Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

fucked up night - jo & jim EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

fucked up night - jo & jim EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

fucked up night - jo & jim EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

fucked up night - jo & jim EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

fucked up night - jo & jim EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

fucked up night - jo & jim EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

fucked up night - jo & jim EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

fucked up night - jo & jim EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

fucked up night - jo & jim EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

fucked up night - jo & jim



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jim L. Gallagher

Jim L. Gallagher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
samuel larsen

»
» Hétf. 22 Jan. - 19:34
fucked up night - jo & jim Tumblr_nkktjaEYJR1skhyy4o1_500

- Hé Jim, mikor jön a barátnőd? – lép be a nappaliba Evan. Először nem is figyelek rá, aztán amikor megismétli a kérdést, akkor azért felkapom rá a fejemet. Barátnő?! Mi? Jo, mint a barátnőm? Ugyan, mikor volt nekem Jo a barátnőm? Nem lenne rossz, nem azt mondom, de… Na mindegy.
- Dugulj be Evan, Jo nem a barátnőm. – vigyorogva, és feltartott középsőujjal jelzem a véleményemet a bátyámról, a bátyámnak. – Különben is, négyre ér ide elvileg és… - az órámra pillantok, amikor konstatálom, hogy az fél óra múlva lesz. - … és Merlin szaros gatyája, az mindjárt itt van! Nem hiszem el… - pattanok fel a kanapéról, és rohangálni kezdek a házban, hogy mindent magamra aggassak. A vasútállomás nem két percre van innen, és Jo pedig azt írta, hogy négyre ér be a vonat. Baszki.
Aberdeenben nem él annyi varázsló, mint mondjuk Glasgowban, pedig a Roxfort azért innen már igazán nincs messze, de… Mióta megváltozott a helyzet a világban, azóta azok a családok, akik itt élnek igyekeznek minél varázsmentesebbnek tűnni. Így direkt kértem ezt, a kandalló pedig nincs rákötve a Hop-hálózatra. Szóval ezt mindenképpen beszívtam, így lehet hogy egy picit el fogok késni. Bár állandóan kések. Soha nem vagyok képes pontosan odaérni, és rendszerint ezért meg is szoktam kapni a lánytól a magamét. Pedig esküszöm, hogy próbáltam rajta javítani, de nem sikerült. McGonagall már órává szeretett volna változtatni, de mindig udvariasan megköszöntem neki a lehetőséget és tovább álltam. Pedig amúgy mennyire király lenne órának lenni, akkor a világon semmi dolgom nem lenne. Csak ketyegnék, meg néha csörögnék. Tik-tak. Megáll az ész, Jim Gallagher, éppen késésben vagy!
Legalább húsz percnyi rohangálás után végre az utcán baktatok egy parázsló cigarettával a számban, és ismét az órámra pillantok. Oké, húsz percem még van, de az állomás negyven perc sétára van legalább. Négy lábon biztos gyorsabb lennék, de Skóciában maximum az állatkertekben látnak hiénákat. Miért nem lehettem kutya, Merlin szerelmére. Sokkal egyszerűbb lenne az élet, de ez tuti valami kibaszás lehetett, azért lettem én hiéna. Meg ebben az istenverte hidegben egyébként is halálra fagynék. Bocs apa, assz’em megteszem újra. Állat alakban sokkal könnyebb, fürgébb vagyok, így az út is rövidebbnek tűnik. Igyekszem a kertek alatt, óvatosan menni, így már ott vagyok, amikor a vonat beér. A visszaváltozás után egy cigarettát a számba tűzve sétálok ki a vonathoz, és keresem meg Jo-t, sikerrel.
- Héhéhé! Itt vagyok, vaksi! – kiabálok, és közelebb sétálok hozzá, hogy összeropogtassam a csontjait egy ölelésben. – Na, mizu? Remélem készítetted a májad, mert miután lefutottad a kötelező köröket a családdal, megyünk inni. – vigyorodok el, és pillantok a lányra. – Azért remélem nem untad el az életed a vonaton, mert a tesóim már várnak. Mondjuk Skye-t látod minden nap, de a bátyám már… - nevetek fel, ahogy arra gondolok, mit mondott. – szóval ő azt hiszi, hogy a barátnőm vagy. - indulok el közben, hogy haladjunk hazafelé.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Joanne Byrd

