Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Harley & Marlene EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Harley & Marlene EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Harley & Marlene EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Harley & Marlene EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Harley & Marlene EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Harley & Marlene EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Harley & Marlene EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Harley & Marlene EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Harley & Marlene EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?



Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Pént. 6 Május - 11:56



Harley & Marlene

Szívből utálom a nővéremet. Mindig, minden évben megfogadom magamnak, hogy ez az év biztosan más lesz a kapcsolatunk is biztosan jobbra fordul. Aztán puff, hiába közeledek felé kedvesen vagy bármi hasonlóval is próbálkozom, mindig alám tesz. Nem is értem őszintén, hogy miért lett ilyen amilyen. Mit vétettem én egyáltalán ellene? Sőt, még az is rejtély, miért ebbe a házba osztották be. Biztos mélyen legbelül van benne valami csak nem látom a sok rossz miatt.
A mai naphoz is megpróbáltam pozitívan hozzáállni mint mindig. Sokszor jó is ez, meg mostanság elég nyugis volt minden, nem volt egy rossz szava se senkinek rám. Erre most a nővérem -mert ki más- megint betett nekem, csak hogy ne érezzem már olyan jól magam. Egész nap röhögtek a hátam mögött, leginkább a mardekáros diákok és néhányan még be is szóltak. Aztán a végére Lilyt kellett megkérdeznem, hogy valójában ez most mi, mert nekem senki nem volt képes elmondani, hogy mi történt. Mire ő teljes lehangoltsággal közölte, hogy valaki azt mondta, egy muglival jöttem össze a szünetben. A fejem rögtön elvörösödött, egyrészt a dühtől, amit éreztem, másrészt pedig a szégyentől, hogy ez már biztosan eljutott Sirius fülébe, aki nem hiszem hogy túl jó szemmel fogja nézni a dolgot vagy én sem tudom már. Úgyhogy valamit tennem kellett, felrohantam a hálókörletekbe és Harley szobájába rontottam be. Szerencsére ott volt, az hogy egyedül vagy sem, nem érdekelt.
- Ezt mégis hogy képzelted?! - Fintorgok rá, táskámat vállamról a földre dobom és csak úgy értetlenül állok előtte. Egyszer jól el kellene átkoznom, de nem visz rá a szentlélek, hiszen mégis csak a testvérem és megbecsülöm, annak ellenére, hogy ilyet tesz velem. - Tudom, hogy te terjesztetted, ne is tagadd le! - Ujjammal fenyegetően mutogatok rá, láthatóan nem ez életem legjobb napja. De gondolom ő ezt már megszokta, nem az első eset közös életünk során.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Vas. 8 Május - 15:41

Marlene & Harley


Sok mindennel tudnám jellemezni a kapcsolatom a húgommal csak éppen jónak nem mondanám. Mindig is volt köztünk egy kis – na jó kicsinek pont nem nevezhető – feszültség, s ez hogy az évek során eltűnt volna sokkal inkább csak erősödött. Mára már olyan szakadék alakult ki köztem és Marlene között, hogy félő, ha valaha is helyre akarnánk hozni lehetetlen lenne. Mondjuk nem mintha bármit is jóvá akarnék tenni vele kapcsolatban. Ami most van tökéletes nekem, amúgy is imádok veszekedni egy furcsa, beteg módon, ami csak jó, mert ha nem a húgommal, akkor kivel mással? Szeretem, ha mások furán néznek rá és elítélik, hogy én jobb színben tűnhessek fel, s ennek az egyik legjobb módja, hogy hülye pletykákat terjesztek róla. Ha a nővérének nem, akkor ki másnak hinnék el az emberek? Pont ezért van az, ha én mondok valamit róla azt mindig igaznak vélik. Nagy fejtörések árán sem mondanám meg mi volt az első pletyka, amit elindítottam a mi hőn „szeretett” Marlene-ünkről. Arra emlékszem, hogy egyszer poénból azt mondta valakinek, hogy egy fertőző szemölcs nőtt ki a középső és a mutatóujja között, így jobb, ha tartják vele a távolságot, s csodával határos módon nagy ívben kerülték ki a folyosón. Ő meg csak nézett és akkor még nem értette, hogy mi a helyzet. Persze, mint minden pletyka ez is egy idő után elfelejtődött és elcsitult. Legutoljára azt mondtam a griffendél klubhelységében, hogy egy mugli sráccal szűrte össze a levet, mire mindenki kikerekedett szemekkel nézett, mire szomorúan könyveltem el nekik, hogy sajnos így van, és ki tudja milyen mélyre süllyed még. Már csak azt nem értem mit keresek a griffendélben, amikor a mardekárban lenne a helyem.
Jelen pillanatban pedig az ágyamon fekszem és éppen a sötét varázslatok kivédése órára tanulok, amikor valaki hirtelen benyit és nem tűnik túl boldognak. Természetesen Marlene az és áldom a sorsot, hogy alapesetben nem egy szobán osztozok vele is. Rögtön megvádol, amin egyáltalán nem lepődöm meg, s egy apró, ám mégis diadalittas mosoly kúszik fel az arcomra.
- Hogy én? – kérdezem tettetve a csodálkozást, mire hangosan felnevetek. – Hát persze, hogy én voltam! – jelentem ki még mindig mosolyogva, s lerakom a könyvet a paplanra magam mellé az ágyon. Felülök, s egyenesen a szemébe nézek és várom, hogy ordítson, hogy kikeljen magából vagy valami, számára nem túl kedvező érzelmet lássak meg végigsuhanni az arcán. Én már annyitól is boldog leszek, hiszen azt mondják a muglik az apró örömök a legjobbak. Legalább ennyit meg tudnak mondani hiba nélkül.




