Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Marlie & Walter - Page 2 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Marlie & Walter - Page 2 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Marlie & Walter - Page 2 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Marlie & Walter - Page 2 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Marlie & Walter - Page 2 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Marlie & Walter - Page 2 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Marlie & Walter - Page 2 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Marlie & Walter - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Marlie & Walter - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Csüt. 2 Aug. - 22:21
+18

Minden olyan nagy fordulatot vett hirtelen. Már nem félek, biztonságban érzem magam és ez a pár hónap, sok mindenre megtanított. Főleg, egy ilyen szeretetre, amit Waltertől kapok, egy ilyen vonzódásra, amit a kettőnk közötti
tűz jelképez. Nem is akarok már olyan kislányos lenni mint voltam, de igaz, ezt néha akaratlanul is csinálom, nem is én lennénk...
Oly élvezet járja át a testem ami még talán soha. Nem is kell sokáig kényeztessen, szinte pár perc alatt elér nálam mindent, amit csak néhány nő egész életében vár. Ez egy olyan gyönyör, amit nem tudok hová tenni, nincs mihez hasonlítani, és csak a rabjává tesz, legalábbis most úgy érzem, akarom még, még inkább közelednék hozzá, még inkább kiélvezném ezeket a pillanatokat. Forró csókjai amolyan utójátékként hatnak rám, amint felér, nem bírom ki, hogy ne adjak neki egy érzelmes csókot, és ölelem, meztelen testünk pedig ahogy összesimul, megszűnik körülöttünk ismét minden. Csak a vágy és a vágyódás játsszik a gondolataimmal.
Aztán ő megtöri a csendet. Értetlenül pillantok rá pár másodpercig, de veszem a lapot, és kicsit fel is kell kuncognom. Nehéz lehet visszafognia magát, és hát attól, hogy én már egyszer a csúcsra jutottam, még nekem is nehéz lesz.
- Most hogy mondod... - Vágok bele a játékába, miközben egyik kezemmel beletúrok a hajába és közben lágyan tekintek rá. - Hát nem is tudom, majd meglátjuk... hogy a saját illatodra is beindulsz e. - Kicsit habozok, de végül muszáj elpimaszkodnom a végét összevonva ezzel a tusfürdős dologgal. Nevetek, remélem ő is, de aztán még válaszolok komolyan is kérdésére.
- Egyébként nem vagyok válogatós, tökéletes lesz a tiéd. - Még egy percre magamhoz húzom, hogy meg tudjam csókolni, mielőtt valószínűleg szétválunk kicsit, így tényleg a fürdés céljából.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Csüt. 2 Aug. - 22:49
Jót derülök magamban, mikor felvetem neki a tervváltoztatást. Értetlenkedése teljesen érthető ebben a helyzetben, de látom, hogy veszi a lapot, ennek pedig örülök. Éreztem még rajta, hogy mennyire vágyakozik az érintéseim iránt, látszólag nem elégedett meg az előbbivel. A végén még sikerül egy kis nimfomániást csinálnom belőle, szépen is lennénk, ha a holnapi nap másból sem állna.
Olyan fura belegondolni, hogy nem is olyan régen még mennyire kipirosodva hallgatta a bókjaimat az asztalnál, vagy hogy mennyire zavarban volt a fürdőbe érkezéskor és a tervem felvetésekor. Most pedig olyan felszabadultan simul az érintéseimbe, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.
Felnevetek azon, amit mond. – Kedvesem… nem az illatra gerjedek az esetedben. Hanem rád, az egész lényedre. Nem csak a látványra, sokkal inkább mindenre, ami te vagy – felelem neki még magamat is meglepve, hogy hirtelen ilyen őszintére váltva a szót. De nem fogom előtte eltitkolni, mit is gondolok, mit érzek. Úgy sikerült megismernem őt, hogy ő is inkább hallaná az igazságot, minthogy magamba fojtsam. De az ilyet miért is fojtanám? Hisz mindkettőnknek jól esik. Nekem kimondani, neki hallani.
Csókja elől eszem ágában sincs elhúzódni, eközben viszont elnyúlok a tusfürdőmért és nyomok a kezemre. Látom, hogy próbálna eltávolodni, de nem úgy megy ez. Helyette én magam kezdem el beledörzsölni a bőrébe a tusfürdőt, nyakánál kezdve, karján át, majd kicsit piszkosabbnak ítélve a melleire áttérve ott többet időzök el. Adok közben neki egy gyengéd csókot, ahogy szépen alaposan masszírozom a melleit mindeközben.
- Ejnye, milyen kis mocskos valaki itt – nevetek jóízűen, de aztán kezeim áttérnek a hátára, majdan a hasára is. – Gondoltad volna, mikor ma eljössz ide vacsorázni, hogy itt fogunk kikötni? – az biztos, hogy én a legkevésbé sem. Meg sem fordult a fejemben, ami azt illeti. A mosdatása közben egy pillanatra sem áll le, lassan odaérnek ujjaim, ahol nem is olyan régen még ajkaimmal próbáltam megtisztogatni. Kellőnél több időt nem töltök el ott – de annyit azért mégis, hogy érezzem, még mindig kicsit fel van hergelve -, az alvó oroszlánt nem érdemes zargatni alapon. – Remélem az előbbiekkel sikerült überelnem a vacsorát? Legalább egy kicsit? – kérdezem tőle ártatlan tekintettel, közben le sem tudva törölni magamról a mosolyomat.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Csüt. 2 Aug. - 23:23

