Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Antonin & Regulus EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Antonin & Regulus EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Antonin & Regulus EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Antonin & Regulus EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Antonin & Regulus EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Antonin & Regulus EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Antonin & Regulus EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Antonin & Regulus EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Antonin & Regulus EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szomb. 23 Ápr. - 11:30

Dolohov & Black


Legilimencia gyakorlat

Minden olyan ködös. Egy helyen állok, de nem tudom kivenni, hogy pontosan hol. Árnyak mászkálnak körülöttem, de nem lehet kivenni egyiknek sem az arcát sem a rendes alakját. Talán valami szoba, de lehet, hogy inkább kültéri helyszín. Nem tudom... egyszerűen nem tudom. Lehunyom a szemem, próbálok kicsit jobban koncentrálni a helyzet felismerésre. Vissza kinyitom, de ekkor már egy teljesen másik helyen vagyok, egy erdőben. Semmit nem látok, semmit nem tudok kivenni ismét. Valami visszhangra felfigyelek és kezeimet fülemhez emelem, a visítás amivé vállt a hang, kizökkent. Már nem is vagyok a fejében.
-Basszus. Nem tudom, azt hiszem túlságosan a részletekre akarok koncentrálni. - Pillantottam barátomra, aki önként vállalkozott a feladatra, hogy segít nekem megtanulni vagyis begyakorolni a legilimenciát. Nagyon bátor helyzet, viszont ezzel ő bizonyította nekem, hogy valóban nem titkolna el előlem szinte semmit. Szerintem benne van annyi erő, hogy ha valamit mégis, akkor azt nem mutatja meg nekem ilyenkor. Na nem mintha bármit is láttam volna. - Nem tudom, hogy csináljam. Nem tudok jobban koncentrálni. - Próbálom teljesen kiüríteni a fejem, mivel úgyis meg fogom újra próbálni, mivel a rinyálással aztán semmit sem érek el. Egy pillanatra leülök Antonin mellé, kicsit kifújom magam és kérdőn nézek rá, hátha tud nekem valami jó tanácsot adni. Mindig meghallgatom őt és általában meg is fogadom amit ajánl, olyan nekem mint a bátyám. Ha már nincs vér szerinti... Gyorsan ki is verem a fejemből Sirius gondolatát, mert ettől csak felcseszem magam és biztosan hogy akkor ma már nem fogunk semmire menni.


Remélem okés • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szomb. 23 Ápr. - 16:18

Izzadtság csorog végig a nyakamon, és vadul lihegek. Regulusra nézek, akinek elszánt vonásai nem enyhülnek. A szeme az enyémbe mélyed és tudom, hogy megint jönni fog, az a kellemetlen, undorító érzés. Próbálom magamat felkészíteni, mégis váratlanul ér az elmém elleni újabb támadása. Hátam ívbe feszül, körmeim a szék fa kartámlájába mélyednek, kaparom, belemélyesztem csutkára vágott körmeimet. Elnyomott kiáltás szakad ki belőlem, és hányingerem lesz. Látom magam előtt az emlékeket, látom ahogy lapozgatja, ahogy próbál befurakodni, de nem jön elő semmi, csak homály. Erőszakos, én pedig esküszöm, hogy meg sem próbálok védekezni. Aztán hirtelen kint van a fejemből. Szinte erővel csapódom vissza a fa székbe, testem megfáradt, szívem vadul kalimpál, miközben nagyokat nyelek, hogy ne lássuk viszont vacsorámat.
Körmeim alól vér csorog a kaparás miatt.
Megnyalom a számat. Sós az izzadságtól.
- Hát nem tudom öcsi.. lehet.. ennek amúgy ilyen érzésnek kell lennie, vagy valamivel kellemesebb lesz, amit belejössz? -
Halványan rámosolygom. Egyáltalán nem haragszom amiért megkínoz. Önként ajánlkoztam, még csak kérnie sem kellett. Valahogy úgy érzem, mintha Regulus az öcsém lenne. Felkaroltam már kis szaros korában, pátyolgattam, elmondtam neki a titkaim, és megvédtem ha úgy volt. Nem sajnálatból, de nem is szánalomból. Csak így láttam jónak.
Megveregetem a hátát ahogy mellém ül. Kezdek kissé jobban lenni. Kérdésére gondolkodóba esem.
- Szerintem nem az a baj, hogy a részletekre akarsz koncentrálni, hanem az, hogy nem tudod mit keresel. Az utad már meg van az emlékeimhez, be is tudsz jutni, csak egyszerűen ott bent szétcsúszik minden. Az agyam automatikusan védekezne az illetéktelen behatoló miatt, és mivel, hogy nem tudod mit keresel, csak kutakodsz, így nem is jön elő.. -
Próbálom neki érthetően elmagyarázni, de én sem tudom, hogy is működik, vagy mi is a hiba.
- Figyelj próbálj meg koncentrálni valamire. Mondjuk egy közös emlékünkre, ami tudod, hogy milyen, hogy mik a részletek, és próbáld azt keresni.. -
Megszorítom a vállát, aztán elvigyorodom, és meglököm.
- Csináljuk! Ne kímélj! -
Önkéntes alanyaként, nem tudom hányadik esténket töltjük idelent, hanyadszorra hagyom, hogy belemásszon a fejembe, de nem érdekel. Segíteni fogok neki, ha itt döglöm is meg!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szer. 27 Ápr. - 14:56