Joanne Byrd

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Anastasia Milli

»
» Hétf. 22 Jan. - 20:05

Nem volt éppen könnyű meggyőzni a szüleimet, hogy engedjenek el otthonról ezekben az időkben. Viszont nekem pedig nem volt nehéz annyira indokot találni rá, hogy miért is lépek le. Természetesen nem mondtam el nekik, hogy Jim Gallagherhez vezet az utam, egyre jobban rá vannak parázva arra, hogy mit csinálok és hogyan, meg nehogy már elcsesszem az életemet, és hogy előbb járjam inkább ki az iskolát, mert a pasik csak elveszik az eszemet. Na ne már!
Úgyhogy, mondanom sem kell Lilouhoz fordultam annak ügyében, hogy egy vonatjegyre való muglipénzt kérjek - mert én honnan is szerezhettem volna olyat? - és miután megtettem a kötelező köröket, egy hátitáskával a hátamon indultam neki az útnak. Sokkal könnyebb lett volna mondjuk hopponálással, amire mondjuk még nincs vizsgám, de azért élveztem a vonatutat. Főleg amikor azon morfondíroztam közben, hogy mit fogunk majd csinálni Jimmel.
Az ablakon bambultam ki, hosszú-hosszú időn keresztül. Sok helyen megálltunk, de kicsit sem aggódtam, hogy eltévednék. Pontosan ez miatt nem nézegettem túlzottan azokat a város - falu jelző táblákat sem amik ki voltak aggatva a megállókon. Szerencsém, hogy a kalauz a megállóm előtt benyitott a fülkébe, és értetlenül bámult rám.
- Ugye tudja, kedvesem, hogy ez a megálló a magáé? - Tekintetem valószínűleg elárulta a kétségbeesésem, és szinte századmásodpercek alatt ugrottam fel, kaptam le a táskám és futottam az első ajtóhoz, amin ki tudtam jutni. Szerintem még a kalauzt is fellökhettem nagy sietségemben. Nem számít. Leszálltam. És kifújtam magam, miután egy perc múlva a vonat már tovább is állt. Elindultam az egyik irányba, közben figyelmesen - nem igazán láttam a szememtől - nézelődtem, remélve, hogy Jim egyszer az életben majd pontos lesz és nem kell rá várnom a hidegben. Aztán pár pillanat múlva, az ismerős hang megüti a fülemet. Fülig éri mosolyom azt hiszem mindent megmagyaráz, ölelése pedig felmelegít, már megszoktam tőle ezt a kedveskedést. Az elején furcsa volt, be kell vallanom.
- Hogy lehet, hogy Te, Jim Gallaghar először életedben pontosan ott voltál valahol? - Felkuncogok mondatom végére, miközben kibontakozom az ölelésből. - Kibírtam. Ezért megéri. Egyébként meg majdnem nem szálltam le. Szóval volt egy kis izgalom is. - Felvont szemöldökkel nézek rá, miközben magyaráz és én nem tudok mást tenni, mint ahogy elindulunk, egy kicsit kedvességből meglökni. - Máris a pia mi? Még ide se értem! A barátnőd? Cöh. - Nem tudom erre mit kellene mondanom. - Biztos féltékeny. Amúgy, legalább a Te húgod normális. Szívesebben látom őt, mint mostanság az én öcsémet. Egy prefektus sosem jó a családba... - Forgatom meg szemeimet, miközben haladósra fogom a dolgot, zsebbe dugott kézzel, remélve, hogy hamar odaérünk, bár amennyire jó a társasága, biztosan elrepül az idő.
- Érdekes köröket kellett lefutnom, ahogy eljussak ide, szóval ezt rendesen meg kell "ünnepelnünk". És egyébként veled miújság? Kiélted magad a szünetben?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jim L. Gallagher

Jim L. Gallagher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
samuel larsen

»
» Kedd 23 Jan. - 0:14
fucked up night - jo & jim Tumblr_nkktjaEYJR1skhyy4o1_500

Néha úgy érzem, hogy amúgy tökre egyedül fogok meghalni. Mióta Charlotte tavaly elment, nem volt senkim, pedig még a nőriogató rasztáimtól is megszabadultam, Skye szerint azóta pedig újra emberformám van. Szóval itt lenne az ideje már valakinek, de… Igazából mindegy is, az első gintonic úgyis elűzi ezt a gondolatot a fejemből. A kérdésére elvigyorodok, és büszkén kihúzom magam. Nos, vannak olyan emberek akikért megéri nem késni, bár Jo mindig arra panaszkodik, hogy soha nem voltam pontos. És ez igaz is, kikopott az időérzék az évek során belőlem.
- Van olyan ember, akiért azért megéri néha… Csak nagyon ritkán pontosnak lenni. – vigyorodok el és összeborzolom a haját. – Az szívás lett volna, mert a következő város… ö hasszem Perth, akkor pedig mehettem volna érted. Lehet nem örültél volna ennyire. – vonom meg a vállam, és egy cigit veszek ajkaim közé. Nagyokat slukkolok és fújom ki a füstöt, amíg hallgatom a velem szemben álló lányt.
- Nyugi, siettem megnyugtatni, hogy semmiféle ilyen nem történik. Bár őt ismerve, azért jobban jársz, ha te is elmondod, ha esetleg kérdezné. – azt már nem teszem hozzá, hogy mert biztos, hogy fogja. Evan szeret – szerinte – vicces helyzetekbe keverni engem. Mondjuk szerintem ez nem vicces, de most mit mondjak? Oké, beégetni szeret inkább, nem vicces helyzeteket okozni. De az esetek legnagyobb többségében azért jól kijövünk. – Persze, nem láttalak ezer éve, valamit muszáj inni. Van egy nagyon jó mugli kocsma a közelünkben, és van nagybátyámnak az ivója, az picit távolabb. – számolom össze a lehetőségeket, miközben még azon gondolkozok, hogy hol lehet inni. Otthon is, de nincs kedvem ahhoz, hogy Skye ránk törje az ajtót, vagy Evan lebasszon egy pofont, mert megint inni merek.
- Ja, ő legalább az. – bólintok – Bár mostanában elég fura. Fasz se tudja, talán van valami dolga a faszikkal, vagy csak aggódik, ahogy minden nő csinálja. Vagy csak hülye, ahogy minden nő az. Vagy nem tudom. – nevetek fel a mondandóm végén, bár korántsem ennyire rózsás a helyzet. Aggódom a húgomért, nem olyan mint szokott lenni, de egyelőre ezt nem árulom el. – Nekem ne mondd, Evan is prefektus volt. Az apám is prefektus volt. Sőt, még az ő apja is prefektus volt. Csak én és Skye vagyunk kiközösítve ilyen szempontból, bár azért én elég jól vagyok így. – szívok egy utolsó slukkot a cigimből, majd a csikket az úttestre pöckölöm. Zsebre vágom a kezeimet, úgy haladok előre. Érdekes ez a helyzet, hiszen ebben az időben alig engednek el bárkit is bárhova, de úgy tudom, hogy Jo nővére kviddicsjátékos, így biztos elengedték volna kérdés nélkül… Ha mondjuk a bátyám vagy apám megy el érte. Nos, mindegy.
- Persze. Evan napi három edzést tartott, mert formában kell lennie. Apám ugyanezt megtette, csak kétszer. Skye pedig egész szünetben azzal nyaggatott, hogy menjünk már el kirándulni. El is mentem vele. De hisz’ meg is írtam, akkor találkoztunk egy kruppal. És egy faszival, aki valami bestiát rejtegetett egy ládában. – elvigyorodok, és Jo felé fordítom a fejemet. – Itt jobbra egyébként. Szóval lehet, hogy mégsem annyira reményvesztett a sárkány bizniszed. – nyitom ki neki a kaput, és előre engedem. – Nos, üdv itthon.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Joanne Byrd

