Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Macnair biznisz  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Macnair biznisz  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Macnair biznisz  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Macnair biznisz  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Macnair biznisz  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Macnair biznisz  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Macnair biznisz  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Macnair biznisz  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Macnair biznisz  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nicholas Macnair

Nicholas Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 13 Jan. - 23:27

Walden Macnair


Csoport:

Halálfaló

Kor:

20

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort

Play by:

Akit szeretnél

Ők várják:

A kvibli ikertestvéred, és én.





A mi kapcsolatunkat leírni elég embert próbáló feladat. Sokan nem tudják, hogy megölni akarlak-e vagy a példaképemnek tekintelek. Az unokatestvérem vagy, a bátyám, akinek mindig csak az árnyékában tengődök és akárhogyan is próbálok onnan kitörni te mindig visszataszigálsz. Talán azért, mert féltesz. Talán azért, mert gyengének tartasz. Gyereknek tekintesz, egy idióta kiskölyöknek. Pedig te is tudod, hogy én is ugyanarra az útra fogok lépni amire te. Csak az különbözik, hogy veled ellentétben én nem vagyok olyan tökkelütött, hogy kicsapatom magam az iskolából. Mert te bizony azt tetted. Nem bírta elviselni az egód azt, hogy faképnél hagytak az esküvőn így hát megölted a volt mágiaügyi miniszter anyósát és apósát. Van neked agyad? Elkerülted az azonnali kivégzésedet és most már apád nyomdokaiba léptél s te is halálfaló lettél, ami mindig is akartál lenni. Apropó apád nyomdokai, még nem is említettem, hogy van egy kvibli ikertestvéred. Bizony ám, pont neked. Apáddal együtt kitagadtátok, s azt sem mondtad el nekem, hogy a szeretet nővéremet, apátok bántalmazta és szexuálisan zaklatta. Te meg hagytad. De viszont most te is érzed, hogy gyűlnek a sötét fellegek a fejed felett, mert valaki az életedre fog törni. Vajon ki lesz az? Barát vagy ellenség? Családtag,  vagy egy ismeretlen személy? Ki kell deríteni ezt hamar, vagy ha nem sikerül akkor én nagyon szívesen megásom a sírodat.


Egy egoista, gonosz és manipulatív személy. Nem hülye gyerek, sőt mindig is előretervez s lejátssza magában a cselekményt minél többször, hogy lássa a legtöbb lehetséges végkimenetelt. Aranyvér mániás, még pillantásra se méltatja a sárvérű egyéneket. A félvéreknek még néha azért odalök egy hellót a látszat kedvéért. Heves vérmérséklettel áldotta meg őt a sors s idegesítésben nincs párja.

// Ennyi lenne igazán megszabva, minden más az alkotóra van bízva. Ha megérkeztél dobj egy pm-et, mert akkor eligazítalak néhány infóval a családról. Nagyon várunk, siess hozzánk  örülőőő





Vissza az elejére Go down

Macnair biznisz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Macnair lak - RT
» edwards vs macnair
» Cheyanne Macnair
» Walden Macnair
» frothingham & macnair

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-