Remélem elégedett vagy vele, s további jó vitát drága testvérem! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 9 Május - 10:29



Harley & Marlene

Soha nem fogom megérteni, hogy miért jó a nővéremnek az, amit csinál. Én nem vagyok ilyen, ezt nem tudom elfogadni. Kiskoromból is akad néhány emlékképem, már akkor sem voltunk jóban és valóban, ez mára már akkora szintet ért el, hogy nem csodálkoznék ha lassan megölnénk egymást. A mostani pletykája szintén övön aluli volt. Kicsit most már itt lenne az ideje, hogy megembereljem magam és valahogyan én is kitoljak vele, mert aztán az én számból még egy rossz szó sem hangzott el a tömeg felé róla. Túl sokszor kicseszett már velem. Most is csak a szokásos módon próbálkozom, berontok hozzá a szobába, szerencsére ott is van és elkezdek morogni. Körülbelül ezt látom rajta, mármint hogy ő csak morgásnak veszi a beszédemet és diadalmas mosolyából kifolyólag, teljesen élvezi is a helyzetet. A visszakérdezésre összefonom magam előtt karjaimat és kicsit beljebb lépek a szobába. Elfintorodom.
- Mégis hogy gondoltad ezt? - Nézek rá kissé gyűlölködő tekintettel. Egyszerűen nem tudom megérteni. Rosszul esett, főleg az, hogy mindenki furcsán nézett rám lent és amikor meghallottam, mi a pletyka, rögtön Sirius jutott eszembe. Még jó, hogy még csak Lily tudja mi van vele. Már egy ideje szimpatizálok a fiúval, de még nem volt merszem lépni. Megrázom a fejem, le sem veszem a szememet a nővéremről.
- Ilyesmit terjeszteni! Tudod nagyon jól, hogy mi az igazság. Mit szólnál, ha én is valami hasonlót mondanék rólad? Biztos nem esne jól neked sem ha furcsán néznének rád. - Billentem picit oldalra a fejem, már nyugodtabban beszélek mint eddig. Igazából legbelül tudom, hogy semmi értelme nincs ennek a beszélgetésnek és nem tudom, hogy lehet e majd vele normálisan beszélni, mert úgy általában nem... egyedül vitatkozzak? Láthatóan még élvezi is a zsörtölődésem.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Hétf. 9 Május - 16:01