Tovább nevetek vele, de csak pár pillanatot, utána olyan őszinteséget ad nekem, úgy megválaszol egy egyszerű bugyuta kis felvetést, hogy legszívesebben most itt helyben elolvadnék. De nem teszem, inkább csak hálásan tekintek rá.
- Örülök, hogy így érzel. - Hasonló vágyak és érzelmek keringenek most bennem is, jó meg persze már régebb óta, de valahogy én nem tudom ennyire közvetlenül közölni vele. Kell némi idő, és szerintem az érintésekből, a kijelentéseimből, viselkedésemből mind rájön, hogy ugyan úgy érzek én is, mint ahogyan ő.
Meglepődöm rajta, hogy ő kezd el mosdatni. Jól esik persze, meg is kell hümmögnöm amikor a vállamat dörzsölgetni, majd mikor a melleimhez ér, kinyitom ismét szememet és a csók után kénytelen vagyok ismét jóízűen felnevetni. Nem is értem, a férfiaknál mi ez a mellfétis, de nem tudok mit válaszolni, így hát kénytelen vagyok elengedni ezt a témát és jól elgondolkodni azon, amit utána kérdez rögtön.
- Nem, abszolút nem. De mindig a váratlan dolgok a legjobbak nem? - Mosolyodom el ismét. Nem is figyelem már merre jár a keze, hiszen csak jó érzés, úgy mindenfelé, élvezem az összes érintését. - Te gondoltad volna? - Kérdezek vissza kis idő elteltével. - Kicsit? Hát nem kicsit... de azért a vacsi is klassz volt! Legközelebb is főzhetsz... - Pimaszkodom kicsit, erre a fürdős részre célozva, nem a kajára.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Csüt. 2 Aug. - 23:56
Nem bánom, hogy ő maga még nem mondja ki ennyire, amiket érez az irányomba. Mert tudom, hogy nem vagyok közömbös a számára, ezt minden más alátámasztja. Az pedig egy másik dolog, hogy én mennyire szeretem kimondani, amit gondolok. Vagyis hát szerettem, régen nagyon szerettem. Jó tehát végre újra érezni, hogy mennyire kikívánkoznak belőlem a különböző kisebb vallomások, bókok, amikkel folyva-folyvást zavarba hozom Marlie-t.
Látom a meglepettségét, mikor én magam kezdem el megtisztítani őt. Nehogy már megkönnyítsem bármelyikünk dolgát is, eleve kézzel tapintható, hogy mennyire nem sikerült még egyikünk testének sem lenyugodnia. És addig, míg ruhátlanul vagyunk egymás közelében, erősen kétlem, hogy ez változni fog. – Hát ha a váratlan dolgok csupa ehhez hasonlóak lennének, akkor kétség sem fér hozzá – felelem neki vigyorogva. – Nem, a legmerészebb álmaimban sem. De örülök, hogy így alakult az este – ilyenről ha akarnék sem tudnék hazudni. Elég sokatmondóak voltak nekem is a sóhajaim, és hogy mennyire odaadóan kényeztettem a testének minden pontját, ahogy az csak tőlem telt.
- Na azért! Jó válasz! – merne is mást mondani. Úgysem hinnék neki. Ahogy az én részemről, úgy nála is elég beszédesek voltak azok a hangok, amiket hallatott.
Újabb és újabb kis újratöltés után már a lábaihoz érek el, és ekkor kicsit hátradőlök a kádban, talpait pedig magamon tartom. Most viszont nem csak megtisztítani akarom, hanem egy kis masszázzsal is megajándékozni őt. Nem hiszem, hogy olyan ügyetlenek lennének az én ujjaim, hogy ne élvezné még ezt is… - Na és még az a kérdés itt, hogy neked vajon találunk-e itt bármi ruhaneműt – gondolkozom el szándékosan hangosan, miközben ujjaim szorgosan munkálkodnak. – Na nem mintha egy percig is bánnám, ha így láthatlak – teszem hozzá vígan, mielőtt még színészkedve felháborodna.
- Amint ráunsz erre a kis rögtönzött kényeztetésre – pillantok a talpára – még nekem sem ártana megtisztálkodni – mosolyodom el pimaszul. - Vagy nagyfiú módra oldjam meg magam?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 3 Aug. - 7:53
Mosolyogva nyugtázom együttérzését azzal amit én mondok. Mondhatjuk hogy igen szerencsések vagyunk egymással, mert azért a legtöbb dologban egyetértünk, hasonló az érdeklődési körünk is. Miközben élvezem kezei mozgását a testemen, néha fel-felnevetek a kijelentésein.
- Én is örülök neki. Komolyan, megleptél. - Mármint úgy ezt most értem a kajára és mindenre ami ma történt velünk. Azt tudtam, hogy mennyire figyelmes, de hogy ilyen szerető is lenne... azt álmaimban sem mertem elképzelni, de most már biztosan elő fog jönni.
Lábaimnak igazán jól esik az a masszázs, ugye az elmúlt napokban sokat dolgokztam, ez sok rohangálással is jár és nem nagyon volt időm megpihentetni, ezért most kifejező, hálás tekintettel pillogok Walterre. Picit én is hátradőlök, de persze közben figyelem, hogy miken morfondírozik.
- Ugyan, az egyik pólódat ha feláldozod számomra, az tökéletesen elég lesz. - Elnevetem magam jóízűen amikor még hozzáteszi, hogy neki így is jó vagyok. - Persze, azt mindjárt gondoltam. Majd melegítesz és akkor nem fogok fázni így sem... - Megyek bele a játékba. Nem kell ám engem sem félteni, ha megered a szavam, akkor onnantól már megy mindenre a pimaszkodás és a válaszolgatás, csak valahogy régebben ez sokkal jellemzőbb volt rám, manapság már nem vagyok ilyen túlzottan.
- Majd én, kölcsön kenyér visszajár. - Jelentem ki határozottan, és kicsit mozdulok, megmozgatom lábujjaimat, hogy jelezzem, elég is lesz és akkor ő is sorra kerüljön. - Ideadnád a tusfürdőt? - Hiába nyújtózkodnék, nem érném el innen, így boci szemekkel pillogok Walterre, miközben remélem, hogy odaadja nekem és ha igen, akkor teszek egy keveset belőle a kezemre és vállainál kezdve, hasonlóképp mint ő engem, maszírozni kezdem. Ő biztos ügyesebb volt, de azért igyekszem mindent megtenni azért, hogy jó legyen. - Szólj, ha valami nem okés. Nem vagyok olyan profi mint te.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 3 Aug. - 8:50
Kíváncsi vagyok, hogy ő vajon milyen vacsorával lepett volna meg, ha fordított esetben lettünk volna. Én sem épp egy brit hazai specialitást tettem le az asztalra, vagy valami nagyon extravagáns ételt, amitől el kellett volna dobnia az agyát. Inkább választottam valami egyszerűt, finomat, amit nem mellesleg tudom, hogy jól el tudok készíteni – legalábbis nekem ízlik, más meg eddig nem nagyon evett az én főztömből. Mármint az elmúlt időszakokban, előtte volt azért rá példa bőven.
- Hmm… biztos vagyok benne, hogy sikerül találnunk neked valamit – amúgy is van köztünk egy kis méretbeli különbség, így hát ha még valami kinőtt felsőmet is adom rá, az több, mint elég lesz számára. Belegondolva fura csak igazán megint, mi lett volna, ha fordított helyzetben lennénk, és én aludnék őnála. Ott kicsit nehezebb lett volna számomra bármilyen ruhaneműt találni. Nem hiszem, hogy ez a szoknyája jó lett volna rám, amit most viselt. – Marlie, drágám, még a végén azt fogom hinni, hogy nem is akarsz felöltözni! – mosolyodom el, ugyanolyan kis pimaszkodással felelve neki, mint ahogy tőle is kaptam.
Amint jelzi, hogy elég volt a lábmasszázsból, veszem a lapot és egy kis idő múltán el is engedem. Kérésére átnyújtom neki a tusfürdőt és kicsit közelebb csúszok még hozzá. Figyelemmel kísérem, ahogy szép lassan elkezd masszírozni engem, alig tudva levennem róla a tekintetem. Azok a gyönyörű szép szemek, azok a csókolnivaló ajkak… teljesen elvarázsol. – Ugyan, egy panaszom sem lehet. Szorgos és ügyes ujjaid vannak neked, ezt már tapasztalhattam kicsit korábban – értem én arra, mikor odalent dolgozott meg engem csak egy kicsit, a vágyak felkorbácsolása végett.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 3 Aug. - 10:41
Bólintok. Nekem teljesen mindegy mibe öltöztet fel, ha kell komolyan egy szál bugyiba is elalszom, úgy érzem nem kell most már szégyenlősnek lennem előtte.
- Lehet, hogy nem... - Válaszolom bájos mosollyal, amikor a nem is akarok felöltözni dologról esik említés. Szerintem ezt már olyannyira túltárgyaltuk, de egyszerűen élvezem ezt az incselkedést kettőnk között. Ahogy átadja nekem a tusfürdőt, hálásan elmosolyodom, majd leteszem magam mellé, kéznél legyen. Minden tudásomat belegyúrom ebbe a masszázsba, lassan haladok végig a testén, minden egyes porcikáját megérintve.
- Akkor jó. Mondtál volna mást... - Játékosan ismétlem meg az ő szavait még korábbról. Tekintetemmel végig követem kezem mozdulatait, persze néha-néha fellesek, hogy hogyan fogadja az érintéseket. Amikor újratöltök, apró csókot lehelek ajkaira. Elvarázsolt, ez már biztos, most úgy érzem, mindent megtennék érte, minden kívánságát lesném. Közelebb húzódom amikor a hátát mosdatom, kicsit elidőzök ott, de közben végig a szemeit fürkészem, szavak nélkül is sokat mondanak ezek a tekintetek.
- Azt hiszem lassan itt az ideje, hogy kiszálljunk. - Persze előtte minden egyes testrészén átfuttatom kezeimet, de a legvégén, amikor már ezen szavak elhagyják ajkaimat, kezembe veszek egy kis vizet, és a vállára csöpögtetem. Hűvös, és érzem, lassan kezdek fázni tőle.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 3 Aug. - 11:15
-Ha ennyire ragaszkodsz hozzá, nehogy én legyek az aki megállít. Ahogy te érzed kényelmesebbnek, te vagy itt a „vendég” – felelem neki továbbra is kicsit pimaszul. Élvezem ezt a kis huzavonát kettőnk között, hogy ennyire túl tudunk egykét témát tárgyalni. Így biztos nem fogunk nagyon szótlanul maradni. Ez még olyan téma is egyébként, amit igazán fontos lenne megbeszélni, hisz nagyon fontos részletről van szó.
-Meg se merném próbálni. Kikapnék meg tőled, ezt nem kívánom a legádázabb ellenségemnek sem – játszadozom vele tovább jókedvemben. Túlságosan boldog vagyok most, aligha tudná ezt bármivel is elrontani. Bár miért is akarná? Látom rajta hogy ő rá mekkora hatással van az én örömöm. És ez mindkét irányban igaz.
-Úgy gondolod? Akkor még gyorsan fejezzük ezt be – sürgetem meg mint valami hajcsár, még tapsolok is párat jóízűen nevetve.
Amint végeztünk, kiszállok a kádból, és nyújtom felé a kezemet. Amint kiszállt, egy csókra invitálom, miután törülközőt is hozok mindkettőnknek. Egyiket átnyújtom neki, míg másikkal magamat törlöm szárazra és tekerem a derekamra. Ha ő is hasonlóan tesz, azt még megvárom, de aztán azon nyomban lentebb hajolok és felemelem őt az egyik vállamra és úgy indulok meg vele a hálóba.
Beérve leteszem az ágyra és vele együtt dőlök én is. Azon nyomban odahajolok hozzá, és nyelvemmel az övét keresem. Ujjaim pedig újra hamar vándorútra térnek...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 3 Aug. - 11:32
Mosolyogva nyugtázom a témét, miközben jólesően vigyorgok. Persze melyik nőnek ne esne jól, ha így növelnék az egóját?
- Hm, na ugye? Senki nem járna jól vele... - Nevetek fel miközben még játékosan ki is húzom magam, de ez egyáltalán nem vall rám, mármint ez az egész kikapósdi, meg nem tudom, de hát jó ilyenkor húzni kicsit Walter agyát vele. Közben meg sem áll a kezem, lassan végzem a masszázzsal, persze csak egy csúnya tekintetet kap amikor kicsit megsürget és még tapsol is, na meg egy pár csepp vizet az arcába, mert játékosan lefröcskölöm őt, gondolom nem bánja.
Hamar végzünk is, ő száll ki először én pedig hálásan elfogadom a felém nyújtott kezet és óvatosan kilépek a kádból. Még vizesen hozzá simulok, örömmel csókolom vissza, és utána elveszem a törölközőt is. Lassan szárazra törlöm magamat, aztán pedig magamra tekerem, kicsit el is bíbelődök vele, de szerencsére tökéletesen átér.
- Hééé! - Egy pillanatig rosszul érint amikor feldob a vállára, de nevetve ütöm meg óvatosan a hátát, miközben ő a hálószobába visz engem. Kényelmesen dőlök el az ágyon, és karjaimmal egyből magamhoz húzom őt, mindkét kezem a haját simogatja, miközben hevesen csókolom tovbb. Élvezem minden egyes érintését, hamar az én egyik kezem is simogatásra hajlik, hátát, oldalát, amit csak érek. Persze nem kell mondanom, közben végig mosolygok és mikor nincs becsukva szemem, az övéit fürkészem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Hétf. 6 Aug. - 10:20
+18

