Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Leo Eugéne Burke EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Leo Eugéne Burke EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Leo Eugéne Burke EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Leo Eugéne Burke EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Leo Eugéne Burke EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Leo Eugéne Burke EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Leo Eugéne Burke EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Leo Eugéne Burke EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Leo Eugéne Burke EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Leo Eugéne Burke

Leo Eugéne Burke

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 14 Nov. - 21:54

Leo Eugéne Burke

"A sport komoly lecke, állandó értékmérő. Aki nem így gondolja, az nem igazi sportember."

Becenév:

Leo és kész. Nem szeretem a középső nevemet.

Kor:

28

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Semleges

Képesség:

Kviddics őstehetség és legilimencia és oklumencia

Csoport:

Mágiahasználók

Rank:

Mágiahasználó

Play by:

Zac Efron
Karakter típus:

Keresett




Hát sikerült is elérni ahhoz a részhez amit legszívesebben kihagytam volna, mert hát nem felhőtlen a kapcsolatom a családdal. Hogy miért? Burke család az úgynevezett Szent Huszonnyolcak közé tartozik, szóval mondjuk úgy, hogy vérőrültek. Ez azt jelenti, hogy nem lehettek félvér vagy mugliszületésű  barátaim, még a közelükbe sem mehettem, mert apám tanítása szerint mi vagyunk a varázslótársadalom krémje nekünk példát kell mutatni s nem mutatkozhatunk akárkivel. Hát akkor gondolhatjátok, hogy mit szóltak ahhoz a hírhez, hogy összejöttem egy félvér leányzóval. Fogalmazzunk úgy, hogy nem örültek neki. Először észérvekkel próbáltak meggyőzni az igazukról és lelki zsarolással rávenni arra, hogy változtassam meg a döntésemet és dobjam ki Moirát. Elküldtem őket hűvösebb éghajlatra és ennek mi lett a következménye? Kitagadtak. Nem mondom azt, hogy összetörtem tőle, mert akkor hazudnék. Soha sem egyezett a családdal a véleményünk. Mindig is szembe mentem azzal amit mondtak nekem, hogy már csak azért is idegesítsem őket. Mindig is pártolták a sötét varázslatokat, én mindig is elleneztem. Minisztériumi pályát akartak nekem, hát kviddicsező lettem. Bánom-e a döntésem? Nem, és soha nem is fogom. Viszont egy ember elvesztése miatt fáj a szívem az pedig nem más, mint az öcsém. Ő sem beszél velem, akármennyire szeretném vele tartani a kapcsolatot mindig visszautasít. Tipikusan a tökéletes fiú. Aranyvérű menyasszony, magas Minisztériumi pozíció. Egyszer rá kell jönniük, hogy tévedtek. Vagyis reménykedem benne, hogy rájönnek. Egyedül az fáj, hogy még hajlandóságot se mutatnak arra, hogy megismerjék azt, akivel leszeretném élni az életem.
Hát, hogy milyen is vagyok? Most mondanám, hogy olvassátok el az interjúkat velem és akkor megtudjátok, de hát abból nem jön le az igazi valóm. Hiszen egy sportoló élete nem csak abból áll, hogy felül a seprűre és a legjobbat hozza, hanem a népszerűséget is megfelelően kell kezelnie, így hát sok esetben nem azt kell mutatnia aki valóban, hanem egy teljesen más személyt, hogy eladható maradjon és feljebb tudjon jutni a ranglétrán. Teljesen szimpatikus személynek tűnök, aki mindenből viccet csinál és a társaival is úgy viselkedik, ahogy azt illik. Az igazság? Majdnem mondhatjuk azt, hogy ezeknek az ellentéte. Mindenbe beleszólok amibe csak lehet, kritizálom a csapatot és beleszólok abba, hogy miként hajtsunk végre egy-egy manővert, támadást vagy esetleg védekezést még úgyis, hogy nem én vagyok a csapatkapitány. De senki nem szól meg érte és nem haragszanak rám emiatt, hiszen tudják azt, hogy nagyon jól átlátom a pályát és eddig az ötleteim mindig sikert hoztak. Lehet idegesítő szokás, de hát nem tehetek róla. Maximalista vagyok és ezeket éppen ezért csinálom, hogy a legjobbat nyújtsuk és minden pontot bezsebeljünk. Viszont mindig törekedtem arra, hogy a maximális teljesítmény mellett, a minőség se legyen elhanyagolható így hát mindig próbálom egy picit megspékelni a dolgokat, hogy látványosabb legyen. Így hát sokszor még akkor is figurázok amikor éppen semmi szükség rá. Ez is rossz szokás, de még nem történt komolyabb bajom hiszen mindig tudom azt, hogy van-e rá esély vagy nincs. Védem a magánéletemet, nem szokásom elkotyogni semmit az újságíróknak arról, hogy éppen hogyan áll éppen a szerelmi életem, vagy a családi kapcsolataim. Ha egy ilyen kérdést tesznek fel nekem, akkor megpróbálom megkerülni vagy viccesen, komolytalanul válaszolok rá. Éppen eleget csuklok, mi lenne ha még címlapon lenne az életem? A családom szóban kiátkozná belőlem a vacsorámat.


