Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Augusta & Marcia EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Augusta & Marcia EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Augusta & Marcia EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Augusta & Marcia EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Augusta & Marcia EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Augusta & Marcia EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Augusta & Marcia EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Augusta & Marcia EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Augusta & Marcia EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcia L. Cross

Marcia L. Cross

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miranda Kerr

»
» Csüt. 22 Nov. - 19:44
Augusta és Marcia


Ah egyre nehezebb mászkálnom nagy hasammal. A pici sokat fészkelődik mostanság. Már alig várom, hogy élőben láthassam. Nagyon remélem, hogy August is pontosan ennyire fog örülni neki, mint ahogyan én.
Mostanában úgy el van foglalva valamivel, hogy nagyon keveset vagyunk, úgy igazán együtt. Ezt nagyon sajnálom. néha már hiányzik az a pici együttlét.
Emlékszem, amikor megtudtuk, hogy gyereket várunk, madarat lehetett volna fogatni velünk. Olyan boldog talán még sohasem voltam, mint akkor. Talán akkor lennék csak a legboldogabb ha végre feltalálnánk azt az ellenszert amivel segíthetünk az én szerelmemen.
Sok mindennel próbálkoztunk már, de még mindig nem jutottunk el a végkifejletig. Olyan régóta dolgozunk már ezen, hogy az eszemet se tudom. Leginkább August miatt szeretném, ha megtalálnánk, mert ő aggódik jobban a kisbabánkért. Hiába nyugtatom, hogy szerintem nem lesz semmi baj, ő aggódik. Fél attól, hogy a kicsi is örökli tán ezt a képességet vagy minek nevezzem.
Én tudom és érzem, hogy nem lesz baj. Az én picimnek nem lehet semmi baja. Ő tökéletes lesz és a legcsodálatosabb kicsi a világon.
Ááá. Szisszenek fel, amikor egy kissé jobban belém rúg a pici. Erős kicsi lesz, az már most beigazolódik. Lassan felállok a székből, amin ültem, közben a hasamat fogva. Az utolsó hónapok tényleg nehezebbek, mint ahogyan már mások is mondták. De azt hiszem én mégis elég jól viselem. Meg keresem Augustát. Szükségem van egy kis beszélgetésre.
Kissé érzem nehézkesebben lépek, mint eddig. De ez ezzel jár. Én pedig egyetlen pillanatát sem bánom az egésznek. Annyira vágytam egy kisbabára Augustól, hogy azt el se tudom mondani. Egy kicsi ami az enyém és az ővé. Ennél jobb nem is lehetne.
Átsétálok a konyha felé, ahol azt hiszem meg is találtam Augustát. Rá is köszönök.
- Szia. Zavarlak?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Augusta Quinlan

Augusta Quinlan

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nora Arnezeder

»
» Pént. 23 Nov. - 15:39
A ház eléggé csendes a maga módján én pedig azt sem tudom mit is kezdjek magammal... jó jelenleg nincs nehéz dolgom, reggelizni kellene valamit, értelmesebbet mint a lekváros kenyér, ha már Damoclest azzal nyúzom, hogy ne csak májkrémes és vajas kenyeret egyen már, olyan egyoldalú... már majdnem arra jutottam csalok és pirítósra kenem a lekvárt, de abba nem lenne semmi kihívás! Gofri! Annak se kevertem még ki sosem a tésztáját, ehhez való sütőnk nincs, de szerintem az nem olyan fontos... hát... nem értem miért maradt csomós, miért nem sült meg eléggé. Épp azt latolgatom meddig süssem még hogy jó legyen, de ahogy meghallom kedvenc (és egyetlen) sógornőm hangját megperdülök.
-Ó szia! Dehogy zavarsz! Kér...sz? - Kérdem bizonytalan, aztán érzem a kozma szagot, ahh egy pillanatra nem figyelek oda és már lekapja Merlin szakállára mondom ez igazságtalan! Azért van ami ehetően néz ki, bár még nem kóstoltam... Ezzel se fogok Damoclesnek dicsekedni bár gondoltam rá viszek be neki de.... végül is ha elég lekvárt és vajat rakok rá hmm.
-Hogy vagytok? - Már Ő és a kicsi, persze, alig várom kibújjon és zajongjon a házban!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcia L. Cross

