Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

James 'Prongs' Potter  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

James 'Prongs' Potter  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

James 'Prongs' Potter  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

James 'Prongs' Potter  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

James 'Prongs' Potter  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

James 'Prongs' Potter  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

James 'Prongs' Potter  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

James 'Prongs' Potter  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

James 'Prongs' Potter  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 24 Okt. - 11:56


James Potter





Prongs ||16 || Aaron Taylor-Johnson || hű Dumbledorehoz és a Tekergőkhöz


 

Potter. Ha meghallod ezt a nevet, bizonyára eszedbe jutnak a történelem tanításai. Nagy múltú varázslócsalád sarja vagyok, apám Charlus Potter, édesanyám pedig a különösen híres Black család sarja, Doera. Pontosan 1960. március 27.-én születtem, a csodálatos Godrics Hollowban. Egyedüli gyermeke vagyok a szüleimnek, s bár az aranyvérű családok általában mind rokonságban állnak egymással, mi nem nagyon tartjuk velük a kapcsolatot, s ennek oka az, hogy mind más mentalitásban, másféle nézeteket birtoklunk.
A szüleim halálukig hűek lennének a jó oldalhoz, s most, hogy ez az alak, aki Voldemortnak nevezi magát, és a mugli, sár-, és félvér társadalom kiiktatása ügyében szervezkedik. Én személy szerint, sosem vetettem meg őket, sőt, mióta a Roxfortban tanulok az egyik legjobb barátom is félvérszületésű.
A kviddics az életem, és a tekergők. A barátaim nélkül talán már régen kicsaptak volna, vagy esetlegesen még rosszabb helyzetben lennék. Iskola elsőként hordozhatnám a mellkasomon a prefektusi jelvényt, és tölthetném minden időmet a könyvtárban. Nem tudok elképzelni ennél rosszabb sorsot. Mármint, tény, hogy a szülők büszkék az ilyen gyerekekre, de mondjátok meg nekem, ezek mikor élnek igazán?
Öt dolog, amit szeretek:
Lily Evans: Mindenképpen. A kis vörös Evans, a minden lében kanál leányzó, aki már az első pillanattól kezdve felkeltette a figyelmemet. Igazi kis harcias teremtés, és talán épp ez az, ami annyira megfogott benne.
Tekergők: Sirius, Remus és Peter, a legjobb barátaim. Halálomig hű lennék hozzájuk.
A szemüvegem: Hiába, annyira hozzám nőtt már a hosszú évek alatt, amióta hordom, mintha csak valami ötödik végtagom lenne. Szeretem.
Kviddics: Fogó vagyok, jó játékos, mindenem a kviddics. Remustól hallottam, hogy a muglik nem tudnak repülni, és, hogy rengeteg féle sportjuk van, amit a földön futva játszanak. Különös.
Bogoly Berti féle mindenízű drazsé : A kedvenc édességem, ha lehet így nevezni. Olyan kalandos, sosem tudhatod, hogy milyen ízűt fogsz ki.
Öt dolog, amit nem szeretek:
Severus Snape: Az a kígyónyelvű Snape. Már attól felfordul a gyomrom, hogyha rágondolok. Gyűlöl, mert Lily több időt tölt velem, mint vele, ami igazán érthető, azok után, hogy „sárvérűnek” nevezte. Nem is értem, mire veri magát ennyire.
Bájitaltan: Rémálmaiban tűnik fel folyton, ez az unalmasabbnál is unalmasabb óra. Nem is értek hozzá, és nem is érdekel.
Mardekárosok: Tudom, tudom, nem minden Mardekáros gonosz, de abban biztos vagyok, hogy minden Mardekáros idegesítő. Az aranyvér mániájukkal, és a Voldemort favorizálásukkal külön helyet érdemelnek az utálati listámon.
Töklé: Tudom fura, mert mindenki oda van érte, de nekem valahogy nem a kedvencem. Megiszom, ha muszáj, vagy ha nincs más, de biztosan nem fogok ráfanyalodni magamtól.
Házimanók: Igazából, csak egyet ismerek, Sirius aranyvérmániás manóját. Ő elég idegesítő.



