Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Gil & Dung EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Gil & Dung EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Gil & Dung EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Gil & Dung EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Gil & Dung EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Gil & Dung EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Gil & Dung EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Gil & Dung EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Gil & Dung EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Szer. 15 Jún. - 13:54

take-the-pain-killer

   
- Gyerüüünk, emberek, ne sajnáljátok a bútorokat és a kristályokat, ne hagyjatok semmit, mire jönnek a kibaszott behajtók! - furcsa érzés, ahogy a hangom betölti az egész teret, minden apró négyzentecentit. A pálcám a gégémnek furódik, az hangosítja fel a hangomat. Ki nem szarja le, hogy nyári szünetben nem varázsolhatunk? Úgysem akarok visszamenni abba a hülye iskolába.
Ma van az egyhónapos évfordulója annak, hogy fogta magát és lelépett. A levél, amit búcsképpen a konyhaasztalon hagyott, körülbelül arra alkalmas, hogy kitöröljem vele a seggemet. Amit egyébként meg is tettem a második héten, amikor kicsit elszabadult a pokol. Egészen addig azzal etettem magam, hogy majd visszajön, csak biztos elment valahová részegen orgiázni. Csakhogy egyig orgia sem tart két hetet, vagy ha mégis, hát az sokba fog még neki kerülni. Nem mintha nem lennének így is hatalmas adósságok a nyakunkban. Ami persze engem nem zavar, hiszen én még kiskorú vagyok, foglalkozzon csak vele a baromarcú bátyám, ha ennyire fontoskodni akar. Persze most minden indulatát rajtam vezeti le. Mindig utált, mert én voltam a fater kedvence, amikor engem tett meg örököséül az elsőszülöttje helyett, köpni-nyelni nem tudott. Most persze röhöghet a markában, nem érdekel. Szarok rá. Szarok Liam-re, és minden idegesító kis faszságára. Ha nem vitte volna magával az öcsénket, akkor talán még a nevét sem emlegetném olyan sokszor, és olyan cifra káromkodások között.
Szóval itthagyott mindenki, és én ittmaradtam ebben az indokoltalanul hatalmas házban, ahová ma-holnap bármikor bejöhetnek a végrehajtók, hogy elvigyék és elárverezzék, ami még mozdítható, aztán kitegyenek, mint macskát szarni az urcára. Úgy gondoltam, fölösleges előre idegeskedn, ha majd itt lesznek, hát itt lesznek. Én addig bizony el nem mozdulok. Minden éjjel Martyval közös szobánkban aludtam, abban a kis erődben amit építettünk még kölyökkorunkban és azóta sem szedtük le, mert egyszerűen nem engedtük meg másnak, hogy hozzányúljon. Főleg Liamnek nem. Persze az erőd már túlságosan szűk volt két ekkora mamlasz kamasznak, mint mi, így már évek óta nem aludtunk ott. Most, viszont hogy egyedül vagyok, beférek.
Hetek óta állt a kosz már az egész lakásban, mert a manónak odadobtam kesztyűmet, hogy ne üsse bele mindenbe az a hosszú, hegyes orrát Egyébként is tudom, hogy Liam kémje volt. Tudni akarta, mit csinálok ebben a bazi nagy házban egyedül, vajon elpatkoltam-e már. Nos, mivel valahogy ki kellett elégítenem a kíváncsiságát, úgy döntöttem, hogy csapok egy eszement nagy bulit a házban. Egy utolsót, aminek méltán elmegy a híre még a kibaszott Londonig is.
Felhörpintem még az utolsó kortyot, majd hátat fordítok és bevetem magam a tomboló tömeg közé. Mindig ki akartam próbáln a stage dive-ot.
Hagyom, hogy a tömeg magától vigyen, és közben az id- oda cigkázó neonfények bűvkörébe esek. Szinte hipnotizál, de az is lehet, hogy az előbbi kis bogyótól szédülök így, vagy csak mert már nem ettem három napja. A franc tudja.

Mintha elvágták volna a képet, az egyik pillanatban még a tömegtegerben nyomom hátúszással, aztán már a falnak támaszkodva próbálok hányni, csak hát nem jön már ki belőlem semmi. Vállat vonok és felegyenesedek, úgy nézek körül, vajon hány ember nézte végig a vergődésemet. A hátsókertben vagyunk, és igazából rajtam kívül csak egy nagyon-nagyon szőke üstök világít az éjszakában. Arcom gonoszkás mosolyra húzódik, ahogy tántorogva a pad felé indulok, amin éppen ücsörög. Fogalmam sincs, hogy ma már beszéltünk-e, hogy ő hozott-e ki, vagy csak véletlenül összefutottunk. Nem emlékszem semmire.
- Nahát, Ackerley koma, miért búslakodsz itt, miért nem iszol inkább az apám egészségére, aztán törsz bent össze legalább egy vizespoharat. Persze ha maradt még valami egyáltalán – teszem hozzá és elgondolkozva vetek egy pillantást a ház felé, ahonnan csak úgy hömpölyög a beat és az izzadságszag. Aztán tekintetemet megpróbálom újra Gil felé özpontosítani, ami nem is olyan könnyű feladat ebben az állapotban. - Hogyhogy apuci elengedett egy ilyen bűnfészekbe? - csúszik ki a számon a kérdés, de már meg is bánom. Nem Gil az, akire dühös vagyok. Sőt, senkire sem vagyok dühös. Minden a legnagyobb rendben. Azért csaptam ezt a kis partit is.
 *____*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 19 Jún. - 14:03
Dung & Gil