Dolohov & Black


Legilimencia gyakorlat

Végignézek rajta. Tudom, hogy kínzom ezzel az egésszel, de nem én kértem. Ő vállalkozott rá, én pedig belementem, mert szükségem van a gyakorlásra és nem tudtam volna másként tökéletesíteni a legilimenciát. Az első alkalomnál ugyan furcsa volt még nekem is és kicsit rosszul is éreztem magam az egész miatt de mára ez az érzés már elmúlt. Közel vagyok érzem, a múltkor is különböző emlékképek ugrottak be egy-egy percre, de semmi más. Hosszabban kell bent maradnom.
- Még soha nem voltak a fejemben. - Vágom rá határozottan. Valamivel könnyebb lenne lehet, ha már tapasztaltam volna, de nem történt még ilyesmi. Helyet foglalok mellette, kifújjuk magunkat legalább mindketten egy kicsit. Homlokomra ragadt a hajam az izzadságtól, amit koncentráció közben szereztem, szemeim kicsit vörösek. - Azt olvastam egy könyvben, ha valaki nagyon jól meg tudja csinálni, nem is lehet érezni. De nem hinném, hogy túl sokan képesek erre. - Meghallgatom tanácsát. Igaza lehet. Idősebb tőlem, sokkal több tapasztalata is van. Mindig hallgatok rá, pont ez miatt. Ezek után az adósa leszek neki, nem is kicsit. Sőt, ha jobban belegondolok mindig is az adósa voltam, már amióta felkarolt annak idején. Felnézek rá, és örülök neki, hogy így történt. Különben lehet, hogy egy idegbeteg szociopata lennénk már.
- Rendben, megpróbálom. - Talán tényleg ez lehet a baj. Hogy egy olyan emlékét akartam elővenni amit csak elmesélt nekem és nem is voltam ott, nem tudhatom a részleteit hirtelen, kezdőként. Egy ismerős emlékkel talán meg tudom próbálni, később pedig könnyebb lesz továbbfejleszteni az egészet. A szorítása kellemesen érint, most jól esik. Felállok, halványan elmosolyodom, de nem mondhatnám, hogy túl boldog vagyok. Majd akkor leszek az ha sikerül. - Készülj fel. - Lehunyom a szemem ismét. Pár másodpercet várok, majd elmormolom a varázsigét, ami szükséges a bejutáshoz és koncentrálok. Próbálok előhalászni egy közös emléket, azt amikor először, egy téli napon a Roxmortsban találkoztunk.
Minden hófehér. Mostani valómban állok pár tökmag mellett, a környéket már jól ismerem. Romos kerítés darabjai hevernek előttem, messzebb, egy út vezet be egy épületbe. Elsős voltam, a szellemszállást bámultam pár másik hozzám hasonlóval, de nem sokáig hisz ők elkezdtek engem lökdösni és gúnyolni. A testvérem miatt. Odakapom fejem, figyelem a reakciómat. Milyen kicsi voltam és milyen ügyetlen. Nem méltó a házamhoz. De Antonin odalépett és nekem érvelnem sem kellett, a többiek elfutottak, ő pedig felkarolt. Megvédett. Önkéntelenül is elmosolyodom, ő már akkor is magasabb volt nálam, és már félelmetes egy harmadikoshoz képest.
Hosszú percek voltak, közben nem hallottam Antoninból milyen reakciót váltott ki az, hogy a fejében mászkáltam ismét. Nem volt minden olyan tiszta, mint kellene, de ki lehetett venni a lényeget. Kicsit szédülve, egy félmosolyt erőltetek az arcomra, miközben a barátomra nézek.
- Sikerült! Igaz, hogy nem a legjobban, de láttam... Ilyenkor te is látod az emléket? - Ezt mindig is meg akartam kérdezni, de vagy elfelejtettem vagy nem voltam még elég bátor hozzá. Ismét leülök, lehet hogy nem fogom sem őt sem magamat kínozni ma már tovább. Meglátjuk. Most már jobban érzem magam. Nem gondoltam, hogy képes leszek rá.


