Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Evan & Rodolphus EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Evan & Rodolphus EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Evan & Rodolphus EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Evan & Rodolphus EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Evan & Rodolphus EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Evan & Rodolphus EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Evan & Rodolphus EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Evan & Rodolphus EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Evan & Rodolphus EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 23 Júl. - 15:08
Evan,

A múltkori levelemben említett ereklye kutatás eredményeként sikerült megtalálnom egy valószínűleg ősi varázslattal és rúnákkal levédett ládát, amibe  jól beletört a fogam.
Nem tudom, hogy áll-e még a megbeszélt ajánlatunk, ami ehhez kapcsolódik, de ha igen, kérlek mindenképp írj vissza, és próbáljunk meg egyeztetni a helyzet súlyosságával kapcsolatban. Nem tudom a kép alapján amit a másik pergamenre rajzoltunk, valami alapot tud-e adni neked a kezdetekhez. Kíváncsi lennék valami infóra, még ha alap is.
Még pár hétig biztosan nem leszek Angliában, de amint visszaérek, találkozhatunk is ezzel kapcsolatban.

Üdvözlettel,
Rodolphus  
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 13 Szept. - 22:27
to Rod
Semmi kedvem semmivel sem foglalkozni, de persze hogy nem hagynak engem szépen tepsedni, és így az orrom elé landoló madárra figyelek, aki ismerősnek tűnik. Lestrange baglya, de mit is akar ő tőlem? Egy cigire gyújtva tekerem le a levelet a lábáról, és a madarat a madárketrechez viszem ahol ehet ihat, mielőtt visszatér a gazdájához, én meg nekiállok elolvasni a levelét visszaülve az asztalhoz. Végig olvasom a levelet, és kezembe veszem a rúnákkal borított pergament, ami minden oldalát lerajzolja a kockának.
- Nocsak... inka rúnák - sóhajtom, ahogy eszembe jut Toqual megjegyzése hogy előszeretettel szivatnának meg minket ilyesmivel az RBF-en. Alaposan utána kell ennek járnom. A rúnákat el tudom olvasni, azzal nincsen gond. Magam elé húzok egy üres pergament és pennát ragadok:

Rod!

Persze, nem felejtettem el amit beszéltünk és már majdnem vártam is hogy mikor írsz nekem, de végül is nem panaszkodom, utolért a leveled. Ezek a rúnák inka rúnák, el tudom őket olvasni, de értelmet még nem nyertek, mert ez egy kirakós. Azt tudom ígérni, hogy dolgozom rajta, amennyire tudok a felkészülés mellett és ha jutok valamire, akkor azonnal jelzem, de mindenképp jelezd ha hazaérsz, mert jó volna összefutni ezzel kapcsolatban. Na meg egy üveg Whiskeyre, szóval ha Skóciában jársz, gondolj rám!

Üdvözlettel:
Evan


A saját madaram lábára erősítem a levelet, és ahogy kifújom a füstöt, figyelem hogy szárnyra kap, és elrepül. Ki tudja hol van most éppen Lestrange, de bízom benne hogy Huhogány megtalálja.

Not gonna die || lesz ez jobb is
Vissza az elejére Go down

Evan & Rodolphus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-