Huhh, nagy nap ez a mai. Igen igen, végre elhatároztam magam és elég bátorságot gyűjtöttem ahhoz, hogy megkérjem Moira kezét. Nagyon sokat gondolkodtam ezen a lépésen, hogy most belefér-e az életünkbe egy esküvő. Mindketten teljes gőzzel a karrierünkre koncentrálunk és hát nem tudom, hogy fogja ezt fogadni tőlem. De eleget hallgattam már a kedves édesapjától azt, hogy komolytalanok a szándékaim így hát ezen is felbuzdulva elhatároztam magam, hogy megteszem. Csak hát van itt egy kis bökkenő. Hogy egyáltalán nincs ötletem hogyan is kivitelezzem. Ha felteszem a kérdést, hogy mi illik igazán hozzánk akkor azt mondanám, hogy elrejtem a kanapé támlája mögé és ha megtalálja akkor megkérdezem, hogy hé te sportolók gyöngye hozzám jössz? De hát azért csak egy jeles esemény és hát nem kellene elrontani a szokásos csipkelődésünkkel. De ha meg úgy csinálom, mint a filmekben, hogy rózsaszirmokkal rakom teli a lakást akkor meg szembeköpöm saját magunkat. Ahj, nehéz. Nagyon nehéz. S már nincs sok időm gondolkozni ezen hiszen nem sokára hazaér és mindenféleképpen ma akarom ezt a lépést megtenni. De hát van itt egy még egy apróka bökkenő. Uhh, még ezt is kicsinyítő jelzővel illettem? Én hülye, hát ez óriási baj. Nincs is mivel megkérnem a kezét. Mert hát természetesen nem volt annyi eszem, hogy már felkészüljek és kiválasszam. Mindig mindent az utolsó pillanatra kell hagynom. Kapkodva húzom fel a cipőmet s kapom fel magamra a kabátomat már szaladnék is ki, de hát olyan öntelt szekrénnyel rendelkezünk, hogy nem tudott volna arrébb menni legalább vagy 1 métert, hogy ne essek el benne. Morogva feltápászkodok és már célirányosan húzok is le a városba, hogy megvegyem azt az ékszert amit felfogok húzni az én szerencsecsomagom ujjára. Kabátomat összébb húzom magamon és felkapom a kapucnimat, hogy a hideg széltől legalább ez védje a fülemet. Még az hiányozna, ha megfáznék és végigbaciznék mindenkit. Hmm, persze nem is rossz ötlet. Ha én lerobbanok akkor Moira is. Így mind a két csapat veszt egy-egy kulcsjátékost és mi nézhetjük a lelátóról a mérkőzést. Háhá, szuper terv. Nagyon szuper.
Végre valahára sikerült elérnem az ékszerüzletet és bunkón, köszönés nélkül már a gyűrűket is kezdem el nézegetni. Nem direkt, csak már teljesen beleéltem magam a dologba és nem akarom, hogy minden más elvonja a figyelmem. Kis karika, nagy gyémánt. Hmm, nem tetszik. A mellette lévő, nézzük csak...hm.... nem, ez sem.
- Segíthetek? Felpillantok és egy visszafogott mosollyal és fejvakarással próbálom szavak nélkül leírni azt, hogy óriási bajban vagyok és mindjárt felkötöm magam.
- Mikor szeretné megkérni a kezét? Jön az újabb fájdalmas kérdés és erre csak egy halk buta nevetés a válasz.
- Mindent értek, szóval ma és még nincs meg a gyűrű sem. Hát gratulálok. Sóhajtok egy nagyot, majd megrázom a fejem és összeszedem magam.
- Visszafogott gyűrűt szeretnék, de mégis különlegeset. Mert hát a mi kapcsolatunkat sem mondanám átlagosnak. Sok-sok akadály árán, de mégis sikerült az, hogy együtt maradjunk mert hát a család eléggé hagyománykedvelő, de így is mellettem maradt. Szóval megszeretném ajándékozni is egyben, de hát sikeresen ezt is elfelejtettem már hamarabb megtenni. Fakadok ki teljesen, már-már hisztérikusan. Ha valaki ezt látná azt sem hinné el, hogy ez én vagyok. Még magam sem. Sóhajtok vagy kettőt, hogy megnyugodjak egy picit aztán behunyom a szemem és rámutatok az egyikre. Hiszen varázsló vagyok állítólag, nem? Hiszek a csodákban, remélem ez tetszeni fog. Ezt nem hiszem el. Tényleg bejön. Nagy vigyorral veszem is elő a pénztárcámat és fizetem ki.
- Köszönöm a segítségét. Meg van, meg van. Már csak egy dolgot kell kitalálni, hogyan is kérjem meg a kezét? Az a nagy vigyorom már le is hervadt és gondolkodóba esek. Romantikus legyek vagy adjam magam? Ez a nagy kérdés. Most Moira helyébe képzelem magam. Vajon én minek örülnék jobban? Hát ez egyértelmű, és meg is van a döntésem. Futólépésben indulok haza, hogy előkészítsem a terepet az eseménynek. A cipőmet magamon hagyva kapom fel a telefont és rendelek egy pizzát, majd lehuppanok a kanapéra és csak várok, hogy hazaérjen. Kulcscsörgés, ajtónyikorgás, cipők sarkainak kopogása a parkettán, itt az idő.
- Leiskoláztak ma is? Kérdezem nevetve, majd már szaladok is oda mielőtt válaszolhatna és nyomok egy csókot az ajkaira, majd megfogom a kezét és a szemébe nézek.
- Moira... Kezdem a mondandómat, majd féltérdre ereszkedek és folyamatosan tartom a szemkontaktust. Arcom teljesen komoly, de aztán elnevetem magam és bekötöm a cipőfűzőmet. A nő haragja elől csak a csengő mentett meg, már futok is, hogy kinyissam az ajtót a futárnak. Na most jön az én nagy pillanatom. Amikor nem látja, akkor kinyitom a dobozt és a pizza közepére teszem a gyűrűt. Odasétálok hozzá, majd a kezébe nyomom.
- Elmegyek letusolok. A fürdőajtóig sétálok, majd megnyitom a vizet, mintha tényleg arra készülnék de közben csak onnan kukucskálok kifelé, hogy mikor jön el a megfelelő pillanat. Éééééééés most nyitja ki, már szaladok is oda és megint féltérdre helyezkedek.
- Moira Gloria McGonagall, leszel a feleségem?