Joanne Byrd

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Anastasia Milli

»
» Kedd 23 Jan. - 19:35

- Szóval miattam megéri? Ah, de kis cuki vagy! - Vigyorodom el, de csak egy pillanatra, mert a hajborzolást utálom és ilyenkor mindig azzal a jellegzetes, összehúzott szem, felnyomott orr, apró fintos arckifejezésemmel tekintek rá. At hiszem viccesen festhetek, mert mindig kinevetnek ilyenkor. Megvonogatom a vállamat. - Már ha megtaláltál volna. Lehet kipróbálhattam volna úgy a stoppolást. Még sosem csináltam. - Ha már hopponálni nem tudok, és hát igazából üzenni sem mert nincs nálam a baglyom... szóval ja, nehéz ügy. De itt vagyok, úgyhogy egyszerűen csak félreteszem a témát és mosolyogva haladok mellette. Örülök, hogy végre megérkeztem és kifújhatom kicsit a családból származó fáradt gőzt.
- Jól van, nyugodt lehetsz, értelmesen beleverem majd a fejébe hogy NEM. - Akármennyire is hihetetlen, komolyan ilyen bátor vagyok és simán odaállnék a tesója elé és megmondanám neki a frankót. Ha lesz rá esélyem, akkor talán még meg is látja. De mondjuk nem hiszem hogy ezt el kell mesélnem Jimnek, mert ismer már, túl jól is talán.
- Ó, azt hittem nálatok leszünk, de igazából nekem totál jó bármi. Érdekel mindenféle. De szerintem rádbízom a döntést. Úgysem ismerek itt semmit.
- Vonogatom meg a vállam. Jól esik, hogy nem kell olyanokon gondolkodnom, hogy mit fogok kitalálni majd az unalom elűzésére, ami teljesen megfelel a szüleim etikai szempotjainak is. Most teljesen más a helyzet, elengedhetem magam. Mindig mindig, Jim mellett. Tudom, hogy ő vigyáz rám. Már persze ha szükséges. Ahogy haladunk és a téma átvált a tesókra, majd a húgára, egyszerűen csak kénytelen vagyok egy enyhe taslit nyomni a tarkójára, és O alakot formálni a számmal, miközben meghallom szavait.
- Szóval minden nő hülye mi? Hát kössz. - Összefonom magam előtt a karjaim. - Egyébként meg nem tudom mi lehet vele, nem is nagyon tudtam beszélgetni vele már a suliban sem. Pedig azelőtt sokat dumáltunk. De majd biztos helyre jön. Lehet hogy valami szerelem van a dologban... - Mosolygok Jimre. Tudom, hogy nem nagyon tűri ezeket a témákat, és nehéz elfogadni, hogy a kicsi húg felnől lassan. Persze, én is hasonló helyzetben vagyok. Megértem.
- Tudod, mikor cimbiznék veled ha prefektus lennél! Báár.. ha jobban belegondolok... - Elmerengek miközben a távolba pillantok. - Te lennél a téglám. - Ez teljesen egyértelmű. Mi más? Mindenből hasznot kell húzni ha lehet. Figyelmesen hallgatom a meséjét. Mondjuk az első pár mondata mintha el is libbenne a fülem mellett, de a lény szóra úgy felkapom a fejem, hogy egyértelmű lehet, hogy eddig mennyire figyeltem.
- Á, lény... szeretem a lényeket. Szerinted volt sárkánytojása is? - Mostanság nagyon rávagyok kattanva a témára. A bizalomkörömben erről beszélek sokat, és sokszor próbálom újratervezni, hogy hogyan szerezhetnék egy ilyen tojást. Kicsit megbotlom, amikor hirtelen jobbra tartunk, de már nyílik is a kapu és lassan indulok el előre, befelé.
- Hú, wow, itt laksz? Jó helynek tűnik. - Forgolódok, mielőtt belépünk az ajtón, és már veszem is le a hátizsákomat a hátamról. A vigyor nem tűnik el, sőt, egyre nagyobb lesz. - Kíváncsi vagyok egy tinédszer fiú szobájára. Még sosem voltam egyben sem. Csak a bátyáméba, de ő nem számít, más tészta volt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jim L. Gallagher

