Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Darina & Krystal  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Darina & Krystal  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Darina & Krystal  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Darina & Krystal  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Darina & Krystal  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Darina & Krystal  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Darina & Krystal  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Darina & Krystal  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Darina & Krystal  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 3 Júl. - 13:22
Darina & Krystal


És egy újabb átlagos nap vette kezdetét. Felkeltem, megreggeliztem, sikeresen megjelentem a órákon és a nap el is repült. Volt egy kis időm, szóval úgy döntöttem végigbaktatok az iskolán, vagyis egy jó részén. Nincs is jobb annál,mint sétálgatni, elmélkedni, megállni néhány festménynél, beszélgetni a rajta lévő alakokkal,amitől iszonyatosan magányosnak tűnhetek és furának, de az igazat megvallva szeretek egyedül lenni. Átgondolni a nap történéseit és, hogy mit kellett volna máshogy csinálnom. Az ember a hibáiból tanul a legjobban. Gondolataimba merülve arra eszmélek, hogy lejutottam az alagsorba. Na de hogy? Az a kisebb gond, de általában itt találni a legtöbb mardekárost. Remek. Valahogy nem szeretek a vicc középpontja lenni, de akármikor elhaladok egy mellett, csak a származásommal kapcsolatos poénokat hallom vissza. Rendkívül idegesítő. Jobb ha mihamarabb visszamegyek a saját klubhelyiségembe, hiszen úgy is megígértem az egyik barátomnak, hogy leülök vele átnézni a mágiatörténet háziját. Elindulok majd, az egyik mellékfolyosóról ismerős mondatokat hallok.
-Miért nem mész vissza oda, ahova tartozol, sárvérű! -a gúnyos szavakat hangos hahotázás követi. Nem kéne belemártanom magam mások dolgába, de hát olyan nehéz megállni, hogy ne menjek oda és osszam ki azokat a kis férgeket.
Befordulok a folyosón, majd meglepődve látom, hogy két kis csaj meg egy srác,lökdösi és gúnyolja az ÉN húgomat... Á-á, nem jó napot tűztek ki a piszkálódásra.
-Na taka van. -közeledek hozzájuk még higgadtan, hátha belátják egy felsőévessel inkább nem kéne szembeszállni.
-Jajj,e vagy te senki, hogy megmond nekünk mit csináljunk. -nyávogja az egyik. Istenem, hogy én mennyre utálom ha valaki nyávog. Előveszem a pálcámat. Kisebb fenyegetés, hogy végre megértsék mi a szitu.


♥: ~


A hozzászólást Krystal Rayne összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 7 Júl. - 1:02-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 4 Júl. - 11:34

Krystal és Darina



Egy fontos nap, egy fontos pillanat, amit muszáj megörökítenem. Mindenhová magammal cipelem a penna és ecset készletem, hogy alkothassak, mikor csak kedvem támad. Persze ez nem mindig jókor jut eszembe. (néha óra közepén) Most is, mint általában az egyik fal bemélyedését választottam, ahol csak egy kis gyertyafény világított. Belemerültem a rajzolásba. Mai nap egy gyógynövény tani pillanatot választottam; Cveta Doloh miként gabalyodik össze titkos szerelmével a Greengrass fiúval egy ördöghurok segítségével! Talán nem éppen a legmegfelelőbb pillanatot választottam azt alkotásra, mert mit ad isten, pont errefelé sétálgatnak egyik utánfutójukkal a nyálas MacNair lánnyal. Baj szagot érzek. Három egy ellen? Mi tagadás nem mindenki fogadott a szívébe a Mardekár házban. Sőt elég magányos vagyok, ha úgy nézzük, de már nem érdekel. Azt hiszem ezt az információt fel tudtam dolgozni az évek során.
- Mit csinálsz Rayne? – szegezte hozzám a kérdést fennhangon, mint akit úgysem érdekel! Kiütötte kezemből a vázlattömböt, a galléromnál fogva az arcához húzott. Csak a szemem sarkából láttam ahogy Greengrass felemeli a naplóm a földről és nézegetni kezdi, majd oda szól: - Ahhoz képest, hogy sárvérű elég ügyes ez a senki. Arcomon most nem Cveta keltette félelem, hanem a dicséret általi büszkeség ragyogott. Morgott egyet és oda lökött a MacNair lánynak.