Marlene & Harley


Már csak egy valami kelt bennem a világon egy hatalmas űrt, egy kérdőjelet, amit jó lenne megfejteni, de nem hiszem, hogy valaha is igazi, egyenes választ kapok rá bárkitől is. Miért van az, hogy Marlene sosem áll bosszút? Nem elég izgalmas így a játék, s már rég fel kellett volna adnom, s kicsit enyhíteni a kapcsolatunkon uralkodó feszültségen, ám tudom, hogy ez sosem fog megtörténni több okból kifolyólag sem. Először is a valómon nem tudok változtatni és a személyiségem ilyen marad, másodszor pedig egy igazi, rendes vitát akarok, hogy legyen is értelme a sok rivalizálásnak kettőnk között. Meg akarom várni, hogy valami ellenállást váltsak ki az egyetlen hugicámból, büszke akarok rá lenni, hogy mások előtt is támad, s nem játssza az ártatlan kis férget, aki csak akkor tud igazán nekem esni, ha ketten vagyunk. Biztosan mindenki tudja, hogy nem ápolunk túlságosan virágzó kapcsolatot, de azt nem, hogy ennyire pocsék a helyzet. Talán akkor javulhatna a kapcsolatunk, ha nem így viselkedne, hanem kissé gerinctelenebb lenne, jobban megértenénk egymást, de így csak késztetést érzek arra, hogy használjam ellene az egyik főben járó átkot.
- Mégis, hogy gondoltad ezt!? – utánozom a sipákoló hangocskáját, majd jóízűen, s jó hangosan felnevetek. Szánalmas, ha nem lennék ilyen kegyetlen talán még meg is sajnálnám, de erre nem fog sor kerülni, míg élünk abban biztos vagyok. Talán egy másik életben. Pfff. Inkább még ott sem.
- Tudják, hogy sosem kezdenék ki egy muglival, mivel alapból már a sárvérűeket is elítélem, de te még tanulmányozod is őket. Szégyent hozol a McKinnon névre! – rivallok rá. – Meg azzal a senkiházi Lily Evansszel barátkozol, te egyszerűen nem vagy normális. Ő is sárvérű, mi? – kérdezem durván, s tudom, hogy túl messzire mentem, de ahelyett, hogy hirtelen befognám, s visszaszívnám a szavaim hirtelen boldogság tölt el és már azon kezdek gondolkozni, hogy még mivel sérthetném meg ezt a kis fruskát, aki mást sem csinál csak toporzékol nekem.
- Nem itt lenne a helyem, hanem a mardekárban, ez a ház tele van olyan szerencsétlen pupákokkal, mint te – sóhajtok fel, s hátradőlök az ágyon. Ezzel a kijelentéssel csak az a gond, ha harcra kerülne a sor vagy bármi probléma lenne a későbbiekben, akkor biztosan a jók táborát erősíteném, ennyire még én, Harley Eva McKinnon, sem vagyok szörnyű.




Remélem elégedett vagy vele, s további jó vitát drága testvérem! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 12 Május - 9:50



Harley & Marlene

Nem arról vagyok híres, hogy galád vagyok másokkal. Ha nem muszáj, akkor senkivel sem viselkedem így, ahogy Harley. Szeretem, ha nem azért tisztelnek, mert félnek tőlem. Sokan ilyenek, például a mardekárban, hallottam már egy s mást. Harley pedig gonosz. Velejéig az, de nem tudom, hogy másokkal hogyan viselkedik. Én nem az vagyok, aki kutakodik a másik után. Egyszerűen csak próbálom a lehető legtöbb időmet jó dolgokra szánni, mint például ahogy idén a gyengélkedőn segédkezem. Tavalyi évem elején eldöntöttem, hogy a mugliismeret mellett szeretnék kicsit a medimágiával is foglalkozni. A kettőt akár egyben is el tudom képzelni, de még pontosan nem döntöttem el, hogy hogyan. Még szerencsére lesz egy egész évem arra, hogy kitaláljam ezt. Harley mentes évem. Összefonom karjaim magam előtt tiltakozóan tekintek rá. Főleg amikor utánozni kezd. Felvont szemöldökkel rázom meg a fejem, miért örül ennek ennyire? Miért ilyen jó ez neki? Felháborít, amit mondd nekem, ezért még egy lépéssel közelebb megyek hozzá.
- Szégyent?! Nincs ebben semmi szégyen! Ők is ugyan olyan varázslók mint mi vagyunk... A barátaimat pedig ne vedd a szádra! - A szeretteimért és a barátaimért harapós vagyok nagyon. Ha tovább hergel, nem biztos, hogy meg fogom tartani a hidegvéremet. Mintha kimondaná, amit gondolok, halvány mosolyra húzódik a szám. Megvonom a vállamat. Tudom, hogy biztosan megvan az oka amiért ebbe a házba került, de én nem igazán látom még ezt az okot. - Igen, biztosan csak te vagy ilyen kiemelkedő különc, nem? Különben meg éppen mindegy már neked, menj, haverkodj a Mardekárosokkal és úgyis mindjárt végzel... - Komolyan már alig várom, hogy befejezze az iskolát és ne legyen több rémálmom. Nem lesz több pletyka, se szekálás. Teljesen nyugodt lehet a következő évem! Persze csak ha leteszi a vizsgáit és nem fog megbukni, de akkor legalább lenne mivel szekálnom nekem is őt. Igazából ha jobban belegondolok, még azt sem tudom róla, hogy mivel akar foglalkozni ez után... szépek vagyunk, mit mondjak.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Csüt. 12 Május - 14:49