Alig vártam már, hogy végre kikerüljünk ebből a kádból. Jelen pillanatban másra sem vágyok, minthogy az ágyamba bújjunk és csak csókoljuk, érintsük egymást mindenhol. Akármennyire is mást mondanának egyesek, nekünk férfiaknak is kell néha a gyengédség, ahogy pedig Marlie közeledik hozzám, az minden igényemet kielégíti. Érdekes fordulatot vett az este, de a legkevésbé sem a rossz értelemben. Jó látni, hogy eleinte még mennyire kis félénk volt, most pedig már hogy felszabadult. Nem hittem volna, hogy egy este alatt ennyi mindenen keresztül fogunk jutni.
Ha jobban kapálózott volna, valószínűleg leteszem, de most csak kicsit játékosra akartam fogni az egészet és végső soron nem úgy tűnik, mint aki annyira mérhetetlenül bánja. Az ágyhoz érve ráfektetem őt, mire máris húzni kezd magához.
Minden tettét örömmel viszonzom. Finoman simogatom a combját, csókolom őt, mintha az életem múlna rajta és amint kis levegővételnyi időre eltávolodunk a másiktól, teljesen belemerülök a tekintetébe. – Teljesen elvarázsolnak a szemeid, Marlie – jegyzem meg neki mosolyogva. Néhány pillanatig még csak nézem őt, teljes elvarázsoltsággal, de aztán újabb csókra hajolok hozzá.
Végül eddig combját lágyan cirógató kezeim egyre fentebb kúsznak, szinte alig érintve ujjaim hegyével a bőrét. Végül a törölköző alatt nyúlok be a lábai közé, hogy újra elkezdhessem őt ingerelni, kényeztetni. Másik kezemmel mindeközben kibontom a törölközőjét teljes egészében, és kis időre a melleit is kezelésbe veszem a számmal, nyelvemmel. Mindeközben csiklóján mozgó ujjaimat belévezetem és úgy kezdem el mozgatni benne azokat.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 10 Aug. - 15:22
+18

