Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Pandora Lovegood  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Pandora Lovegood  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Pandora Lovegood  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Pandora Lovegood  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Pandora Lovegood  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Pandora Lovegood  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Pandora Lovegood  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Pandora Lovegood  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Pandora Lovegood  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Lovegood

Pandora Lovegood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 6 Május - 21:20

Pandora Lovegood

Ha szerelmem rózsa lenne, virága sose hullna porba

Becenév:

Panda, Dora, Panddy

Kor:

19

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Xeno pártján állok

Képesség:

Pálca nélküli varázslás

Csoport:

Varázshasználó

Rank:

Csoportleírásoknál találjátok őket. Roxforti diákoknál ugyan az mint a csoport neve

Play by:

Teresa Palmer

Karakter típus:

Keresett




A családom számára csak egy különc voltam az öt nővérem között, aki nem tudott sosem beilleszkedni, akit nem érdekelt különösebben a házimunka... Én mindig az udvaron szaladgáltam, kergettem a pillangókat vagy éppen virágokat ültettem és felhőket lestem. Imádtam a pipacsokkal teli réten feküdni és kitalálni, hogy a felhők milyen formát vettek fel.
Egyedül a nagymamám értett meg engem, aki maga is olyan különc volt, ő tanított meg beszélni a virágok nyelvén, azon a csodaszép nyelven.
Annalee Boleyn (elhunyt) - nagymama: Ő volt az őrangyalom, aki minden lépésemet kísérte és kíséri a mai napig, elég csak a csillagos égboltra pillantanom és megkeresnem a legfényesebb csillagot, mert ő ott van és onnan követi a lépésemet.
Peter Boleyn (57 éves) - édesapa: Apával az elején nem nagyon jöttünk ki, bár ő maga is feltalálótípus volt, de ahogy idősödtem, úgy egyre sikeresebben találtuk meg a közös hangot.
Hanna Boleyn (55 éves) - édesanya: Sose jöttünk ki jól, lányait sokkal inkább tartotta társadalmi felkapaszkodásnak, mint gyermeknek. Engem is inkább egy gazdag aranyvérűhez akart adni, de... A tényen nem változtat, félvérek vagyunk, sosem tündökölhetünk bizonyos körökben, hiába akarta/akarja.
Kate és Lana Boleyn (33 évesek) - iker, nővérek: Anyukám tökéletes tanoncai, jól házasodtak, előnyös kapcsolatokkal rendelkeznek és már maguk is édesanyákká lettek.
Esther Boleyn (27 éves) - nővér: Esther volt az egyetlen, aki nem őrültnek nézett engem, inkább egy megoldhatatlan rejtélynek, maga is szerette a virágokat és sokat segített nekem házunk virággal való elárasztásában.
Tifanny Boleyn (25 éves) - nővér: Tiffany varázstalannak született és mindig is féltékeny volt mindegyik testvérére, mert neki nem jutott abból, amit szeretett volna.
Ariadne Boleyn (22 éves) - nővér, haragos: Ariadne szerelmes a férjembe és mindig is az volt, abban a pillanatban, hogy tudomást szerzett a kapcsolatunkról Xenoval, próbált közénk állni. Biztos vagyok benne, hogy köze van szüleim heves ellenkezéséhez.
Leánykoromban csak egy bimbó voltam, egy újszülött madár, ki repülni vágyott talán túl gyorsan és hirtelen. Az évek adtak nekem szárnyat és erőt, hogy bimbóból virággá válva pompázzak.
Ha csokor lennék, akkor a legkülönfélébb virágokból állnék össze, lenne itt például páfrány, orchidea, orgona, ambrózia, pitypang, szépecske, borostyán, veronika, kék írisz és magnólia.
Páfrány: őszinteség, varázslat, elragadtatás, bizalom, menedék, őserő, elbűvölés.
Orchidea: ritka szépség, szerelem, kifinomultság, szép hölgy, a gyerek kínai jelképe, érett báj, szépség, hosszú élet, luxus, vágy, keleten a kifinomultság, műveltség, gyöngédség szimbóluma, a házasság huszonnyolcadik évfordulóján ajándékozzák, orchideát ajándékozzunk annak a nőnek, vagy férfinak, akinek műveltségét és tudását nagyra becsüljük, aki a kifinomult ízléséről híres.
Orgona: fiatalság, alázatosság, bizalom, áhítat, az elsöprő erő és a szeretet jelképe.
Ambrózia: kölcsönös szeretet, viszonzott szerelem.
Pitypang: hűség, boldogság, a szerelem jóslata.
Szépecske: vidámság.
Borostyán: hűség, házassági szerelem, barátság, szeretet, házasság, elszántság, hosszú élet, öröklét.
Veronika: hűség.
Kék írisz: hit, remény.
Magnólia: méltóság, a természet szeretete, nemesség, természetesség.