Griffendél|| Aranyvérű || Tizenegy hüvelyk hosszú, hajlékony mahagónipálca



James Potter. Mi jut eszedbe, hogyha meghallod ezt a nevet a folyosón, miközben te éled az unalmas, kis szürke hétköznapjaidat? Egyáltalán ismered te ezt a fiút? Ismersz te engem? Azt nem kétlem, hogy hallottál rólam, hiszen nagy hírem van az iskolában, amit leginkább a barátaimnak köszönhetek. A csínyek és a tréfák nem állnak távol tőlem, és nem vetem meg a kalandokat sem, de őszintén mit gondolsz rólam? Jóképű? Mulatságos? Okos? Bátor? Kötekedő? Ügyes? Igen. Ez mind én vagyok. James Potter.

Alkalomadtán még merésznek is mondhatnám magam. A Tiltott Rengeteg nem ismeretlen hely a számomra, s az, hogy be nem jelentett animágus vagyok, csak hab a tortán. Gyakran hallhatod, hogy valaki Ágasnak nevez. Nos, bár titok, neked elárulom, hogy ez azért van, mert ha úgy akarom, szarvas alakot tudok ölteni. A barátaimmal, a Tekergőkkel rendszerint teliholdkor változunk át, hogy segíteni tudjunk egy számunkra nagyon fontos embernek. Erről ne kérdezősködj, mert összekötöm a nyelved.

Mániákus szabályszegő és kigyógyíthatatlan kviddicsjátékos vagyok. Imádok zúzni, a levegőben röpködni, és elkapni a cikeszt, hogy tiszteletet hozzak a házamra, és, hogy visszatörleszthessem ezzel azt a sok pontot, amit miattam levonnak a Griffendéltől. Szomorú tény, de azt hiszem, miattunk nem sikerül soha megnyernünk az év végén a házkupát. Friccs már bizonyára azért imádkozik, hogy végre kicsapjanak minket, de Merlin áldja az öreg Dumbledoret, még Roxfortosok vagyunk.

Egyetlen ember van, aki egy szavával képes levenni a lábamról, és az nem más, mint Lily Evans. Ő is azok között a dolgok között, van, akiket, és amiket felsoroltam a fentebb említett „amit szeretek” listámon. Pedig ő utál engem, vagy legalábbis megpróbál, de közismert tény, hogy utálhatatlan vagyok. Persze, annak az elcseszett Severusnak még ez is sikerül. Ő módfelett kiválóan képes embereket gyűlölni.

Sirius Black a legjobb barátom. Olyan nekem, mint egy testvér, és mivel végül is már nálunk lakik, és mivel gyakorlatilag van közöttünk valamiféle rokoni szál, így lehet mondani, hogy „testvérek” vagyunk. Az életemet adnám érte. Nélküle nem lennék az, aki vagyok.


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 25 Okt. - 23:50


Elfogadva!
                                 


Na ide figyelj, Potter! Ha még egyszer éjfél után a folyosón kaplak el tilosban járva, akkor életed végéig azt a büntetőmunkát fogod végezni, amit akkor kiszabok rád. Merlinre esküszöm.
Jáááj James, úgy örülök, hogy elvállaltad ezt a karaktert. Nagyon közel áll a user szívéhez, ha nem én lennék Lily, akkor biztos Jamest vinném. Razz
A lapodat is nagyon imádtam, érdekesen oldottad meg és szépen fogalmazol! nevetés
Na nyomás foglald le ezt a cuki profit, utána irány a kviddics részleg is, mert enélkül nyilván nem lenne teles az életed. Az első játékod, pedig remélem, hogy nem is akartad másnak ajándékozni, mint nekem. örülőőő namizuuvan?
                                                   
                               
Vissza az elejére Go down

James 'Prongs' Potter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» James Potter
» James Potter
» A Fantasztikus James Potter {Ágas}
» James Felfújt Hólyag Potter
» Potter & Panda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-