Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

high school never ends EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

high school never ends EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

high school never ends EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

high school never ends EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

high school never ends EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

high school never ends EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

high school never ends EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

high school never ends EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

high school never ends EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Csüt. 29 Szept. - 10:45
I ain't happy, I'm feeling glad, I got sunshine in a bag
- Lárifári, majd a stressz helyzet kihozza belőled. – legyintettem, aztán elvettem tőle azt az újabb italt.
Valójában kibaszott sok kérdésem lett volna Megan Morhange-hez, szóval nem tudom, mi hasznom volt abból, hogy próbáltam minél előbb olyan állapotba keveredni, hogy esélyem se legyen feltenni őket. Egy részemet furdalta, hova tűnt az évzáró után – jó, ezzel nyilván sokan mások is így vannak. Egy másik részem, miután láttam, hogy felcsillant a szeme már az említésétől is, kész lett volna arra, hogy az összes többé-kevésbé megalázó történetet elmesélje neki Remus-ról, még azokból az időkből, mikor úgy koslatott utána, hogy ő azt észre sem vette. A harmadik részem megelégedett volna azzal is, ha megbizonyosodik arról, hogy amúgy rendesen eszik, meg minden rendben van vele, mert hát az összes róla érkező vizuális benyomás pont, hogy az ellenkezőjéről árulkodott: rengeteget fogyott, és volt valami egészen beteges a mosolyában, és… na mindegy. A negyedik részem inkább csak belátta, hogy úgyse tudok különösebb zavar vagy tapintatlanság nélkül minderre rátérni, szóval egyezményesen hallgattam és ittam. Ki tudja, ha eleget benyelek ebből, a végén még lesz képem mindenről pontosan kifaggatni, mindent közölni, vagy, ami még valószínűbb, erről az egész marhaságról egyszerűen megfeledkezni.
- Ha még egyszer így megböksz, ezzel se lesz gondod. – grimaszoltam. Nem az, hogy fájt, csak a bökésekkel van egy olyan gond, hogy kurvára idegesítenek. Olyan… szükségtelenek, de hát, na, nem várhatom el mindenkitől, hogy ilyen szinten tisztában legyen a heppjeimmel, meg amúgy is, Megan-ról van szó, ha most összeveszek vele már ezen, akkor most kulloghatok más ismerős után, ami önmagában még nem lenne baj, de ugye a sok-sok ismerős arc közül egyelőre ő az egyetlen, akit nem a megvetés és egy csomó más, keserű szarság fog el a puszta jelenlétemtől. Átrendeztem a vonásaim, amolyan túlzott grimasszá, hogy tudod, vicc, haha, kacagj vagy valami, majd hozzátettem. – De tényleg ne csináld.
Kortyoltam az üvegből, majd megtöröltem a szám, aztán érdeklődve rápillantottam a kérdésétől.
- Nyolc éves korom óta nem volt egy rossz napom sem. – ez persze nem teljesen igaz. Sóhajtottam, majd, gondoltam, játszunk nagyban, a Carrow-féle ital mellé elvettem a pultról még egy üveg… akármit, aztán visszanéztem Megan-ra. – És, mik a terveid a jövőre nézve? Támasztod tovább a pultot, vagy van kedved császkálni? Mármint, ha tényleg nem akarsz helyettem Malfoy-jal verekedni, akkor kénytelen leszel velem jönni, és… jó, ez most biztos szarul hangzik, de esküszöm, hogy kizárólag piát akarok lopni, aztán azt meginni, mielőtt unalmamban hazamennék. Csatlakozol?
NEM ELÉG, HOGY POCSÉK, DE MÉG A TEMP IS OLYAN, MINTHA 2012 LENNE : (
Vissza az elejére Go down

high school never ends

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hell or High Water
» Kingsley Arts School
» Change the way the story ends
» The Wrong Ends of These Tables
» welcome back, my friends - to the show that never ends

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-