Marlene & Harley


Sosem voltam az a kedves ember, aki mindenkinek nyal a szemébe, s rosszabb esetben a háta mögött már mást mond róla. Szinte mindenki tudja a suliban, hogy velem nem érdemes kikezdeni, mert úgyis a rövidebbet húzza. Sokan jönnek oda hozzám talpnyalónak, de mellettük van még két lány, akikkel tényleg igazán jó kapcsolatot ápolok, mert nagyon hasonlóak, mint én. Általában segítenek elterjeszteni nekem a pletykákat, amiket kitalálok, vagy amiket éppenséggel közösen találunk ki. Biztos vagyok benne, hogy Marlene azt hiszi, hogy csak róla terjesztek ocsmány dolgokat, de ez egyáltalán nem így van. Csak kinézek mindig valakit magamnak és már indulhat is a banzáj. Volt egy csaj, aki a helyemre ült valamelyik órán és többszöri figyelmeztetés után sem volt hajlandó felállni, s hogy szépen fogalmazzak figyelmen kívül hagyta, hogy ki vagyok, és mit mondok neki. Mondanom sem kell, azóta meg sem mer mukkanni, de nemhogy csak előttem, még mások előtt sem. Ennek már vagy négy-öt éve, akkor tanulta meg igazán a Roxfort, hogy milyen is vagyok, s velem valóban vigyázni kell, ha jót akarsz magadnak.
- Nem ugyanolyan varázslók, mi aranyvérűek vagyunk, az összes leszármazottunk varázsló, nézd csak meg a családfánkat, ha már annyira szereted tanulmányozni a haszontalan muglikat, akkor a családodra is fordíts egy kis figyelmet. Tényleg nagyon ajánlom neked, menj el könyvtárba, keresd fel a nagyit vagy én nem tudom – mondom neki. Nem is értem, miért tartja a félvéreket és a sárvérűeket velünk egy szintűnek, semmi közünk hozzájuk. Valóban úgy kellett volna, ha ebbe az iskolába csak aranyvérűeket vesznek fel, mert így hamar elfajulhat a helyzet. Csoda, hogy a varázsló családokba beházasodott muglik tartani tudják a szájukat, erre is kellene egy törvény, fel kellene számolni ezzel. Még a végén Marlene is valami ilyenhez fog hozzámenni. Ki is tagadnám akkor, ha addig nem teszem meg. Nem tudom, hogy mi lesz felnőtt korunkban, de már most sem jól áll a kettőnk szénája, ebből már sosem lesz igazi szoros, szeretetteljes testvéri kapcsolat.
- Ki mondta neked, hogy nem barátkozom a Mardekárosokkal? Nekik legalább ér egy szemernyit a gondolkodásmódjuk és az életük, amit a tiédről egyáltalán nem mondhatok el – vetem oda neki, s közben végig az ágyon fekve a plafont bámulom. Már attól rosszul vagyok, ha rá kell néznem, már külsőre is annyi különbség tornyosul fel kettőnk között, hogy lehet le is tudnám tagadni. Vagy ebben az egy dologban tévednék? Ugyan mind a kettőnknek telt ajkai vannak, széles arca és aranyszín haja, de bízom benne, hogy ez a hasonlóság nem elég annyira, hogy egy idegen is megmondja, hogy mi bizonyára egy család sarjai vagyunk.





