Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Selwyn tesók EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Selwyn tesók EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Selwyn tesók EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Selwyn tesók EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Selwyn tesók EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Selwyn tesók EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Selwyn tesók EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Selwyn tesók EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Selwyn tesók EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Kedd 20 Okt. - 15:23

Kicsit updateltem ezt a topikot, mert hát elég sok minden változott, mióta először írtam ide, hátha valaki vevő lenne egy sacred28 csemetére, mert ezekből sosem elég az oldalon. Igaz, a lányt már egyszer megalkották, de a user hónapok óta nem aktív, szóval a biztonság esetére újra hirdetem.  




Szelídebbik Selwyn



Csoport:

Hugrabug

Kor:

Tizenhét (alkudható)

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Semleges

Play by:

Darla Baker

Ők várják:

Kik? Hát én!





Talán neked van a legnyomorultabb sorsod a családban, hiszen mióta a Hugrabugba kerültél, szinte alig vesznek számba. Azért ez hidd el, sokkal kellemesebb, mintha folyton csesztetnének, de gondolom nem vagy kíváncsi a véleményemre, csak úgy csinálsz. Mert ez ilyen testvéri dolog. Vagy ember. Vagy tudom is én, de számomra idegen.
Egyáltalán nem azért kerültél a Hugrabugba, mert félkegyelmű vagy, ahogy apánk fogalmazott. Sokkal inkább nyugodt, és szinte semmivel sem lehet kihozni a béketűrésedből. Még nekem is csak párszor sikerült, amikor kicsik voltunk.
Egy deka rosszindulat sem szorult beléd. Csendes vagy, mint anyánk, de egyedül csak a te fényed képes beragyogni a sötét, dohos kúriát, amit eddig mindnketten az otthonunknak neveztünk.
Habár idősebb vagy nálam egy évvel, mégis engem házasítottak ki előbb. Ennek jó oka lehet, de rádbíznám, hogy mit kezdesz ezzel a helyzettel. Ahogy körülbelül minden egyebet is az alkotóra bíznék.







Sittes Selwyn



Csoport:

Halálfaló

Kor:

Tizenkilenc-húsz (alkudható)

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort, a Selwyn család, Azkabani cellatársak?

Play by:

Timur Simakov

Ők várják:

Hát én tuti biztos





Legidősebb vagy a családban, ráadásul fiú. Születésed pillanatában már eldőlt tehát, hogy te leszel ennek a családnak a legfontosabb személye. Te kaptad apánktól a legtöbb figyelmet és támogatást, anyánktól a szeretetet. Már kiskorod óta nagyon figyeltek a taníttatásodra, nem csoda hát ha messze túlszárnyaltad botladozó húgaidat. Mindig körbe kellett ugrálnunk téged, mindig a kedvencedet főzték vacsorára, mindig te választhattad ki, hogy hova megyünk kirándulni, és a tiéd volt a legtágasabb szoba a kúriában a legpuhább paplannal és a legszolgalelkűbb manókkal a föld kerekén. Nem is értem egyáltalán, hogy ennek dacára miért nem szálltál el, mint a többi aranyvérű örökös. Egyébként meg meg is érdemelted, mert tényleg baromira tehetséges vagy. Legalábbis mind ezt hittük, míg tavaly nyár végén érted nem jött az idősebbik Barty Crouch és a kedvenc dementorai. Azóta az Azkabanban tengeted, és tudom, hogy nagyon alattomos egy ilyen karaktert kiadni, mert hát biztos nem lehet sok mindent lehet kezdeni vele. De tudomisén, elindíthatod a prison break potterverzum változatát, és visszatérhetsz szeretett uradhoz, vagy amit éppen szeretnél. <33




A pb-k csak irányadók, egyáltalán nem ragaszkodok hozzájuk. PM-ben lehet zaklatni bármikor.
Vissza az elejére Go down

Selwyn tesók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Selwyn & Selwyn
» Selwyn & Selwyn
» Crouch Jr. & N. Selwyn
» Elisabeth Selwyn
» D. Karkarov & N. Selwyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-