Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Potter & Evans EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Potter & Evans EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Potter & Evans EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Potter & Evans EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Potter & Evans EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Potter & Evans EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Potter & Evans EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Potter & Evans EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Potter & Evans EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Szer. 2 Nov. - 12:00

Potter,

hiába szeretnék ehhez a levélhez csokis-diós muffint mellékelni, apu sajnos megette az összeset, amíg Londonban voltam. Na, mindegy. Csak azért írok, mert a nyáron nálatok hagytam a zöld pulcsimat, meg tudnád esetleg keresni? Ez a kérés nem anyukádnak szól, hanem neked!


előre is köszi,
Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Szer. 2 Nov. - 12:26

Evans,

utálom a diót, meg igazából a muffinokat is, szóval azt hiszem, mind jól jártunk, hogy apádnál landolt az összes, különben most biztos idehazudnék valamit arról, hogy kösz, egész jó volt (persze attól még lehetett jó).
Meg tudnám keresni, de utálom azt a pulcsit. Nagyon sajnálom, mondj le róla.

A lábad javult?

Üdv,
J. F. P.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Szer. 2 Nov. - 22:36

Potter,

Egyrészt: hogy lehet a muffint utálni?
Másrészt: már majdnem meghatott a tény, hogy utálod a pulcsimat is, de bocs, most éppen nem vagyok érzelgős hangulatban. Kit érdekel, hogy utálod, ha egyszer csak annyit kértem, hogy postázd el nekem?! Menjek át és túrjam fel a sokadik vendégszobátokat én?

A lábam kösz', elég jól van. Már kergetem a vonatot, rugdosom Petuniát, meg ilyenek. És te hogy vagy? Már azon túl, hogy utálsz mindent, basszus, rosszabb vagy, mint a nővérem!

Mióta van középső neved egyébként?
Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Szer. 2 Nov. - 23:14

Evans,
egyrészt, erre nem akarok válaszolni.
Másrészt, erre te nem akarod, hogy válaszoljak. Egyébként jöhetsz bármikor, de azt a pulóvert akkor sem kéne hordanod. Vagy legalábbis nem úgy, hogy nekem az erőfeszítésekbe kerüljön.

Ügyes kislány.
Kicsattanó egészség, túl sok szabadidő, túl nagy szociális izoláció (úgy értem, Sirius-t ide s tova három napja nem veszem a társadalom teljes értékű tagjának, vagy emberi lénynek, vagy ilyesmi, szóval társaságnak sem nevezném kifejezetten, holott folyton a nyakamban lóg. Apropó, kéri, hogy adjam át az üdvözletét --- ennél persze nyálasabb szavakat használt, de csak őt aláznám meg, ha szó szerint idézném.) (Valószínűleg el fogja olvasni ezt a levelet és aztán megsértődik rám. Majd írsz neki is egy levelet, amiben hazudsz neki valami olyasmit, hogy mennyire sajnálom és nem gondoltam komolyan?)

Nyaralás?

Születésem óta,
P.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Szer. 2 Nov. - 23:31

Potter,

szerintem törődj bele: nem tudsz olyat írni, amitől lemondok arról a pulcsiról. Nyálasan hangzik, hogy a nagymamám kötötte nekem? Hát, nem így történt, a nővéremtől kaptam, de még így sem tudsz semmi olyat írni, amitől hagynám az egészet a francba. Szóval, emeld fel a segged, Potter, hadd csorgassák rád a nyálukat a negyedéves kis csajok, miközben előkeríted a cuccomat!

Nyaralni legfeljebb bányatóhoz megyünk. Vagy vonattal Penzance-ba. De, tudod, virágboltosok a szüleim, mi nem járunk puccos helyekre! Te voltál valahol?
Siriust csókoltatom! Apa szerint borbélyhoz kéne mennie, mert ezzel a hajjal nem lehet őt komolyan venni.
Születésed óta? Kérlek, mondd, hogy nem James Fabulous Potter a teljes neved!