 Minden egyes pillanatát élvezem ennek a napnak. Nem gondoltam volna, amikor beléptem azon az ajtón órákkal ezelőtt, hogy egészen eddig eljutunk, de nem bánom. Minden érintése és játékos megnyilvánulása bizsergő érzéseket vált ki bennem. Gyomromban repkednek a lepkék, nem is tudom, éreztem e egyáltalán ilyesmit valaha. Jólesően csókolom őt, nem is szeretném abbahagyni, csak azt akarom, hogy így simogasson és ajkaival érintse az enyémet minden pillanatban. Egyik kezemmel a hajába túrok, miközben apró sóhajok hagyják el a számat. Kicsit úgy érzem most magam mint egy dorombolós kiscica. Megjegyzésén csak mosolygok, jól esnek szavai és ugyan most nem vagyok abban a helyzetben, hogy megfelelően válaszoljak erre, nem érzem úgy, hogy egy "köszönöm" többet érne, így csak újra csókolom őt hosszassan, érzékien.
Ahogy kezével egyre feljebb halad a combjaimon, jólesően sóhajtok, és ahogy hozzám ér odalenn, érezheti, hogy még mennyire az előzőek hatása alatt vagyok. Minden mozdulatával olyan ingereket vált ki belőlem, amelyektől szinte elvesztem a fejem, és ahogy ujjai kényeztetni kezdenek, kicsit meg is feszül a testem, vágyom rá, hogy még közelebb kerüljön hozzám, hogy még inkább érezhessem őt. Kezeim ott simítanak rajta végig ahol csak érem, kicsit belecsípek a vállába, erősebben fogom karját, annak függvényében, hogy mennyire élvezem minden mozdulatát. Kis idő után, egyik kezemmel a fejét visszahúzom melleimről, csókért epedezve emelem fel fejemet az ágyról. A vágy és a tüzesség most teljes mértékben kiütközik szemeimben.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 10 Aug. - 16:03
+18

Én magam sem gondoltam volna, hogy valaha is fogok még vágyni valakinek ennyire az érintésére, közelségére, mint most Marlie esetében. Szeretnék örömöt okozni neki, ahányféleképpen csak tudok, és szeretném, ha ő is hasonlóképpen vélekedne az irányomban. A törölköző alatt hamar érzem már, hogy mennyire kezd kényelmetlen lenni a helyzet, mégse szedem le magamról. Nem, azt neki kell megtennie, ha szeretné.
Jól tudom, hogy a leginkább arra vágyok Marlie-nál, hogy boldoggá tehessem. Nem csak itt és most, hanem az elkövetkezendő napokban, hetekben, években. Nem akarom sosem sírva, esetleg szomorúnak látni őt, egyedül csak akkor, ha azok a könnyek örömkönnyek. Örülnék, ha mindig csak ez a mosoly köszönne vissza, ez a boldog, örömteli mosoly. Kár lenne tagadni, hogy ez nekem is milyen jól esik. Az egykoron elfeketedett, megüresedett szívemet most sikerült neki újraélesztenie. Végre képes újra úgy dobogni, ahogy egykoron.
Finoman, ráérősen ingerlem csak őt odalent, néhol gyorsítva rá csak kicsit a sebességre, de semmi egyéb. Nem ellenkezek, mikor visszahúz magához és csókra invitál. Örömmel fogadom, és ekkor én is kicsit közelebb dörgölőzök hozzá, egyre keményedő férfiasságommal simogatva hol a hasát, hol az oldalát, hol a combját. Ezt persze még az egyre inkább kényelmetlen törölközőn keresztül. Türelmetlenül várom, hogy hozzám érjen, mindeközben még egy ujjammal nyomulok belé, és folytatom a kényeztetését. Ha el tudok szakadni, el is szakadok pár pillanat erejéig a mézédes ajkaitól és arcára adok csókokat, majd fülcimpájával játszadozom kicsit, mielőtt a nyakára térnék rá. Mindeközben ujjaim mozgása odalent nem csillapodik, épp ellenkezőleg, egyre gyorsabb tempóra váltok velük. Láttam az előbb rajta, mennyire fel van korbácsolva, én pedig nagyon szívesen segítek rajta, ha azon múlik, újra eljuttatva őt arra a pontra, amit az előbb is olyan intenzíven élt meg.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 10 Aug. - 16:28
+18

