teszem, csakhogy türelemre intsem, vagy megállítsam ezzel a mozdulattal, de nem hagyom ott sokáig, még csak az kéne, hogy neveletlennek, vagy illetlennek tartson. Nem kockáztatnám felesleges közeledéssel az itteni, biztosnak tűnő pozícióját, ha esetleg mégse jutna vissza az otthonába.
"Ne mondjon ilyet! Az a bájital nagyon nehéz, és ha elrontja, borzalmas következményei lehetnek!"
Kedvem lenne kiabálni, csettinteni az arca előtt, hogy megértse, milyen komoly dologról van szó. Vagy talán kedvére való lenne az élete további éveit félig vadászkutyaként, félig szeszfőzőként leélni?
"Biztosan találok valakit a feladatra. Ne aggódjon. De addig is, beszélek a nagynénémmel. Már ha beleegyezik."

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Eoghan MacNamara

Eoghan MacNamara

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Allen Leech

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Pént. 9 Márc. - 16:37

Látom magán, hogy zavarja valami, hogy hirtelenjében megváltozik a testbeszéde, s vészesen kutatni kezdek az agyamba, hogy mi történhetett, mit mondhattam ami ennyire felzaklatta. De hiába kutakodom, nem találok semmit, s csak később jövök rá, hogy mi lehetett a problémája.
Mosolyogva csóválom meg a fejemet miután elvette a kezét a kezemről - s az érintése meglepően jól esett ebben a hidegben - s most én nyúlok a maga keze felé, s óvatosan veszem a kezembe, húzom közelebb.
- Nem kellene ennyire félnie az ismeretlentől. Végtére is.. annál rosszabb semmi sem lehet mit ami a szigetországban vár rám! -
Elengedem a kezét mielőtt túl hosszúra nyúlna a pillanat, mielőtt maga zavarba jöhetne, vagy én. Nem vagyok bánatos amiatt ami odahaza várhat rám, nem rettegek, de magán látom, hogy fél, tart valamitől, s igazán jól esik, hogy ez miattam van. Mélyen belül nagyon is jól esik.
- Megköszönném. Mivel tartozom önnek? -
Hiszen a segítségét ingyen nem fogom elfogadni, még csak ne is álmodjon róla!
A kúria felé nézek.
- Vissza kellene kísérnem, egészen beesteledett. Nem szeretném ha bajba kerülne. -
S meg is torpanok, holott tudom, rá tudna venni, hogy éjszakán keresztül beszélgessek magával.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aude Delacour

Aude Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
jessica brown-findlay

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Pént. 9 Márc. - 16:54
Megcsóválom a fejem, nem tudhatja, hogy nincs annál rosszabb, végtére is, ha osztályoznunk kéne a lehetséges végkimeneteleket, a halál csak egy kicsivel lehet rosszabb, mint félig vadászkutyaként, vagy félig házimacskaként élni - hirtelen csak ez a két állat jut eszembe, ami itt kóborol a birtokon, és aminek a szőrét össze lehetne keverni a főzethez szükséges hajszállal. Mondanék, vagy inkább jelelnék is valamit ezzel kapcsolatban, ha nem fogná meg a kezemet, ha nem vörösödnék el döbbenten és zavartan erre a gesztusra, még szerencse, hogy közel és távol nem látok senkit, aki leadhatná a drótot erről a vakmerőségről.
Még szerencse, hogy a következő megjegyzése kitörli a fejemből a félelmet, nem is tudok ennél abszurdabbat feltételezni, minthogy fizessen nekem a segítségért, mikor még semmit nem tettem, de büszke férfiak közt az ember lánya legalább annyit biztosan megtanul, hogy vékony jégen jár, és figyelnie kell a szavaira, még ha azok nem is vernek visszhangot.
"Igaza van. Köszönöm, hogy szánt rám néhány percet."
Rámosolygok, kissé lámpalázasan, izgatott vagyok, ha csak arra gondolok, mit kell még ma tennem. Bármi lesz is, felkeresem Céleste nénit, az ő szilajságában feltétel nélkül megbízhatunk.
"Ha itt valaki bajba kerülhet, az maga. Én ebben a házban minden baj felett állok. Ne aggódjon miattam!"
A mosolyom egészen diadalmassá, szemtelenné válik, ahogy visszafordulunk, a szőlőből kifelé, a ház irányába. Papa soha nem feltételezne rólam semmi szabályba ütközőt, és ha bedobnám az ablakot egy téglával, Edgar akkor is találna módot arra, hogy megvédjen. Persze, ez Eoghanra már nem érvényes - nem árt észnél lennem, nehogy bajba sodorjam.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Eoghan MacNamara

Eoghan MacNamara

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Allen Leech

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Pént. 9 Márc. - 20:27

Maga olyan könnyű személyiség, maga olyan egyszerű, nem ítélkezik, pedig ha tudná, ha tudná, hogy mi is történt pontosan biztosan meglenne a véleménye rólam, s én nem szeretném, hogy tudjon róla, hogy ítélkeznie kelljen felettem, mert talán nem értené meg teljesen, talán lenne önben némi kétség velem kapcsolatban, talán meg is ijedne tőlem. Azt pedig semmiképpen sem szeretném, hogy kétségek legyenek önben irányomba.
- Nem, én köszönöm! -
Mert itt magának köszönnie nincsen sok mindent, csak nekem, hiszen ön az aki annyi segítséget ajánlott föl nekem, oktalanul, hiszen nem vagyok én magának senkije, csak a családja szolgálatában állok, maga mégis kedves hozzám, segít nekem, s ezért igazán hálás vagyok.
- Igaza van. Magáért nem kell aggódni. -
Lassan úgy alakítom a lépteimet, hogy visszaérjünk a házhoz, s végig azon gondolkozom, hogy vajon sikerül-e visszajutnom a szigetországba épségben.
Megállok az ajtó előtt, még magára is mosolygom biztatóan.
- Köszönöm kisasszony, köszönöm, hogy meghallgatott. Legyen szép éjszakája! -
Óvatosan meghajlok ön felé, s ha maga már bement a házba én csak akkor indulok el a saját lakhelyem felé szótlanul, mélyen elgondolkozva.


Köszönöm szépen ezt a feszített tempójú, remek játékot! Imádtam!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
»
Vissza az elejére Go down

ablakon zörget

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-