Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Vörös-sárga kavalkád EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Vörös-sárga kavalkád EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Vörös-sárga kavalkád EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Vörös-sárga kavalkád EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Vörös-sárga kavalkád EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Vörös-sárga kavalkád EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Vörös-sárga kavalkád EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Vörös-sárga kavalkád EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Vörös-sárga kavalkád EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Vörös-sárga kavalkád



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Kedd 19 Feb. - 11:48

Apa & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.


-Hmm, elég sokan kijöttek... - Motyogom magam elé ahogy Apával felbaktatunk a lelátóra, hogy megnézzük a szokásos valentin nap után nem sokkal megtartott Hugrabug-Griffendél meccset. Apa amúgy is szuper kviddicses volt, meg hát griffendél meccs, van is rajtam sál meg kitűző, még zászlócskám is van. Bár titkon én mindig a hugrabugos fogót nézem, mert Hunter annyira menő! De igyekszem majd elnyomni a lelkesedésem ha épp kilő mint a golyó.
-Amúgy Apa, Te rögtön tudtad melyik poszt való neked, vagy csak próbálgattad és úgy jöttél rá? Amúgy Apuval is kvidiccseztél? - Apunak nem épp a kedvenc témája ez a sport, de nem tudom azért mert úgy egészében nem szerette a sportot vagy azért mert van vele rossz emléke vagy azért mert unja már Apa anekdotáit. Én imádom utóbbiakat elhallgatni, szóval remélem ma is mesél majd valami izgalmas sztorit.
-Úgy örülök hogy kijöttél velem! Egyedül nem olyan jó... mármint akikkel beszélgetni szoktam csajok nem igen... szurkoló típusúak. - Hogy úgy mondjam... meg fura is lenne csak úgy elhívni őket ide mikor alig beszélünk, de jobb is hogy nem tudja. Sylvesterről meg azt hallottam nem szereti, ahh... nehéz dolog ez, én Hunter miatt mindig kijövök ha játszik de ez... titok. Apának sem mondtam semmit, mert nem tudom igazából mit szólna, hogy tetszik egy fiú. Vagy hogy egy fiú tetszik.... ajh, szóval sok minden miatt szoktam aggodalmaskodni, de most eléggé fel vagyok dobva, hogy Apával van valami közös programom, olyan jó! Azt meg csak remélem Slughorn professzor nem mondta el Apának vagy Apunak hogy büntetőmunkára lettem küldve, én valahogy elfelejtettem említeni nekik, ugye, khm.

//Remélem így jó sziiiv



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rodney Lestrange

Rodney Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Pedro Pascal

»
» Pént. 1 Márc. - 15:07
Flora & Rody

Odáig voltam a kviddicsért. Nem csak gyerekként, vagy a roxfortos éveim alatt - ahol természetesen csapatkapitány voltam, amit nagyon szerettem hangoztatni, persze nagyon szerényen -, de még most is. Ha tehettem volna, rengeteget járok ki kisebb-nagyobb meccsekre, a Világkupának több meccsét is láttam, de sajnos általában be kellett érnem azzal, hogy a házak közti meccseket ülöm végig. Persze nem panaszkodtam, a semminél ez is több volt, és elég sokszor meglehetősen izgalmas meccseket volt szerencsém látni. Sok tehetséges játékos akadt a Roxfortban. Mindenesetre nem is volt kérdéses, hogy ott leszek a Griffendél összes meccsén, az én házam volt, nagyon szerettem volna látni, hogy megint megnyerik a kupát, megérdemlik. Már az is elég indok, hogy griffendélesek.
- Izgalmas meccsnek ígérkezik. Mindkét csapatnak remek a stratégiája és még jobbak a játékosaik. Lehet, hogy egy nagyon hosszú meccsnek nézünk elébe, de nem baj, annál izgalmasabb lesz. -Nagyon lelkes voltam már a gondolatára is, hogy egy valóban jó meccset fogunk látni, alig vártam, hogy elkezdődjön. És még csak nem is kellett a tanárok között ülnöm, ott mindig olyan unalmas volt. Rajtam kívül senki nem lelkesedett úgy a meccsért mint egy diák, úgyhogy... nos, így jobban belegondolva, lehet, hogy nem is láttak volna szívesen a tanárok között, Slucky biztosan nem. Nem is baj, szívesebben néztem a lányommal együtt a meccset.
- Volt egy megérzésem, hogy hajtónak leszek a legjobb. Fogónak túl magas voltam, terelő nem akartam lenni, az őrzőt pedig unalmasnak találtam. Úgyhogy elég hamar elhatároztam, hogy hajtó szeretnék lenni és szerencsére meg is feleltem a célra, úgyhogy beválogattak a Griffendél csapatába. -Richard és a kviddics együtt említésére muszáj volt felnevetnem. Még a feltételezés is nagyon vicces volt, hogy Richard egyáltalán seprű közelébe menjen. -Nem éppen így történt. Ami azt illeti, ezt nem kéne elmondanom, de megteszem. Apu retteg a repüléstől, a kviddicstől meg még annál is jobban, már az is meglepő, hogy néha ki mer jönni meccsekre. Egyszer felültettem magam mögé a seprűre, még szinte el sem löktem magunkat a földtől, már visított mint egy kismalac, hogy mennyire fél és le fogunk esni és meghalunk. Természetesen nem történt meg, de soha többet nem merem seprűre ültetni. Azért ne mondd el neki, hogy ezt elmeséltem. -Richard a nyakamat is kitekeri, ha megtudja, hogy előadtam Florának, mennyire retteg a repüléstől.
- Te is tudod, hogy ha kviddicsről van szó, rám bármikor számíthatsz. Egyetlen meccset sem hagynék ki, pláne nem egy ilyen jó társaságban -ölteltem át a vállát.
Természetesen hallottam a büntetőmunkáról, Slughorn akkor sem hagyta volna szó nélkül, ha kényszerítik rá. Az első alkalommal elmondta nekem, hogy mi történt, vagyis csak azt, hogy milyen neveletlen lányom van és igazán nem ezt várta tőlem. Persze tudtam, hogy nem így gondolta, sosem kedvelt túlságosan, ahogy én sem őt. Úgyhogy természetesen szerettem volna beszélni erről Florával, csak nem szerettem volna már az elején tönkretenni a meccset. Nagyon nem lett volna szép tőlem.
Vissza az elejére Go down

Vörös-sárga kavalkád

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vörös és sárga
» Vörös és fekete
» S lám, a cikesz vörös kézben...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-