Remélem okés • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 11 Május - 17:42

- Hát.. remélem, hogy hamarosan képes leszel rá.. -
Nyögöm ki két nagyobb levegővétel között, amikor nem kap el a hányinger. A helyzet az, hogy ötletem sincsen, hogy ennek tényleg ilyen érzésnek kellene-e lennie, vagy inkább sokkal kellemesebbnek. Nem akarom visszaijeszteni, és nem akarok gyengének sem tűnni, így inkább csendben tűröm ezt az újfajta kínzást. Lehet nekem is meg kellene tanulnom, hogy bevethessem Pandoranal. Nem is rossz ötlet.

Azt mondja készüljek fel, én meg a legszívesebben elküldeném a picsába, hogy erre nem lehet felkészülni. Mégsem teszem. Nem azért, mert olyan hamar túr megint az emlékeim közé, hogy nincs időm kinyögni azt sem fapapucs, hanem mert nem akarom megbántani, és komolyan sohasem küldeném el a picsába. Csak viccből. Viszont ebben a pillanatban nem hinném, hogy értékelné a vicceimet. Jelen pillanatban én sem értékelem a sajátjaimat.

Megint elkap az a kellemetlen érzés, az a hidegrázós, mindjárt elhányom magamat érzés. Olyan, mintha a bőröm alá akarna kúszni, mintha minden egyes porcikámat el akarná tolni az útból, hogy elkapja a fonalat. Alig kapok levegőt, a testem ívbe feszül, és ráz a hideg, miközben hideg izzadtságcseppek csorognak a nyakamon. Nagyokat nyelek, hogy visszafojtsam a feltörni készülő vacsorámat, Undorító érzés. kellemetlen, és úgy érzem sohasem lesz vége. Nem vagyok jól, mégis egy egészen kellemes emlék kúszik a tudatalattim peremére. Nem gondoltam volna, hogy ilyen állapotban ilyen dolgok fognak az eszembe jutni. Lehet, hogy velem van a baj, hogy miközben Regulus majdnem kinyír az agyturkálásával én arra gondolok, hogy milyen volt kis szarosként, hogy bámulta a Szellemszálást, és hogy az idétlenek, hogy cinkelték. Megvédtem. Nem azért mert olyan jó arc vagyok, hogy elsősöket védek. Csak abban a helyzetben ezt láttam jónak. Mardekáros vagyok, nem szívtelen.