– Had nézzem! – Fél perc csend után, meglátta az utolsó rajzom befejezetlen tartalmát. Greengrass kérdően nézett rá, Cveta viszont felém, mint aki apró darabokra tudna szakítani dühtől szikrázó pillantásával. Nyeltem egyet. Tudtam, most nagyon meg fogom bánni ezt a találkozást. Újra megragadott; azt hittem, majd pálcát ránt, de először ütött! Leestem a földre, de felrántottak és elkezdtek körbe lökdösni egymás között. A számban vér, vasas ízét éreztem, bordáim sajogtak a fájdalomtól. Fülemben ezek a mondatok csengettek.
- Menj haza ahonnan jöttél, mocskos kis sárvérű. Nem vagy közénk való! Miért nem mész vissza oda, ahova tartozol, sárvérű? Sárvérű – sárvérű – sárvérű!!!
A szavaik nagyon fájtak. Miért kell ekkora különbséget tenni arany és mugli vér között? Semmivel sem tudtak többet, mint Én. Egyetlen előnyük a varázsvilág létezésének és történetének tudata. Nem nagyon tudtam felmérni a helyzetet. Menekülőre foghattam volna, de nem vagyok gyáva. Meg akartam mutatni, erősebb vagyok, mint ők 3-an...  Épp kitörni próbáltam a hármas közül, mikor egy ismerős hang csapta meg a fülemet. Oda néztem és láss csodát a legidősebb Nővérem, Krystalt láttam magam előtt, kivont pálcával, dühös, bosszúra ittas tekintettel. Egy kicsit megkönnyebbültem de mégis azon morfondíroztam, mi a jó eget keres idelent, ilyen messze a klub-helységétől és miért avatkozik bele az Én dolgaimba?

ZENE: Faded | SZAVAK: Annyi : D

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 7 Júl. - 0:23
Darina & Krystal


Ezek a mai gyerekek.... Én úgy lettem nevelve, hogy tisztelettel legyek az idősebbek iránt, ezek meg... Nekem soha egy meredek mondat nem hagyta el a számat egy felsőbb éves vagy egy tanárral szemben. Komolyan mondom, nem tudom mi járhat a csökevényes kis agyukban...
-Látom nem bírjátok felfogni. Lehet, hogy ez a két szavas mondat túl sok volt így egyszerre. Most elmondom megint, de nagyon figyeljetek mert hosszabb lesz. -közlöm velük, miközben az arcuk előtt hadonászok a pálcámmal. -Mondom HÚZZATOK EL, és hagyjátok békén a húgomat, mert engem jelen pillanatban az sem érdekelne, ha büntetőmunkára fognak verekedés miatt, vágjátok? -fejezem be, mire a három muskétás grimaszolás közben inkább tovább sétál.Végre megértették. Legközelebb viszont le kéne ülnöm velük és átbeszélni a szavak súlyosságát, amit Darinához vágtak. Ohh jó ötlet. Előveszek a táskámból egy aprócska jegyzettömböt, amin a Teendőm szó csücsül és egy pennát: Ne felejtsd el! -Greengrass, Mcnair, Dolohov kioktatás.
Na ezzel is megvolnánk.
Csend...
Túl nagy csend, és feszültség. Vágni lehetne. Most itt állok a húgommal szemben, aki valószínűleg csak azért van még itt mert...hát nem tudom, de biztos nem szívesen van a közelemben, ennyit tudok. Kínos... Mondhatnék valamit. De mit? Ha most elkezdek kedveskedni és megkérdezem, hogy: Minden oké?, akkor valószínűleg elsétálna mellettem, és odalökne valami gúnyos beszólást. Áhh...Jó, megvan mit teszek. Hűvös maradok vele szemben, nem akarok csalódást okozni, azt már úgy is megtettem párszor.
-Amúgy nincs mit. -vetem oda neki, kifejezéstelen arccal, kis iróniával. -Igazán megerőltethetnéd magad és szembeszállhatná ezekkel a kis dögökkel, de ez nem az én dolgom...
Most már csak az a dolgom,hogy várjak. Igazából abba reménykedek, hogy kettő percnél, tovább is tudunk majd beszélgeti... igen, eddig kettő perc a rekordom vele a Roxfortos éveim alatt. Ez is haladás... mikor minden kiderült egy fél évig hozzám se szólt, szóval ezt nevezhetjük fejlődő tendenciának.


