Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Augusta Quinlan

Augusta Quinlan

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nora Arnezeder

»
» Vas. 25 Nov. - 15:55

August Quinlan


Csoport:

Mágiahasználók

Státusz:

SZABAD

Kor:

23

Származás:

Aranyvér, született vérfarkasként

Lojalitás:

Semleges, de alkudható Smile

Play by:

Valaki szőke

Ők várják:

Kis állapotos feleséged és Hugicád, Damocles nem különben Wink





Damocles szemszögéből: Roxmortban ismerkedtünk meg, Te és Marcia gyógynövényeket árultok ott, van egy boltotok egy eldugott kis utcában. Már fogalmam sincs, hogyan találtam rátok, de a kedvességetek miatt és mert igencsak jó minőségű, friss gyógynövényekkel és bájital hozzávalókkal tudtok szolgálni. Az évek során megismertelek titeket, a főzet elkészítése után pedig még közelebb kerültünk egymáshoz, ugyanis már előtte beismerted, hogy te magad is vérfarkas vagy és így részben miattad is tettem, hogy elkészítettem. Úgy adódott, hogy az iskola elvégeztével hozzátok költöztem, veletek együtt dolgozva kezdtem el bájitalokat, mindenféle főzetet gyártani, így a bolt repertoárja is kibővülhetett. Nem sokára felbukkant Reginald, Marcia öccse nálunk, majd a húgod, aki szintén a főzet miatt jött ide. Sok bajt okozott az elején, úgy gondoltam, ő a szüleitek akarata ellenére jött ide, de majd megbeszélitek egymás között, de végül is lenyugodtak a kedélyek és most mind békésen éldegélünk együtt. Te vagy a kis csapat feje, lévén szó arról, hogy mind fiatalabbak vagyunk nálad. Viszont, most, hogy Marcia teherbe esett, szintén rátok bízom, hogy akartátok-e vagy sem, kezdesz aggódni. Félsz, hogy mi lesz majd a gyerekkel a kór miatt, így mindenki háta mögött sokat beszélgetünk erről. Nyíltan még nem mondtad ki, nem akarsz önző lenni, de szeretnéd, hogy segítsek. Nem akarod, hogy a gyereked is ettől szenvedjen.
Augusta szempontjából: Nos, bátyus, nem mondom nem fogtad a fejed sokszor miattam, de szerető szüleinknek és Neked hála, hogy mindig vigyáztál rám nem kallódtam el a kór ellenében sem. Mindig is jobban viselted nálam hogy mivel születtünk - legalább is jól titkolod előlem az ellenkezőjét, ha úgy lenne - emiatt mindig tudtam számítani rád. Volt pár nagyobb vitánk, de úgy gondolom kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Most Veled élek, ahogy Damocles, a kis feleséged és annak lehetetlen öccse is, adunk a szavadra. Én is, bár én gyakran lázadozom, nehogy már könnyű dolgod legyen.

Egy nagyon kedves, végletekig hűséges, tisztelettudó férfit képzeltünk el August szerepébe, aki mindennél fontosabbnak tartja a családot. Szinte testvérinek gondolom Damoval való kapcsolatát, elvégre magához fogadta Őt a kúriánkba. Úgy gondolom, azzal sincs problémája, hogy kedvel engem, ugyanis biztosan beszéltetek már erről is, ha én nem is vagyok ezzel tisztában. August szerintem alapvetően kiváló emberismerő, és hát mégis csak a húgáról van szó, azaz rólam. A többit, én úgy gondolom, hogy nyugodt szívvel az userre bízhatom, maximum feleségeddel vagy Damoclessel kell komolyabban egyeztetned, de addig is én tárt karokkal várlak, hogy színt vigyek az életbe zizegő mivoltommal. nevetés

ET-k:
Damocles Belby
Marcia L. Cross
Augusta











Reginald Cross


Csoport:

Mágiahasználók/Halálfaló/Főnix Rend

Státusz:

SZABAD

Kor:

18-tól, de 21 max (fiatalabb mint nővére, Marcia)

Származás:

félvér

Lojalitás:

Userre bízom

Play by:

Userre bízom

Ők várják:

Várandós nővérkéje, Damocles és én is nagyon-nagyon nevetés





Damocles szemszögéből: Nem tudok rólad sokat, de valamiért soha sincs alkalmam kettőnél több szót váltanom veled, ugyanis mindig rohansz valamerre. Bár úgy vettem észre, hogy azért Augustával mindig van időd veszekedni, ahogy Marcia is gyakran nyakon csíp, hogy elbeszélgessen veled valamiről, ami éppen nem tetszett neki és persze a sógoroddal is szoktalak látni beszélgetni. Talán nem kedvelsz engem, magamban legalább is elkönyveltem, és természetesen nem is zargatlak. Jobb a békesség abban a kevéske kis időben, amíg még velünk maradsz, legalább is tudtommal már csak fél év, vagy tévednék?
Augusta szemszögéből: Hogy Te mennyire egy idegesítő alak vagy! Folyton belekötsz minden fél szavamba is, kötekedsz, állandóan okosságokat mondasz amivel van hogy nem tudok mit kezdeni, mert nyert ügyed lesz vele. Persze hazudnék ha azt mondanám nem hiányzol mikor épp valami sárkányt kergetsz a vadonban vagy épp valami hozzávalót hozol Augustnak vagy Damoclesnek, mert valahol rendesnek is gondollak. Mert az vagy nem? Vagy csak megjátszod? Lehetetlen rajtad kiigazodni, de pontosan tudod akkor csapom a legnagyobb patáliát ha hazajössz és be sem köszönsz nekem.

Mindent szeretnénk az userre bízni a fentieken kívül. Szabad kezet adnánk Reginald karakterére, de biztos vagyok benne, hogy mint sárkánykutató, izgalmas élete van. nevetés

ET-k:
Damocles Belby
Marcia L. Cross
Augusta






Vissza az elejére Go down

Imádott vérfarkas bátyuskám és egy lehetetlen alak sárkánykutató

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Csak úgy vihetjük véghez a lehetetlent, ha elhisszük, hogy nem lehetetlen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-