 Érzem, ahogy ő is vágyakozik már utánam, de még hagyom, hogy jobban kibontakozzon, kicsit önzően kiélvezem magamnak a jelenlegi helyzetet. Minden egyes érintése csak jobban fokozza bennem a érzést, és próbálok hozzá minél jobban simulni, hangom pedig egyre erőteljesebb, nem félek kiadni azt. Kezeim egyre inkább lejebb csúsznak, ameddig csak érem, lágyan simítok végig az oldalán, a hasán, majd végül egészen a törölköző vonálában. Kicsit incselkedem ugyan, játékosan bele-belemosolygok a csókjainkba, kicsit megharapom ajkát, majd egy határozott mozdulattal lelököm róla azt a fránya törölközőt, ne csak én meztelenkedjek már egyedül. Ahogy férfiasságát érzem a combomon, feltüzel, legszívesebben azonnal magamhoz húznám, és kérném, hogy ne csak az ujjait élvezhessem, de nem teszem még, csak addig nyújtózkodom, hogy elérjem őt odalenn és újra kicsit kényeztessem. Kissé kényelmetlen a pozíció, de a jelen helyzet most még ezt is elfelejteti velem. Lassú mozdulatokkal tüzelem őt, miközben csípőmet is meg-megemelem, hogy még inkább vágyakozzon utánam. A csókok közben nem maradnak el, a nyakamat is nyújtom neki, hiszen jólesik ott ajkai érintése. Nem tudom kifejezni ettől jobban a vágyódást felé, szabad kezem pedig nyakára teszem, szemeim lehunyom, és átadom magam minden élvezetnek, az izgalomnak, amit tőle kapok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 10 Aug. - 16:42
+18

A ház csendjét a sóhajaink és Marlie nyögései folyva-folyvást megtörik. És ez a csendháborítás olyasmi, amit sosem tudnék megunni vagy rosszul érezni magam miatta. Megnyugtat, hogy ő is képes volt ennyire elengedni magát és nem pironkodik, hanem hagyja, hogy minden érzése a felszínre törjön tettek, vagy hang formájában.
Én is vele együtt mosolygok, ahogy a törölközővel szórakozik, és már alig várom, hogy megszabadítson a béklyóimtól. Kicsit örvendetesen sóhajtok fel, mikor végre érzem lekerülni magamról a törölközőt, és most már férfiasságommal együtt érinthetem bőrének felületét. Vágyom már az érintését, és ezt valószínűleg eléggé érzi – és hasonlóan vágyja ő is -, hiszen néhány pillanat múlva megérzem finom ujjainak körbefonódását a férfiasságom körül.
Egyre jobban feltüzel mindennel, amit csinál és alig bírom már türtőztetni magamat. Továbbra is ingerlem őt odalent, és én is egyre inkább merevedek a kezében a kényeztetésének következtében, illetve ahogy csípőjét mozgatja.
Még közelebb húzódok hozzá, férfiasságom hegyével érintve a bőrét, nagyon nehezen tartva meg a józan eszemet. Nyakáról elhúzódok és egy szenvedélyes csókra hajolok hozzá. Hosszan csókolom, közben ujjaim mozgása is egyre inkább alább kezd hagyni, már csak csiklóját simogatom.
Szabad kezemmel tarkója alá nyúlok és a csókot követően mélyen tekintek a szemeibe. – Annyira vágyom már rád, Marlie – sóhajtom puha ajkaira, viszont ennél többet nem teszek. Megérteném, ha nem most, nem így akarná. Ki tudja, lehet jobb is lenne. Viszont azt nem bírnám ki, ha megint meg lenne szakítva az én kényeztetésem, hisz már majd szétrobbanok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 10 Aug. - 16:55
+18

 Egyre hevesebbek mozdulataim, igyekszem nem fájdalmat okozni és óvatosan kényeztetni őt minden pillanatban. Tekintetem sokkalta tüzesebbek mint például a fürdőben, és ez a mozdulataimon is ugyan úgy érződik. Minden csókja és érintése már-már kínzás, hiszen annyira vágyom arra a pillanatra, szeretném már újra érezni azt az érzést.
Nem lomboz le az sem, amikor az ujjai mozgása alább hagynak, én ugyan úgy folytatom a kényeztetését, próbálok úgy helyezkedni, hogy minél jobban érjem őt, miközben persze hozzá simulok és egy pillanatra sem mozdulok el bőre melegségétől. Viszonzom tekintetét, mosolyra húzódik a szám és ahogy kiejti azokat a szavakat, libabőrös leszek.
- Már én is, alig tudom türtőztetni magam... - Suttogásként hagyják el a szavak a számat, és úgy érzem, tennem kell valamit, így hát elengedem férfiasságát és ismét megcsókolom őt, miközben csípőmet felemelem, hogy érezzem őt odalenn, és talán elég motiváló jelnek veheti ezt, hogy elég volt a kényeztetésből, ideje terepre lépni végre. Kezeim a nyaka köré simulnak, és most újra teljesen átadom magam neki, hagyom, hogy ő irányítson.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 10 Aug. - 17:12
+18

