Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Rodolphus & Victoria EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Rodolphus & Victoria EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Rodolphus & Victoria EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Rodolphus & Victoria EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Rodolphus & Victoria EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Rodolphus & Victoria EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Rodolphus & Victoria EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Rodolphus & Victoria EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Rodolphus & Victoria EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Victoria Brown

Victoria Brown

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
♰ Taylor Momsen

»
» Pént. 15 Ápr. - 14:16
Sokszor éjszaka járok ki a kastélyban. Már szinte fejből fújom, hogy melyik prefektus mikor és hol van, melyik tanárok mely folyosókon járőröznek a különböző napokon. Mindig, mindenhol csak a rend, a rendszer. Már elegem van ebből, hogy mindenhol ebbe botlik az ember, mindent meg akarnak mondani neki. Nekem is. Tizenhat évesen már eljegyeztek, a szüleim csak mert a vér a minden, nehogy eszembe jusson hozzámenni vagy beleszeretni egy mugliszármazásúba. Azt hiszem, anarchista életmódot kellene folytatnom, most már kezdek belebolondulni ebbe. Az alagsorról kiérve, a lépcsőkhöz vettem az irányt, ügyesen manőverezve. A hollóhát tornyához igyekeztem, ott fent vannak a legjobb helyek, persze kivéve a hollóhát ház klubhelyiségét. Legutóbb megpróbáltam betörni, de sajnos még a jelszóval sem engedett be a festmény, mert látta, hogy mardekáros talár van rajtam. Elcsesztem. Na mindegy, nem hiszem hogy tudnak jobbat mutatni a mardekár klubhelyiségétől. Persze csak akkor, ha nincs tele kis taknyosokkal. A vállamon lévő táskában hoztam magammal néhány cuccot, ma nagy fogásra készülök. Az egyik hollós prefektus múltkor alám tett, büntetőmunkára kellett mennem miatta, úgyhogy visszakapja a kicsike. A táskát a földre teszem, majd pálcámmal suhintok egyet és kirepítek egy trágyagránátot, amit elhelyezek az egyik nyitott ablak tetején. Aztán pedig egy viszketőport veszek ki, arra viszont figyelnem kell, mert nem tudom feltenni sehová, ahonnan csak simán leesik. Pedig ez a tuti fogás. Koncentrálva az egyik sötét kis lyukból pillantok kifelé, mikor lépteket hallok. Csak nézek és nézek, de még mielőtt cselekednék...
-Az isten szerelmére Lestrange! Gyere már el onnan, ha nem akarsz kapni egy kis viszketőport a nyakadba egy prefektussal együtt. - Suttogtam, de úgy, hogy meghallja azért, majd remélem, odabújik mellém és együtt nézzük meg, ahogy a prefektus először belesétál a viszketőporomba, amit szinte nem is érezni ahogy ráesik, majd az ablak becsukásával megpecsételi magát egy trágyagránáttal, ami akkorát puffan, hogy még a folyosón is jól szétterül a cucc. Szerencsére nekünk jó helyünk van itt benn.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 15 Ápr. - 17:34
Vic & Rod@
“It11s so nice to meet you, let's never meet again ”