Remélem elégedett vagy vele, s további jó vitát drága testvérem! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Kedd 24 Május - 20:44



Harley & Marlene

Nem is értem, miért lelik az emberek kedvüket ezekben a hülye kis gyerekes dolgokban. Pletykák... persze, a barátnőimmel mi is szoktunk néha egy-egy pletykát elsütni de nem terjesszük őket, hanem inkább csak egymás között átbeszéljük és viszlát! Nem vagyok pletykás, főként azért sem, mert nem akarok olyan lenni mint a nővérem. Ennek ellenére mégis sokan bírják őt, - engem pedig kevésbé - persze mert neki nagy a szája. Mondjuk nekem sem kicsi, csak kevesen támogatnak. A mostani viharos időkben félnek az emberek és ugyan csak kevesen vannak, akik mellénk állnak. Köztük Harley is, de ezen meg sem lepődök, mindig is tudtam, hogy soha nem fog mellettem kiállni. Ilyen az élet. Nem mindenkinek oszthat le jó lapokat.
- Miért van mindenki ennyire el ezzel a vér mániával? Szerintem van amelyik mugliszármazású jobban varázsol mint te! - Rivallok rá, ismét. Már elég sokat tanulmányoztam a muglikat és a varázslókat is, sok könyvben a vér a legfontosabb, viszont néhányban -ezeket jobban is kedvelem- teljesen kifejtik azt, hogy mégis egyformák vagyunk. Ugyan olyan képességekkel rendelkezünk, ugyan azért jutottunk ide. Csak mások az őseink. Nem lépek már közelebb hozzá, nézze csak azt a fránya plafont, jobb is, hogy nem kell látnom most az arcát. Elfintorodom amikor az életemet firtatja, és csak egy 'pff' hangoztatása után szólalok fel ismét.
- Nem is ismersz, azt sem tudod mit akarok kezdeni az életemmel! Különben pedig azt sem csodálnám, ha hamarosan neked is a karodon látnánk AZT a jelet. Ha már ennyire kedveled a Mardekárosok gondolkodásmódját... - Jó, ha őszinte akarok lenni, akkor bizony meglepődnék és az is biztos, hogy még jobban kiakadnék a testvéremre. Hallottam már sok ilyen testvér viszonyról, de valahogy úgy érzem, hamarosan már a miénk sem lesz menthető. Néha azért még megfordul a fejemben, egy apró szikrát érzek még legbelül, hogy megpróbálhatnám. A végén Harley mindig rátesz egy lapáttal és újra elássa ezt szikrát.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Szomb. 28 Május - 22:01

Marlene & Harley


Harley és Marlie. Még kiskoromban aranyosnak is találtam jobb pillanataimban ezt az egy betű különbséget a húgom becenevében és az én nevemben, de mára már inkább zavar. Már a legelső pillanattól fogva idegesít ez a kis mitugrász, de sajnos nem tehetek ellene semmit. Legszívesebben őt is száműzném valamerre, hiszen már attól rosszul vagyok, ha meglátom. Szerencsére a Roxfort hatalmas és amikor csak akarom elkerülöm, viszont, ha családi vészhelyzet van, ami szerencsére egyszer történt az itt töltött hét évünk alatt csak akkor kerestük egymást. Már nem is tudom, hogy mi volt akkor, de így visszagondolva mégsem lehetett olyan fontos, ha nem is emlékszem rá. Sajnos a nyarakkal már más a helyzet. Otthon nem tudjuk elkerülni egymást és naponta többször is összefutunk és vannak szituációk, mint például a családi vacsorák, ahol muszáj egy-két szót váltanunk egymással, még ha a kommunikációnk abban is fullad ki, hogy adjuk oda a másiknak a kaját, ami éppen hozzánk van közelebb. Emlékszem egyszer fejbe csaptam egy szelet vajas kenyérrel, mire anya azt a gyönyörű büntetést osztotta rám, hogy takarítsam ki az egész házat. Sajnos ez még a roxfortos éveim előtt volt, így esélyem sem volt arra, hogy egy egyszerű varázslattal elvégezzem a feladataim. Órákba tellett, mire befejeztem, s rögtön be is aludtam.
- Talán neked foglalkozni kellene egy kicsit a sztereotípiákkal és nem isteníteni annyira a fogyatékosságban szenvedő fél- és sárvérűeket, hiszen ha már mindenki, ahogy te fogalmaztál, ezzel a vér mániával van megáldva, akkor bizonyára van valami valóságalapja a dolognak – magyarázom neki. Ezúttal megint felülök az ágyon, majd fel is állok, hogy szemben legyek Marlene- nel. Úgy a legkorrektebb, ha szemtől szembe mondom meg neki a dolgokat és nem a plafont bámulva, flegmán válaszolgatok. – Nálam kevesen varázsolnak jobban – húzom fel a fél szemöldököm. Ugyan a legtöbb tantárgy nem érdekel, de ettől függetlenül ritkán lógom el az óráim és megpróbálom a maximumot kihozni magamból, főleg ha a varázslényekről van szó, s ez a legtöbbször sikerül is.
- Mégis mit képzelsz? – ordítok rá, ahogy még sosem. Még saját magam is megijedek a hangnememen, de ez most kikívánkozik belőlem. – Elhiszem, hogy ha utálsz, és rossz embernek tartasz, mivel sosem adtam okot ennek az ellenkezőjére, de olyat ne feltételezz rólam, hogy egy olyan embert fogok követni, mint az a férfi! – rivallok rá újból. Ez egyszerűen hihetetlen! Bármilyen ember is vagyok a hétköznapokban a szívem a helyén van, nem szeretem, ha ilyeneket feltételeznek rólam.