Marcia L. Cross

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miranda Kerr

»
» Szomb. 24 Nov. - 14:06
A kissé odaégett cuccok felé nézek. Ő hát inkább nem. Ahogy a szememet meresztem rá, még a gyomrom is felfordul tőle. Hiába, hogy nem vagyok az első trimeszterben mégis hatással vannak rám a szagok, illatok. Most is úgy érzem a gyomrom kissé rossz bőrben van. Na jó, ne legyek ennyire gonosz. Azért nem olyan rossz az egész. Van benne pár jó is, ami biztosan finom lehet. Csak én úgy érzem egy falat se menne le a torkomon.
- Azon kívül, hogy alig látom Augustot? - kérdezek rá, bár nagyon is jól tudom, hogy ő inkább arra kíváncsi, hogy mi van velem és a babával. Annyira édes, ahogy ragaszkodik hozzám, ahogy érdeklődik. Elmosolyodom. Olyan édes nagynénije lesz a kicsinek, már előre látom. - Tudom. Tudom. A kicsire vagy kíváncsi. megvagyunk. Bár egyre nehezebb mozogni és menni. - sóhajtok egyet. - Na meg olyan erős ez a kis emberke bennem, hogy majdnem szét rúgja a hasfalamat. - nevetek hangosan. Igen. Alig várom, hogy már megszülessen az én kicsi erős babácskám. Annyira szeretném már a karomban tartani, megölelni, agyonpuszilgatni. Az én drága kisbabám.
- Egyébként nem láttad Augustot vagy az öcsémet? - kérdezek rá. De amint rákérdezek hirtelen megszédülök és a hasamban valami furcsát érzek. Oké már régen ettem, talán éhes lehet a pici. Kezemet a hasamra helyezem, mint egy megnyugtatva a benne levő apróságot. - Van valami ehető itthon?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Augusta Quinlan

Augusta Quinlan

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nora Arnezeder

»
» Vas. 25 Nov. - 16:41
Marcia
Augusta

A tekintetéből leolvasom most nem kíván semmi édeset vagy csak ezt az édeset nem amit én kotyvasztottam, de hát szerintem Ő az egyetlen aki érdemi munkát tud végezni a konyhában. Meg max Reginald, belőle kinézném, hiszen Damocles és a vajas zsömléi az én szintemet tükrözik, ugye.
-Ahh, bátyus nagyon odavan, hogy kicsit felkapottabb lett a bolt és jobb életkörülményeket adhat a kicsinek, tudod milyen, mindent meg akar adni a picurkának meg Neked. - Aztán kérdőn nézek tovább, hogy nem bújhat ki a válasz alól, tudja mennyire érdekel a csöppség, legszívesebben folyton a hasát fognám hátha pont elcsípem mikor rúg, de gondolom mennyire idegesítő lehet hogy mindenki fogdosná Őt, én a helyében már mindenkit levertem volna, hogy az még mindig nem a gyerek hanem a hasam de.. nos... szerencsére én nem vagyok terhes.
-No igen, jó gömbölyded vagy már! Hmmm, az a jó! Legyen csak kis gézengúz, egy csendes gyerekkel nem is lehet mit kezdeni! A minimum hogy rohangálnia kell a házban és kergetni Damoclest a futóférgekkel. Tudom, tudom, messze az még, de remélem akkor is így elleszünk, mint eddig. - Mosolygok, szeretek velük élni, már annyira megszoktam, hiányozna még Reginald is, bármennyire lehetetlen alak.
-Ahm... Bátyus valami megrendelést szerez be, mert nagyobb tétel és be lett sózva ettől, az öcséd meg küldetést kapott, mintha azt vágta volna legutóbb a fejemhez, hogy boldog lehetek mert lesz pár hét nyugalmam. - Tornáztatom meg az emlékezetem, majd felfújom az arcom kikérve magamnak, még hogy ehető dolog!
-Gonosz vagy velem! Akkor Damocles eszi meg az egészet! - Hogy kit is büntetek tulajdonképpen, nos, ebbe ne menjünk bele, én tényleg próbálkozom!- Van tegnapról ragu, amit csináltál a nyusziból, meg a salátából is, hm... meg hát szendvicsnek való is van, kenyér, sajt, gyümölcs, a szokásos, tudod hogy Damo alig eszik ha dolgozik. - Azért olyan kis vézna, de hát hiába noszogatom, nem eszik rendesen, meg se közelíti August testalkatát, aki szép szál legény.
-Adjak valamit? Ne állj fel.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcia L. Cross