Jim L. Gallagher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
samuel larsen

»
» Szer. 24 Jan. - 1:55
fucked up night - jo & jim Tumblr_nkktjaEYJR1skhyy4o1_500

- Jaj, hát nem kell, most komolyan! –
szabadkozok legyintve. Komolyan néha nem vagyok normális, bár az én állapotomban inkább az lenne a kérdés, hogy mikor vagyok az, szóval majdnem ugyanott vagyunk. Sőt. – Az nem jó dolog, errefelé a muglik elég rossz arcok, és még a végén elrabolnak. Volt egy srác, aki öt évvel ez előtt stoppolt és azóta sem került elő. – derűs kilátások, igaz? Bár tényleg ez a helyzet, szegény Deryck Jonesnak azóta sem találták a nyomát. Persze tudhatta mindenki, hogy varázslatnak ehhez semmi köze, csak a megátalkodott muglik képesek ilyen cselekedetekre. Mert rájöttem, hogy a muglik között is vannak egyébként elég beteg elmék. Anyám mesélt Hasfelmetsző Jackről, na ő például elég beteg elme volt.
- Egyébként lehet arra hallgatni fog. Ha már Skye és én is mondtam neki, hogy amúgy mi egyáltalán nem vagyunk együtt… - csóválom meg a fejemet, miközben egy újabb cigarettát illesztek az ajkaim közé. Mélyeket slukkolok belőle, és közben úgy gondolkodok el azon, amit Jo mond. Végül is otthon is lehetünk nálunk, viszont akkor be kell zárkózni a szobámba. Aminek gondolom egyáltalán nem lesz ellenére, mert minél nagyobb az izgalom-faktor, annál nagyobb az élmény. Vagyis így mondta tavaly, amikor el kellett mennem vele meglesni az unikornisokat. Bár életem egyik legjobb kalandja volt, az tény.
- Egyébként maradhatunk itthon is, van itt is elég ital. Bár gondolom nem egy napra jöttél, a szüleidtől legalább három napra kértünk el, és ha jól emlékszem, még bele is egyeztek. – vakarom meg az államat. Igazából nem kell az első nap kocsmába menni, tökéletes lesz a második napon is, vagy a harmadikon elkezdeni a dolgokat. – De bármelyik nap szívesen elmehetünk bárhova egyébként, nagyon sok szép hely van. És pletykák is arról, hogy vannak sárkányok. – vonom meg a vállamat. – Bár apám és nagyapám sem látott egyet sem, szóval esetleg utána is járhatnánk a dolgoknak. – pillantok rá mosolyogva. Mondjuk a következő pillanatban a mosolyom el is tűnik, mert egy taslit kapok, amire csak a fejemhez kapok, és színpadiasan kezdem játszani a sértődöttet. Igazából megszoktam, hogy állandóan üti a fejemet, ha olyat mondok, ami neki nem tetszik. Bár nem zavar, mert Jo tipikusan az az ember, akit már annyira megszoktam, hogy az lenne a fura, ha nem ütne meg egy-egy beszólás után.
- Jó, jó nem úgy gondoltam, na. – forgatom meg a szemeimet. – Igen, látod és ez a baj. Hogy eddig veled merte megbeszélni a csajos dolgokat… Gondolom én, és én pedig ott voltam neki, amikor minden más volt a baj. És mintha teljesen kicserélték volna. Egyszerűen nem értem, hogy mi lehet a probléma vele. – sóhajtok, miközben elpöckölöm a csikkemet. – Egyébként, ha prefektus lennék, szerintem magamat kéne először megbüntetni állandóan, mert állandóan kint lófrálok. Vagyis lófrálunk. – nevetek legyintve. A kérdésére eltűnődöm. Az ürge nagyon takargatta ott azt a ládát, amiben az a valami volt. Lehetett sárkánytojás is, bár úgy tudom hogy közülük némelyiket tűzben kell tartani, mert másképpen nem kelnek ki. És szeretném, hogy Jonak legyen egy sárkánytojása, hiszen imádja a lényeket.
- Ugyan, egyáltalán nem nagy szám. De egyébként megnézheted, úgy néz ki hogy mindenki felszívódott itthonról… - gondolkozok el, majd a faliórára nézek, és a homlokomra csapok. – Baszki, hát most mentek a nagynénémhez, Lorienhez. – nevetni kezdek – Akkor úgy néz ki, hogy egy napig biztos kettesben maradunk. Ami egyébként nem akkora baj, mert akkor ma este ihatunk itt is, és tudok végre normálisan főzni is.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Joanne Byrd