Lily Orchidea Krizantém Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 8:00

Evans,
meggyőztél. Megkeresem, hogy felgyújtsam.

Ugye most csak szopatsz? Nem hiszem el, hogy ezért kaptál növénynevet!
Amúgy néha túrázok, erdőkben mászkálok, hülyeségekről olvasok - jobban lefáraszt, mint elmenni valahova szarrá izzadni.
Szerintem nem a haja miatt nem lehet komolyan venni. Meg az még egy egész szép része amúgy is.


Majd leolvasod a síromról, Pitypang.


P.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 8:33

Potter,

ha felgyújtod, én a seprűddel fogom megkínálni azt a tüzet! Vagy a hajlakkoddal, naaa?

Nem csak ezért. Volt itt, Annanban egy palacsintaevő verseny, még 1956-ban, amit egy Lily Woodson nevű csaj nyert meg, mert 74 palacsintát tolt be együltében. (De persze, sokkal többet számított, hogy a szüleim növénymutatóból választották ki a nevünket, mert nem volt itthon utónévkönyvük.)
Milyen hülyeségekről szoktál olvasni? Siriusszal és Remusszal együtt kirándulsz, vagy nélkülük?

Na, mi a középső? Filippino? Faust? Figaro? Farmernadrág?

Lily Pitypang Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 9:22

Ciklámen,
itt a hülye pulcsid.

Egyébként, ha ilyen szerfelett figyelemre méltó tehetségről kaptad a neved, tulajdonképpen örülhetsz, hogy nem Mélytoroknak kereszteltek. Csak úgy mondom.

Peter képregényeit főleg. Meg most találtam valami könyvet, amiben egy jópofa csajszi meg akar találni valamit. Alighanem a boldogságot, bár nem tudom, egész az elején járok.
Tán félsz, hogy rossz társaságba keveredek?

Nyugi már, Nyárfa.


P.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 9:34

Fapapucs,

kösz, ez igazán figyelmes tőled! Szinte mintha magad találtad volna ki. Ugye azért tudod, hogy nem gyújtottam volna fel a seprűdet? Karácsonyra becsomagoltam volna és beteszem a zoknidba.
A szüleim pedig nem akartak engem egy életre megszívatni, a tieiddel ellentétben, Flamingó.

Peter képregényeit? Ilyen szuperhősös cuccokat? Nem is tudtam, hogy ő is szokott olvasni. Néha próbálok beszélgetni vele, de nem igazán mesél magáról. Szóval nem erőltetem.
Miért félnék? Te magad vagy a rossz társaság, Fűzfa.

Lily
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 11:30

Moha,
gondoltam, de anya azt hitte, Remusé, és már küldte volna el neki. Remus meg, tudod milyen... annyira zavarba jött volna, hogy négy hónapon át fogalmazott volna egy rohadt levelet, amiben elmagyarázza anyámnak, hogy az nem az ő pulóvere.
Válaszra sem méltatom.

Nem egészen, ezeket ő írja és rajzolja. Van szuperhősös is, de amit az előbb néztem, az például egy darabka sajtról szólt. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy nem biztos, hogy Peter egyáltalán tud olvasni.
Akkor őket félted, minden világos. Kamélia.

Jimmy
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 11:46

Fanta,

anyukád komolyan azt hitte egy női pulóverre, hogy Remusé? Ő is hord ilyesmit? Mármint Remus, édesanyád biztosan elegánsabban öltözködik. Vagy hát, nekem így tűnt, amíg nálatok voltam.

Jaj, ne hülyéskedj már! Peter biztosan tud olvasni. Különben hogyan írna nektek puskát? Ennek így nem lenne semmi értelme. És úgy fest, nagyon kreatív is, hányan mesélik el egy darab sajt történetét? (Vagy csak nagyon éhes?)
Miért téged, kedves Jimmy jóságoségvanakiígybecéztéged?, mitől kellene féltselek?