Marcia L. Cross

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miranda Kerr

»
» Hétf. 10 Dec. - 14:13
Augusta & Marcia

Futó férgeket? Na azt azért ne. Au. A széken ülve kapok a hasamhoz. Nagyon fura ez a fájás, ilyen nem volt eddig. Remélem nincs semmi baj. Nagyon kezdek aggódni. De próbálom leplezni a dolgot. Nem kell, hogy Augusta aggodalmaskodjon.
Talán csak tényleg keveset ettem ma és azért ilyen a pici. Meglehet, hogy attól fáj ennyire a hasam. Utolsó hónapban vagyok szóval az ilyesmi már megesik.
Mosolyogva Augusta-ra pillantok, remélem ő nem vett észre semmit. Közben megpróbálok nagy levegőket venni, úgy ahogyan azt a tanították a terhes tornán.
Nevetek, az öcsém már csak ilyen. El se hiszem, hogy még mindig képesek vitatkozni. Olyan gyerekek még. Nem lepne meg ah pár hónap vagy akár hét múlva egymás karjaiba kötnének ki. Tudjuk az ellentétek vonzzák egymást.
- Jaj. Ne vedd már ennyire a szívedre. - hangom kedvesen és lágyan cseng. Nem akarom megsérteni. - Nem rossz a sütid. Csak tudod én állapotos vagyok, és ilyenkor sokat válogatok. - mosolygok rá, miközben még mindig a hasamat fogom.
- Azt hiszem egy szendvics jól esne most. - választom ki azt, az melyik számomra  a legfinomabban hangzik. Ahogy érzem ez a pocaklakónak is nagyon tetszik, hiszen mintha örömében mocorogna bennem. A hasfájásom is úgy néz ki enyhülni kezd. Bár még mindig fájdogál valamennyire.
Éppen felállnék, hogy valami elkészítsek magamnak, hisz nem vagyok maga tehetetlen, hogy ne tudjak egy szendvicset elkészíteni. De ekkor August megállít. Nagyon kedves lány és olyan aranyos, ahogy így törődni próbál velem.
- Oh. Kedves vagy. - mondom és megkönnyebbülve maradok a székemen. Igazából úgy érzem nehéz lett volna felkelnem. A hasam alja ismét kissé fájni kezd. Én meg egyre jobban aggódom. Miért nincs ilyenkor velem August? Nagyon remélem, hogy csak éhes vagyok én is meg a pici is és amint ettem rögtön elmúlik majd ez a fájdalom. - Akkor csinálnál nekem egy szendvicset kérlek? - nézek Augustára - Talán arra fáj a fogam jobban. - nevetek fel kissé, amitől még jobban kezd sajogni a hasam. - De a legjobban talán Augustra fáj a fogam. - elszomorodok. Pont ilyenkor akad neki is dolga. Hiányzik.