Xeno még nincs itthon és nem is tudom, hogy mikor ér haza, de reménykedem benne, hogy hamar. Nagyon örülök, mondhatni kicsattanok az örömtől, hogy sikerült az egyik nagy álmunk és végre megjelenik a hírverő első példánya, de ez az öröm eltörpült a másik mellett. Már akkor tudtam, valahol éreztem, hogy most már egy másik csepp életért is felelős vagyok, már kettő helyett eszek. Akkor nem tudtam neki elmondani, pedig tudom, hogy örült volna neki, valami visszatartott és nem tudom, hogy pontosan mi. Gyorsan megfőztem az ebédet, ma semmi bonyolultat, időben akartam kimenni valahova, mielőtt férjemmel sétálunk és kirándulunk egyet a környéken. Kivettem a vázába rakott frissen vágott lépliliom csokrot, kiléptem a házból, majd hopponáltam.
Számomra mindig egy kicsit elszomorító volt a temető látványa, de a nap olyan szépen sütött, csicseregtek a madarak és repkedtek a pillangók. Nyugodt időszak köszöntött be a háború végével és még a levegőben is érezhető, hogy mennyire más lett minden, az illatok megint terjengeni kezdtek. Hihetetlen hír volt, végre vége lett minden rossznak, végre lezárultak a nyilvános üldöztetések és ítélkezések, csak... az a kérdés meddig. Magam is tisztában vagyok vele, hogy semmi sem tart örökké, ez a béke és nyugodtság is csak egy roppant törékeny üveglap, ami bármikor darabjaira törhet. Minden olyan múlandó, mi magunk is azok vagyunk.
Elindulok az ismert ösvényen és minden ismerős arcnak vidáman mosolygok, nincs messze az úti célom és meg is állok Annalee boleyn sírja előtt, majd leguggolok és végigsimítok a márványon. - Hiányzol mama, nagyon-nagyon hiányzol, de tudom, hogy egy jobb helyen vagy, olyan helyen, ahol igazán önmagad lehetsz. - könnyek ülnek a szememben, de az arcomon mégis mosoly van, talán mert ezek örömkönnyek. A mama volt a legkülönlegesebb nő, akit valaha ismertem, ismerte minden növény jelentését, olyan tisztán beszélt a növények nyelvén és hálás lehetek, hogy megtanított erre. Nem volt szükségem pálcára a varázsláshoz, de nem akartam feltűnést kelteni, egyedül Xeno tudott erről és a nagyi. Kikísérleteztem pár látványmágiát is, ökölbe szorítottam a kezemet, majd mikor kinyitottam fénylepkék leptek körül minket, gyönyörű látvány volt. Kivettem a száradóban lévő virágokat, majd beraktam a lépliliomokat és visszaguggoltam. - Tudom, hogy nem neked kéne először elmondanom, de... az nem én lennék. - kuncogom el magam halkan, majd még egyszer simítok egyet a márványon. - Dédi leszel, bár hidd el nekem is elég hihetetlen. De tudom, hogy egy csoda lesz, egy csoda, mint a dédije és az apukája. - teszem hasamra a kezemet, majd mosolygok. Már alig várom, hogy a kezembe tarthassam és dédelgethessem. Bármilyen lesz, bármilyen örült ötletei lesznek, nem fogom elítélni, inkább a társa leszek, aki végigsegíti a botladozó kis útján.
Valahogy mindig megnyugtatott és felvértezett erővel, amikor a nagyival beszélgettem, túl sokat is tudok vele beszélgetni. Minden fontos dolgot megosztottam vele és azt is tudta, hogy a Hírverőt kifogják adni, majd felolvasok neki belőle néhanapján. Tisztában vagyok vele, hogy a körülöttem lévő rokonok bolondnak néznek engem, de tudom, hogy a nagyi hallja, amit neki mondok... ő mindig hallott engem.