Unatkozom. Az senkinek nem jó ha engem éppen nem köt le semmi, mert így másokat fogok szekálni, több kevesebb erőszakkal, hogy szórakoztassam magam. Lecsapom a könyvet fedelét, a klubhelyiség már szinte teljesen üres, egy két buzgómócsing mereszti a szemét még a tanulmányai felett. Nem értem mi értelme erőltetni azt ami nem megy, nekem már megírták a házi feladataimat, szóval... Nem, mágiatörténet esszét biztos nem fogok írni, szerencsére akadnak olyanok, akik a kedvemben vagy akár kedvünkben szeretnének járni és megtesznek ezt azt, egy esszé írását is akár. Hát igen a saját házunkban elég népszerűségnek örvend kicsiny bandánk, hiszen tudják hogy jobb jóban lenni velünk, és akkor békén hagyjuk egymást. Bár érdekes, mindenki azt hiszi hogy a mardekáros kicsiket is szívatjuk, de... a mardekár összetartó népség, és nem kér a másik három idiótából, így mi a magunk módján gondolkozunk és segítjük a kicsiket akár. Mármint az erre érdemesek, mert én biztos nem fogom senki kezét fogni hogy megtanítsam neki a lebegtető átkot.
Felkelek, és ledobom a könyvet a helyére, és elindulok kifelé. Egész táblázat van a fejemben arról hogy ki hol és mikor járőrözik, így nem kerül nagy erőfeszítésbe hogy kikerüljem a kíváncsi szemeket, és elrejtőzzek olykor néhány falikárpit mögött. A Hollóhát háza felé tartok, pontosan tudom hol van minden klubbhelyiség, de nem akarok bemenni, csak elhaladok az egyik torony felé, mikor észreveszem hogy nem vagyok egyedül. Már húznám elő a pálcám, de felismerem a hangot, és nem sokkal később már Victorie mellett kuporgok mint valami sötét folt.
- Nem kérek kössz, hadd jusson több annak a szerencsétlennek aki vétett ellened, bármi is legyen az - jah igen, mi mardekárosok, eléggé bosszúálló népség vagyunk, és nem szeretjük ha valaki keresztezi utunkat.
- Mit követett el ellened?


Zene: BMTH - Throne
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Victoria Brown

Victoria Brown

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
♰ Taylor Momsen

»
» Szer. 20 Ápr. - 16:52
Rodolphus & Victoria

Nekem ne akarja megmondani senki, hogy mikor és hol lehetek. Szeretem a veszélyt és nem igazán érdekel, ha több is van a kastély körül, általában amúgy is benn szoktam lófrálni esténként. Sokkal kellemesebb az idő, mint kinn, aztán nyáron amikor jó ott, akkor természetesen nem vagyunk ebben a kócerájban. Sőt, ha minden jól megy, többet már nem is jövünk vissza. Csak én ezt azért annyira még sem akarom. Marcell nem akar majd várni rám, egyszerűen csak ha letettem az RBF vizsgámat, lagzi lesz. Anyámék pedig ezt nem ellenzik, és nem érdekli őket a véleményem. Nem tudom miért nem lehet már leszokni ezekről az érdekházasságokról. Nekik jó volt, tudom, de attól még engem nem kell beleerőltetni egy olyanba, amiről tudom, hogy nem lesz kellemes érzés. Ismerem a férfit és a módszereit, sajnos.
A sötét kis zugban ücsörgök és koncentrálok rá a folyosó felett lévő viszketőporomra, miközben léptek zaját hallom. Kis időbe beletelik, hogy felismerjem az alakot és ne öntsem a nyakába a port, amit a prefektusnak szántam. Idehívom magamhoz, lehetőleg gyorsan, hiszen már hallottam közeledni a prefit is, de Lestrange nem habozik hál' istennek. Ezért kedvelem őt. Meg mert mindig benne van ő is minden idiótaságban. Kijelentésére csak egy gonosz félmosolyt vetek felé, de fejemet rögtön visszafordítom a prefektusra, aki ebben a pillanatban jelent meg ott, ahol kellett neki. Mindent a nyakába zúdítok, mire ő sikítva elrohan, de pár perc múlva újra csend lesz. Nem lehetett túl kellemes érzés. Rod felé fordulok, egy kicsit én még azért maradnék itt, mivel ki tudja melyik tanár ugrik fel a sikítás miatt.
-Büntetőmunka. Egy hollóhátastól kaptam büntetőmunkát. Szánalmas. Úgy voltam vele, hogy jobban érzeném magam ez után. Jobb lett... - Vonok vállat, most már vigyorogva és elteszem a pálcám. Úgy látom most már szabad a pálya, ezért kicsit felegyenesedek. - Te, mi járatban ezen a csodálatos estén?