You're asshole

 Ott ül velem szemben. Bár Dungra inkább azt mondanám, hogy valahol a fekvés és az ülés között csúszik egyre mélyebbre a fal mentén, aminek nekidöntöttem. Sápadt arcába lógnak azok a széntincsei, amik még a ránk boruló éjszakánál is sötétebbek.
 Nem tudom eldönteni, hogy ilyenkor mégis mit érzek; dühös vagyok-e, vagy inkább aggódom.  Csupán azt érzem, hogy az ilyen pillanatok miatt nem akarok felnőtt lenni, vagy felelősséggel tartozni akárki iránt is.
 Ingerülten megrázom a fejemet, és ujjamra tekerem az egyik szőke tincsemet.
 A tipikus belső viharjelzőm juttatott el ide, éjnek éjjelén. Tudtam, hogy egy Dung-féle vihar van kitörőben, amikor két hete kiderült, hogy lelépett otthonról az apja. Sejtettem, hogy nemsokára egy négymilliméternyi alkoholos eső várható, borsó méretű gyógyszerekkel, amiktől – mugli szóval élve – beállunk. De a legfontosabbat, a pusztító és megállíthatatlan Dung-tornádót még nem mondtam. Ez a fajta tornádó nem csak a házakat és berendezésüket teszi tönkre, hanem ha elég közel kerül hozzád, az alkoholtól bűzlően még a lelkedet is széttépi.
 És ma éreztem, hogy ez be fog következni. A szüleim otthonról leléptek valamilyen puccos rendezvényre, a húgaim pedig egy szót sem szóltak nekem, amikor a seprűmet felkapva átmentem Dungék birtokára. Gondolom, ők is valami hasonló rosszaságon törték a fejüket, hacsak nem megint a házimanót kapták el és készítették fel egy gondos kínzásra.
 Szóval, mire ideértem, már javában tombolt a buli. Tucatnyi ifjú varázsló, mugliszerektől beállva táncolt a házban és törte össze a még megmaradt berendezést. Dungot éppen akkor cipelte a tömeg a kezében, aztán hagyták, hogy a közben eszméletét vesztett fiú szépen a márvány kövezetre zuhanjon. Utána még meg is akarták taposni – én cipeltem ki, a minimális, szálkás izomzatommal a hátsó kertbe, ahol már alig voltak néhányan.
 Most a padon ülök, ő meg kezd magához térni. Rájövök, hogy dühös vagyok. Nem érzem nyomát a szokásos jó hangulatnak magamban, és még csak annak sem örülök, hogy végre kiszabadultam az elefántcsonttoronyból. Nem érdekel a veszély, ami miatt embernek érezhetem magam. Inkább csak egy troll furkósbotjával jól fejbe verném Dungot, hátha attól észhez térne.
 Hallgatom, ahogyan a legjobb barátom hány. Próbálok nem lányosan fintorogni, de a szag eljön hozzám és összerázkódok. Inkább oda sem nézek. Csakis a zörgő avar hangjára kapom fel a fejemet; Dung felém jön. Az arcán a szokásos, ittasan gonosz mosoly virít, a léptei pedig imbolyognak. Akármennyire is ideges vagyok, az egész testem készen áll, hogy ugorjon, ha Dung talán elborulna.
 - Hogy mégis miért ülök itt? – tárom szét ingerülten a karjaimat – Mert a legjobb barátom hullarészegen feküdt a hátsó kertben, ahová én hoztam ki, és kibaszottul vártam, hogy felkeljen, hogy aztán szétverjem a hülye fejét! – szorítom ökölbe a kezemet. Csupán a nevelésemnek köszönhetően nem tör fel belőlem az indulat. Ackerley papa szerint olyat csakis a szegényebb rétegek engednek meg magukkal, mi a pénzzel lecsitíthatjuk a tomboló hullámokat.
 Követem Dung pillantását a ház felé. Árad ki az udvarra az a büdös parti szag; az egymáshoz simuló izzadt testek szaga, az alkohol bűze. Kiráz tőle a hideg. Nem az én világom.
- Ez nem a mi világunk – mutatok a ház felé – Ilyeneket azokban a mugli… mugli izékben látni, amikben mozognak az emberek és lehet őket azokban a házakban nézni, amiket külön csak erre használnak – magyarázom neki, mert nem jut eszembe rá a megfelelő szó. – Ez az egész annyira mugliszerű! A varázslók ilyet nem csinálnak, Dung!  - rázom a fejemet.
- Apuci nem engedett el – állok fel – Valami estélyre mentek, csakis azért tudtam ma kilógni – vonom meg a vállamat. – De előre tudhattam volna, hogy ilyen leszel… Inkább otthon kellett volna maradnom és néznem, ahogyan a húgaim egyenként kitépik a házimanóink fülszőrét.
 Még egyszer Dungra nézek; ilyenkor nem önmaga. Passzol a külső, az öltözék, de a tekintete és a kisugárzása megmutatja, hogy nem ő az. Bár a Dungológiába kevésbé járatosaknak ajánlanám, hogy egyszerűen csak szagolják meg, mert bűzlik az alkoholtól.
 - Hazamegyek – morgom az orrom alatt. Már megmentettem saját magától és a tömegtől is, amikor kivonszoltam a kertbe. Azonban a seprűm, amit gondosan nekitámasztottam az egyik vén diófának, sehol sincsen.
- Ó, hogy Merlin tépázná meg a süvegjüket! – kiáltok fel – Hol a seprűm? – fordulok a barátom felé.