Forrósodik a hangulat bounce
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 13 Jún. - 18:15



Harley & Marlene

Csak a szememet forgatom minden szavára. Hiszen már annyira megszoktam! Viszont mégis mindig hallok tőle valami újat. Valami rosszabbat attól, mint amit gondoltam róla. Nem hinném, hogy valaha is jóban leszünk majd. Akkora az ellentét kettőnk között, hogy rosszabb nem is lehetne már ettől. Vagy tévedek? Elég nyugodt és türelmes típus vagyok, viszont engem is ki lehet hozni a sodromból. Harley külön eset az idegrendszeremben, azt hiszem neki valami egyedi csatornája van nálam.
- Tudod, engem nem erre neveltek és engem nem érdekel mások hülyesége. Lehet, hogy sokan például itt a suliban nem ezt támogatják, de kint szerintem rengetegen igen. Biztosan többen, mint a másik felet... - Erről az egyről nem lehet meggyőzni. Ami igaz az igaz. Annyi könyvet és cikket olvastam már ezekről a helyzetekről, hogy nem vagyok hajlandó soha engedni belőle. Még a Mágiaügyi Miniszterrel is leállnék vitázni ha úgy hozná a helyzet. Ismét a szememet forgatom és egy apró sóhaj is elhagyja a számat. - Te aztán kicsit sem vagy beképzelt.  - Jegyzem meg halkan és kicsit arrébb lépek. Már szinte azon gondolkodom, hogy az ajtón kellene kilépnem, hiszen nem érdekel a hülye hadoválása a muglikról és a vérről, amikor úgy, mint még soha, leordít. Hirtelen meglepődöm, hiszen ennyire kibújni magából még nem láttam őt. Gyorsan visszatérek a beszélgetésbe, megvárom a válaszának az utolsó szavát. Nem szeretném ha azt látná rajtam, hogy meginogok. Mert nem. Igazából nem. Már kiöltem magamból ezt felé nézve.
- Az a baj Harley, hogy nem adsz más lehetőséget. Szerintem nem csak én látom ezt így. Amilyen vagy és ahogyan gondolkodsz... és még ezt ki is mondod... - Próbálok kicsit nyugodtabb hangnemben beszélni hozzá, de tudom, hogy ő nem lesz nyugodt. Mégis mit gondoljak a mai időkben? Bizalmatlanok vagyunk sok emberrel kapcsolatban. - Magadba is nézhetnél néha. - Fintorodom el picit, nem félek tőle. Ő a nővérem. Ki kell mondanom most már ami felgyülemlett bennem!