• • • • • • • •
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Augusta Quinlan

Augusta Quinlan

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nora Arnezeder

»
» Pént. 14 Dec. - 10:54
Marcia
Augusta

Mivel a gofrit próbálom menteni, amennyire csak tudom így Marciát csak fél szemmel figyelem, nem veszem észre különösebb gond lenne, amúgy is fecserészem, lehet több hasonlóság van köztem és Damocles között mint szeretném, én is legalább annyira szeleburdi vagyok általában mint Ő. Reginald meg szót sem érdemel, csak a gond van azzal az alakkal! Nem is értem Marcia mellett hogy lett ilyen kiállhatatlan! Bár ahogy Marcia a kajám kommentálja... lehet tényleg testvérek.
-Persze persze, azt edd amit a pici kíván. Tudom ám, hogy hónapok óta Ő a főnök! - Korábban kell ahhoz kelnie a másiknak hogy engem megbántson, akiket szeretek azoknak nehéz dolga van. Ellenben egy idegennek! Na az rettegjen csak, egy rossz szó és leharapom a fejét neki!
-Okkkké! - Szóval szendvics, elő is szedem a kamrából a mindenféléket hozzá neki, meg veszek le tányért, elő evőeszközt. Mondom is neki ne mocorogjon, pihenjen, sejtem hogy ekkora hassal felállni és leülni is kihívá kategóriába esik már.
-Persze! - Állok is neki vajazni a kenyeret, csak ennyire amennyire Marcia szereti, vágok neki sajtot, rakok mellé pár szem gyümölcsöt is felvágva, zöldségeket, kis füstölt husikát, meg rakok a tányérra még amit kér.
-Tudom, mondtam is neki hogy már heteid sincsenek szerintem és jön a baba, jobb lenne ha itthon lenne. Ha kell én is be tudok menni a boltba és teljességgel kikérem magamnak hogy a múltkor nem voltam elég kedves azzal a banyával! Meg hát Damocles is itthon van, tudom, van férfi a háznál, de akkor is jobb lenne ha August is itt lenne. De max elrángatom magammal Damot a boltba, Ő úgy is olyan nyájas, én meg pakolni mesterien tudok, megoldjuk, lehet neki is jót tenne ha kimozdulna, nekem is, majd meggyőzöm a bátyust, de mondd Te is neki! Neked úgy sem mond nemet, tudod. - Teszem le elé cinkos mosollyal a tényárt, hogy tudjon enni, elülök vele szemben a magam kis nyomi gofrijaival, jó édes lett, lehet több cukrot tettem bele mint kellett volna? No nem baj, Belby édesszájú, ketten megesszük. De ha Marcia nem szól nem fogok rájönni fáj valamije, sajnos kicsit figyelmetlen nőszemély vagyok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcia L. Cross

Marcia L. Cross

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miranda Kerr

»
» Pént. 4 Jan. - 21:42
Augusta & Marcia

Kissé elnevetem magam. Hát igen való igaz, hogy Ő a főnök most már. Meg is simogatom a hasamat, pontosabban inkább a benne levő picit szeretném. Még mindig eléggé görcsöl az alhasam és ezt nem tudom mire vélni. Kezdek ideges lenni emiatt. Hol vagy August?
Figyelem, amint Augusta elkészíti nekem a szendvicseket. Nem akarom, hogy idegeskedjen vagy megijedjen. Nem akarok szólni neki, de azt hiszem muszáj lesz. Egyre erőteljesebb ez a furcsa görcs, de nem nevezném szülési görcsnek. Nem tudom mi lehet, de ez biztosan nem az.
Nem csináltam ilyet amióta állapotos lettem, de azt hiszem most muszáj kipróbálnom valamit. Mikor nem figyel rám Augusta, elmormolok magamban pár varázsigét, ami enyhítheti a fájdalmam. Nem csináltam ilyet rég.
Nem is tudok arra figyelni, amit mond, a tudatom teljesen másra koncentrál. Kezdek nagyon megijedni és ez egy kicsit sem jó. Megpróbálom nem kimutatni a fájdalmamat. Összeszorítom fogaimat, amennyire csak tudom. Ha mondanék valamit biztosan bepánikolna. Azt nem szeretném.
Mikor leteszi elém a szendvicset és leül halványan elmosolyodom. Bár nem megy épp olyan jól, mint ahogy elképzeltem. Megpróbálok beleharapni a kenyérbe, de amikor kinyitom a szám ismét belém nyíllal az a borzasztó fájdalom. Így csak hangosan felszisszenek.
- Augusta- hangom kétségbeesetten hangzik, amint megszólítom öt. - Azt hiszem valami baj van- teszem hozzá, miközben ismét hasamhoz nyúlok. - De ne ijedj meg. - próbálom nyugtatni két felszisszenés között. - Keresd meg nekem Augustot vagy Damoclest - igazából nem tudom mit kéne tenni. De talán ők segíthetnek.