Remélem megfelelő lesz *-* Öltözék Kredit


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Kedd 21 Jún. - 14:38

take-the-pain-killer

   
A felismerés úgy hasít belém, mint az a szúrő fájdalom ott mellkastájékon. A kezem automatikusan indul meg a pont felé, ahol a legjobban fáj, és arcom egy pillanatra eltorzul. De úgy, ahogy jött, a fájdalom már el is tűnt, csak furcsa ürességet hagyott maga után, mint.. a francba is, többé nem fogom kimondani. Nem leszek egy szentimentális kis hülye. Kezemet lassan eresztem le magam mellett és elnyíló szájjal, elkerekedett szemekkel nézek a szőke kis idegroncsra.
- Ó, hát ez így mindjárt más. Akkor talán te többet tudsz arról mondani, hogy miért sajog úgy a seggem meg az oldalam – hogy nyomatékot adjak szavaimank, még végig simítok előbb említett nemes testtájékomon, de csak óvatosan, tényleg baromire fáj, és nem tudom, mi történhetett vele. - Hohó, Gilcica, kimondtad a K betűs szót. Csaknem ideges vagy? - teszem fel a nyilvánvaló kérdést, amivel persze biztos, hogy csak olajat öntök a tűzre, de hát ez is volt a szándék. Felcukkolni Gil-t, hogy legalább egy kicsit szórakoztató legyen, és ne kelljen faképénél hagyjam őt, ha már ő a legjobb barátom, vagy mi a fene. Csakhogy hiába is tekintek a ház felé, igazat kell adnom Gil-nek. Ez a buli már kifulladt, bár egy percig sem bánom, egyedül nem tudtam volna ennyire taccsra tenni a házat, akkor sem ha bele gebedek. Így viszont még a népszerűségemet is sikerült feltornásznom, és megszabadulhattam mindattól, ami túlságosan is a családom sajátja volt. De hát már nem létezik család, minek nekünk ház?
Elvigyorodok, ahogy ügyetlenül magyarázni kezdi mozgókép sajátosságait, hátha rájövök, mire gondol. Annyira elbűvölő, ahogy Gil ilyesmikkel próbálkozik. Anyám folyton moziba cipelt minket, amikor külykök voltunk, minden nagy kasszasikert ismerek. Egyszer még Gil-t is magunkkal vittük, szerinte ő akkor először, és azóta sem látott filmet. Pedig az ő családja még azt is megengedhetné, hogy megvegyenek egy saját tévét, de ha valakit kevésbé tudok elképzelni mugli ketyerék között, akkor az Ackerley papa.
- Egy fenét nem csinálnak, nézd csak meg. Amikor utoljára megnéztem, még mindenkinél volt varázspálca – tárom szét a kezem, és a mozdulattól egy picit megtántorodok, de végül sikerül állva maradnom. Persze hazugság az egész, ráadásul az átlátszó fajtából. Igazából fogalmam sincs, hogy kik vannak ott bent. Talán idekeveredett pár mugli is, de nem hinném, hogy feltűnne nekik a külőnbség ebben az állapotban. Tudom, hogy nem győztem meg Gilt, de ehhez nem kell zseninek lenni, olyan látványosan húzza el a száját, hogy még nekem is elmegy tőle az életkedvem. Talán soha nem is volt kedvem ehhez az egészhez.
Talán egy átlagos barát most elkezdené ráncigálni az ingujját és pitizni, hogy maradjon, de én soha a rohadt életbe nem olvastam a bro kódexet és nem is valószínű, hogy fogom. Ahogy feláll, és tüntetően elindul én is próbálok lépést tartani vele.  
- Igazad van, Gil – undorodva nézek vissza a házra, mintha mindjárt újra hányni akarnék, majd vissza a szőke tarkóra – Nekem sincs kedvem ehhez a sok lúzerhez.
A következő pillanatban csak arra eszmélek, hogy Gil szálkás testébe ütközöm, ami nem éppen kellemes, de annyi mindenen vagyok ma már túl, hogy szinte meg sem érzem. Kihajolok a válla mögül és követem a tekintetét a diófa tövéhez.
- Upsz, talán azt hitték, hogy az is a berendezés része – kapom szám elé szimpadiasan a kezem, de kábé annyi megbánást tanusítok, mint egy Dung hasonló helyzetben. Habár a testem még itt áll, az agyam már messze hátul a garázsoknál jár. Felsejlik egy kép, egy kósza ötlet és mintha csak drótón rángatnának, enyhén tántorogva, de gyors tempóban indulok meg a gondolataim után. Már jó pár métert megteszek, amikor eszembe jut Gil. Metorpanok, hátrafordulok. Sejthettem volna, hoyg még mindig ott áll – Hé, gyere, hazaviszlek. És útközben bevágunk egy gyrost – kiabálom olyan hangosan, ahogy csak tudom, majd tovább lódulok. Tudom, hogy Gil ebből nem sokat értett, de ha sűrgősen nem eszek valamit, akkor lehet, hogy kilyukad a gyomrom.
Mintha ott sem lenne az ajtó, úgy rontok be rajta és felkapcsolom a világítást. Izgatottan, kipirult arccal, lihegve támaszkodok neki a falnak, de éppen csak addig, amíg Gil lépteit meghallom odakintről. Ekkor nekilendülök és nekiállok kézzel, nagy műgonddal leszedni a fóliát az előttem álló monstrumról. Nagy műgonddal, megállás nélkül szaladok körbe, de csak nagy sokára lesz kivehető, hogy mi van a borítás alatt. Az öreglány 69-es Camaroja. Volt egy két kocsija, úgyhogy amikor lelépett, apám eladta az összeset, de ezt valamiért megtartotta. De soha sem szabadott hozzányúlni. De hát most nincs itt. Diadalittas, részeg arccal pillantok Ackerleyre, miközben kezemmel végisimítok a poros visszapillantó tükrön.
love you too, honey
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 21 Jún. - 18:41
Dung & Gil