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Robert Blynberch

Robert Blynberch

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ben Whishaw ▪

»
» Pént. 16 Nov. - 22:30

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.
Kedves Leo!

Család... Tudom, nehéz önnek így, kitagadott gyermekként. Tudom, nehéz egyedül, szüleinek ellenlábasaként élni az életet, de nagyszerű, amit az eddigiekben véghez vitt. Nagyszerű, hogy milyen ember tudott a szülői befolyás ellenére maradni. Kérem, tartsa meg sokáig ezen jó tulajdonságát, és csakis akkor házasodjon, ha nyugodt szívvel teszi. Bár tény, hogy a pizzás leánykérés érdekes megoldás, nekem mégis tetszett, és remélem, Moira is jó néven vette.
Ezúton is szeretnék gratulálni kapcsolatukhoz, az ön életéhez, valamint bízom benne, hogy továbbra is boldog kapcsolatban élnek majd. Ezen kívül pedig, sok sikert mindenhez, ami ezek után önt, a családját, és újdonsült családját éri. Szurkolok önnek!
Robert

Foglalók Hírek Kapcsolatkereső
Halálfaló lista A Főnix Rendje listája

Vissza az elejére Go down

Leo Eugéne Burke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cassius T. Burke
» Felix Burke
» Félix Burke
» Thaddeus Zion Burke
» Herbert Burke Junior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-