Helló dear ♦ ruha ♦ zene ♦ ©



A hozzászólást Victoria Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 26 Május - 8:09-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 14 Május - 0:22
Nem tudok aludni, és semmi kedvem tovább görnyedni a könyvem felett így hát úgy döntök, kis éji sétára indulok, és nem is kifejezetten konkrét céllal haladok, csak úgy a vakvilágba, kikerülve az összes létező járőröző prefit és tanárt. Már fejből tudom, ki mikor és hol járőrözik, nem igazán kell hozzá sok energia, annyira kiszámíthatóak és a mardis prefi mindig továbbadja nekünk az infót, mi meg a magunk módján háláljuk meg.
A toronyba érve nem várt meglepetés fogad, egy szintén aludni nem tudó háztársam az, Victorie, akit kedvelek. Igazi kis nősténytigris a maga módján, és nem tagadom el tudnám képzelni Bells mellé de.. nem lépem át azt a bizonyos határvonalat. Ameddig lehet, megpróbálom pozitívan látni az elkövetkezendő házasságom Bellatrix-el, és megkönnyíti a szituációt, hogy nagyon hasonló a beállítottsága mint nekem.
Behúzódok a lány mellé, és onnan nézem ahogy a prefi gyanútlanul belesétál a csapdába és elfojtom a nevetésem, nem kellene lebuknunk.
- Szép volt. Meg is érdemelte, ne osztogasson csak úgy büntető munkát, pláne ne nekünk - hiszen Vic is gyakran lóg velünk egy kis csínytevésben vagy gonoszkodásban.
- Nem tudtam aludni, és sétálhatnékom támadt, a toronyból meg jól látni csillagokat. Jössz egy kicsit? - beszélgethetnénk is közben de ezt nem mondom ki hangosan, úgyis magától értetődő.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Victoria Brown

Victoria Brown

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
♰ Taylor Momsen

»
» Csüt. 26 Május - 8:22
Rodolphus & Victoria

Ez az utolsó évem itt, és az utolsó szabadon. Amint befejezem az iskolát, már Marcell felesége leszek és addig is, muszáj kihasználnom minden áldott lehetőséget a szórakozásra. Akár szabályszegő a dolog, akár nem. Azelőtt biztosan nem álltam volna bosszút, de most még ezt is megtehetem úgy érzem. Meg kell tennem. Sőt, inkább ez mind hogy a RAVASZ vizsgákra készüljek. Tudom, hogy nem bukhatok meg, viszont a lehető legtovább húzom őket, hogy majd csak éppen átsuhanjak rajtuk. Mert úgysem kezdhetek semmit sem az életemmel. Legalábbis saját akaratomból nem.
A csíny sikeressége tökéletes volt, egy pillanatig sem inogtam meg mert tudtam, hogy itt és most jönni fog a prefi. Halkan felnevetek, de csak röviden mert tudom, hogy tanárok is jöhetnek hamarosan, biztosan meghallották a rendetlenkedést a folyosón.
- Köszi, az összes megérdemelné. - Kacsintok egyet, majd hálásan mosolygok tovább. Kedvelem Rodot, vele mindig lehet ilyesmiről beszélni és ő mindig benne van hasonló csínytevésekben. Nem vagyunk ki angyalkák, de melyik Mardekáros az? Na jó, talán van egy-kettő... - Ahha, simán. Itt úgysem vagyunk biztonságban, Flitwick mindjárt itt lesz. Gyere, siessünk! - Kapom el a karját, kicsit meghúzom hogy gyorsan induljunk útnak, majd sietős léptekkel indulok meg a biztonságok helyre. Hamarosan, szerencsére üres folyosón oda is érünk, belépek és táskámat azonnal le is dobom a padlóra. Kedvelem ezt a helyet. - Ez az egyik törzshelyem. Sokat járok ide, ilyenkor senki nem jön már be. Mesélj, mi újság veled?


Helló dear ♦ ruha ♦ zene ♦ ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Rodolphus & Victoria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-