Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Archer & Darina EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Archer & Darina EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Archer & Darina EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Archer & Darina EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Archer & Darina EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Archer & Darina EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Archer & Darina EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Archer & Darina EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Archer & Darina EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 4 Júl. - 16:20

Archer és Darina



Mégis ki szereti a szabályokat? Ki találta ki az éjjeli takarodót és a kötelező órákat? Inkább császkálnék és felfedezném a kastélyt, mintsem ott üljek az unalmas Mágiatörténeten. Nagyrészt úgyis csak alszom.. Ha valami érdekel akkor viszont aktívan részt veszek az órákon. Az Én kapcsolatom az éggel nagyon elmélyült és a mai órán semmi újat nem tudnak nekem tanítani asztronómián. Így inkább arra gondoltam kilógok Roxmortsba és felfedezem a kísérteties szellem szállást, ahova BELÉPNI SZIGORÚAN TILOS!
A csillagvizsgáló toronyba menet én ballagtam a sor végén, az előcsarnokba érve, ügyes mozdulattal lefordultam a súlyos tölgyfa ajtó felé és besoroltam a fényes páncélsor mögé, ahol testmódosító bűbájt hajtottam végre. A ráncos arc, bozontos szemöldök egy pár rég elhasznált ruha, milyen mértékű változást mutat, nemde? Egy öreg koldus kinézetével biztosan nem ismer fel senki.
Sietve tettem meg lépéseimet a falu felé, sikerült is kiosonnom az árgus tekintetek elől, de hogy hogyan? Nem gondoltam volna, valóban tényleg beválik ez az álruha. Vagyis reméltem, de tényleg? A kapun kiérve szaladtam egyenesen a faluba, oda érve lassítottam lépteimen. Körültekintő voltam, figyeltem nem követnek-e?
Elhaladtam a Szárnyas Vadkan nevű kocsma előtt,  a szemem sarkából kiszúrtam a bent ülő Carrow testvéreket, kik egy sötét csuklyás alakkal tárgyaltak? Mit kereshetnek itt?
Felálltam az ablak előtti hordóra, hátha jobban látok és hallok valamit. De a támasz megingott és kiszaladt a lábam alól. Nagy zajt csapva csüngtem az ablakon remélve, nem hallottak semmit. Felhúztam magam, belestem az ablakon. Farkasszemet néztem egy idegen, azúrkék villogó tekintettel, kinek szája kaján mosolyra görbült. Megijedtem, rendíthetetlenül zakatolt a szívem és az álca varázsa is elmúlt már, így könnyen felismerhetővé váltam. Ugyanolyan hirtelen lehúztam a fejem és összekuporodtam a hordók mögött.
- Nem vett észre... Nem vett észre...– mormogtam naivan magamba. A fejemet karomba temetve hintáztam, még a könnyem is kicsordult, mikor megláttam a kb. 46-os fekete bőr cipőt magam előtt. Az alak leguggolt elém, legnagyobb meglepetésemre barátságosan szólított meg.
- Mi a baj kicsi lány? Megütötted magad? – nemlegesen ingattam a fejem – Akkor hát, miért pityeregsz? Mit keresel itt az éjjeli órákban, nem a Roxfortban lenne a helyed? Majd Én vissza kísérlek.
Még mindig nem tudtam hova tenni a dolgot. Kedves volt és felajánlotta a segítségét. Addig addig faggatózott mígnem majdnem mindent tudott rólam. A származásom, a történetem, a sérelmeim. Kedves volt tényleg és hittem neki... aztán a dolog akkor kezdett gyanússá válni, mikor a visszafelé egyszerű utat megbonyolította egy pár sötét sikátorral. Akkor még nem tudtam; hatalmas bajba keveredtem, teljesen egyedül vagyok egy idegen férfi társaságában, aki valószínűleg egy gonosz ember és gyakorlatilag majdnem mindent tud rólam...
ZENE: ↯ | ↯ Darina

