Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cameron & Druella | Ötórai tea EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cameron & Druella | Ötórai tea EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cameron & Druella | Ötórai tea EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cameron & Druella | Ötórai tea EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cameron & Druella | Ötórai tea EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cameron & Druella | Ötórai tea EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cameron & Druella | Ötórai tea EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cameron & Druella | Ötórai tea EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cameron & Druella | Ötórai tea EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Cameron & Druella | Ötórai tea



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 2 Nov. - 11:00


Cameron & Druella

aristocracy is in each detail


Egyedül róni a kúria labirintusszerű, márványlapokkal kirakott padlózatú folyosóit, melyeknek kísérteties, hűvös homálya úgy megülte a levegőt, hogy azt a csillárok ragyogó fénye sem tudta tovaűzni – olyan érzést keltett, mintha királyi sírboltban járna az ember. Mint a sírkert megszentelt földje, olyannak tetszett a kopogó tűsarkakat tűrő kő is; két oldalt, hosszú sorban ugyanis a dicső ősök portréi, mint régmúlt idők hátra maradt árnyai, tekintettek le kegyelmes felsőbbséggel az alattuk sétáló halandóra. A túlvilág beszivárgott az évszázados kövekből rakott épület homály borította folyosójára, és az ember tudatában, mint a család múlhatatlan, örök dicsősége öltött alakot.

Körülpillantva tekintetem semmi melegségre sem akadhatott, a csönd láthatatlan lepelként borult a házra; egyedül voltam itthon, sétám során csupán a kísértetként mozgó és tevékenykedő személyzet tagjai akadtak utamba, akikről azonban felesleges lett volna tudomást vennem. Ők azért voltak, hogy a gőzölgő gyömbér teám a megfelelő időpontban a kis asztalkámon álljon, hogy aztán nyugalomban, senkitől és semmitől sem zavarva elfogyaszthassam azt. Őket hiba lett volna emberszámba vennem.

A családom házon kívül volt; férjem a munkáját végezte a Minisztériumban, a lányaim pedig a Roxfortban voltak – abban a szigort nem ismerő, minden jöttmentet megtűrő iskolában. Őszintén szólva aggasztott, hogy milyen felügyelet alatt állnak ez idő alatt; ez volt az egyik ok, amiért ma teára invitáltam öcsémet, aki tanárként dolgozott a varázslótanodában.

Nos, üdítő színfolt volt ő a tanári karban, habár még most sem értettem, hogy egy olyan kiváló elme és jó családból való férfi, mint ő, miért érte be ennyivel. Természetesen nem kétséges, hogy a Nagyúrnak kedvező, ha néhány híve közvetlen közelségében van Dumbledore-nak és roxforti körének, akik minden bizonnyal élve helyzetükkel megkísérlik a tanulókat a maguk javára befolyásolni – amit nem szabad hagynunk. De talán más megfelelőbb lenne erre a posztra; egy Rosier-nek a Minisztériumban is volna helye.

A gyakorlati szempontokon túl személyes szándékok is vezettek; hiányzott Cameron. Rég láttam őt, így megbeszélnivalónk is volt bőven – akár a házassága kapcsán is.

A szalonban már szépen megterítve állt a kis asztal, mikor beléptem, a tea is elkészült már, de a vendég érkezéséig nem hozták ki, nehogy kihűljön. A szakácsnő jól tudta, milyen kényes vagyok rá, hogy a tea megfelelő hőmérsékletű legyen, elvégre ha az ital már langyosodni kezd, olyanná válik, mint a mosogatóvíz. – A korábbi szakácsnőnek ezért tettem ki a szűrét; képtelen volt egy teát jól elkészíteni.

A falióra éppen ötöt ütött; Cameron-nak hamarosan meg kellett érkeznie, elvégre egy úriember sohasem késik.







Vissza az elejére Go down

Cameron & Druella | Ötórai tea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Druella Black
» Narcissa & Druella | Az estély ékköve
» Bella & Druella | Görbe utakon járva
» Cameron & Liv
» Cameron D. Rosier

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-