Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Evans & Potter EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Evans & Potter EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Evans & Potter EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Evans & Potter EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Evans & Potter EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Evans & Potter EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Evans & Potter EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Evans & Potter EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Evans & Potter EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Csüt. 25 Aug. - 2:33

Peter úgy dőlt ki, mint egy közepesen terebélyes fa, aminek a törzsét eddig valaki egy fejszével gyepálta, így hát ketten maradtunk Sirius-szal, hogy a félájult Remus-t valahogy ágyba fektessük. Mindezt, ha lehet, áhítatos, halálos csendben. Anyáék hihetetlenül éber alvók, és nem, egyáltalán nem voltam felkészülve arra, hogy elmagyarázzam nekik, miért napkeltére érünk haza, vagy, hogy miért osontunk ki éjjel a házból. Remus jobb karja az én vállamon, a balja Sirius-én, és fáradtság ide vagy oda, sikerült felvonszoljuk így őt az emeletre.
Ágyba fektettük. Betakartam. Sirius-ra bíztam, hogy figyeljen rá, de azt hiszem, még ki sem értem a hálószoba ajtaján, mikor letette a fejét a földre, és maga is elszunnyadt.
Végül aztán egyedül kóvályogtam ébren a lakásban. A felkelő nap fénye narancsszínűre festette a falakat. Túl fényes volt. Túl vakító. Semmi nem volt benne, ami egy újabb napra hívott volna, mint ahogy egyik telihold utáni reggel sem a velejáró kicsattanó életkedvről híres. Nesztelenül benyitottam anyáék szobájába, nyugodtan, mélyen szuszogtak, pont, mint ahogy itt hagytam őket. Felsóhajtottam. Megdörzsöltem a szemem. A lépteim automatikusan a saját szobámba vittek, végül is, ha jól sejtem, még egy órám, vagy fél maradt addig, míg a reggeli baglyom a felverne a mai postával. De hát Sirius is itt van, Peter is itt van, Remus is itt van, Lily is itt van, nem maradt senki, aki a nyárnak egy ilyen vidítóan korai napjára leveleket ígért volna.
Megfogtam a szobám ajtajának kilincsét. Lefagytam a mozdulattól.
Lily is itt van.
Nem tudom, láttál-e már sok-sok órányi hiányzó alvás után, maguktól leragadó szemhéjakkal elmacskásodott, lomha mozdulatokkal, és olyan hatalmas ásításokkal, amekkorákat talán csak Piton anyjának seggéhez lehet hasonlítani. El tudod képzelni, nem? Na most, mind ez az esztétikusnak koránt sem nevezhető összkép a pillanat tört része alatt foszlott semmivé. Az izmaim megfeszültek, és eddigi tökéletes csendre fittyet hányva végigtrappoltam a folyosón, és gondolkodás nélkül feltéptem egy bizonyos másik ajtót.
Azt a bizonyos másikat, ami mögött Lily Evans lábadozott, remélhetőleg mély álomban, mert nem, arra sem voltam felkészülve, hogy az ébrenléte esetén neki elmagyarázzam, miért osontunk ki és miért most érünk vissza, és... Merlin, csak add, hogy erre se keljen fel!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Csüt. 25 Aug. - 10:38

Ki a franc veri oda a lábát kora hajnalban?! Legszívesebben kinéznék az ajtón és mondanék valami odaillőt, de mivel felkelni sem tudok, ez kicsit bajos lenne. Az a lábam, amivel megkínáltam Dolohov kígyóját - vagy pontosabban amiből a dög önként falatozott -, még mindig remeg, ha megpróbálok ráterhelni, de hiába élvezem Potterék vendégszeretetét, hamarosan úgyis haza kell mennem. Anyuék már így is kivannak, amiért nem jöhetnek el hozzám. Godric's Hollow valószínűleg tetszene nekik, de nem kockáztathatom, hogy valaki feltolja a "varázslófaluban kószáló muglikat".

Egyébként, mostanra már megszoktam a kintről beszűrődő hangokat. Ismeretlen helyen nehezen alszom, pláne ha álmaimban a Roxfort ostromának képei villannak fel újra és újra. Az a borzalmas teremtmény... még mindig kiráz a hideg, ha felidézem magamban Greyback hangját. Állathoz illő morgását, ami valahonnan a zsigereiből törhetett elő. A csúnya farkas.
Valaki feltépi az ajtót, de mire rájövök, ki az, már kibukott belőlem egy ijedt sikoly. Mindkét kezemet a szám elé kapom, feltornászom magam a hátam mögé halmozott párnákon, és Jamesre meredek.
- Most felébresztettem a szüleidet? - kérdem, szinte suttogok. Bár, ha belegondolok, ha az nem verte ki őket az ágyból, ahogy a srácok megérkeztek, akkor talán én sem okoztam nagyobb kárt.
- Jól aludtatok? - vigyorodom el leeresztve a kezeimet. Arrébb húzom a lábaimat, hogy esetleg leülhessen az ágy szélére, ha akar. - Nem hibáztatlak, hogy engem nem vittetek el. Manapság nehezen tudok osonni.