You're asshole

 Mint akinek fáj valamije, olyan hirtelen kap Dung a szívéhez. Pedig, mint a Dungológia legelismertebb - és egyetlen - professzora tudom, hogy neki nincsen szíve. Se lelke. De attól még félreérthető módon rajongok érte és minden viseltes dolga iránt.
 Úgy néz rám, mintha még nem látott volna soha idegesen. Ettől csak még jobban felpörgetem magam és úgy pattogok, mint egy időzített bomba. Már ha az tud pattogni. Tudom, hogy Dung rendkívül élvezi, amikor kihoz a sodromból, mert akkor egyúttal kihoz az elefántcsonttornyomból is. De Merlin szakállára, mennyivel szívesebben maradtam volna inkább a tornyomban.
 - Azért, te hülye hegyitroll, mert kipróbáltad azt, hogy milyen, amikor a tömegben úszol és a sok beállt varázsló leejtett téged – csóválom a fejemet. Vagyis úgy rázom, mintha valami görcs rángatna. – Ráadásul, ha nem érek ide időben, még jól meg is tapostak volna téged, mert az mekkora muri már – csapom össze gunyorosan a tenyeremet. Tudom, pont olyan vagyok, mint egy hisztiző kisgyerek. De talán ez meghatja Dungot.
 Inkább oda sem nézek, ahogyan a fenekét simogatja. Viszont a Gilcica felszólításra muszáj odakapnom a fejemet.
 - Gilcica? – kiáltom el magamat és a hajamba túrok. – Most komolyan Dung, ennél kevésbé megalázót nem tudtál volna nekem kitalálni? Szerinted mégis milyennek tűnők? Felhőtlenül boldognak? Akkor nézd ezt – mutatom neki fel a középső ujjamat. Erre még ő tanított kiskorunkban; azt mondta, ez egy titkos jel, amit csak a muglik értenek és csúfolódásra használnak. Szóval, ha valaki nem volt szimpatikus a varázslóvilágban, akkor megmutattam neki ezt az ujjamat – persze a Roxfortban óvatos voltam, hiszen nem egy sárvérű járt oda -.
 Látom, hogy ő is a ház felé néz; talán rájön, hogy hülyeség a buli és nekem van igazam. Mint mindig. Ráadásul pont ugyanilyenek vannak azokban a mugli izékben is, amit hangosan magyarázok Dungnak. Annyira belefeledkezem a dolog körülírásában, hogy csak a vigyorgó fejét látom.
 - Most meg mit kell vigyorogni? – dobbantok egyet a lábammal – Nem születtem a mugli világba, honnan is tudhatnám!
- Pont, hogy most nem kellene senki kezébe varázspálcát adni, még tökké varázsoljátok a házat – morgok az orrom alatt. Oda akarok hozzá menni, amikor látom, hogy tántorog, de most megérdemli, hogy egyedül kelljen boldogulnia. Nem lehetek mindig az a Gil, aki mindent egy szó nélkül elnéz neki. Most viszont annyira torkig vagyok ezzel az egésszel, hogy dühömben fogom magam és elindulok a diófánál hagyott pálcám felé.
 Dung követ, mint mindig. Habár sosem kérne tőlem bocsánatot, nem fogja hagyni, hogy elmenjek. És én titokban ebben is reménykedtem; nem tudnék úgy aludni, hogy magára hagyom. Mikor megszólal, az az első szava, hogy igazam van. Na, erre muszáj megállnom.
 - Mit mondtál? – esik le az állam és felé fordulok. – Hogy igazam van? Merlin, ezt nézd, hát ezt a napot is megértem! Hajlandó vagy írásban is bizonyítani, hogy ezt mondtad? – teszek úgy a szememet forgatva, mintha a nadrágom zsebeiben papír és toll után kutatnék. Aztán a fa felé fordulva veszem észre, hogy sehol a seprűm. Grátiszként még Dung is nekem ütközik.
 - Menj már arrébb, bűzlesz az alkoholtól – nyomom a könyökömet finoman az oldalába. A fene akarja arrébb lökni, hogy aztán elessen.
- A BERENDEZÉS RÉSZE? – kiáltom el magam. Már megint semmi szánalmat nem tanúsít az irányomba. Ilyenkor pofoznám fel őt is, és magamat is, hogy miért kellenek nekem ilyen barátok. – Ez egy KORLÁTOZOTT SZÁMÚ Gyorssep 01-es volt! Az első széria első tökéletes darabja! – ordítom, azonban már csakis magamnak, ugyanis Dung rohamos, de szédelgő léptekkel indul a garázs felé.
 Egy darabig nézek utána, várom, hogy talán eszébe jusson, hogy még mindig itt vagyok. A garázs előtt pár méterrel megáll, felém fordul.
 - Milyen gyorsról beszélsz? Hazai tisztek? – kiáltok neki, de már bent van az épületben. A felét sem értettem annak, amit mondott, ugyanis a házból tomboló zene elnyomta még a gondolataimat is. Már amikor a garázs közelébe érek, érzem, hogy valami rossz lesz. És amint belépve meglátom, hogy Dung arról a mugli autóról szedi le a fóliát, csakis azt kántálom hangosan, hogy ne.
- Ugye ezt most nem gondolod komolyan? – temetem a tenyerembe az arcomat. – Várj, ne is válaszolj, tudom, hogy komolyan gondolod.
 Kilesek az ujjaim közül; olyan boldogan néz rám, mint egy kisgyerek, aki megszerezte élete legjobb játékát, vagy kapott egy házisárkányt.
- Nem Dung, én ebbe nem ülök bele – kezdek el magyarázkodni. – Először is azért nem, mert ha Ackerley papa megtudja, hogy én egy MUGLI gyártmányú autóban ültem, kitér a hitéből, másodszor is, ha a te apád valaha is rájön, hogy használtad a kocsiját, letépi a golyóidat – lehajolok, hogy felvegyem a fóliát.
 - Most ezt szépen visszarakjuk, bemegyünk a házba. Én elzavarok mindenkit, te meg szokásosan befekszel a kádba és megvárjuk, amíg magadhoz térsz – beszélek hozzá, pontosan úgy, mint egy kisbagolyhoz; gügyögve és kedvesen.