Érezhető, hogy mind a ketten mennyire fel vagyunk már izgulva és milyen könnyen át tudnánk segíteni a másikat a túlsó partra. Túl jó érezni a kezét magamon, hogy ilyen odafigyelően ingerel, később viszont ahogy őrajta is egyre jobban eluralkodik a vágy, gyorsít a tempóján, amit egy mélyebb nyögéssel jutalmazok.
Egyre jobban vágyom a kiteljesedésre, és nem is bírom visszafogni magamat, szóra nyitom a számat. Rettentően vágyom már arra, hogy az ujjaim helyére valami más férkőzzön oda, és együtt élhessük át ezt a földet rengető érzést. Mosolya kicsit megnyugtat, és feszültebbé is tesz egyszerre, szavai szintén. Ezzel mindent elmondott, amit csak elmondhat.
Végül elenged engem és csípőjét közelebb tolva hozzám kínálja fel magát nekem. Egyik kezem a csípőjének egyik oldalára csúszik, míg másikkal férfiasságomra fogok rá és simogatom oda először a legérzékenyebb pontjához, hogy kicsit még ingerelhessem mind a kettőnket.
De nem húzom el sokáig – képtelen vagyok rá -, ezért szép lassan, tartva vele a szemkontaktust hatolok belé lassan, óvatosan, minden egyes apró rezdülésére odafigyelve. Csak akkor, mikor már látom rajta, hogy kényelmes neki valamennyire a helyzet, akkor kezdek el lassan mozogni. Kezeimmel oldalát és combját simogatom külön-külön, miközben csókra hajolok vissza hozzá. – Ha majd szeretnél… irányíthatsz te is – vetem fel neki a lehetőséget egy kisebb idő után mosolyogva. Ha ő neki tökéletes ez a helyzet, én azt sem bánom egy pillanatig. Ez az érzés így is valami elmondhatatlanul tökéletes most.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Pént. 10 Aug. - 21:43
+18

Az, ahogy élvezi amit csinálok, a hangja és a mozdulatai, ahogy ez mind kivetül rajta, egyszerűen még inkább felizgat ebben a helyzetben. Tekintetemmel néha-néha rápillantok, figyelem, hogy hogyan érez, miként jobb és miként tehetném még jobbá ezt a helyzetet. Fontos nekem, hogy ő is ugyan úgy élvezze az egészet mint én. Szerintem mindketten megtaláltuk a másik pontját, hiszen nem látok rajta egy olyan rezdülést vagy mozdulatot sem ami ellenkezne.
Ahogy végre átadjuk magunkat egymásnak, az valami hihetetlenül felemelő érzés. Kicsit olyan, mintha megszabadulnék a körém fonott kötelektől, elengedhetem magam és az élvezeteknek. Úgy érzem, most bármit megtehetnék. Egy pillanatig ugyan megdermedek, még annak ellenére is, hogy ennyire vágyom rá, ahogy lassan beljebb és beljebb kerül, de oly óvatos, kénytelen vagyok hálásan nézni rá e miatt. Kezeim közben vállát szorítják, nem azért, mert rossz, hanem mert így jelzem, hogy minden rendben, fejem kissé hátra vetem, egy hosszú sóhaj hagyja el a számat. Ettől jobban seki nem csinálhatta volna, és amikor érzem, hogy már teljesen belém került férfiassága, amikor érzem, hogy szabad utat kapott végre, elengedem magam teljesen, átadom minden porcikámat az érzésnek. Ahogy magamban érzem, hirtelen még nagyobb vágy és izgalom kerít magába. A hangom most már nem csitul, a nyögdécselés és a sóhajtozás szinte alapnak tűnik innentől. A simogatás pedig csak egy plusz, ami még jobban fokoz. Magamról sem tudva csókolom őt vissza ahányszor felém hajol, és ahogy egyre jobban élvezem, észrevétlenül is karmaimmal belevések a hátába. Szavai zökkentenek ki egy pillanatra.
- Szeretnék. - Mosolyodom el, miközben szemeibe pillantok. Mindent szeretnék vele, ki akarok próbálni mindent. Ugyan tudom, hogy nem lehetséges most azonnal, de jelenleg ezt érzem, nem tudok betelni vele. Kicsit még hagyom, hogy ő mozgassa meg a dolgokat közöttünk, élvezem még pillanatokig a helyzetet, de utána óvatosan eltolom magamtól, feljebb ülök, és helycserés pozłcióra invitálom őt. Ha sikerül fölé kerekednem, először csak megcsókolom, hevesen, miközben hozzá simulok, játékosan mozgok felette, de mivel már én sem tudom magam olyan jól türtőztetni mint eddig, kicsit óvatoskodva nyúlok férfiasságához és magam próbálom azt a megfelelő helyre igazítani.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Szomb. 11 Aug. - 10:54
+18

Korábban nem is gondoltam rá, hogy ennyire vágyni fogom már azt, hogy végre közösen élhessük át ezt az érzést. Rég volt már ilyesmiben részem, és nem is terveztem egyhamar hasonló tevékenységekbe kezdeni. De ez az este tele van mindenféle meglepetésekkel, és egy dolog követi mindig a másikat. Nem terveztem semmi ilyesmit az estére, de nem bánom, hogy így alakult. Mi több, örülök neki. Főleg látva Marlie reakcióit is mindenre.
A másik élvezetét mindig előrébb tartom a sajátomnál, ez most sincs így. Nem akarom, hogy esetleg rosszul élje meg az együttlétünket, ezért figyelve minden reakcióját csúszok egyre beljebb, tekintetét keresve és finoman cirógatva itt-ott, hogy még könnyebben ellazuljon. Eszem ágában sincs olyat tenni, ami neki kényelmetlen, vagy kevésbé élvezetes lenne.
Viszont szép lassan egy kicsit gyorsítok a tempón, mikre ő hangos sóhajokkal és nyögésekkel felel. Zene füleimnek, gondolom magamban. Érzem, ahogy kicsit megkaristolja hátamat a körmeivel, ekkor én magam is kicsit felnyögök. Nem fájdalomból, legalábbis nem csak amiatt. Imádom ezt az érzést, mikor a fájdalom így vegyül az élvezettel. Minden egyéb reakciójából pedig másra sem tudok következtetni, csak arra, hogy mindez azért van, mert túlságosan is élvezi az együttlétünket.
Mikor már jócskán benne vagyunk az egészben viszont szóra nyitom a számat, és felteszek neki egy burkolt kérdést, miszerint szeretne-e irányítani, vagy maradjunk inkább így, ebben a helyzetben. Őszinte válaszán én magam is elmosolyodom, mielőtt újabb csókokra hajolnék hozzá. Néhány pillanat múlva viszont érzem, hogy már most azonnal akarja ezt a váltást. Segítem őt a mozdulatában, most én fordulok a hátamra és combjánál fogva besegédkezek abban is, hogy rám ülhessen.
Jólesően sóhajtok, ahogy odalent is érzem kis mozgását, még annak ellenére is, hogy nem vagyok benne. – Ne kínozz, Marlie! – mondom neki nevetve két csók között. Végül élvezettel tele figyelem, ahogy közénk nyúl és férfiasságomat irányítva próbálja azt magába vezetni. Testem már így is kicsit meg van feszülve a várakozástól. Mikor viszont érzem, ahogy újra elmerülök benne, akkor mélyen felnyögök és kicsit hátra is vetem a fejemet.
Felnézek rá, és finoman simítok egyik kezemmel fenekére és markolom meg kicsit, míg másikkal a combját szeretgetem. Tetőtől-talpig tekintek végig rajta, mosolyogva pillantva fel rá, mikor elérek az arcához. Annyira tökéletes ez a nő, szavakba sem tudom foglalni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Szomb. 11 Aug. - 17:29
+18

