Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem. EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem. EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem. EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem. EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem. EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem. EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem. EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem. EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem. EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem.



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Levin Dolohov

Levin Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
NPH

»
» Szomb. 5 Jan. - 13:43

❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️


Csoport:

Mágiahasználók (nyitott vagyok másra is)

Kor:

35-36 év

Származás:

Aranyvérű

Lojalitás:

szerintem semleges vagy Dumbledore-párti

Play by:

akit csak szeretnél

Ők várják:

Svetlana, Nina, Fiona Dolohov és természetesen én, de talán még mások is





"- Most örülsz, igaz?
- Borzasztóan. És csak szánni tudlak, Levin, amiért még mindig nem érted. – A nő szavai tocsogtak a megvetéstől és a diadaltól, amit egyedül ő érzett.
- Mit? Hogy félredobtál mindent? Engem és a gyerekeidet? Nem, valóban nem értem. És nem is akarom érteni, ahogy az egész családod sem. De menj csak, élj az önmegvalósításnak vagy tudom is én mivel áltatod magad. Egész életedben eltartottak és a kisujjadat sem kellett mozdítanod. Ha egy percig is azt hiszed, hogy boldog leszel, akkor ostobább vagy, mint gondoltam."
(részlet Levin karakterlapjából)
Emlékszem, egy nyári estén találkoztunk először, mielőtt elkezdtem volna a hatodik évemet a Durmstrangban. Még fel tudom idézni a könnyű, nyári ruhád színét, talán azt is, hány jégkocka úszott a limonádéban, amit én vittem neked. Sokat mosolyogtál, kivételesen én is. Nehéz elfelejteni a levelek hosszú sorát a tanév alatt, amit egymástól távol töltöttünk. A barátnőid irigykedtek az udvarlód miatt, a szüleid azt mondták, mindig írj vissza ennek a fiúnak, mert "jó parti". Egy év múlva megígértem, hogy az iskola után feleségül veszlek. Akkor mindketten azt gondoltuk, hogy mi vagyunk a világ legszerencsésebb emberei - szerettük egymást, boldog élet elé néztünk.
Nem tudom, mikor jelentkezett az első törés. Miután Svetlana megszületett és te egyedül maradtál a gyereknevelés terhével, amíg én a Minisztériumban tapostam ki az engem megillető helyet? Talán csak Nina születése után elégelted meg a magányt és a tétlenséget? Beleszerettél valaki másba? Vagy te sem tudod, mikor kezdtél el gyűlölni? Mert én biztosan nem vettem észre a jeleket.
Senki sem gondolta volna, hogy éppen mi, akiket az aranyvérű házasságok követendő példájának tartottak, egyszer a bíróságon akarjuk majd széttépni egymást, de így történt. A gyerekek nálam maradtak, eszedben sem volt magaddal cipelni őket. Én újraházasodtam és te is éled az életed, amiről én próbálok tudomást sem venni. Fogalmam sincs, hol rontottuk el.
Levin és a volt felesége öt éve váltak el egymástól, ezzel hatalmas felháborodást keltve az aranyvérű közösségben. Dolohovnak meggyőződése, hogy az egykor szeretett nő egy másik férfiért hagyta el, de megeshet, hogy ez csak önáltatás és nem akarja beismerni, hogy nagyrészt az ő vállán nyugszik a házasságuk félresiklásának a terhe. Azt a megalkotóra bíznám, hogy a karakter pontosan miért döntött a válás mellett, hogy most milyen irányba halad az élete, mit gondol a volt férjéről, szerette-e valaha is stb. Play by, név és az előtörténet nagy része szabadon alakítható, bár annak örülnék, ha a karakter családneve szerepelne a "Sacred Twenty-Eight" listáján nevetés. Levinhez ugyan már nem kötődik szervesen az exfelesége, ennek ellenére rengeteg érdekes plot van a tarsolyomban... Fabian Prewettel egy politikai csatározás közepén járunk éppen, nagyon szívesen bevonnánk a történetbe az egyelőre névtelen karaktert is^^.
Írj, ha megérkeztél, pm-ben majd mindent megbeszélünk! Nagyon várlak! sziiiv






Vissza az elejére Go down

Vagy tépd szét ezt az álmodást kemény szóval. Megérdemeltem.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» "S a rózsakoszorús ifjak, leányok / Rettenve néznek egy fekete párra. /Mi táncba kezdünk és sírva, /dideregve Rebbennek szét a boldog mátka-párok."
» ott vagy otthon
» Csokit vagy csínyt!
» Christopher (vagy bármi más) - ELKELT
» Édeshármas vagy négyes?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-