Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 11 Jún. - 10:24

Ma a végzős diákok elmehettek kirándulni, ha a szülők aláírtak valami papírt, és mivel nekem eleve nem volt túl sok hangulatom elmenni, ezért haza sem küldtem a papírt, így hát amíg a többiek fogalmam sincs hova mennek, én egyedül leszek. Kívételesen ezt most nem bánom, mert van bőven miről gondolkodnom.
Lementem reggelizni, majd mivel egész nap nincsedn egy órám sem, ezért úgy döntöttem, hogy majd valahogy elfoglalom magamat az iskolában.
Először bementem a könyvtárba, ott olvasgattam, találtam pár jó könyvet amik lekötötték a figyelmemet, majd vissza tettem őket, egy kívételével. Azt kikölcsönöztem, és azzal a könyvel a kezemben felmentem a szobámba. Nagyon furcsa, hogy az 5 személyes szobában most én vagyok csak itt, persze nem bánom, mert néha tényleg jól esik, ha külön vagyok a barátnőimtől, csak... Furcsa. Mindig Carrievel és Harlsel szoktam lenni, most meg szét vagyunk szakítva.
Gondolataimból vissza térve a valóságba csak vállat vonok egyet, majd oda sétáltam a saját ágyamhoz, leültem rá, felhúztam a lábamat és úgy kezdtem el olvasni a könyvet.
Az alsóbb éveseknek meg vannak tartva az óráik, így néha-néha zajok szűrődnek be a folyosóról a csukott ajtón keresztül, így azért mindig jobb, mintha tudnám, hogy az egész épületben egyedül vagyok.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 11 Jún. - 10:35
to Isabelle
Egy bizonyos esemény után

Megtörtént. Maga sem hitte el, de megtörtént. Sikerült, a porig alázta Howellt, és valamiért mégsem volt elégedett. A végzősök szabadprogramot kaptak, ám őneki esze ágában sem volt a sokasággal tartani. Még mit nem, a mihaszna csak maradjon meg magának. Legalábbis Barnabas ezt gondolta.
A legutóbbi halálfaló-gyűlés egy kész rémálom volt, megölettek vele egy mugli származású boszorkányt, és az anyja életével fenyegették. Ha nem teszi meg, megölik az anyját. Pedig az a kiscsaj nem ártott neki semmit, még könyörgött is az életéért.
Furcsa volt, hogy míg a kisebbek órán sínylődtek egész nap, addig ő egyedül tespedhetett volna a szobájukban, ő mégis inkább azt választotta, hogy a folyosókat rója, ameddig le ne csillapodnak gondolatai.
Csak egy órával később jött rá, hogy marhára rossz irányba ment, illetve már kétséges volt számára is, hogy tényleg rossz-e azaz irány, amit inkább választott volna, még akkor is, ha százszor kitagadják, ha százszor megkínozzák érte.
A lelkiismerete üvöltött belülről, és már nem tudta elhallgattatni, akárhogy is próbálta. Az mindegyre csak ezt fújta: Howell, Howell, Howell.
Így persze, hogy a Griffendél területén kötött ki, pontosabban azon a folyosón, amerre valahol a klubhelyiségüknek kellett lennie.
Vajon ő is itt lehet? Nyitna felém, ha megszabadulnék a bélyegemtől?
A választ csak akkor tudhatta meg, ha ki is próbálja, ezért az egyik éppen erre tartó gólyát bízta meg, aki hebegve igenelt, hogy továbbítsa Howellnek az üzenetét: szeretne vele találkozni és tisztázni ezt az egészet, ami köztük megesett, mert nem bírt nyugton maradni. Igaz, az utóbbit nem tette hozzá, ahhoz túl büszke volt, hogy beismerje, ez a lány teljes mértékig lerombolta a jól kiépített falat.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 11 Jún. - 10:43