Macika Öltözék Kredit


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Csüt. 7 Júl. - 22:10

take-the-pain-killer

   
Talán nem nagy titok, de mindig is éltető volt számomra, ha Gil agyát húzhattam. Olyan, mint az anyatej a frissen világra pottyant csecsemőnek vagy valami ilyesmi faszság. Szóval tényleg kibaszottul fontos. Mert ha volt kit szívatni, akkor az azt jelentette, hogy Gil is ott volt, és erre már jónéhányszor rácsodálkoztam már az évek során. bármekkora kapitális baromság is volt, Ackerley mindig visszajött mint egy bumeráng, vagy jobb esetben el sem ment. Csak dühöngött egy kicsit, mint most, feszítette az ideg, mint most, de aztán lenyugodott, megenyhült, mert valamiért nem tud nekem ellenállni. Nem mondom, elég egy ótvar ízlése van, de hát ez is bizonyítja, hogy pénzen nem lehet mindent megvenni. Nem ül ki a bűnbánat az arcomra, amikor elmeséli az elmúlt órák eseményeit, amiről halvány fogalmam sincs, de azért egy pillanatra megszeppenek. Hogy lehettem így benyomva, hogy nem emlékezzek semmire? És vajon hol lehet még olyan cuccot szerezni?
Egy pillanatig megfordul a fejemben, hogy mégis csak megfordulok és bemegyek a házba, hátha tudom még szerezni pár biztonsági pirulát, de amikor tekintetem összefonódik az acélos, makacs szemekkel, inkább meggondolom magam.
- Az időzítés tökéletes, mint mindig – vigyorgok rá. Nem mondok köszönetet, de a tekintetemnek elég kéne lennie, legalábbis az esetek többségében elegendő szokott lenni. Egy pillanatig habozok, csak utána szólalok meg – A franc essen belé, nem hiszem el, hogy stage-diveoltam és nem emlékszem rá? – csapok a levegőbe a kezemmel, majd felnevetek a középsőujj látványán – Örülök, hogy nem hiába lógsz mindig a nyakamon, és tanulsz is valamit – nézek rá olyan elérzékenyülten, mint egy gazdi a kiskutyájára, aki éppen most nyerte meg a kerületi szépségversenyt. Még azt is elnézem neki, hogy passzív agresszív módon minden mondata burkolatlan sértés. Csak szemeimet forgatom, mint bármikor máskor, amikor így reagál, és csak akkor szólok közbe, amikor el kezd hisztizni a seprűje miatt.
- Az első széria le van szarva, felejtsd már el. Szólsz Ackerley papának, és vesz egy másikat – egy pillanat alatt megbánom, hogy elvetettem a súlykot. Tudom, hogy bántó ez Gil számára, főleg akkor, amikor hálásnak kellene lennem, de egyszerűen nem tudtam megálljt parancsolni magamnak. Neki legalább van apja.
Érzem, hogy egy pillanatra megrándul az arcom, de nem veszek róla tudomást, mint ahogy arról sem, hogy éppen megint egy seggfej voltam. De legalább az autó eltereli a figyelmét, most van valami, amivel kicsit elterelhetem mindkettőnk gondolát, és ezt nem fogom csak úgy hagyni. Nem érdekel, hogy ittam, nem érdekel, hogy a lábamon is alig állok, és hogy még nem vezettem ezt évek óta. Már éppen keresem az érveket, amivel meggyőzhetném Gilt, de még mielőtt megszólalhatnék, elsötétül az arcom, és a vigyort felváltják a borús fellegek. Úgy rúgok bele az autó kerekébe, hogy még én is megtántorodok tőle. Érzem, hogy az ujjaim ökölbe szorulnak, és hogy valami keserű felkívánkozik ismételten a nyelőcsövemen. Megsegítem, és köpök egyet magam mellé a sarokba.
- Hát nem tűnt fel még, Gil, hogy nekem nincs apám? Mégis ki tépné le a golyóimat? Az anyám? Ja hoppá… Esetleg a bátyám, naná, majd pont ő – érzem, hogy egész testemben megfeszülök, és a következő pillanatban, mint egy gazella, úgy ugrok bele az ülésbe, keresztül a csukott ajtón. Ahhoz képest, hogy milyen részeg vagyok, meglepően jól sikerült a mozdulat. – Most pedig pofa be és ülj be. Azt mondtam, hazaviszlek – villantom rá dühös szemeimet, és a kesztyűtartóban kezdek el idegesen matatni, kirámolni mindent. Valahol itt kell lennie annak a rohadt kulcsnak. A gügyögése sem hat meg, de nem is dühít különösebben. Csak erőltetek egy vigyort az arcomra, és hasonló modorban próbálok válaszolni, mint ahogy ő szólt hozzám – Vagy azt akarod, hogy egyedül száguldozzak ezzel az izével? Felügyelet nélkül? – megrebegtetem szempilláimat, és amint a hideg fém az ujjaim közé kerül, már bőgetem is fel a motort. Hangos bőgés, sötét kipufogógáz lepi el a garázst, látszik, hogy rég volt beindítva a kicsike. – Nekem így is jó, gyalogolj csak nyugodtan abban a tudatban, hogy rászabadítottad a városra a Fletcher hurrikánt – ordibálom túl a motorhangot, és tekintetemet előre szegezem, arra koncentrálva, hogy bármelyik pillanatban zökkenőmentesen elindulhassak.
love you too, honey
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 17 Júl. - 13:47
Dung & Gil