♥️:Sajnálom, nem lett a legjobb. Sad ~
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 8 Júl. - 11:41

Krystal és Darina



Az évek megkeményítettek? Talán igen, talán nem. Mindenre máshogyan reagálok. Sok verést elviseltem már ez idő alatt és mindig kamatostul kapták vissza támadóim. Most sem kellett volna közbe avatkoznia Drága Nővéremnek. Ha a gyengélkedőn kötök ki, akkor ott. Túlélem.
Amíg a három muskétás Krystallal volt elfoglalva, felszedtem firkálmányaimat és a pennáimmal egyetemben elrejtettem táskám legmélyére. Nem akartam, hogy Ő is felfedezze a róla készült karikatúrákat, mint például: Krystal fejű medúzát, kígyó hajjal, ordibálva. Nem.
Háztársaim néhány gunyoros pillantással elhaladtak Nővérem mellett, melyben azt sugallták: „Még nincs vége... Rayne...”
Most mit irkál? Inkább segítene felállni! Mindegy. Feltápászkodtam a fagyos kemény földről, amit az imént a bordáimon éreztem; leporoltam magam a szám sarkában csordogáló vért is beletöröltem az ingujjamba, Ő egy szót sem szólt. Beállt a kínos csend. Nem értem mire vár; most meg kellett volna köszönnöm? Mihelyst átfutott ez a gondolat az agyamon, Krystal szóvá is tette.

- Nem kellett volna közbe avatkoznod. – morogtam az orrom alatt és szúrós tekintettel néztem rá. – Ez nem a te dolgod. Meg tudtam volna védeni magam...  - A hála helyett dühöt éreztem. Pedig gyakorlatilag megmentettet a szaros kis életemet, de így mindenki a szájára vesz majd: „Nézd ott a kis sárvérű, akit a Nővére védett meg!”
- Különben is, mit keresel ide lent? Ilyen távol a házadtól? Kémkedsz utánam? - Valószínűleg nem, de ilyen egy Húg. A Nővérük idegesítésére születnek. Nem vártam meg a választ, pedig megölt a kíváncsiság. A vállamra kanyarintottam a táskám, elsuhantam mellette. Éreztem ahogy az ingujjam hozzáér az övéhez. Akart volna mondani valamit? Ki tudja. Ez csak rajta áll...
Ahogy távolodtam eszembe jutott a múlt árnyéka, mely mostani énemhez óriásként vetül. Hiányzott. Milyen jó is volt, mikor még testvérek voltunk; nem ismerősök. Másképp is alakulhatott volna a jövőnk, de kik hazugságban élnek, már nem hiszik el saját maguk valóságát sem. Már bánom a hisztiket, miket gyerek fejjel elkövettem a térítések miatt, de olyan mélyen belém ivódtak, persze a büszkeségem miatt ez megváltoztathatatlan... A mi kapcsolatunkat nem lehet átformálni, sosem lesz olyan, mint akkor régen...
ZENE: ↯ | ↯ Darina

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 12 Júl. - 12:21
Darina & Krystal