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Kedd 14 Jún. - 16:04

Marlene & Harley


Mostanában egyre többet gondolkozom el azon, hogy vajon valaha lesz-e jó kapcsolatom a húgommal. Sajnos még nem jutottam dűlőre az ügyben, s jelenesetben teljesen megelégszem ezzel a huzavonával, ami a kapcsolatunkat jellemzi. Élvezem, hogy bánthatom és csalódást okozhatok neki, de nemcsak vele vagyok így, hanem a legtöbb emberrel is. Tudom, hogy gonosz dolog és hogy nem kellene, de nem érdekel, mert így érzem jól magam. Lassan vége a diákéveimnek, már alig van belőle és ideje lenne megkomolyodni, de míg a Roxfortban vagyok addig ennek nem látom értelmét. Örülök, hogy mindenki tart tőlem és így mindig az van, amit én szeretnék, kivéve, ha a húgomról és a szánalmas kis sleppjéről van szó, mert ők megpróbálnak ellenállni.
- Marlene bele sem gondolsz, hogy mit beszélsz. A környéken az összes varázsló idejárt, az iskola évszázadok, ha nem ezredek óta működik, a legtöbben az aranyvérűeket támogatják csak és ha itt megy a vita, akkor kint ugyanúgy folytatódik csak durvábban, s a legtöbben már nemcsak szavakkal bántják a másikat. Háború van készülőben és ez is az egyik oka – magyarázom Marlsnak, hogy megértse a dolgokat. Még mindig ugyanaz a naiv kislány, mint aki mindig is volt. Azt hiszi, ha egy iskolán belül ilyenek az erőviszonyok, akkor kikerülve minden könnyebb lesz, és nem ezt vallják. Az ember hall pletykákat és sajnos a legtöbb igaznak bizonyul.
Azt gondolsz rólam, amit akarsz, nem fogom befolyásolni a gondolkozásod ezen a téren – rántom meg a vállam. Hiheti azt, hogy sokat képzelek magamról, de nem érdekel. Én tudom csak igazán, hogy milyen vagyok, s ha meg sem próbál megismerni, akkor rég veszett a dolog.
- Hagyd abba! – emelem fel a hangom újonnan. – Tudod mit? Takarodj innen, látni sem akarlak! – üvöltök rá újból. Nem akarom látni a képét soha többé, nem testvér az olyan, aki csak rosszat feltételez a másikról. Talán pont ezért alakult ki köztünk ez a hatalmas, szinte már kibékíthetetlen ellentét. Kiskorunktól más nézeteket vallunk, s a legtöbb dologban sosem értettünk egyet. Marlene a kezdetektől elítélt emiatt, míg én is úgy kezdtem el hozzá állni, ahogyan ő hozzám. Mikor azt mondják milyen kedves és jólelkű a fiatalabbik McKinnon, akkor talán az idősebb véleményét is ki kellene kérni és csak utána dönteni.





Forrósodik a hangulat bounce
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szer. 22 Jún. - 11:22



Harley & Marlene

Soha nem fogok egyetérteni Harley mondandójával. Volt már pár alkalom, amikor én megpróbáltam normálisan közeledni felé, és kiskoromban sem volt semmi gondom vele, sőt, egy ideig talán még fel is néztem rá. Aztán meg most ilyenbe bele sem tudnék gondolni. Annyira elhidegültünk egymástól, hogy talán már csak valami olyan dolog tudna rajtunk segíteni, ami mindkettőnket megtörne. Nehezen adom meg magam, és ha valaki bánt akkor azt nagyon megjegyzem.
- Ez van. Én akkor is mindig azokat fogom segíteni akik bajban vannak. És ha ehhez a háborúban is részt kell vennem... - Vonom meg a vállamat. Szerintem most már ebből Harley is levette, hogy eléggé elhatározott vagyok ezekkel a dolgokkal szemben. Természetesen én értem az ő érvelését is, de nem izgat. Sosem izgatott. Mindig a saját fejem után megyek. Aztán pedig ha belebukok akkor belebuktam. Vállalni kell a következményeket is.
- Én hagyjam abba?! - Kicsit lájtosabb hangnemben szólok vissza, és az ajtóhoz lépek. - Ha nem terjesztenél rólam hülye pletykákat, ha nem ítélnél el azért, aki vagyok, akkor talán még jóban is lehetnénk. - Fintorodom el. Ezt gondolom, és kész. Nem én kezdtem, hanem ő. Nem vagyok gonosz és mindenkinek megadom az esélyt, de ha valaki elutasítja egyszer, kétszer vagy akár többször, akkor utána már miért próbálkozzak? Belefáradtam.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Szer. 22 Jún. - 14:17