Kamélia?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 12:23

Csipkebogyó Vagy Akármilyen Tetszőleges Növény,
ha nincsenek vendégek, anyám csak valami ezer éves fürdőköpenyben rohangál a házban, innen nézve nem igazán mérvadó, hogy ő mit gondol mindenféle ruhadarabokról. Maradjunk ennyiben, könyörgöm, fáraszt, hogy erről magyarázok.

Kimásolja a tankönyvből. Ehhez igazán nem kell az, hogy értse is, mi van odaírva. És nem láttad ezt a sajtos történetet, szóval szépen kérlek, ne méltasd elhamarkodottan. (Pedig amúgy tényleg piszok jók. Ha el akarod olvasni, megkérdezhetem, hogy odaadhatom-e, de látatlanba akkor se mondj véleményt.)
Tudtad, hogyha kérdésre kérdéssel felesz, az olyan, mintha nem is válaszolnál? Monicapéldáulfolytonígyhívott

Üdv,
a feladó
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 12:37

Fürdőköpeny,

tök jó lenne, ha Peter egyik képregényét elküldenétek, kíváncsi vagyok rá! Ha tényleg olyan tehetséges, még mindig elmehet feldobni a Próféta vicc-rovatát, nem is ártana nekik, mert csak anyós - és hollóvicceik vannak. És a legtöbb így kezdődik: "Egy napon a troll anyósa, a boszorkány és Dumbledore bementek a kocsmába..."

És te tudtad, hogyha valamit tussal százszor áthúzol, azt attól még simán el lehet olvasni? Monicának remek ízlése lehetett a becenevek terén. Ennyi erővel akár Johnnynak is hívhatott volna. Őszintén szólva, nem tudom, mitől kellene féltenem téged. Az ilyen Monicák biztosan megvédik a cuki pofikádat mindentől.

Üdv,
Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 12:48

Fenyő,
azt hittem, több ízlésed van, semmint hogy fellapozd a Próféta vicc rovatát. Ott a Minisztérium által jóváhagyott, minimum tízezer éves... nos, nem is akarom poénnak nevezni, szóval poénszerű valamikkel dobálóznak, amik az átlagban úgy kétszázharmincnyolc éves olvasóközönség igényeit elégítik ki. Peter zseniális, épp ezért nem veheti fel a versenyt ezzel a szarral.
Egyébként nem adja neked kölcsön.

Hát, te még hívhatsz Johnny-nak, komolyan, bármilyen névre hallgatok. És pont, hogy az ilyen Monica-któl kéne védeni engem. De hát érdekel ez téged?

P.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 13:18

Fittipaldi,
valahogyan el kell tölteni az időt a fogorvosnál várakozva, nem? A szüleim odavannak a Prófétáért, megkértek, hogy akkor is járassam, ha nem olvasom el. Nekik izgis, még ha nem is értik a vicceiket.
Nem adja kölcsön? Hát, akkor mindegy.

Az ilyen Monicáktól kéne védeni téged? Na neeee! Mit tehetnék érted éppen én? Szórjak rád nonstop kiábrándító bűbájt? Sajnos, túl jóképű vagy ahhoz, hogy bizonyos típusú lányokat sokáig távol lehessen tartani tőled. Azok meg, akik más típusba tartoznak, nem járnak szoknyapecérekkel.

Üdv,
Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 14:20

Hibiszkusz,
Azt hiszem, sajnálom a szüleidet. Már ha nem sértő ez számodra. Sajnálhatom őket, Levendula?
Tényleg mindegy. Bár azt nem tiltotta meg, hogy lemásoljam, és a másolatot küldjem el.