You're asshole

- Tökéletes időzítés? - kérdezem. Egy artikulátlan kiáltás tör fel belőlem. - Most komolyan csak ennyit tudsz mondani? Ennyire vagy képes a beszíváson kívül? Hiszen az életedet mentettem meg! - úgy ordítok, ahogyan apám sosem engedte volna. Legalábbis nekem nem, viszont a két kis hercegnőcskéje hisztije engedélyezett volt.
Dung vigyora csak még jobban felbőszít. Legszívesebben odavágnám neki, hogy önző. De mégis én vagyok az a hülye, aki állandóan vissza szalad hozzá és pátyolgatja. Mintha akármi közünk is lenne egymáshoz. Ő sosem törődött velem még fele annyira sem, mint amennyire én vele. Pont annyira érdeklem Dungot, mint apámat a mugli üzleti piac - még haszna se lenne belőle.
- Bárcsak ne lógnék mindig a nyakadon - forgatom bosszúsan a szemeimet, amikor Dung megdicsér, mert bemutattam neki. - Az a stage izé pedig borzalmas volt. Majdnem leejtettek téged - mutatok Dungra. Inkább bele sem gondolok, hogy mi történt volna, ha nem érek ide időben. Ilyenkor nem hatnak meg a legjobb barátom kiskutya szemei és elérzékenyült arca.
- Hagyd abba ezt a pofavágást, most nem hatsz meg vele - legyintem le a fiút. Pörgök, mint a taxióra, ahogyan a muglik mondanák. Ezt is Dungtól tudom.
Az elvesztett seprűmre csak szemforgatással reagál. Már toporzékolok dühömben.
- Én meg azt szarom le, hogy te mit mondasz! Nekem az egy kibaszott fontos seprű volt - ugyanis azzal nyertem meg az első Roxfortos kvidicsmeccsemet, ám ezt már csak magamban mondom. És ezt a seprűt dicsérte meg Autumn Lucy-nak, aki elmondta Deannak, aki pedig Mariellának, ő a testvérének és így jutott el hozzám. Ám Dungnak ezek mit sem jelentenek; ilyenkor abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán van-e valami, ami meghatja őt.
Csak egy fintorral válaszolok én is, amikor felhozza az apámat. Igen, venne egy újat. És igen, meg sem kérdezné, hogy mi lett a másikkal, nem bírja a felesleges locsogást. Ő így hívja a beszélgetést.
Aztán rosszat mondok Dungnak. A lehető legrosszabbat, mégpedig az apját. Látom, ahogyan az arcát elborítják a düh fellegei. A gyomrom megugrik. Tudom, hogy milyen az, amikor Dung agya elborul és most nem akarok belekeveredni egy Dung-viharbeli Dung-tornádóba. Szavai jobban megijesztenek, mint az, amikor az autó kerekébe rúg.
- Akkor majd én gondoskodom arról, hogy letépjem a tökeidet, akármennyire is undorító meló lesz. Talán lehetek a századik szerencsés, aki hozzá ér - mondom neki csendesen. A viccesnek szánt mondandóm ellenére a hangom komolyan és feszülten cseng.
Éppen ezért nem is tiltakozom, amikor Dung beül a kocsiba. Csak vetek egy utolsó pillantást a seprűm hűlt helyére a fa alatt és követem Dungot.
Dungnak minden kedvessége erőltetett ebben a pillanatba; gügyög, ahogyan én. Feldühítettem. Vagy legalábbis valami ahhoz hasonló állapotba hoztam őt. Akármennyire is sajnálom, még mindig ideges vagyok rá, így csak összefonom a karjaimat magam előtt, és lebiggyesztem az ajkamat. Pont, mint egy durcás kisgyerek.
- Induljunk már - morgok fel. - Legalább hadd haljak meg gyorsan és hamar a kiváló vezetési képességeidnek köszönhetően. A nemlétezőknek.
Először reménykedem benne, hogy nem tudja beindítani. Ha már itt tartunk, nekem gőzöm sincsen, hogy hogyan kellene. Egy furcsa, ezüst színű dolgot dug a kormány mögé, ami olyan, mintha egy összepréselt kulcs lenne.
Valami felbőg az autóban. Úgy megijedek, hogy automatikusan felugrok az ülésről.
- Mi volt ez? - kérdezem tágra nyílt szemekkel Dungtól. Valami sötét füst lepi el a garázst. Olyan büdös és tömény, hogy köhögnöm kell tőle. A szemem könnyezik. Talán Dung már most megölne?
- A Fletcher hurrikán nem létezik - ordítom - Mindig is csak a Dung-hurrikán volt. A többi Fletcher túl töketlen ahhoz, hogy pusztító vihar legyen - bóknak szánom. Nem tudom, hogy annak veszi-e.
- Nos, nem tudom, hogy a muglik mit mondanak ilyenkor - bökök az autóra -, de hajrá! Adj bele mindent... Taposd aa... tudod, azt a... amitől indulunk - csapok a térdemre, ami remeg. Vagy talán az autó remeg alattam? Egyáltalán mi különbség van ezek között a doromboó szörnyetegek között.
Oldalt az ajtón van valami fogantyú, abba kapaszkodva várom, hogy végre elinduljunk. Hogy végre vége legyen ennek az éjszakának. De mégis, egy részem titokban örül, hogy megint sikerült kibújni az elefántcsonttornyomból, legalábbis a véreimben pezsgő adrenalin ezt tudatja velem.
Így hát elfelejtem minden dühömet, és felszabadultan kacagok fel.
- Na mi van, Dung, betojtál?
És már várom is az indulást.

Macika Öltözék Kredit


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Hétf. 25 Júl. - 12:56

take-the-pain-killer

   

Ha nem vágná egyértelműen az arcomba, akkor is tudnám, érezném, hogy ezúttal messzire mentem. Mármint a szokásosnál is inkább. És erre nincsenek igazán mentségek. Mert az, hogy szar napod, heted van, vagy elhagyott a családod még nem jogosít fel arra, hogy az egyetlen emberen, aki de facto még itt van melletted, töltsd ki a dühödet. És mégis, olyan nehéz, szinte fizikai fájdalmat okoz, hogy valami békítőt mondjak, valami kedves dolgot, amitől egy kicsit Gil is érezné, hogy milyen kibaszott fontos, hogy most itt van, és nem valahol máshol.
- Jól van, elismerem, hogy elég veszélyes a cucc. Volt egyszer az a csávó, tudod, a Gennyes Hegyitrollok Gitárosa, aki ugyanígy dive-olt, csak lebegtető bűbájjal tartotta fenn a közönség, és hát eléggé be volt mindenki baszva, szóval eléggé bele volt kódolva, hogy nem éli túl – morfondírozok, szinte csak úgy magam számára magyarázva a helyzetet, de azért éreztetve Gil-el, hogy felfogtam, mekkora szívességet is tett. – Szóval végső soron azért jó, hogy éppen ott jártál és kimentetted a seggem – hajtom le a fejem, és egy jó pár másodpercig makacsul bámulom a műszerfalat. Az állapot persze nem tart sokáig, nem akarom, hogy a végén még hangfelvevő bűbájjal elraktározza a mondataimat a vészteresebb időkre, vagy valami hasonló szarság.
- Értemértem, fontos volt. Csak nyugodj le, kérlek, nem segít, ha ordibálsz velem – hangom határozott kontrasztként jelenik meg Gil dühöngése mellett. De a lényeg benne van, tényleg vágom, hogy fontos volt az a seprű.
– Ha ragaszkodsz hozzá, bemegyek, és mindenkiből kiverem a szart is, ameddig vissza nem kerül az a seprű. Vagy ha már az illető messze jár vele, akkor megkeressük, legyen akárhol is, és rátaposunk kicsit a nyakára – biztatom teljes bizonyossággal, és Gil tudhatja, hogy nem szoktam csak úgy a levegőbe beszélni. – Csak reménykedjünk, hogy nem repült távolabb húsz kilométeres körzetnél, mert a franc se tudja, hogy kell ezt a szart utántölteni – pillantok az autó műszerfalára ismételten. Nem emlékszem már, hogy a különböző mutatók éppen mit jelölnek, de valamelyik az üzemanyagot mutatja, az tuti.
Közben hallgatom, hogy milyen ügyesen kivágta magát az egész kínos beszélgetésből, és igazából baromi hálás vagyok érte – Meghiszem azt, hogy nem lesz szép meló – nevetek fel, szinte csak úgy magamban – Inkább a kétszázadik, de nyugi, az is szép kerek szám és jár érte prémium – emelem meg a szemöldökömet, és egy gonosz kisfiús vigyor terül el rajta. És ez méginkább csak szélesedik, ahogy méltányolja a Dung-hurrikán kiemelkedő fontosságát, és erejét. Engem legalábbis olyan erővel tölt fel, mintha belémköltözött volna száz griffendéles halott lelke. Érzem, ahogy az egész felsőtestem nekifeszül a kormánynak. Éppen csak arra várok, hogy Gil megadja az utolsó lökést a piszkálódásával, de már belészorul a következő mondat, ha volt egyáltalán. Mert egész véletlenül pont eltalálom a gázpedált és hát padlóig nyomom. A kocsi hirtelen indul meg, olyan lökéssel, hogy egészen hátrakényszerít, hogy az ülésbe simuljak. Csak tudnám, hogy mire való az a fityegő öv ott jobb oldalamon.
Hangos puffanás jelzi, hogy valami útbanálló dobozokat félresöpörtem az útból, de egyébként másképp akadálymentes a közlekedés, csak éppen valamiért nem a kikövezett keskeny úton haladok, hanem mellette az ápolatlan gyepen. De ebben a pillanatban szarok éppen bele. Csak átadom magam az érzésnek, ahogy a hideg szél beletép a hajamba, és egészen kezdek kijózanodni. Legalábbis úgy érzem. Aminek persze semmi köze sincs ahhoz, hogy a véremben mi játszódhat most le.
- Szóval mit is mondtál a kiváló vezetési képességeimről – fordulok Gil felé diadalittas vigyorral az arcomon, amikor éppen levertem a ház előtt álló kukákat és postaládát. De nem állok meg, még csak le se lassítok, csak a visszapillantó tükörben nézem végig a művemet, majd egy pillantást vetek az egyre kisebbé zsugorodó családi fészekre, és egy hangos, felszabadult kurjantást hallatok.
- Szóval most elviszlek kajálni, mert éhgyomorral nem lehet lúzer seprűtolvajokat szétverni. Volt egyébként valami nyomkövető bűbáj vagy hasonló szarság rajta?
love you too, honey
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 3 Aug. - 10:46
Dung & Gil