Joanne Byrd

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Anastasia Milli

»
» Szer. 24 Jan. - 18:41

- Pedig azt hittem a muglik jó arcok... - Elhúzom a számat csalódottságomban. Nem mintha túl sok muglik ismernék. Így hát Jimnek igazából sikerült teljesen elvennie a kedvemet a stoppolás gondolatáról is. Nem szeretnék eltűnni vagy ilyenek, még élnem kell. Sokat.
Nem szeretnék jobban belebonyolódni ebbe az együtt vagyunk és nem vagyunk témába. Nem éppen az a csaj vagyok, aki tizenhat évesen el akarja kötelezni magát. Persze, látom én a többieket, hogy mennyire vágynak a srácokra, mert szinte nap mint nap ez a téma, de engem ennyire nem érdekelnek. Vannak dolgok... amiket kipróbáltam és ki is próbálnék, de biztosan lesz majd rá alkalmas személy és helyzet, aztán hozza magával az ár. Addig meg jó nekem így is. Nem panaszkodhatok. Népszerű vagyok és vannak barátaim, kiélvezem a diákéletet.
- Hát ja, van időnk. Mondjuk akkor szerintem ma maradjunk. És holnap újult erővel vágunk bele mindenbe. - Felnézek rá. - Sárkányok... itt? Nem hiszem, hogy muglik közelében tartanák őket, hacsak nem valami jól elzárt helyen. De tuti ideköltöznék, ha lennének, komolyan! - Mi ez a nagy sárkánymizéria Jo? Az előző évben még mindenféle lényekre rá voltam kattanva, de mostanság csak a sárkányok. Szinte már mindent tudok róluk fejből, nem lehetne megfogni egy kérdéssel sem.
Tekintetem akkor is vigyorog amikor meg kell ütnöm Jimet a kijelentése végett. Ja, ez nálunk már éppen megszokás, nem az első eset és tudom, hogy nem is az utolsó. Nem vagyok egy kis szendebárány, sosem voltam, és ezt nem is félek kimutatni.
- Szerintem ne aggódj miatta túlzottan, csak puhatolózz. Majd én is azt teszem ha visszamegyünk a suliba. - Megpróbálom. Aggódom ugyan, hiszen láthatóan Jim is, de biztosan semmi komoly. Közben megérkezünk. Miután Jim azt mondja, mindenki felszívódott, csak ledobom a táskámat az előszobában és elkezdem levetni a kabátomat is, mert most már melegem van. Miközben Jim magyaráz, én körbenézek, és egyáltalán nem szégyenlősködve lépdelek előre, azt se tudom, hová kell mennem.
- Szuper! Főzni? Mit főznél? Van vajsöröd? Ihatnánk egyet, otthon elvolt zárva. - Fintorodom el, és megállok Jimmel szemben. - Már most látom, hogy jól fogjuk érezni magunkat. Nem bántam meg, hogy eljöttem. - És még csak alig egy órája érkeztem. Nem is érdekel az idő, sem az, hogy ki mit gondol, én most csak ki akarok kapcsolni, és Jimmel lenni. - Mi a haditerv?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jim L. Gallagher

Jim L. Gallagher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
samuel larsen

»
» Csüt. 25 Jan. - 0:14
fucked up night - jo & jim Tumblr_nkktjaEYJR1skhyy4o1_500

- A muglik igenis jóarcok. – sóhajtok egy nagyot – viszont ugyanúgy, ahogy a varázslók között vannak gyilkosok, erőszaktevők, gonosz emberek, a muglik között is. Végtére is, mindnyájan emberek vagyunk, nem sokban különbözünk tőlük. – vonogatom meg a vállam. Nincs a hangomban semmi harag, vagy felháborodás, ezek puszta tények.
Örömmel veszem, hogy azt mondja, hogy maradjunk ma itthon. Mert így megkönnyíti a dolgomat, legalább ihatunk az itthoni készletből, és nem fog rengeteg kerülni rengeteg pénzembe az, hogy a sárga földig igyuk magunkat. Maximum anyám fog kiakadni, hogy kiittuk a ginkészletet. Vagy a sörkészletet, vagy bármilyen olyan készletet amiben alkohol van itthon. Na, nem alkoholista a családom, csak éppen néha megünnepeljük, hogy apámat nem fél szezonra, csak két meccsre tiltják el. Olyan csoda is ritkán van.
- Igen, majd holnap hallgathatod apámat és bátyámat felváltva, hogy tudsz-e nekik szerezni a nővéredről egy posztert. – csóválom meg a fejemet vigyorogva. – Hihetetlen egyébként, szerintem még dedikálva is kérik majd. Egyébként apám kisebb korában találkozott itt egy kifejlett Hebridaival, simán lehet hogy élnek itt. Csak jó helyen kell őket keresni. Például a hegyekben. – gondolkodok el. Annyira azért én nem vagyok penge LLG-ból, mint Jo. Nekem inkább az átváltoztatások mennek, tekintve hogy én magam is át tudok változni. Bár pont egy alantas, idióta állat jutott nekem, ami ráadásul nem is él itt. Most komolyan, mi értelme hiénává változnom, hogy még hasznát sem tudom venni. Az élet néha szopás. És néha a fasz rossz végén állok. Mondjuk úgy mindig.
- Lehet hogy csak kamaszodik, de azért eddig is kamaszodott, és fogalmam sincs, hogy amúgy miért olyan ellenséges velem néha. – vonok vállat. Zavar, mert Skye az egyetlen személy, aki tudja, hogy azért nekem is vannak szar napjaim, amikor nem próbálok szar vicceket mondani senkinek, nem próbálok röhögni, és nem próbálok nevettetni senkit. Neki legalább ki merem mutatni ezt az oldalamat is. És most mégis olyan fura.
- Hát, egylőre még semmit, de kiváló steak-et tudok csinálni, és a sült kolbász is isteni. – vigyorodok el, majd a vajsör hallatára kitör belőlem az őszinte nevetés. Olyan Jim-es nevetés. Ezerszer hallotta már, ismerhet, és tudja jól, hogy miért nevetek. – Vajsör?! Még erősebb is van, ne viccelj. De ha egyelőre csak egy vajsört innál, azzal is tudok szolgálni. – mutatok egy ajtó felé, ami mögé ha bemegy, ott talál magának vajsört. – Hát, gondoltam csinálok valami kaját, aztán ihatnánk, és akár még gitározhatok is egyet. Nem tudom, hány mugli zenekart, vagy mugli zenét ismersz, de én elég sokat. Tudnék mutatni párat. – mosolyodok el, és közben elkezdem összeszedni az ebédhez a hozzávalókat. A pálcámat előveszem a farzsebemből, és ahonnan Jo a vajsört kihozta, onnan lebegtetek ki egy üveg gint, és mellé tonicot, keverek magamnak egy pohárral, és egy nagy korty után nekidőlök a konyhapultnak, úgy emelem a pillantásomat Jo-ra. – De ez azért finomabb, mint a vajsör.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Joanne Byrd