Ő lelkes. Én kevésbé. Ahogy kint van a fejemből, én összegörnyedek a székben. Fejemet a térdeim közé fogom, és próbálok nagyokat és nyugodtakat lélegezni. A gond csak azzal van, hogy nem vagyok nyugodt. Forog velem a szoba, és még mindig ráz a hideg. Bármelyik percben hányhatok. Öklendezem, de nem jön belőlem semmi.
Lihegve pillantok rá izzadtságtól csutakosan.
- Nem láttam semmit, csak miközben azt hittem, hogy meghalok, eszembe jutott, hogy miként védtem meg a szaros kis seggedet anno. Tudod ott a Szellemszállásnál. Elég érdekes érzés volt kínjaim közt erre gondolni.. -
Nagyon halványan elmosolyodom, és lehajtott fejjel pacsira nyújtom a kezem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szomb. 14 Május - 15:47

Dolohov & Black


Legilimencia gyakorlat

- Remélem. - Bólintok egyet halvány mosollyal az arcomon. Nem tudom mennyi ideig fog tartani, már jó ideje rá vagyok koncentrálva a legilimenciára és próbálkozom. Fontos nekem ez, hogy megtanuljam hiszen már otthon is nagyon rápörögtek, főleg anyám hogy végre valamelyik gyereke képes valamire vinni. Nem leszek semmirekellő, abban mindenki biztos lehet. Nem leszek olyan sem, mint a bátyám, mert azzal csak a családomat és a származásomat árulnám el. Nekem ez így, ahogy vagyok tökéletesen megfelel. Sőt, majdnem hogy jobb is mint a tökéletes. Attól eltekintve természetesen hogy még nem kaphattam meg azt amit szeretnék.
Megpróbálom előkészíteni magam a következő fordulatra. Homlokomról már nekem is folyik a víz, nem csak neki nem könnyű ez, hanem nekem sem. Sóhajtok egy aprót, tudom, hogy megéri küzdenem és csak ezért tudok kitartani ilyen sokáig. Antoninnak pedig őrülten hálás vagyok, nem is tudom hogyan mutassam ki ezt felé, hogyan viszonozzam majd neki. Nélküle semmire sem mentem volna. Erősen koncentrálok az emlékre amit meg szeretnék találni az elméjében. Az első közös emlékünket, biztosan tudom hogy még ő is tökéletesen részletről-részletre emlékszik rá. El is kapom azt az apró fonalat, próbálok minél hatásosabb lenni, ez pedig nem biztos hogy jó neki. Ugyan most nálam látom, hogy mit érezhet, hiszen becsukom a szemem, az emlék tökéletesen átadja magát nekem, nem tisztán, de már egészen közel járok ehhez. Hamar be is fejeződik, kilépek a fiú elméjéből és Antoninra pillantok. Elkerekedett szemekkel figyelem a reakcióját, egy lépéssel közelebb lépek, lelkesen kérdezek de ő kevésbé lelkesen válaszol. Megértem, látom.
- Szerintem hagyjuk abba mára. Rosszul festesz, nem akarom hogy a gyengélkedőn végezd miattam. -  A pacsit ugyan viszonozom, de hirtelen elhallgatok. Elhelyezkedem mellette, a kezembe veszem az asztalon lévő üveg vizet és Tony felé nyújtom. Örülök neki, hogy ennyi mindent megtesz értem, de nem akarom bántani. - Azt hiszem most már csak arra kellene törekednem majd, hogy ne bántsalak ennyire miközben megteszem. Csak tudnám hogyan... - Próbálok kicsit elvenni a lelkesedésemből. Letörlöm az izzadságot a homlokomról és rákönyökölök a lábamra. Elfáradtam én is, de nem testileg. Brutálisan megterhelő ez az egész folyamat.