Sneaking out at night, living like we're free.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Hétf. 12 Szept. - 14:48

Szabályosan hátra hőköltem a sikításától, és tulajdonképpen egész kevés hiányzott ahhoz, hogy visszaordítsak rá, de szerencsére még idejében eszembe jutott, hogy egyrészt most épp kibaszott halk próbálok lenni, másrészt az egész helyzet rendkívül hülyévé és kínossá vált volna ettől. A mutatóujjam az ajkam elé emeltem, közben leplezetlen kétségbeeséssel hallgatóztam, de nem jött semmi hirtelen felébredésre utaló jel. Leszámítva talán azt, hogy Lily nem aludt úgy az ágyában, mint ahogy számítottam rá.
- Nem tudom. – suttogtam vissza. Tényleg nem tudtam. – Mi felébresztettünk téged? – beljebb léptem. Még mindig suttogtam. Nem mintha a rendes beszédhang kiszűrődne innen bárhová is, és figyelj, ha az ordítását sem hallani a lakás többi részében, akkor talán itt lenne az idő, hogy átgondoljuk, miért is ez a vendéghálószobánk… Mindenesetre elég hülye kérdés volt, amit föltettem, meg ahogy feltettem; láttam már Evans-t aludni, és az határozottan nem így nézett ki.
- Ja, fogjuk rá. – ásítottam. Törvényszerűen akkor jön a legnagyobb fáradtsághullám, mikor épp elakarod játszani, hogy egyébként aránylag egész kipihent vagy. Odamentem az ágyhoz, és leültem arra a részre, ahonnan elhúzta a lábait, aztán azzal a lendülettel hátra is dőltem, a lábaimat a földön hagyva. Képes lettem volna meghalni ott. – Nem tudom, miről beszélsz, nem is voltunk sehol. – mondtam egykedvű monotonitással, a meggyőzés igényének teljes hiányában, aztán gondoltam egyet és mégis felültem. – Amúgy nem akarok zavarni, öhm… ha aludni akarsz még, csak nyugodtan. Vagy, kérsz inkább reggelit? – csak azt nem értem, miért ajánlok olyat, amit nem is tudok teljesíteni.

LIVING LIKE WE'RE CATS - eskü egy nap csinálok tempet magamnak is
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Kedd 20 Szept. - 10:32

Mi felébresztettünk téged? Felvont szemöldököm talán elég válasz Potter kérdésére, végül is elég szarul nézhetek ki, ha az éber állapotomat össze tudja keverni azzal a látvánnyal, amikor alszom. Szerencse, hogy a szobában, amit Potterék nagylelkűen a rendelkezésemre bocsátottak, nincsen tükör. Így legalább hihetem azt, hogy mesebeli tökéletességgel vagyok képes lábadozni.
- Hát, nem tudom. Te trappoltál végig a folyosón az előbb? Mert akkor még van mit tanulnod az osonásról - jegyzem meg, inkább tárgyilagosan, mint csípősen. - Amúgy semmi gáz. Nem igazán tudok aludni.

Hogy szeretnék, az más kérdés. Elhúzom a lábam, Potter az ágyra dől, olyan könnyed és laza ez az egész, mintha minden napon ezt csinálnánk. Nem is voltunk sehol. Nem is próbálja álcázni a valóságot, végtére is, előttem miért kéne? Nem vagyok az anyja, nem vagyok a barátnője, aki a körmére csap, ha kiszökik a tudta nélkül, és különben is, Potter az Potter. Ki változtatná meg akárcsak egy fikarcnyit is?

- Nem vagyok éhes, de azért kösz - elhúzom a számat a zabkása gondolatára. Egy falat se menne le a torkomon. - Tőlem visszadőlhetsz. Amúgy se csinálok semmit napok óta hajnalban, csak hallgatom a kinti zajokat. A benti zajok kicsit érdekesebbek - elvigyorodok, majd a falnak dőlve felülök, és a lábaimat is feljebb húzom. Unom már a fekvést. - Ha gondolod, lemehetünk a konyhába. Gyakorolnom kell a járkálást, ha ma már haza akarok menni.
Márpedig ennek így kell lennie. A családom hiányol. Az ápolás további részét édesanyám is el tudja végezni, Mrs Potternek nem akarok több gondot okozni, amúgy is van neki rajtam kívül szám szerint négy.


Sneaking out at night, living like we're cats.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Evans & Potter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Potter & Evans'
» Potter & Evans
» Potter & Evans
» Red Hot Chili Evans
» Potter vs Piton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-