Na jó, csigavér! Monica anya egyik barátnője és vagy kétezer-hatszázharminc éves. Szóval nem igazán az esetem, akkor inkább a tizennégy éves kislányok. Bár nem hiszem, hogy Monica esetleg arra számítana, hogy szenvedélyes szerelem lobban bennem iránta, inkább fene undok módon a teáját kavargattatja velem, miközben Jimmy-nek szólít. És mindig hozza a dög, kövér macskáit, amik összeszőrözik a taláromat. Hánynom kell azoktól a korcsoktól! Amúgy nem a macskákkal van bajom, hanem Monica macskáival.
Utálom a nyarakat és az itthonlétet, mondtam már?

Sirius szerint kibaszott hülye leveleket írok, és sajnál téged, hogy ezeket el kell olvasnod. Ragaszkodott hozzá, hogy ezt a végére írjam. (Most se pont így monda, de ilyesmi volt a lényege.)

P.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 14:30

Johnny,
hát, nem túl kedves dolog, de persze, sajnálhatod őket. Legalább nyitottak a varázsvilágra, minden infóra kíváncsiak, alig bírnak betelni a roxfortos sztorikkal! Egyébként, mi ez a sok virágnév itt? Mi bajod a Lilyvel?

Oké, oké, vettem! Anyukádnak kétezer-hatszázharminc éves barátnője van? Ő elég jól tartja magát, ezek szerint. Most mondjam, hogy megnéznélek az undok macskáival az öledben? Küldhetnél karácsonyra egy ilyen fotót!
Nem, még nem mondtad. De abból kiindulva, hogy utálod a muffint, a diót és a pulcsimat is, gondoltam, hogy a nyárral is hasonlóan vagy.

Sirius befoghatja, ő sose ír nekem semmit! Te legalább szakítasz rám némi időt. Nem akarja véletlenül csapni a szelet a nővéremnek? Akkor talán Petunia nem csapkodná fúriaként az ajtókat.

Liliom
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 14:41

Filodendron,
látod, az én Roxfort történeteimről általában a Roxfort értesíti a szüleimet, így ők inkább annak örülnek, ha az iskola nem kerül szóba.
Fogtam egy növényhatározót és felcsapom random helyeken. Kíváncsi vagyok, kijön-e valaha a Liliom, addig csak légy türelmes, meg gondold végig, hogy mennyi, sokkal királyabb neved lehetett volna.

Pedig nem hiszem, hogy anya annál sokkal fiatalabb. Nézd majd meg egyszer a szemeit, azokon nem tudja rejtegetni a korát. Amúgy nem kapsz képet.

Ezt beszéld meg vele, Alga.

P.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 15:02

Johnny,
Alga? Hát, ez kedves. Ennél jobbat nem találtál a határozódban? Sallangvirág? Békabuzogány? Avarvirág? Tényleg kaphattam volna menőbb neveket. Emlékeztess erre, már ha akkor még írni fogunk egymásnak, hogyha egyszer a sajátjaimnak kell majd nevet adnom, és valami uncsit választanék, mint a John, Jack vagy a Harry. Bár Harry papámat nagyon szeretem.

Anyukád szemének biztos az sem tesz túl jót, hogy annyi apró betűvel írt levelet kap a suliból, hogy minden kihágásod egy lapra ráférjen. Mi lenne, ha egy hétig nem futnánk össze, mikor este járőrözök a folyosón?

Belegondoltam. Nem működne. Petunia túlságosan finom lelkű. Sirius meg Sirius. Remusszal szerencsésebb dolog lenne, de ő már foglalt. Sajnos. Bár Megan Morhange ezt biztosan nem sajnálja.

Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 15:14

Paszuly,
tartsd magad a családi hagyományotokhoz, és nevezd el Jácintnak. Vagy... a világon bárminek, de azt tudd, hogy a John, Jack és Harry a világ legrosszabb nevei, és soha nem bocsátanám meg magamnak, ha nem beszélnélek le ezekről. Frászt! Nem bocsátanám meg neked, ha nem hagynád, hogy lebeszéljelek ezekről.