• • • • • • • •
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Augusta Quinlan

Augusta Quinlan

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nora Arnezeder

»
» Csüt. 17 Jan. - 12:45
Marcia
Augusta
Szélesen mosolygok hogy hallom nevet, aztán neki is állok csinálni neki egy szendvicset, mivel a gofrim nem volt megfelelő az unokaöcsémnek. Vagy húgomnak, pár hét és kiderül, érdekel mi lesz végül a csöppség neve! Míg elvagyok azzal hogy egy mini bőségtálat varázsoljak a két kezemmel Marcia tányérjára, fecserészem neki össze-vissza, noha értelme akad, a bátyám hazakötő missziója a téma, szóval nem haszontalan dolog. Igen ám, de hiába minden igyekezet, ahogy leteszem a tányért neki és ránézek sűrűn pislogni kezdek, szavaira felpattanok a székről és mellé megyek, kezem puhán a vállára teszem.
-August házon kívül van, idehozom Damot! Mit érzel, elfolyt a magzatvíz? Vagy csak görcsölsz? Utóbbira Damo tuti tud adni valamit, hogy ellazulj és a pici is... megkeresem, ne állj fel és végképp ne akciózz csak végy pár mély levegőt és lazíts! - Magyarázom, majd ha úgy látom egyben marad ha elszaladok mellőle pár percre akkor berontok Damocles szobájába, hogy Marcia görcsöl és jöjjön mostmostmost! Kérdés ott találom-e a szobában.

//Ott találjam? Ha igen akkor hívd be a játékba és Ő jön Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcia L. Cross

Marcia L. Cross

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miranda Kerr

»
» Szomb. 16 Márc. - 12:44
Augusta & Marcia

Végre Augusta rám figyel, kezét a vállamra helyezi megnyugtatólag. Szeretném de ettől még nem enyhül a fájásom és nem tudom mi lehet a gond.
- Igazából nem tudom mi van. -  válaszolok pár jajgatás közepette Augusta válaszára.- Fogalmam sincs mi történik. Nem tudom mi lehet és nagyon aggódom. - teszem hozzá a szemébe nézve ijedten. - Azt hiszem még nem folyt el. De úgy érzem egyre rosszabb lesz ez az egész. Nagyon szorít és görcsöl az alhasam. Na meg erősen feszít. Mintha valamit beleszúrtak volna. - magyarázom bár nem hiszem, hogy sokat felfog belőle annyira aggódhat ő is.
Augusta elrohan én meg megpróbálok nyugton maradni. Nagyon figyelek a légzésemre és folyamatosan a hasam alját fogom, hogy érezzem a pici jól van. Nagyon reménykedek abban, hogy Augusta megtalálja Damoclest és tud segíteni. Már már elviselhetetlen kezd lenni a fájdalom, amikor lépteket hallok. Azt, hogy csak Augustáé vagy Damocles is vele van nem tudom kivenni, de nagyon remélem, hogy az utóbbi.