Beleszerettem Barnabasba, beleszerettem egy Mardekárosba és közel engedtem magamhoz, túl közel engedtem. Lefeküdtem vele, ő volt nekem az első, ő volt az első férfi akit ilyen közel engedtem magamhoz, ő pedig ellökött magától, jobban megbántott engem, mint eddig bárki bármikor, valaha. Részben ezért sem akartam menni kirándulni a többiekkel. A lányok nem tudják, hogy mi történt, csak kisírtam magamat nekik, de nem mondtam el nekik, hogy mi a bajom, mert még magamnak is nagyon nehezen vallottam be, hogy beleszerettem egy mardekárosba. Jó volt vele, de ami utána jött... A földbe tiport és ezt nem bírom feldolgozni. Még tegnap este is csak forgolódni tudtam, alig aludtam, mert amikor lehunytam a szemeimet akkor Őt láttam magam előtt, újra és újra átéltem a pillanatot amikor megbántott, amikor össze törte a szívemet.
Éppen a könyvet olvasom amikor bejön egy számomra ismeretlen diák és közli velem, hogy Durant beszélni szeretne velem. Először természetesen felcsillan a szemem, de aztán eszembe jut, hogy mit tett velem. Nem válaszoltam neki csak kiküldtem a szobából. A könyvet letettem magam mellé az ágyra, vettem egy mély levegőt és próbálom rendbe tenni a gondolataimat, amik jelen pillanatban össze vissza vannak a fejemben.
Végül úgy döntök, hogy hallani akarom azt amit mondani akar nekem. Kimegyek a folyosóra és megpillantom Őt pár ajtóval arrébb a falnak dőlve. A gyomrom egyből görcsbe rándul mikor meglátom őt...


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 7 Szept. - 22:58
to Isabelle
Egy bizonyos esemény után

Szuper. A lány hamarosan ott állt előtte, ő mégsem bírt sokáig megmukkanni. Azt érezte, hogy ez nem lesz sétagalopp, újra a csaj bizalmába férkőzni, épp ezért döntött úgy, hogy talán ezt nem a nyílt folyosón kéne megbeszélni.
Meg sem várva, mit szól hozzá Madárka, fogta, és a legközelebbi, full üres, festmény meg mi egyébtől mentes terembe behúzta, és magukra zárta az ajtót, biztonság kedvéért egy Disaudiót is szórt magukra. Nem akart kéretlen fültanúkat, akik aztán kürtölnének is Mr. Énvagyokaviláguránakféljetek-nek.
- Ne haragudj! – Talán nem a legbölcsebb kezdés, azonban az etikett azt kívánta, hogy mocskos tettéért minimum bocsánatot kérjen. – Ha akarsz, akár meg is verhetsz, de nem mondok le rólad. Még ezért sem.
Feltűrte hosszú ingének ujját, hogy megmutassa a jegyet. Most ugorhat a majom a vízbe, remélhetőleg, élve megússza az egészet.
Eltűnődött, melyik lehet vajon félelmetesebb: Voldemort önkényuralma, vagy a nők szeszélye. E tekintetben képtelen volt dűlőre jutni, akár napokig, hetekig boncolgathatná a pro és kontra érveket.
Ha Howell elfogadja a tényeket, akkor nem folyamodik ahhoz, amit leges legvégső esetben alkalmazna, ha Madárka nem értene a szép szóból.
Vagy tényleg ennyire a rossz oldalára bukna? A haverjai már körberöhögték, mikor közölte, hogy nem is rossz a kicsike, és el tudná képzelni, hogy ők hosszabb távon. Ketten. Voldemort és família, meg vihogó, bunkó liba barátnőcskék nélkül.
Álom, álom, édes álom… ne álmodj, ha ébren vagy, Durant-királyfi! Ahhoz előbb valami hülyének el kéne tennie azt az ótvaros barmot láb alól.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Barnabas ×× Isabelle - 2 hónappal később

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Isabelle & Barnabas
» Barnabas Durant
» Isabelle & Caliban
» Lamerin & Isabelle
» Isabelle & Killian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-