Marlene & Harley


Nem kellene ekkora szakadéknak lennie két testvér között, mint köztem és Marlene közt alakult ki az évek során. Már kiskoromtól érzem az ellenszenvet, de akkoriban még néhol meg is tudtam lenni mellette. Mindössze zavart, hogy egy kicsi én átvette a helyem anyáék szemében és a rangsorban az első helyről visszacsúsztam a másodikra. Fájópont volt ez akkor nekem és sajnos ezek a dolgok csak gyülemlettek bennem, amikor kiderült, hogy Marlene mennyire különbözik tőlem. Én a sötétség, ő a fény. Jobb hasonlatot nem is tudnék mondani.
Hihetetlenül fel tudjuk idegesíteni egymást és ez a pillanat is olyan. Már alig várom, hogy elhagyja a szobát és végre magamban legyek. Még ezelőtt sosem kiabáltam úgy vele igazán, inkább aljasan megjegyeztem dolgokat és otthagytam, de úgy tűnik, az emberek változnak és más módszerekhez folyamodnak.
- Mintha én nem segítenék a háborúban a jó oldalon, ha sor kerülne rá – mondom halkan. Már nincs hangom a további kiabáláshoz. Semmi értelme, hiszen már be kellett volna látnunk, hogy bármi is van, egyszerűen nem tudunk hatni a másikra. Sem érzelmileg, sem gondolkozásilag.
- De ez nem fog megtörténni a közel jövőben – ejtem ki a szavakat a számon. Tudom, hogy esélyt sem adok a kettőnk kapcsolatának, de nem látom már értelmét ennyi évnyi vita után. – Most pedig, ha megbocsájtasz, még dolgom van – intek a kezemmel, hogy hagyja el a szobát. Magamban akarok lenni, hogy átgondoljam a dolgokat, mielőtt Carrie és Izzy visszatérnek. A kezembe veszek egy könyvet, s úgy teszem, mintha olvasnám, így hátha hamarabb kimegy Marlene.
Háború lesz, abban már biztos vagyok. Az emberek pletykálnak és én vagyok az, aki minden pletykát biztos kézből tud. Ugyan félek, de készen állok.






Köszönöm a játékot!  hohohopompom
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 3 Júl. - 15:04



Harley & Marlene

Régen nagyon szerettem volna, ha Harley igazi tesóként tekint rám. Ha olyanok lettünk volna mint a legjobb barátok, mint ahogyan más nővérekkel is láttam ezt a helyzetet. Még ma is irigylem azokat a testvérpárokat akik olyan jóban vannak egymással. Valahogy most úgy érzem, hogy ilyen sosem lesz velünk. Nem fogjuk megérteni egymást. Ugyan nem tudom mit tervez a jövőre, de elballag, itt hagyja az iskolát és időnk sem lesz annyit találkozni majd. Lehet, hogy jót fog tenni ez a kis távolság és talán megváltozunk. Talán lesz ami megváltoztat minket. Ezek sajnos mind csak találgatások.
Nem válaszolok a kijelentésére, csak bólintok egyet. Már elég volt mára a veszekedésből, így is jól eltértünk a témától és teljesen durvább irányba terelődtünk. Nem is akarok erről beszéli igazából, a hideg is kiráz attól, hogy mi lesz ha egyszer háború lesz. Pedig már érezzük a szelét.
- Én is úgy gondolom, hogy nincs rá sok esély. - Bólintok még egyet, az ajtóban állok már és nem kell sok, hogy megforduljak és elmenjek. Tudtam, hogy most már ki fog tessékelni. Még akartam valamit hozzáfűzni, de végül inkább csak legyintettem egyet és egy sóhaj után megfordultam és visszatértem a saját hálótermembe.


Köszönööm Ugrisziv



©️
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Harley & Marlene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Marlene & Harley
» Gus & Harley
» Dolohov & Harley
» Harley & Carrie
» Megan && Harley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-