Majdnem később értem haza, ha még tíz percet beszélek ott a nagyinak, akkor Xeno után érkezem. Gyorsan megebédeltünk és büszkén mosolyogtam, mikor a csodálatos illatokat dicsérte, amik a levegőben szállingóztak. Egy feleségnek nem is lehet nagyobb dicséret, mint a férje dicsérő szavai és néha én úgy éreztem, hogy a szerelmem nem csak szimplán dicsér, istenít és mindennél jobban szeret. Már az első pillantásból tudtam, hogy benne is megjelent villámcsapás szerűen az, ami bennem is. Igaz szerelem volt első pillantásra, az a fajta szerelem, mely mindennél erősebb és a sírig kíséri az embert. Az én szerelmem.
Türelmetlenül vártam a sétát, imádtam a természetben lenni, imádtam érezni a virágok illatát, a napsütést és a madarak csodás énekét. Azonban türelmetlen voltam, egyszerűen nem tudtam csendben maradni, épphogy leültünk már szóra nyitottam az ajkaimat. - Örülök, hogy végre mind megnyugodhattunk. Egy új fejezet nyílik most az életünkben Xeno. Olyan tökéletes... - mondom férjemnek, miközben szemeibe pillantok és ő is hasonlóan tesz, majd kezét az enyémre csúsztatja. A mosoly még szélesebb és még melegebb lesz az arcomon, elönt az igaz szerelem. - Nekem te vagy a nyugalom szigete, kedvesem. - érkezik a válasz, majd szívem nagyot dobban. Minden egyes ilyen mondata után még jobban szerelmes leszek és igen, lehet még ennél is szerelmesebbnek lenni.
Egyszerűen nem tudtam és nem is akartam már tovább várni, még csak húzni se szerettem volna az időt, megszorítottam a kezét és még szélesebbé vált a mosoly az ajkaimon. - Nem is lehetne jobb az időzítés... gyermekünk lesz. - mondom neki, de látom, hogy nem is igazán fogja fel, hogy mit mondok neki. Ejj, hát képes vagyok erre is? Képes vagyok megfagyasztani mindkettőnk számára legszebb szavakkal? - Gyermekünk lesz Xeno. - mondom neki közelebb hajolva hozzá, ő pedig olyan szorosan ölel magához, hogy nem tudok mit tenni... Végre gyerekünk lesz, végre családunk lesz, mindig erről álmodtunk. - Szeretlek. - mondom neki, majd megcsókolom őt, nem csak egy sima egyszerű csók, ezzel a csókkal mutatom ki számára a mérhetetlen szerelmet, boldogságot és vágyat, amit bennem ébreszt.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szer. 15 Május - 22:07

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Pandora!
Végre megérkeztetek ti ketten! Annyira kedvelem a Lovegoodokat, Te és Xeno is jól tükrözitek azt, amit úgy szeretünk bennük. A felszabadultságot, tiszta érzelmeket, gondoskodást, álmokat. Pandora igazán különleges lány, a rengeteg testvérrel, egy anyával aki nem támogat... és mégsem engedtek el, nem hagyták, hogy független légy olyan könnyen, de sikerült, és most már nincs mi közétek álljon - szerintem Xenot a testvéred szerelme sem hatotta meg soha nevetés - . Nagyon egyedivé tette az előtörténeted a virágokhoz hasonlított jellemzés, részletesen megtudtuk milyen személyiség vagy és mire számíthatunk tőled a jövőben. Mindig is csodáltam az ilyen könnyed, kedves, érzéki nőket mint amilyen te is vagy. Soha ne engedd, hogy ezeket elvegyék tőled!
Örülök a boldogságotoknak, a gyermek minden családban áldás, még inkább összehoz titeket, de mégis mindent megváltoztat. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan élitek meg a terhességet valamint az utána lévő kihívásokat. Nagyon sajnálom, hogy mindezt a nagymamád már nem láthatja, de ő ott él benned, a tanításaival együtt, amit te is átadhatsz majd a gyermekednek a jövőben.
Foglalózz le, utána pedig szeretnénk látni az őszinte szerelmetek csodálatos kibontakozását! Smile



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Eddig történt A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

Pandora Lovegood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Pandora Bell
» X. Lovegood
» Xenophilius "Xeno" Lovegood
» Pandora Selwyn
» Pandora Selwyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-