Szemmel láthatólag NYÁRISZÜNET lenne. És mondom, hogy szenvedek minden percében. Kinek jó ez?

Finom lelkű. Persze. Még a végén kiderül, hogy ebben rád ütött, mi?

Potter
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 15:28

Fagyöngy,
El tudom képzelni, milyen jól szórakozhatsz most a szüleim névadási szokásain, de ha ismernéd Harry nagyapámat, tudnád, hogy nem kell minden jó arcnak virágnak keresztelve felnőnie. Talán majd egyszer bemutatlak neki, ha éppen Londonban jársz, és nem lesz mit csinálnod.
Akkor elég szigorú lenne a helyzet. Kölcsönösen nem bocsátanánk meg egymásnak. Pedig mi lenne velem a leveleid nélkül, Békatutaj?

Persze. A jövőre nézve mondom. Azt reméltem, látom még a macskaszőrös talárodat ősztől.

Ebből látszik, hogy ritkán van dolgod igazi hölggyel. Még nem ismered eléggé a nővéremet.

Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 15:38

Mandula,
ezt szinte meghívásnak veszem.
Nem, ez nem kölcsönös, én nem bocsátanék meg se magamnak, se neked. Kit érdekelnek itt a te érzelmeid? Merlin, néha olyan egoista vagy!

Nem, ha kimosatom.

Az mondjuk tény, hogy a veled való levelezésből semmit nem tudok meg az igazi hölgyekről. Bár, valószínűleg ez tartja fenn diskurzusunk töretlen kontinuitását. Igen, legyünk hálásak, hogy nem vagy válogatós a levelezőtársaid megválasztása tekintetében.

Potter
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 15:51

Fecsketárnics,
Szinte már az is volt.
Hát, igen, néha én is elcsodálkozom azon, hogy az én egóm hogyan bírt így felfejlődni, ha egyszer a tiéd már minden oxigént és teret elhappolt tőle.

Ja, ha kimosatod. Vagy összekapod magad és rászórsz valami bűbájt, hogy lepergesse Monica macskáinak szőrét.

Ajánlom neked a Sohót, ha igazi hölgyek társaságára vágysz. Nekem el kell rohannom egy kis időre, és nem rohangászhatok Annanban úgy, hogy közben a baglyod repked körülöttem. Egy régi barátom hazajön Londonból, és beülünk valami filmre.
Itt fog várni a baglyod, ha hazaértem?

Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 15:58

Zsúrló,
Szinte már igent is mondtam.
Túlélő egód van, ez tetszik.

Lenne pár ötletem, de azoktól baja esne szegény cicáknak, és akármilyen undorító kis dögök, akkor is... cicák.

Köszönöm, megvagyok nélkülük. De ki a fenével találkozol te és miért és milyen filmet néztek?
Nem tudom. Vár rád?

Potter
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
» Csüt. 3 Nov. - 16:10

Fanyarka,
A tiéd mellett érleltem. Milyen más egóm lehetne?

Ne is bántsd a macskákat, James. Minden belátó országban bünteti a törvény. És ismerlek már valamennyire, a kínzás nem a te műfajod. Severust kivéve.

Hát, kérlek, unalmas nevű Frank, de egészen jól táncol. A nagynénémék esküvőjén, 74-ben keringőzött velem, azután elment egyetemre, és nemrég valamiért elhívott moziba. Jófejnek tűnik, de ő választ filmet, szóval nem merek semmit remélni... valami Charlie Chaplint ajánlott.
Ha esetleg kiderülne róla útközben, hogy szervkereskedő, rád testálom a májam és a veséim megbosszulását!

Evans
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
»
Vissza az elejére Go down

Potter & Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» Potter & Evans
» Evans & Potter
» Potter & Evans'
» Evans & Skeeter
» Red Hot Chili Evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-