Joanne Byrd

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Anastasia Milli

»
» Vas. 28 Jan. - 13:35

- Jólvan, jólvan, értem, csak húzlak..! - Vigyorodom el, ahogy végighallgatom az oktatását a muglikról és a varázslókról. Nem vagyok ennyire butus. Persze vannak dolgok, amiket nem értek és igazából nagyon de nagyon keveset tudok a muglik világáról, de persze teljesen nyitott vagyok arra, hogy ezt is megismerjem. Valamennyire, nem nagyon, csak kicsit.
- Biztos szívesen ad majd posztert, szerintem ezzel csak az egóját fogják növelni. - Már ígyis kicsit sokat képzel magáról, jó, persze, azért még imádom. - És még sosem voltál sárkányvadászaton? Pl, nyáron? Idén elmehetnénk... - Csillannak fel a szemeim. Ebben a hidegben biztos hogy nem, meg hát a sárkányok sem ezt az időjárást szeretik igazán... de nyáron szívesen belevetném magamat egy több napos túrába Jim oldalán. Ah, de jó is lenne! Teljesen felpezsdült most a vérem. El is terelődnek a gondolataim és a húgáról említett dologra pont ezért már nem is mondok semmit. Csak akkor eszmélek fel amikor a kaját emlegeti, kicsit meg is kordul a gyomrom, reggel óta nem ettem. - Mmm, ezt a két dolgot szerintem senki nem tudja elrontani. - Nevetek, persze nem bántani akarom, csak kicsit piszkálni. Nem habozok sokat, rögtön a vajsör irányába indulok, kihozok két üveggel, majd követem Jimet a konyhába. Megállok mellette, miközben felbontom az itókámat, nagyot kortyolok bele. Ah, de hiányzott már! Otthon persze nem ihatunk ilyet és a múltkor még Lilou sem vett nekem, mert a mugliknál nincs.
- Jól hangzik a gitározás. És csak azokat a zenéket ismerem amiket eddig mutattál, de az sem túl sok, sőt szerintem már a címüket is elfelejtettem. De majd énekelek hozzá. - Forgatom meg a szemeimet vigyorogva. Tudjuk, hogy szar hangom van.
Nem szégyenlősködöm, előkeresek egy poharat, majd Jim elé teszem, hogy keverjen már nekem is akkor egy olyan piát, ha már ennyire finom.
- Kíváncsivá tettél! Mire koccintsunk? Valamire kellene, nem? - Odaállok mellé, kezemben a piával ha elkészült, és kérdő tekintetemmel nézek rá. Komolyan, jó este elé nézünk, és már alig várom azt a gitározást is!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jim L. Gallagher

Jim L. Gallagher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
samuel larsen

»
» Hétf. 29 Jan. - 1:53
fucked up night - jo & jim Tumblr_nkktjaEYJR1skhyy4o1_500

