Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Let's play... |Tony && Rod EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Let's play... |Tony && Rod EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Let's play... |Tony && Rod EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Let's play... |Tony && Rod EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Let's play... |Tony && Rod EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Let's play... |Tony && Rod EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Let's play... |Tony && Rod EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Let's play... |Tony && Rod EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Let's play... |Tony && Rod EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Let's play... |Tony && Rod



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 22 Ápr. - 16:33

Kubbhelyiség, üres, csendes. Nem igazán akad már élet itt, olyan hajnal kettő tájt, én még mindig itt ülök és próbálok nem elaludni. Fél három körül egy kis csínyt eszeltünk ki Tonyval és őt várom hogy megjelenjen, de szerintem még kómázik valahol, és majd öt perccel fél előtt jelenik meg hogy kész van. Addig olvasással ütöm el az időt, és egy új varázslatot próbálok megtanulni, de úgy tűnik fáradt vagyok hozzá, mert egyáltalán nem adja magát. Felbosszant, hogy van olyan ami nem sikerül elsőre, és most a csakazértis életérzés dolgozik bennem, hogy megtanuljam, de végül sikerülni fog.
Kézjelek, pálcamozdulatok és a varázsige. Nem történik semmi, de nem adom fel, valószínűleg nem jól koncentráltam. Mindegy, majd most.
Ezzel telik az időm javarésze, amíg meg nem jelenik drága barátom, aki már készen áll minden mókára, így leteszem a könyvet és zsebre teszem a pálcám.
- Már azt hittem elfelejtkeztél rólam - lépek oda hozzá és üdvözlöm, aztán körülnézek, sehol senki. Csodálatos, mehetünk is. Legalábbis remélem.
- Meg tudtad szerezni amit kértem? - kérdezem ahogy kilépek a klubhelyiség bejáratán és körülnézek. Sehol senki, szóval mehetünk is.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szomb. 23 Ápr. - 16:05

A szőke ötödéves kislány, hagyja hogy kiszívjam a nyakát, hogy azt csináljak amit szeretnék. Serényen sóhajtozik, karmolászik, és harapdál. Felmordulok minden egyes alkalommal ahogy fogai a bőrömbe vájnak, de nem lököm el. Hagyom, hogy elvigyen egy másik világba, hogy magával rántson édes eper illata, hogy az íze csak rá engedjen gondolni. A hajába túrok, jól rámarkolok, ő meg nyüsszent egyet. Elmosolyodom. Mindig is szerettem a durva dolgokat. Horkantok egyet, ahogy fintorog, majd erősen lefele tolom...

Addig-addig játszadoztam a lánnyal, hogy futnom kell. Kettesével szedem a lépcsőfokokat, és majd egy örökkévalóságnak tűnik ahogy a folyosókon cikázva le-föl rohangálok, hogy sikeresen elkerüljem a prefektusokat. Lihegve állok meg a Mardekár titkos bejárata előtt, nagyokat nyelek, próbálom összeszedni magamat. Rod ki fog nyírni ha megtudja, hogy mivel basztam el az időt. Nem igazán díjazza, hogyha én szórakozom miközben ő rám vár.
Legalább öt percig nyugtatom magamat, nem akarom, hogy lássa futottam, nem akarom, hogy tudja hol jártam, aztán cinkos mosollyal essen nekem.
Belépek.