Minden pillanat áldásnak tűnik most, és ahogy a tekintete az enyémbe simul, egyszerűen olyan vágy kap el, amit nem tudnék elmondani. Minden egyes pillanatban, amikor közelebb és mélyebbre kerülünk egymásban, én oly felemelőnek érzem ezt, hogy szinte abba sem akarom most hagyni.
Nem kell erőltetnie semmit, magamtól lépek a tettek mezejére, és ugyan kicsit incselkedve, de mégis játékosan kerülök felülre. Jó érzés, ahogy a bőrömhöz ér. Kezemmel végigsimítok mellkasán és vállain, majd csókért hajolok közelebb, ő pedig megkér, hogy ne kínozzam, mire én hasonlóképp csak kicsit felkuncogok. Bájos mosolyomnak tudom már, hogy mennyire nem tud ellenállni, de nem húzom tovább, hisz nem csak őt, magamat is szenvedtetem ezekkel a mozdulatokkal. Lassan lovagolni kezdek rajta, nem sietek sehová, minden egyes mozdulatot kiélvezek. Első körben ugyan kicsit furcsa mindez, de hamar ráérzek, hamar megtalálom a pontot, ami mindkettőnknek jó lehet. Kezeim mellkasát támasztják, figyelem őt, minden rezdülését, és amikor már egészen közel érzem magam a csúcshoz, lehajolok hozzá, csókért esedezem, de alig tudom elhallgattatni magam arra a röpke másodpercre.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Szomb. 11 Aug. - 18:27
+18

Túl régen éreztem már magamat ilyen jól, mint jelen pillanatban. Hiányzott már, pedig még nem is értünk el a legélvezetesebb pontjára az estének – vagyis Marlie már igen, egyszer, még a fürdőben. Alig bírom kivárni, mégis úgy próbálom összefeszíteni minden izmomat, hogy nehogy túl korán menjek el. Egy kis szenvedést még kibírok, mert tudom, hogy utána milyen élvezettel fog felérni, mikor már sehogyan sem bírom tovább.
Nem sieti el a mozgását, amiért csak hálásan sóhajtok fel. Legalább így is kicsit még ki tudjuk húzni az elkerülhetetlent. De már nem kell sok, érzem az ő reakcióiból is. Kezével mellkasomon támaszkodik, én pedig ráteszem a sajátjaimat az övére és úgy figyelem őt, újra és újra porciózva végig az egész testét, ahogy rajtam vonaglik.
Csókért hajol hozzám, amibe én is besegítek, kezemmel nyúlok a tarkójáért és húzom közelebb magamhoz, illetve én is feljebb ülök, hogy egy szenvedélyes csókban forrhassunk össze. – Nem bírom már sokáig, Marlie – jegyzem meg neki halkan sóhajtva a csókot követően. Átadom neki a lehetőséget, hogy döntsön, miként is szeretné ezt befejezni. Én ugyanis aligha vagyok már képes a döntésekre ebben az állapotomban, ilyen hosszú ideje kielégítetlenül.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Szomb. 11 Aug. - 20:11
+18

Érzem rajta, ahogy kicsit küszködik. Valamiért ettől is csak jobb lesz nekem, ez is csak még inkább kelti bennem a vágyat és a szenvedélyt. Nem gyorsítok a mozgásomon, minden pillanattal egyre közelebb érünk a célunkhoz, kezdek már kimelegedni kissé, de nem érdekel. Hajamat egyik kezemmel oldalra húzom, miközben átengedem magam neki, engedem, hogy magához édesgessen, csókolom, és úgy, mintha nem is akarnám ennek sem a végét már ma. Szavai abszolút nem lepnek meg, de rövid ideig nem válaszolok semmit, csak folytatom tovább a mozgást kettőnk között.
- Hogy szeretnéd bevégezni? - Mosolyodom el pimaszul. Kicsit játékosnak szántam ezt a kijelentést, remélem nem vette túl morbidnak a dolgot, nem esne jól most az egómnak az egész végére, de azt akarom, hogy ő döntsön, ne én mert nem tudom, mit kellene ilyenkor tennem. Egyszerűen csak megállok egy picit, és megcsókolom őt, hátha ez motiválja abban, hogy döntsön, mert én már nagyjából túl vagyok a magamén, de nem mondom, hogyha kicsit ráhúzunk még itt a végén, akkor nem fogok megint úgy beindulni, mint az imént.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Szomb. 11 Aug. - 20:40
+18