- Persze, értem én. – vigyorodok el – de tudod erre mit szoktam mondani. Inkább te húzd az életet, mint az élet téged. – hölgyeim és uraim, hadd mutassam be James Lennox Gallaghert, érett varázsló, egyszer megbukott a Roxfortban, és tökre értelmes dolgokat szokott amúgy mondani. Ja, nem. Bár Jo tényleg megszokta már, hogy állandóan jártatom a pofámat, és ennél csak szarabb vicceim vannak. Mindenesetre elröhögöm magam, de éppen csak egy kicsit.
- Ezzel a lendülettel kérek a bátyámtól egyet, hadd küldjön már Lilou-nak is. Tuti ismerik egymást, meg szerintem apámat is. – vigyorodok el. – Bár őt nem nehéz, mert ő tartja az eltiltási rekordot a ligában. És erre mondjuk rohadtul büszke is, majd megmutatom a szobáját, állandóan fel van írva a falra, hogy éppen mennyi időre van eltiltva. – hogy mondandómnak nyomatékot is adjak, a fejemet is fogom, miközben beszélek. Néha azért iszonyat gáz, hogy meghallják az emberek a vezetéknevemet, és egyből azzal jönnek, hogy „Apád éppen 5 meccsre el van tiltva… baszki láttam múltkor mit csinált, hát nem normális.” És tényleg nem, én erre még helyeselni is szoktam. Szerintem az elmúlt huszonakárhány évben nem tanulta meg, hogy a terelőütőt mire kell használni. Bár, a szabályokkal szembeni kritikus hozzáállásomat én örökölhettem tőle. Engem azért fegyelmezett Moretti prof párszor a meccsek alatt.
- Nem voltam. – rázom meg a fejemet – Én benne vagyok. Viszont óvatosnak kell lenni, mert tartózkodnak kint a sárkányoknál veszélyesebb dolgok is kint. Elég csak ezt az időjárást megnézni. Aberdeen tavaly ilyenkor még napsütötte város volt. Délután kettőkor a töksötét pedig ezen a környéken rohadtul nem megszokott. – sóhajtok. Nem tudom mi jön a világban, de most nem is erről akarok beszélni. Erről beszélgettünk már eleget, úgy gondolom.
- Azért hidd el, Skye-nak menni szokott. Őt például nem szoktam konyha közelébe engedni, ha itthon vagyunk. Mármint aranyos, hogy próbálkozik, de hidd el, abból soha nem sül ki jó, ha ő valamit sütni akar. Érted. – nevetek fel. Velem egyébként ilyen az élet. Nevetés. Önkéntelenül is nevetnie kell másnak is. Nem magamra erőltetett személyiség ez, néhányan hiába is gondolták annak. Ösztönösen jön, mikor mindenki búskomor. Mármint általában mindenki az, és aggódik is a szeretteiért, ami tökre rendben is van.
- Azóta egyébként hallgattam egy csomó újat. Még szerencse, hogy anyámnak van lemezjátszója, és állandóan megy nekem kutakodni lemezek után ide-oda. – vonok vállat – és amúgy az a durva, hogy mindig talál! Jim Morrison-ról már biztos meséltem. – most akkora okosságot fogok mondani, hogy szerintem le fog szakadni az emelet. – hát miatta lettem Jim. Mármint anyám imádta régebben, és érted. Milyen hülyeség a fiatalkori szerelmedről elnevezni a gyerekedet. De amúgy énekelhetsz. Mármint neked még mindig jobb hangod van, mint az iskolai kórusnak együttvéve. De komolyan, szörnyű. –
Ahhoz képest, hogy csak vajsört kért, fog kapni mindjárt gintonicot is, ami végül is a világ legjobb itala. Mármint komolyan, lehet valamit szeretni, ami alapból ennyire keserű, mégis kurva jó? Nem hiszem. Először egy gyengébbet keverek Jo-nak, és dobok bele három citromot, ahogy a sajátomba is. – Nem tudom, szerintem arra, hogy én vagyok az egyetlen roxforti diák, aki varázsolhat otthon, anélkül hogy kicsapnák! – nevetem el magam, és koccintásra emelem a poharamat. – Vagy esetleg arra is, hogy elég jó napoknak nézünk elébe.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Joanne Byrd

Joanne Byrd

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Anastasia Milli

»
» Szer. 7 Feb. - 20:38

Csak felröhögök válaszára és megrázom a fejemet. Milyen diplomatikus! Komolyan, a Roxfort után valami diplomáciába kellene neki belemerülnie. Jól is állna neki... ja, nem.
- Tuti ismerik egymást, de szerintem Lilou nem kérne belőle, már bocsi. Olyan kis izé. Ja igen, apád! Kíváncsi lennék rá! Tisztára megvagyunk álldva a kviddiccsel mi? Én utálom, te meg béna vagy. - Bököm oldalba, persze csak viccelek, ez látszik szerintem az óriási vigyoromon is, és egyébként meg mindig elmegyek a meccseire és mindig utána ugratom vele, hogy mennyire gáz volt már amit ott leművelt, még úgy is, hogy nem is értek a játékhoz. Talán a szabályokat ha a hat év alatt megtanultam, kicsit. Pedig a nővérem meg a szüleim mindig nyaggatnak, hogy ott vezessem le a felesleges energiámat. Hát köszi, inkább nem.
- Oké, nem gáz, szerintem bármivel megbirkózunk nem? -Vonok vállat, bízom Jimben és szerintem amit kettőnk elé tárnak, az lehetetlenség, hogy mi nem tudjuk megvalósítani. Az ilyen sületlenségeket meg főleg. Ezekre mindig van eszünk természetesen, mert buli az élet. Buli, értem? Aztán a kajára terelődik a szó.
- Akkor belőle rossz feleség lesz. Szegény leendő férje. De hátha valami gazdag ficsúrhoz megy hozzá aztán lesznek szolgáik meg manóik meg ilyenek. - Vonogatom meg a vállamat. Én biztosan nem megyek hozzá egy olyan férfihoz sem aki nem szeret és nem törődik velem. Sőt, egyelőre azt sem tudom elképzelni -legalábbis a jövőbeli terveimbe nem fér bele - hogy megházasodjak. Brr.
Először csak egyetértően bólogatok a zenére és a zenekarokra meg arra a Jim Morrisonra, aztán amikor elmeséli a történetet, ami a neve származásáról szól, hát csak felkuncogok. - Ezt valahogy sejtettem már amikor kimondtad a nevét. Anyukád biztosan nagyon kedvelte. - A kórus és a hangom említésére pedig csak elfintorodom, valóban, a kettő szerintem is igencsak vetekedik egymással. Végignézem, ahogyan kitölti az italt, majd azon nyomban a kezembe veszem amint kész, és ismét nem okoz csalódást, szerintem én ma annyit fogok nevetni, hogy holnapra izomláz lesz a hasamban.
- Mindenképp igyunk arra, hogy te már varázsolhatsz itthon. Kis szerencsés. Amúgy meg ja, a jónak ígérkező napokra. Ez másmilyen nem is lehet! Muszáj kicsit ellazulni a suli előtt. Mondjuk ott sem lesz akadály, csak jöjjön már meg a tavasz. - Vonogatom meg a vállamat, majd koccintok és iszok a piából, nem várva semmire, mintha olyan sietős lenne. Még az ízét sem élvezem ki, sőt, nem is biztos, hogy akarom. Kicsit elfintorodom mikor lemegy a torkomon, de ez csak a pillanatnyi állapot.
-Wohoo! Indulhat a buli! - Még nem értem el azt a kort, amikor bármennyit meg tudok inni, kevéstől is beállok rendesen, és általában már korán, mert mindig túlzásba viszem az elején.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jim L. Gallagher