Jöttem nevetés • • Ruha • • Zene • • ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 19 Május - 19:32

- Szerintem ez ma az első remek ötleted! -
Csipkelődöm vele, de egyáltalán nem gondolom komolyan a dolgot. Regulus kifejezetten okos fiú, és nagyravágyó. Tökéletes alapanyaga az aranyvérű fiúkáknak. Mindenesetre megkönnyebbülten dőlök hátra a széken, szemeimet egy kicsit le is hunyom és élvezem, hogy senki nem turkál épp az agyamban. Kifejezetten fárasztó ha az emberből információt akarnak kicsikarni ilyen úton. Persze egészen biztos vagyok benne, hogy egyszer Ő is képes lesz úgy csinálni, hogy még a szemem sem csukódik le közben.
Elfogadom az üveg vizet, és belekortyolok. Jól esik ahogy a hideg folyadék végigcsorog a torkomon a gyomromba. Kissé meg is nyugtatja háborgó belemet. A hányingerem kezd múlni, inkább fáradtság tör rám. Hatalmasat ásítok.
- Utána olvastál már? A zárolt részlegben biztosan vannak erről könyvek, amik részletesen leírják a dolgokat. Vagy miért nem kérdezed meg Slughornt? Ha szépen mosolyogsz, és megígéred, hogy te ilyet sohasem csinálsz majd, úgy is elmondja.. -
Vigyorodom el. Az tény, hogy a bájitaltan tanárunk nem igazán való mardekáros házvezetőnek, de az biztos, hogy ő a legnagyobb forma az egész Roxfortban. Ő az egyetlen aki a bagázsban a jót látja, és nem a rosszat.
- Aztán mért vagy így elkenődve? Sikerült már elérnünk a dolog leghúzósabb részét! -
Hátbaveregetem újból.
- Szerelemes vagy, vagy mi bajod van? -
Nézem a fancsali ábrázatát. Regulus sorsát tényleg a szívemen viselem, olyan nekem mintha a kisöcsém lenne.
- Lyvia nemtudom ki a te évfolyamtársnőd.. hollóhátas, és beképzelt egy ribi, de nagyon jó nő! Aranyvérű, de nem igazán sikerült a közelébe jutnom még eddig, szóval megtennél nekem egy szívességet? Említsd már meg neki, hogy mennyire kedvelsz vagy valami.. vagy nem is vagy jóba vele? Mindegy akkor sorolj jó nőket akiket nem te húznál meg! -
Már nem is vagyok rosszul. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy a szám be nem áll. Igazán beszédes típus vagyok olyanokkal akiket kedvelek. Reget meg egyszerűen imádom.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Csüt. 14 Júl. - 20:45