//Küldtem Damoclesnek pmet, hogy akar-e csatlakozni. Smile Ha jön akkor remélhetőleg ír reagot Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

D. Belby

D. Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 24 Márc. - 8:31
Augusta & Marcia & Damocles



Teljesen belefeledkezem a méricskélésbe. Már csak azért is, mert ennek a mérésnek rettentően precíznek kell lennie, különben vagy felrobban az üst – megint – vagy nem fog történni semmi. Így hát majdhogynem szemenként adagolom a port a mérlegre, amikor hirtelen nagy robajjal rám töri valaki az ajtót. Ahogy kizökkenek abból, amit csinálok, sikeresen le is sodrom az egészet az asztalról ijedtemben, hogy aztán meglepettséggel vegyes haraggal nézzek Augustára. Így rátörni valakire...
-Augusta! Ha megkérhetlek, ne törd szét az ajtómat, amikor éppen dolgozom! Most kezdhetem előről az egészet. - méltatlankodom. Legalábbis addig, amíg ki nem böki, hogy miről van szó. Azonnal az egyik vitrinhez sietek és látszólag találomra leveszek róla néhány fiolát. Nehéz úgy dönteni, hogy nem tudom, egyszerű görcsökről van szó, vagy netán a baba szeretne kibújni. Jobb híján minden eshetőségre felkészülök. Végül felkapom a pálcámat is az asztalról és rohanok Augusta után a konyhába, ahol Marcia valóban nem fest túl jól. Lerámolom a rengeteg fiolát az asztalra, majd aggodalmas, de komoly arccal fordulok a nőhöz, miközben felé nyújtom az egyik fiolát. Egyszerű fájdalomcsillapító van benne, mást nem is merek adni neki, amíg nem tudom, hogy mi a helyzet.
-Idd ezt meg! - kihúzom a dugót, hogy ne kelljen vele bajlódnia. -És mondd el, hogy pontosan mit érzel. - Augusta ugyan elkezdte magyarázni, de azzal nem sokra megyek, hogyha az ő verzióját hallgatom arról, hogy Marcia mit érez. Nekem most pontos információkra van szükségem ahhoz, hogy tehessek is valamit az ügy érdekében.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Augusta Quinlan

Augusta Quinlan

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nora Arnezeder

»
» Kedd 23 Ápr. - 22:39
Marcia
Damocles
Augusta

-Jó, nem gáz... rájövünk, kiokoskodjuk! - Hadarom, hátha ettől meggyőzőbb leszek, bár azt hiszem ha találok egy férfit a házban, jelen esetben Damot, akkor rá hagyom a nemes feladatot, kiokoskodni mi lehet a gond, Ő a tudós!
-Öh... lehet csak valami szerved nyomja a baba lába... idehozom Damot... fél perc! Annyi se! - mondom félig már kinn a konyhából, hogy rátörjek erre a hapsira. Amaz még rám is ripakodik...
-Kit izgat?! Majd újracsinálod, Neked az fél perc! - Aztán már hadarom is hogy mi a harci helyzet a konyhában, jöjjön már! Szerencsére nem totojázik, sőt, magához képest nagyon is összeszedett, úgy iparkodik hogy seperc már Marcia mellett lehetünk ismét, hálát adok Merlinnek, hogy imád itthon kotyvasztani ez a pasi, legalább kéznél van. Segítek neki annyiban, hogy elpakolom az asztalról a tányért, legyen helye a fioláinak, majd ujj tördelve és a szám harapdálva nézem mire jut. Csöndben figyelem a dolgokat, aggódva, lesve Marcia reakcióit és Damoclesét egyaránt, nem kicsit tehetetlennek érzem magam, de hát... én vagyok a legszeleburdibb a háztartásban, nem erre lettem kalibrálva!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Augusta & Marcia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Augusta Caldwell
» Augusta Quinlan
» Marcia Lyndsay Cross
» A helping hand - Damo & Marcia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-