Gondolhattam volna. A fránya büszkesége... Csak azt ne higgye, hogy leszarom mi van vele, de tudom, hogy ez van a dolgok mögött. Utál, bár ez nem újdonság. Valahogy a legidősebb és legfiatalabb gyerek jön ki egymással a legjobban. Talán ha nem hazudok, akkor is ez lett volna a helyzet. Nem szabadna, hogy lelkiismeret furdalásom legyen, elvégre most segítettem neki, öt perce se volt. A hálátlan, meg csak úgy elmegy mellettem. Én gyorsan felkapom a padlón ragadt kissé megtépázott papírlapot, majd a mellettem elhaladó Darina csuklóját megragadom és visszahúzom.
-Itt hagytad az egyik rajzod...-közlöm hűvösen, majd kezébe nyomom a három madarat ábrázoló papírt. -Örülök, hogy nem hagytál fel ezzel a hobbiddal. -mondom, jobban megszorítom, a kezét és magam felé fordítom a húgomat.
-Bármennyire is utálsz, tudd, hogy nem szabadulsz meg tőlem ilyen könnyen.
Idióta. Azt hiszi, hogy a nővérének hátat tud fordítani csak úgy. Mi egy család vagyunk bármi is történjen, ez nem fog változni. Csak ő ne fogja megérteni. Nem érti  család fontosságát, és őszintén szólva én is csak most kezdek rájönni. Mindennél jobban zavar az ha őket bántják, ezért nem tudtam elsiklani, a mai balhé felett. Lehet, hogy így most csak jobban fog utálni, de a lényeg, hogy megtettem azt amit a szüleim már évek óta hajtogatnak. Foglalkozz a testvéreiddel. Nehéz, mert eddig igen makacsnak bizonyult, de hátha engednek majd egy kicsit. Főleg Darinában reménykedek, mert őt féltem a legjobban. Kérlek csak próbálj megbocsátani nekem.
-Csak hogy tudd nekem se ez a kedvenc elfoglaltságom, de igazán megpróbálhatnál te is normálisan viselkedni velem.... -közben elengedem a karját és tulajdonképpen már az se érdekelne, ha fogná magát és szó nélkül lelépne.

♥: hát ez ritka rossz lett..
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 16 Júl. - 12:54

Krystal és Darina



A keze az enyémen pihent. Határozott szorítással fogta a csuklóm, mely olyan erőt sugallt, amit nem mindenkinél tapasztalhatok. Volt benne valami, amivel megmelengette fagyos szívemet. Tudtam, ez a pillanat a kemény szigor és a gyengéd szeretet egyvelegének kiütköződése. Úgy éreztem tényleg, őszintén hálás az alkotás iránti meg nem tört szeretetem miatt, ami nagyon jól esett. Kiskoromtól kezdve Ő biztatott, segített a sikeres műalkotás elérésében. Emlékszem, képes volt órákon át ácsorogni egy farönkön az ügyetlen próbálkozásom miatt. Ha viszont a kép nem remekelt, Ő jött oda vigasztaló szavaival: „Nem baj Húgi, attól még kiakasztjuk a falra!”

Kemény harcok dúltak a fejemben. Az egyik Énem azt mondta: „Sétálj tovább és ne törődj vele”, a másik: „Bocsáss meg minden sérelemért”. Semelyikre nem hallgattam volna szívesen. Itt csak is Én dönthetek a sorsomról. Választanom kell a magány, vagy a családom között, de nem tudok. Ha hagyom, hogy a büszkeségem nyerjen, végképp elveszítek mindent amim eddig volt és azt nem akarom.
- Nem kell úgy tenned, mintha aggódnál értem... – Felemeltem a hangom, kitéptem a kezéből a rajzot és meghátráltam volna, ha nem szorítja még jobban a kezem azt jelezve, innen nem szabadulsz egykönnyen. Időben észbe kapva rájöttem, ez megint nem az a hangnem, amit próbáltam megütni.
- Ne haragudj, Oké!? Nem tudom, hogyan beszéljek veled... Még nincs itt az idő, még nem állok készen.
Bármennyire is szerettem volna naki elmondani, mennyire sajnálom azokat az érzéseket, amit nem tudok kimutatni, de nekem se könnyű. Megváltoztam, valami elromlott a lelkemben, talán rossz ember lettem. Nem álltam készen erre a beszélgetésre. Megijedttem. Végig szaladtam a folyosó kanyarulatain és berobogtam a Mardekár klub-helység ahol végre elmerülhettem annak zöld-ezüst pompájában.

Mus: ↯ | ↯ Darina

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Darina & Krystal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Krystal & Darina
» Krystal Rayne
» --- Krystal & Andrew
» Archer & Darina
» ☀ Darina Rayne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-