Jim L. Gallagher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
samuel larsen

»
» Pént. 9 Márc. - 20:51

Ha van olyan dolog, amiben jó vagyok, vagy jó voltam, az egyébként a: szar viccek és a… Kviddics? Bár abban azért erősen megkérdőjelezném a saját tehetségemet, meg a szar viccekben is, szóval. Maradjunk annyiban, hogy igazából semmihez nem értek, de ahhoz aztán nagyon.
- Jó, hát mind tudjuk milyen. Igazi elbűvölő ember. Egyáltalán semmi probléma nincsen sem a stílusával, a modorával sem, hogy a tökéletes viselkedése mellett el ne suhanjunk még. – amikor ezeket sorolom, halálosan komolyan bólogatok. – Ja igen, és a legnagyobb erénye a hűség. Fú. – oké, nem bírom tovább, elvigyorodok, és megcsóválom a fejemet. Hiába, ilyen az én bátyám. És mégis mindenki érte van oda. És nem veszik észre, hogy néha mennyire szar az árnyékában élni. Vagy milyen az apám árnyékában. Jo ismerhet már annyira, hogy az eltűnő mosoly, az újabb cigaretta a számban, és egy dühös fújtatás mind-mind ezt jelentse. Mert igazából ezt is jelenti. Csak egy újabb elpazarolt perc azzal, hogy mennyire nem kéne ilyen faszságokon gondolkozni, ugye?
- Persze, tuti csak sorkitöltőnek vettek fel a csapatba. – legyintek vigyorogva. – Egyébként határozottan, nincs olyan akadály, amit ne tudnánk leküzdeni. – na jó, talán az, hogy ne beszélgessünk órákon, vagy ne késsünk el állandóan az azért valamilyen szinten akadályba ütközik. De ki mondta, hogy fiatalon arról szól az élet, hogy a szabályokat tartsuk be, vagy vegyünk komolyan mindent. Mert oké, Jo több mindent vesz komolyan, mint én, mégis… Azt hiszem, hogy jobb hatással vagyok rá, amióta ismerjük egymást közelebbről. Még közelebbi ismeretség eddig azt hiszem meg sem fordult a fejemben, ahogy gondolom az övében sem. Ja, eddig, néhanapján gondolok ilyen dolgokra, hogy tök jó lenne együtt lenni, mennyire jó lenne már. Aztán mindig tovább hessegetem ezeket a felvillanó képeket, és igazából akkor szarul érzem magam, hogy megteszem, aztán pedig jól, hogy megtettem. Nehéz tinédzsernek lenni, mi?
- Jaj, ez a téma mostanában tabu. Minden fiú egy rohadék, és ő soha többet nem akar találkozni senkivel. – grimaszolok, és utánzom a húgom stílusát. Felismerheti a gesztusaimból, meg a hanghordozásomból, hogy ez bizony Skye utánzása akar lenni. Rejtett tehetségeim egyike, hogy kiválóan utánzok szinte mindenkit. A komplett tanári karból felszerelkeztem, és tisztán emlékszem arra az ötven pontos mínuszra, amit pontosan azért okoztam a háznak, mert McGognagall nem vette jó néven, hogy utánzom a szigorú stílusát.
- Miiii?! Kedvelte?! – nevetek fel jókedvűen. – Anyám a mai napig iszonyat szerelmes, és ha feltámaszthatná, már szerintem rég megtette volna, és lelépett volna vele. Jesszus, belegondolni is rossz. – fogom a fejemet, és kortyolok egyet a piámból. Közben egy szál cigarettára gyújtok rá, és elmélázva köröket kezdek kifújni. – Nana, csak óvatosan a gintonic-kal, mert alattomos ital tud lenni. – csóválom meg a fejem vigyorogva. Hátra sanditok a vállam fölött, hogy megnézzem milyen állapotban van a kaja, de egyelőre a fejemet Jo felé fordítom újra.
- Hé, az itthon varázslás. – vakarom meg a fejemet. – Nos igen, bizonyos okok miatt ihatunk arra, hogy egy hülye szar vagyok, és megbuktam. – nevetek fel, de miután megnyugodtam picit, akkor érdekesen pillantok a mellettem ácsorgó lányra. - Na és… Mi a helyzet a faszikkal? – emelem meg az egyik szemöldökömet, és alattomos vigyorra húzódnak ajkaim. Tudja, hogy nem szoktam kihagyni az ilyen dolgokat a baszogatásából, és ez most sem lehet másképp. Plusz, nem árt feltérképezni a terepet, nem?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

fucked up night - jo & jim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» when the night has come
» The night before Halloween
» I don't like parasites or children of the night
» do not go gentle into that good night
» Godric's Hollow by Night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-