Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Marlie & Walter - Page 3 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Marlie & Walter - Page 3 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Marlie & Walter - Page 3 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Marlie & Walter - Page 3 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Marlie & Walter - Page 3 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Marlie & Walter - Page 3 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Marlie & Walter - Page 3 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Marlie & Walter - Page 3 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Marlie & Walter - Page 3 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Walter Frye

Walter Frye

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Iain De Caestecker

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
» Szer. 15 Aug. - 19:44
Élvezettől feszülten sóhajtozok újra és újra, ahogy ennyire hajszol a kielégülés felé. Érzem már, hogy nem kell sok nekem, bármelyik pillanatban elérhetem azt a pontot, ahonnan már nem lesz visszaút – és alig várom már.
Hálásan sóhajtok fel, mikor az utolsó utáni pillanatig mozgatja rajtam a kezét, hogy véletlenül se legyen túl rövid az élvezésem. Még szerencse, hogy fürdés után jöttünk és itt volt ez a törölköző, mert most elkél. Viszont nem látok rajta semmilyen megbánást, vagy undorkodást emiatt – na az lenne még csak a pláne ezek után.
- Örömmel hallom ezt – mosolygok le rá, mielőtt kicsit elhúzódnék tőle, hogy kicsit rendbe szedhesse magát ő is. Tetszik, milyen hanyagul dobja félre a törölközőket ezután és fordul felém.
- Mernék csak mást tenni, mi? – nevetek fel jóízűen, mielőtt viszont vállamon pihentetné meg a fejét, azelőtt egy lágy csókkal ízesítem meg a pillanatot. – Én köszönöm neked. Hogy ennyire boldoggá teszel – és nem csak az előbbiekre értem, hanem összességében. De szerintem tudja, miről beszélek. Átölelem őt, közelebb húzom magamhoz, egyik lábát pedig magamra húzom, hadd simulhasson bele teljesen az ölelésembe. És hadd érezhessem közel magamhoz.
Nyomok egy puszit a homlokára, és kis idő után megszólalok. – Mondtad, hogy emlékeztet ez a ház a ti régi házatokra. Mit szólnál ahhoz, ha… hm… hogy is fogalmazzak. Nem akarom azt mondani, hogy költözz ide, mert ahhoz nem tudom, mit szólnál. De mi lenne, ha mondjuk itt lennél hétvégente? Vagy akár hétköznaponta – kérdezem tőle kicsit óvatosan, de mindettől függetlenül kedvesen.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
» Szer. 22 Aug. - 16:27
Oly annyira feloldódtam, mint még soha. Jól érzem magam a bőrömben, és most minden olyan mámorító, minden oly egyszerűnek tűnik. Tekintetemmel követem őt végig, és igaz, kicsit utólag visszagondolva kínos, hogy így végződött a dolog, de most elengedem ezt, most nem is ez foglalkoztat igazán. Csak az, hogy érzem puha, meleg testét az enyém mellett, ahogy forró csókjai még mindig cirógatnak és szavai jóleső érzéseket keltenek bennem. Őszintén mosolygok felé.
- Soha nem éreztem még így magam, mint veled. Soha nem voltam még ennyire boldog. - Vallom be őszintén, még ha kicsit nyálas is a szöveg, de meg kell tennem, ki kellett mondanom. Fejemet a vállába fúrom, miközben kezemmel mellkasát ölelem. El tudnék most így aludni, csak így maradni sokáig, mozdulatlanul. Ujjaimmal cirógatom, miközben hallgatom a mondandóját, aztán meglepettségemben abbamarad minden mozdulat, és csak felemelem a fejem, ránézek, tekintetem sem mutat mást, de arcom kisimult és abszolút nem kételkedő.
- Biztos, hogy ezt szeretnéd? Házsártos egy háziasszony tudok lenni néha. - Viccelődöm. Olyan érdekes, hogy két ember mennyire rövid idő alatt tud egymáshoz kötődni, annyira, hogy minden pillanat a másik körül forog. Az első randink óta szinte másra sem tudtam gondolni. Csókra invitálom őt. - Szívesen itt leszek veled. - Ugyan nem számítottam erre a kérdésre, de belül úgy újongok, mint egy kislány, és végre hiszem, hogy az én életemben is történhetnek jó dolgok a sok balszerencse és sötétség után.
Vissza az elejére Go down

Marlie & Walter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Marlie & Walter
» Úgy mint a kiskirályok! Walter & Marlie
» Walter Frye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-