You're asshole

Nem szoktam csak úgy bedühödni, ezáltal nem is vagyok hű a nevemhez, hiszen a két húgom folyamatosan dühöng, ha nem kapnak meg valamit. Nem tudom, hogy apám mit fog szólni, amikor Dana majd közli vele, hogy meg akarja öletni az egyik évfolyamtársát. Vagy legalábbis ragyákat akar növesztetni az arcára, csak mert a titkos szerelme ebbe a lányba szerelmes.
Azonban most úgy pörgök, mint egy megveszett cikesz. Még az sem nyugtat meg, hogy Dung igazat ad nekem, pedig máskor biztosan egy másolatot kérnék erről, vagy éppen feljegyezném valahova.
- Nem érdekel, hogy mit csinál egy ostoba együttes ostoba gitárosa. Felőlem ő meg is halhat. DE Ő NEM TE VAGY! – nyúlok a hajamba és markolom meg azt. Komolyan, amikor ilyen ostoba történetekkel tud előhozakodni, legszívesebben rádönteném ezt a házat. Miért kell neki mindig újabb és újabb őrültségekbe belelovallni magát?
- VÉGSŐ SORON AZÉRT JÓ? – már megint tombolok. Ez tutira nem tesz jó az idegeimnek. – Még jó, hogy nem cseszel le, mert már megint megmentettelek. És most nem egy jó elagyabugyálástól, hanem magától a haláltól. De ha így folytatod, legközelebb én nyírlak ki, már ha megtanulom valaha is azt az átkot – rázom felé agresszívan az öklömet. Ám még így is olyan lehetek, mint egy bedühödött kismacska.
Az kicsit meg hat, hogy Dung olyan elveszetten bámulja az autó műszerfalát. Azonban annak jobban örülnék, hogy ha néha gondolkozna is. Vagy legalább csak minden második évben próbálná magát megöletni.
- Te mondod nekem, hogy nyugodjak meg? Hiszen éppen te teszel tönkre – sziszegem az arcába, aztán az ülés fejtámlájába vágom a fejemet.
- Nem. Inkább be ne tedd oda még egyszer azt a löttyedt seggedet, mert nem fogok utánad futkosni. És különben is, nem vagy az a nádszál karcsú alkat, hogy állandóan én cipeljelek – tudom, hogy komolyan gondolja. Persze azt is, hogy rátapos a nyakára. – Inkább jössz majd nekem eggyel; akármilyen kéréssel is állok elő, teljesítened kell. Megegyeztünk? – nyújtom felé a kezemet.
- Ugye tudod, hogy én is messzebb lakom, mint húsz kilométer? – nézek rá nagy szemekkel. A dühöm fokozatosan párolog el, mígnem csak színtiszta kíváncsiság marad az autóval szemben.
Dung felnevet; érzem a hangjában, hogy megkönnyebbült. Ezek után kicsit még bűntudatom is van, amiért rajta töltöttem le a dühömet, holott neki is van ezernyi gondja.
- Csak ne prémium nyali-fali legyen, oké? – fogom be a szememet, miközben úgy teszek, mint aki öklendezik. Tudom, tudom, nem így kell állni a nőkhöz és a szexuális élethez, de jelenleg senki ne várjon tőlem semmi többet. Papírom meg van arról, hogy férfi vagyok.
- Jaj, Mundungus, ennyire ne legyél oda magadtól a Dung-hurrikán miatt – nyögöm röhögve, látva az arcán szétterülő rosszfiús vigyort. Ettől mindig évekkel fiatalabbnak – és persze boldogabbnak – látszik.
Aztán, olyan hirtelen indulunk el, hogy egy ijedt nyikkanás közben keresek kapaszkodót a kocsiban. A gyomrom a gerincemnek préselődik, én meg szinte eltűnök az ülés ölelő karjai között. Ide nem kellene valami lekötöző kötél, vagy ilyesmi?
Egyébként, Dung úgy vezet, mint aki nem lát. Mindennek neki megyünk, ami a kocsi előtt, mögött és mellett van.
- Azt mondtam róluk, hogy nincsenek.
Az az idióta pedig felém fordul; és már csak fémes koppanás jelzi, hogy valamit megint sikeresen letaroltunk. – Ha így folytatod, mindenkit felébresztünk. Talán még a mugli kopókat is kihívják ránk – beszéd közben hátrapillantok a vállam felett és látom, hogy egy postaládát és egy kukát borítottunk fel.
Minél messzebb megyünk a háztól, Dung annál boldogabb, nekem pedig annál jobban kell hánynom. A kocsi nem az én közlekedési eszközöm, főleg nem a furcsa szagú végterméke miatt, ami a hátuljából tör előre.
- Kajálni? – csillan fel a szemem és ki akar csordulni egy nyálcsepp a számból. – Menjük arra a helyre! Tudod, ahol az a henger alakú kaja van, salátával meg hússal – olyan izgatott vagyok attól a mugli étteremtől, amennyire egy igazi mugli sosem lenne az. Persze ők mindig ehetnek olyan finomságokat.
Nagyot bólintok. – Volt rajta nyomkövető bűbáj. De tényleg nem muszáj visszaszereznünk. Igazából tetszik is, hogy az adósom vagy – nézek a legjobb barátomra vigyorogva. A szemem sarkából mozgást látok, és amikor odanézek, valami négy lábon járó állatka felé közeledünk egyre gyorsabban.
- ÁLLJ MEG DUNG! ÁLL MEG! MEG FOGOD ÖLNI! – sipákolok az ülésen, kezeim teljesen a szövetbe mélyednek magam alatt.
 