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 16 Júl. - 21:48

to Darina

elnézést a késésért

 Mint ahogyan mindig mondom; a Roxfort nem az Azkaban. Éppen ezért vagyok kint hétköznap, azaz HÉTKÖZNAP este Roxmortsban. Nem, csöppet sem érdekel a vajsör - habár a gyomrom az előbb megivottól zsörtölődik -, engem mugli-ügyletek zavartak egészen idáig.
 Igen, tudom; csúnya dolog meglógni a Roxfortból. De ha éppen most érkezik az életmentő cigaretta szállítmányom, a saját iskolámban még sem vehetem át. Tiszteletlenség lenne, nem de?
 Így hát fekete kapucnimat a fejembe húzva, bakancsban ballagok vissza az iskola felé, amikor a szállítmány rám eső része a farzsebemet húzza le. A számba már bele is dobtam egy szálat ebből a mugli-gyilkoló eszközből. Pöfékelésemnek csakis a Szárnyas Vadkan előtt kukkolódó lány vet véget.
 Minden bizonnyal mérete miatt kényszerült egy hordó tetejére, hogy belásson az ablakon. Félrenyelem a füstöt, amikor elfojtom a feltörni készülő kacagásomat. Nevetséges. De én unatkozom és kíváncsi vagyok - a hölgyekre mindig az -, így elbújok egy sarok mögé, és megkukkolom a kukkolót.
 Amikor a hordó eldől a lány alatt, már muszáj nevetnem. A tökéletes beszóláson gondolkodom, amitől vérig sérthetek egy ablakban lógó lányt és mindenképpen perverznek kell lennie. Törekvésemet megzavarja, hogy a lány az ablaktól szinte menekülve bújik a hordók tömkelege mögé.
 A szemöldökömet kíváncsian felhúzva, a pöfékelésemet megszakítva nézek felé. Aztán valaki kilép az ajtón; csak kék villanást látok a csuklya mögé rejtett arcból. Annyira fekete, hogy szinte beleolvad az éjszakába. Az alak megjelenésétől a mugli nadrágomba rejtett pálcám után nyúlok és ez nagyon nem jó jel.
 Az alak a lány elé guggol, így kitakarja előlem teljesen. Nagyon nem tetszik a helyzet. Tétova lépést teszek előre; megéri nekem lebukni az iskolám előtt egy idegen miatt? Talán a lány ismeri ezt az alakot? Esetleg kétes szerelmi botrány? Azokból jobb kimaradni...
 Nem megyek közelebb; addig beszélgetnek, míg csaknem még sötétebb lesz az ég és fázni is kezdek. A cigaretta a számban lóg, holott már régen leégett; én pedig nem vagyok képes itt hagyni a lányt ezzel az alakkal. Hallom halk sutyorgásukat; aztán elindulnak. Csodálatos módon a lábam visz utánuk. Végtére is, ha esetleg a Szezám kapuját nyitják meg ilyen későn este, én benne vagyok.
 Úgy ismerem a Roxmortsot, mint a tenyeremet; nem egyszer kellett elbújnom cigarettázni. Errefelé nem díjazzák az aranyvérűek az én mocskos mugli szokásaimat. Ám az utcák bonyolultabbak lettek, egyre messzebb a fényektől és egyre nehezebben tudtam követni a két alakot.
 A varázslat mellett még éreztem a levegőbe hasító nehéz, adrenalint pezsdítő szagot: a veszélyt. Aki ilyen sötétséget hoz magával, mint ez az alak, jó varázsló nem lehet.
 Methode mindig is azt mondta, hogy úgy osonok, mint valami macska; és hogy ezt cáfoljam, a bakancsom kikötődött cipőfűzőibe  megbotlok. Nem esek el, ám ennyi hang elég ahhoz, hogy a csuklyás alak megforduljon.
- Ó, hát még egy elveszett lélek? Fiacskám, talán te is a Roxfortot keresed? - nyújtja felém sima kezét a férfi, míg a másik keze beleveszik a ruhája sötétjébe. Azonban az én kezemben ott van a pálcám.
 - Nem - rázom felé a fejemet. Tekintetemmel a lány arcát fürkészem; ha legalább adna valami jelet, hogy ez a férfi nem az, akinek látszik, ha segítséget kérne... - Viszont jól ismerem az összes utat, ami a Roxforthoz vezethet. És ez biztosan nem arra visz - emelem fel a hangomat. Minden egyes szavam célzás a lányhoz, hogy most fusson és meneküljön. Vagy talán célzás magamhoz, hogy húzzak el innen a francba, vagy olyan leszek, mint a griffendél kísértete: halott.
 

Vissza az elejére Go down

Archer & Darina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-