Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Lily Evans EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Lily Evans EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Lily Evans EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Lily Evans EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Lily Evans EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Lily Evans EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Lily Evans EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Lily Evans EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Lily Evans EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Szer. 23 Dec. - 21:32
Lily Evans
Is there time enough for peace?
Becenév:
lily evans
Kor:
16 év
Származás:
mugliszül.
   
   
Jellem
Merem állítani, ő a legtehetségesebb tanítványom – micsoda pazarlás, hogy nem a Mardekárba került! Mindenbe beleüti az orrát. Túlságosan szeplős. Egyszer hagytam, hogy rólam másoljon mágiatörin. Hihetetlen, mennyire el van telve magával – csak azért, mert Potternek bejön! Túl sok tejet tesz a kávéjába. Túl hangosan nevet. Mindig olyan rendetlenséget hagy az ágyán, mintha egy bomba robbant volna fel! Úgy hallottam, csak azért olyan jó bájitaltanból, mert az a Snape korrepetálja - ha érted. Túl sokat mosolyog. Mindig azokkal az aranyvérű tyúkokkal flangál - biztosan nehéz lehet ennyire kilógni a sorból. Túlságosan be akar illeszkedni. Éveken keresztül együtt jártunk le úszni a tóhoz. Mindig kifigurázza a nővérét. Bolondul a csípős kajákért. Másodikban megpofozta Peter Whitleyt, mert csúfolt a fogaim miatt. Mindig neki van igaza. Egy hányadék, amit az öreg Sluki művel vele - mintha belezúgott volna a csajba! A nővére utálja. Láttad már bűbájtanon? Akármi lesz is, őt aztán biztosan nem fogják egykönnyen kinyiffantani.
Család
Evansék rendes, felelősségteljes emberek. Mindig kiviszik a kukát, rendben tartják a gyepet, és az utolsó ocsmány kertitörpétől is megszabadultak évekkel ezelőtt. Persze, előfordul, hogy a lányaik bömböltetik a zenét, vagy hogy Mr. Evans fürdőnadrágban mossa a kocsiját, de az ehhez hasonló incidensek üdítően ritkák. Karácsonykor nem viszik túlzásba a dekorálást, csak az illő mennyiségű égőt aggatják ki, és minden évben részt vesznek az alapítványi bálon. Lelkes önkéntes véradók, a számláikat becsületesen fizetik, és Petunia születésnapján minden évben összetrombitálják a rokonokat egy vidám kertipartira. Ha új lakó költözik a környékre, Mrs. Evans már másnap felkeresi egy kosár házi finomsággal. Persze, mind hallottuk már azokat a csúnya pletykákat, a swingerekről, vagy azokról a különös öltözetű suhancokról, akik teljes tenyérrel nyomják a csengőt és mindig csak Lilyt keresik, vagy éppen arról, hogy Mrs. Evanst többen látták kapatosan a könyvklubban. Csakhogy ennek a fele se igaz. Hiszen Evansék olyan rendes, felelősségteljes emberek.
Lojalitás
Dumbó 4evah
Képesség:
redhead
Csoport:
griffendél
   
Élettörténet
Nem szorulok rá a mocskos sárvérűre. Felszegett fejjel vonulok a folyosón, indokolatlanul nagy zajt csapok a ládámmal, mert tudom, melyik kupéban ül, valószínűleg egyedül, bár ki tudja, talán mostanra a kegyébe fogadta őt a vérmániás seggfejek elit alakulata, talán mostanra odaültek mellé, hogy részletesen átbeszéljék, mennyire felesleges a világban minden hozzám hasonló szánalmas kis porszem, ugye, ugye, Sev, mennyire könnyű az életed anélkül, hogy én folyton a sarkadban lihegnék, hogy azt kérdezgetném, min ráncolod a homlokodat, hogy vigyünk-e karácsonykor a pulykából és a pudingból, mert a te anyád sosem főz semmit, hogy szóvá tenném, mikor túlságosan feszült vagy éppen túlságosan pesszimista vagy – te, aki nem szorulsz rám, és utána még van bőr a képeden odajönni, könyörögni, komolyan, te, akiről gyanútlanul azt hittem, hogy egyszerre értesz és megértesz engem, te –

A ládámat azért csak odavágom a kupé ajtajához, egy pillanatra farkasszemet nézünk az ablakon keresztül, és annyi változatos dolgot mondanék, annyi mindent a hűtlenségedről, erről a beteges ambícióról, amit ilyen gondosan dédelgetsz, a titkokról, amiket megosztottunk egymással, és amikre most epés szájízzel gondolok, mert ha mindvégig ilyen gerinctelen pöcs voltál, ki tudja, mikor fogom valamelyik haverodtól visszahallani a sztorit tizenkét éves koromból, amikor varázslattal próbáltam megnöveszteni a melleimet, és gyengélkedő lett a vége, vagy éppen azt, amikor rajtakaptam Tuneyt valami szakállas fazonnal, aki első ránézésre tök pucérnak, második ránézésre pedig kelet-európai gandzsaárusnak tűnt, vagy –

De csak hátravetem a hajamat a vállam fölött, mintha azt mondanám, ó, kedves Severus, tőlem igazán megbaszhatod magad, és továbbmegyek, hogy úgy igazán fájjon, hogy érezd, milyen nyomorultul elcseszted és mennyire nyomorultul megérdemled a haragomat, aminek te sosem voltál céltáblája, amivel sosem kellett szembesülnöd, így csak páholyból nézted, hogyan kelek ki magamból mások ellen, jót röhögtél rajtam, és fogadok, nem sejtetted, hogy ez egyszer téged is utolér –

Ó, dehogynem. Ha tudnád, mennyire fáj nekem, valószínűleg nem csodálkoznál, hogy végül az édes négyes fülkéjénél kötök ki, véletlenül áthúzom a ládámat Remus lábán, szabadkozok, mielőtt Sirius segítségével felpakolnám a csomagtartóra, csak azért, hogy utána mosolyogva lehuppanjak Potter mellé. Most, hogy így közelről megnézem, nem is olyan rossz.
Ha tudnád, mire vagyok képes, hogy neked is úgy igazán fájjon, idén vissza se toltad volna a képed.
Rang:
prefektus
Played by:
luca hollestelle
Karakter típusa:
canon
   
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon, Remus Lupin, James Potter, Severus Snape and Sirius Black kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Kedd 29 Dec. - 14:53
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk köreinkben
Kedves Lily!

Nagyon örülök, hogy újra láthatlak! Smile
Abban biztos vagyok, hogy erős személyiség vagy és tényleg igazán tehetséges. Az évek alatt ugyan voltak nehézségek, mindig vannak, de szerintem a mi kis csapatunk... csak a mi kis csapatunk. Tartozunk valahová, megmutathatjuk, és nem számít, hogy ki - honnan érkezett.
Remélem beszélhetünk majd a Severusszal és Potterrel való kapcsolatodról és hogy megtalálod a jövőben a saját utadat.  

Marlene
Vissza az elejére Go down

Lily Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lily Rose Evans
» Evans & Potter
» Potter & Evans'
» Potter & Evans
» Petunia Evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-