Macika Öltözék Kredit


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Kedd 9 Aug. - 17:41

take-the-pain-killer

   

Ha nem bömbölne alattam a motor szelíd hangja, akkor most tuti valami gorombát válaszolnék vissza vagy legalábbis ragasztószalagot ragasztanék Gil szájára. Így viszont hagyom, hogy tomboljon, miközben én ujjaimmal dobolok a kormányon és az utat nézem, többé kevésbé, úgy téve, mintha mindent hallanék. De valójában eleresztem a mondatok többségét. Nem szólok közbe, hiszen neki is ki kell adnia valahogy a gőzt és nem hinném, hogy nála a vezets úgy beválna, mint nálam, feltéve, ha egyáltalán valaha a kormány közelébe jönne. Éppen csak pár mondatfoszlányt sikerül elkapnom, de akkor mindanyiszor felhorkanok a visszafojtott röhögéstől.
- Szóval én teszlek tönkre – jegyzem meg, mintegy a margóra felírva és megengedek egy önelégült mosolyt a műszerfal felé. - Jól van jól van, most már le lehet csillapodni. Ha nem akarod, nem megyek vissza abba a rohadt házba, csak fejezd már be. Miért nem adod te is át magadat ennek a csodálatos érzésnek? Hát van neked egyáltalán lelked? - teszem fel a kérdést és olyan gyengéden nézek a műszerfalra, mintha legújabb kiskedvencem volna. Valójában sohasem engedték, hogy háziállatot tartsunk, pedig azért itt ebben a kócerájba akár egy kentaur is elfért volna. Ja, hogy az nem is háziállat hanem értlemes lény? Leszarom, amíg négy lába van és kantárt lehet rá akasztai, mint egy pónilóra. - Szóval most átmentünk kibaszott gyerekesbe? Ha én megvakarom a hátad te is megvakarod az enyémet? – horkanok fel, látszólag ingerülten, de amikor felé fordítom a fejem, büszke vigyor játszik az arcomon. Úgy világít mint egy százwattos égő, de hát ezt megint magyarázhatnám Gilnek. - Dung hurrikán ide vagy oda, azért megintcsak tanultál valamit a jó öreg Dungietól – nem számít, hogy mi az ára. Most annyira lefoglal Gil újonnan felfedezett üzleti érzéke, hogy az sem érdekel, ha pucéran kell egy hónapig járnom-kelnem a Roxfortban. Amúgysem túl valószínű, hogy józan leszek egyáltalán. Vagy hogy mondjuk visszamegyek egyáltalán. De erről egyelőre hallgatok Ackerley előtt, mielőtt még okoskodni kezdene totál fölöslegesen. Helyette inkább hatalmas szemeket meresztek rá, amikor közli, hogy messzebb lakik, mint húsz kilométer. A francba is, erre nem is gondoltam. Sunyin lepillantok a műszerfalra és teljes lelkinyugalommal konstatálom, hogy ezzel bizony nem jutunk be a városba. Na, ehhez terv kell, és ahhoz meg kezdek túlságosan is józan lenni. Lepattintom a kesztyűtartó ajtaját, csak úgy menetközben és kotorászni kezdek újfent, aztán pár pillanat múlva el is húzom azt az üveg ruszki vodkát, amit ziher, hogy a muter hagyott itt. Beszorítom két térdem közé, miközben nagyban bólogatok, csak mert tudom, hogy Gil szája most sem áll be.
- Mi lenne, ha nem paráznál annyit. Szerintem egész jól vezetek. Azok a kukák voltak rossz helyen – magyarázom és félkézzel leszedem az üveg dugóját. Arcomon egészen őszinte mosoly bukkan fel, amikor Ackerley ecsetelgetni kezd, hogy hol is akar kajálni. A kis pretenciós máris lejjebb adott az igényből.
- Odaviszlek egyenesen – bólintok és beveszem  a kanyart, majd éppen az üveget emelném a számhoz, amikor Gil megint elkezd ordibálni. Tejesen igrnorálni akarom, de abban a percben már én is meglátom azt az idióta juhot, ami előttünk áll éppen. Fél kézzel rántom el a kormányt az utolsó pillanatban, érzem, hogy a pia az ölembe loccsan, aztán rázóssá válik alattunk a talaj. Naná, hogy lementünk az útról, de még a gyepről is és egyenesen az árok felé közelítünk. Először persze a gázt találom el, és csak utána  a féket, amikor már döccenünk. Nem olyan erős az ütközés, de azért rendesen kapaszkodnom kell, hogy ki ne fejeljek az előttem lévő ablakon.
A pia a kezemben egész szépen megúszta, csak a lábamnál érzem, hogy beszorult, de ahelyett, hogy azt rángatnám, fejem automatikusan az anyósülés felé kapom.
- Gil, haver, minden oké?  
love you too, honey
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Gil & Dung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jr. & Dung
» Dung & Gil
» Gil & Dung
» Dung & Bunny
» Dung & Myron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-