Na, nem teljesen sikerült az, amit szerettem volna. Erre a válaszra nem számítottam, de nem is ejt teljes kétségbe. Még jómagam sem tudom, ezért szerettem volna, hogy ő döntsön, de látszólag csak rám hárul a feladat. Bár a szavai elég furán hangzottak, tudom hogyan értette. Mozgása csillapodik, míg meg nem áll végül, és csak csókra hajol oda hozzám. Még ebben a néhány pillanatban is képes lennék teljesen elveszni, olyan kellemes a helyzet.
Kezemmel oldalára simítok, másikkal pedig a combja alá, és kicsit megemelkedem vele együtt, hogy újra ő legyen alul. Ahogy kezdtük, úgy is fejezzük be. Combján pihenő kezemet bevezetem közénk, és csiklójára helyezem azt, hogy így is ingerelhessem őt. Szeretném, ha ő is megint átélhetné ezt az érzést. Nagyon szeretném. Végül elkezdem csípőmet mozgatni benne újra, már kicsit gyorsabban. Ujjaim mindeközben szüntelenül mozognak a legérzékenyebb pontján, mindenképpen arra hajtok, hogy előttem menjen el.
Vadul ingerlem, ahol csak érem, egészen addig, míg testének megfeszülését nem érzem alattam. Nekem is szinte fogcsikorgatva kell visszatartanom magamat, de kivárom az orgazmusának végét, akkor húzom csak ki magamat belőle és nyúlok kezéért és vezetem duzzadt, lüktető férfiasságomra. Nagyon közel vagyok már én is. – Kisegítenél? – mosolygok rá, és át is adom neki a gyeplőt, hogy ő is a csúcsra juttathasson engem akármilyen módon szeretne. Kezével, vagy esetleg ő maga is megízlelne ott lent. Őszintén szólva semmit sem bánok, csak hadd érezhessem végre én is ezt az érzést.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Szomb. 11 Aug. - 22:50
+18

Nem tudom, meglepődik e a kijelentésemen vagy egyszerűen csak nyugtázza azt, mindenesetre nem hagyok alább a lelkesedésből és folytatom az eddigi helyzetünket. Ugyan már csak pár percig tart az egész, azzal a tökéletes csókkal végződik és a következő pillanatban ő fogást keres rajtam, én pedig akarva-akaratlanul is felnevetek amikor újra alulra kerülök. Valahogy eddig még ez volt az a pozíció, ahol teljesen jól ki tudtam bontakozni, de talán a következő alkalommal a másikban is megtalálom a biztos helyemet.
Ahogy keze és egyre csak gyorsuló mozgása újra eltereli a figyelmemet, az élvezetek oly gyorsan kelnek újra szárnyra, hogy nem is tudom türtőztetni magamat. Erősebben feszülök hozzá, a csípőm is kissé megemelkedik, hangom pedig a tetőfokot éri el, a bomba pedig robban, és én pedig csillagokat látok magam előtt, aztán kinyitom a szememet és ahogy egyre alább hagy az izgalom, Walter is végezni szeretne, kérdése pedig körülbelül hasztalan, hiszen azonnal kényeztetni kezdem kezemmel, egyelőre csak így, más is megfordul a fejemben ugyan, de azt még túl soknak gondolom így elsőre, és addig nem hagyom abba, még ő is a csúcsra nem ér.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Vas. 12 Aug. - 13:04
+18

Mi tagadás, örülök, hogy nincs itt a házban senki más rajtunk kívül, hisz akkor elég kényes lenne az egész helyzet a szobámból kiáramló hangok miatt. Nem fogjuk vissza magunkat, mégse játszunk rá egyáltalán, ezek mind belülről jönnek. Mosolyogva figyelem Marlie-t, ahogy eléri az élvezet, és nehezemre esik, hogy ne kövessem én is azon nyomban őt. De szerencsére még időben sikerül kihúzódnom belőle és kezébe adnom az irányítást.
Végig sem tudom mondani, amit szeretnék, készségesen kezdi el mozgatni a kezét rajtam. Élvezettel tele nyögök fel, ahogy kényeztet, egy apró csókra hajolok hozzá csupán, de nem kell már túl sok nekem sem. Testem hirtelen feszül meg, kiég az összes érzékem, és rekedtesen sóhajtva élvezek rá elég hosszasan. Alig bírom tartani magamat fölötte támaszkodva, kezem is kicsit megremeg időközben. Szinte levegőért kapkodok, mégis inkább ajkaihoz hajolok és szenvedélyesen csókolom meg őt. – Desszertet ugyan nem csináltam, de remélem ez is jó volt helyettesítésként – nevetek fel röviden és még mindig kicsit szaggatottan.
Törölközőmért nyúlok és odaadom Marlie-nak azt, hogy kicsit megtörölhesse magát is. Eközben én is oldalamra fordulok és combján pihentetem a kezemet, lágyan cirógatva ott. – Felmerül a kérdés, hogy szeretnéd-e még valami felsőmet, vagy tökéletes így, ebben a helyzetben? – mosolyodom el, ahogy nem rejtve véka alá tetszésemet újra végig tekintek rajta.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
» Vas. 12 Aug. - 20:13
+18

Jó érzés, ahogy a másiknak örömet okozok. Jó érzés látni az arcát, hogy mennyire élvezi, hallani a hangján és érezni az érintésben. Tekintetem most már végig őt kémleli, igazából le sem tudnám venni most róla a szemem, és szinte folyamatosan csókjáért epedezem még mindig... nem tart túl sokáig már a kényeztetés, pillanatokon belül éri el a csúcsot, de tudom, még nem hagyhatom abba, egészen addig folytatom kicsit lassabban a mozdulataimat, még teljesen el nem élvez - és most örülök neki, hogy még félig alattam van az a törölköző, amit Water lebányászott rólam -, de amint vége, elmosolyodom, és szabad kezemmel simítok végig arcán, érzelmesen csókolom őt vissza.
- Tökéletesen megfelel. Te is elég édes vagy. - Bókolok picit, majd elfogadom a felém nyújtott törcsit, megtörölöm magam, amennyire lehetséges, majd ledobom azokat az ágy mellé és hátradöntöm a fejem újra. Walter felé fordulok, arcom még mindig mosolyog. Szerintem fog is. Sokáig. - Nekem teljesen jó így. Persze, csak ha te is így maradsz. - Közelebb hajolok, fejemet a vállára teszem. - Köszönöm ezt az estét.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
»
Vissza az elejére Go down

Marlie & Walter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Marlie & Walter
» Úgy mint a kiskirályok! Walter & Marlie
» Walter Frye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-