- Mondtam már neked, hogy ne ide járj hinni haver.. -
Lepacsizok vele, és levetem magamat az egyik zöld fotelba. Lábamat serényen az asztalra teszem, és elnyomok egy ásítást. Fáradt vagyok. késő is van, meg ki is fárasztottam magamat. Rodra bámulok. Elindul kifelé. Magamban káromkodok amiért nem tud a seggén maradni, és amiért menni akar. Nem tudja, hogy én mint valami idióta rohangáltam, csak azért hogy ideérjek. Kár volt jönnöm.
Morogva indulok utána, pedig nem is haragszom.
- Ja.. bár elég sokáig kellett könyörögnöm a lánynak, hogy hozza ki helyettem.. -
Elvigyorodom. Nem Mardekárosra vall, hogy bajba sodornánk magunkat. Amikor a professzornak majd feltűnik a hiány, és kérdőre vonja az osztályait, nekem elég csak elhintenem a kedves prefektusnak, hogy melyik lány volt az, ő pedig rögtön veszi a lapot, és megjegyzi, látta onnan kiosonni. Ki van ez találva..
- Azért felvilágosíthatnál mire is készülünk.. -
Pálcámért nyúlok, miközben titkon reménykedem, hogy összefutunk egy két griffendéles prefivel.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 28 Ápr. - 21:54
Felemelem a fejem, ahogy a portré kinyílik, és elmosolyodom, a barátom feje jelenik meg, és az a tenyérbemászó képe. Persze ettől még mindig ő az egyetlen akit akár még barátomnak is neveznék a kis körből, mert ő is mellettem fog állni, amikor csatlakozom végre a sötét nagyúr seregéhez iskola után. Dolohov éppen olyan büszkén áll majd ott, mint én, és most is ugyanolyan eltökélt. Most is eltökélt, ez az arcára van írva. Leteszem a könyvet és már indulok is kifelé. Persze nem csalódom, hogy követ, és már haladok is lendületesen.
- Nem ide járok hinni, azt amúgy sem szoktam tenni... - nevetek fel, hiszen ez amúgy sem jellemző rám. Soha nem is volt. Nem szeretem a templomokat, rondák és giccsesek.
- De megéri, hidd el barátom, megéri - pillantok rá ahogy haladok, és megvárom amíg a prefektus eltűnik a kanyarban és mi is tovább indulunk.
- Tulajdonképpen kirúgatjuk az egyik tanárunkat... - mosolyodom el, mert ez lenne a lényeg. A nem túl kedvelt kistanárt aki nem rég érkezett a kastélyba és valamiért nem kedveli a mardekáros bandát, pedig mi aztán mindig önmagunkhoz hűek vagyunk és nem adunk okot arra, hogy leszidjanak. Na perszeh. Mindenesetre ezt a kis ajándékot ott rejtjük el nála.
- Beosonunk az irodájába és elrejtjük ott ezt a kis holmit. A lopás bűűűűn még a tanárok között is, és hallottam hogy mondta a másiknak hogy tetszik neki ez a kis apróság - teszem hozzá, hiszen miért ne használnánk ezt ki. Pont mi.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 11 Május - 17:18

Álmosan, mégis kitartóan pislogok Rod felé. Követem, akár egy alázatos kiskutya, pedig fogalmam sincsen, hogy küldetésünknek mi a célja. Mikor megtorpan, én neki megyek. Nem direkt persze, hanem mert figyelmetlen vagyok. A túlontúl nagy fáradtság okozza.
- Bocs haver.. -
Nem mentegetőzöm, még bocsánatkérésnek is silány, amit kinyögök. Elnyomok egy ásítást, érdeklődésem fokozatosan lankad, és csak arra tudok koncentrálni, hogy milyen puha is lehet ebben a pillanatban az ágyam. Megnézném, de nagyon szívesen.
Megtorpanok, mikor kimondja mire is készülünk. Egy egész pillanatra. Nem gondoltam volna, hogy ezt tervezi. Aztán utána iramodok, nehogy lehagyjon. Felvonom a szemöldökömet, és csibészes mosoly kúszik ábrázatomra. Érdeklődésem egyre jobban felkelti.
- Megérdemli az a seggfej. A múltkor is levont öt pontot, mert elaludtam egy pillanatra.. -
Fintorogva forgatom meg a szememet.
- Amúgy ez micsoda? A csaj ilyen dobozban találta, én meg nem bontottam ki.. mondván lehet a tied.. -
Megvonogatom a vállamat. Őszintén szólva ha Rodé lett volna, és én ezt tudom, kinyitottam volna, és ezt szerintem ő is tudja. Szeretem mániákusan beleütni mások dolgába az orrom. Kinyitom a leveleiket, és értesülök arról, amikről nekik kellene. Csak ez a kis dobozka annyira nem érdekelt, de így, hogy tudom mi is a célja, nagyon is kíváncsi vagyok.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Let's play... |Tony && Rod

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Let's Play A Game!
» every game you play
» Antonin & Cveta ᛰ play poker
» Play in the snow, grab a friend's hand and don't let go - Karen & Ian & Seb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-