Dolohov & Black


Legilimencia gyakorlat


Kicsit felnevetek. Őszintén inkább hallatszik ez horkantásnak, de ő is nagyon jó tudja, hogy érzem a kettőnk között lévő viccelődést. Már kölyök korom óta, de mondjuk azt soha nem gondoltam, hogy beáldozza majd magát a jó ügyért. Csak hogy én megtanulhassak valamit, amit végre ismét letehetek az asztalra és felülmúlhatom a bátyámat. Ez mondjuk annyira nem nehéz...
- Már néztem pár részletet erről, de még komolyabb leírást nem találtam. A zárolt részlegre pedig nem volt erőm bemászni, majd valakit megkérek legközelebb, hogy terelje el a könyvtáros figyelmét ameddig besurranok. - Forgatom szemeimet. Igazából éjszaka is simán elmehetnék, csak mindig valami más közbejön vagy éppen valaki más. A könyvtárig egyszer sem sikerült igazán feljutnom, de lehet, csak én vagyok ilyen szerencsétlen bolond. - Slughornnal nem vagyunk jóban mostanság. Ha nem muszáj, őt inkább kihagyom a buliból. - Fintorodom el. Nem kedvelem a házvezetőnket és ő sem engem a múltkori beszólásom miatt, de tudom, hogy hamarosan megbékél csak... csak kell egy kis idő és nekem is, mert nem mindig bírom elviselni a mondókáját. Sokszor unalmas. Amikor Antonin a szerelmet említi, csak elvigyorodom és felhorkantok, ismét. Ugyan már! Én és a szerelem? Két különböző dolog.
- Úgy ismersz mint aki szerelmes lenne? Örülök, hogy a nehezén már túl vagyunk, csak jobb lenne ha gyorsabban haladna a dolog. - Kell hozzá egy jó kis akarat és kitartás, aztán pedig lesz ami lesz! Legalább valamire jutottunk... valamire. Meglátjuk, hogy mennyi idő kell még ahhoz, hogy eredményesebb legyek. Persze annak örülnék a legjobban, ha már nem fájna Antoninnak. Felvont szemöldökkel hallgatom a témaváltását és a mondókáját. A csaj említésére beugrik egy arc, de megrázom a fejemet és hátradőlök a széken, szinte kinyúlok, megpróbálok egy kicsit lazítani. Szeretek a fiúval dumálni, elvégre olyan, mintha a bátyám lenne, és mivel nem volt jó testvéri kapcsolatom, hozzá tudom hasonlítani azt, ami lehetne. Amit szeretnék... csak tisztában vagyok azzal, hogy soha nem lesz részem ilyesmiben a vér szerintivel.
- Ja, vágom a csajt. Mondjuk nem nagyon dumáltunk még, de megpróbálhatom, van valami közös óránk. - Elgondolkodom kicsit, olyan elmélkedő hülye fejet is vágok mellé, mintha a kérdés életbevágó lenne. - Ott van az a ... Cora nevű csaj. Azt hiszem hatodéves. Esélyem se lenne nála, mert nem bírja az alsóbb éveseket, de nagyon menő kis formás bige. És a hollós Adeline? -
Nem vagyok túl jártas nő ügyben, nem igazán kötöttek még le, de mostanság azért van gyakorlatom a témában, mert szükséges.
- Héé, mi a véleményed Aurora Daviesről? Tudod, a prof lánya... - Szemöldökhúzogatás. Egész jól ellazultunk az előző szenvedéshez képest. Mintha már nem is ma történt volna. Teljesen elillant.


Bocsánat Sad • • Ruha • • Zene • • ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 4 Aug. - 23:41

- Mert mi van Slughorn és közted? -
Vonom föl a szemöldökömet. Slughorn prof nagyon jó fej. Nehéz vele nem jóban lenni, így érdeklődésem hamar ez irányba tolódik ki. Csak nem felbosszantotta valamivel? Mármint persze, az ötös fogat mindig sikeresen hozza ki a sodrából a professzort, de elég csak szépen rámosolyognunk, vagy úgy tenni mintha megbánnánk a dolgot, ő meg el is felejti. Gyorsan, akár a villám.
Elvigyorodom ahogy horkant. Annyira tudtam, hogy ez lesz a reakciója. Eléggé jól ismerem már, tudom, hogy mire mi lesz a reakciója. Vagy legalábbis sejtem, sejteni vélem. Persze néha én is hibázok, máshogy gondolom hogy majd reagál, aztán meg csak bámulom, hogy miért nem úgy történt ahogyan én elképzeltem.
- Reméltem is hogy rendes kis tanítvány leszel, és nem dőlsz be itt nekem minden női ármánynak. Ne felejtsd a szerelem veszélyes dolog kisöcsém! Megbolondítja az embert. -
Mondom ezt én aki oda meg vissza van egy lányért. Persze titokban. Vagyis szerintem titokban. Mármint eléggé nyilvánvaló, hogy kötődöm hozzá, de igyekszem más lányokat is magamhoz édesgetni, becsábítani az ágyamba. Viszont Silje állandó. Sohasem változik. Mindig ott van velem. Nem számít, hogy a héten már három másik lánnyal is töltöttem az éjszakát, nem féltékenykedik. Imádom, hogy ilyen megértő. Ő a tökéletes nő.
Legyintek és rábámulok. Olyan furcsán, mintha nem érteném minden szavát. Mi az, hogy esélye se lenne nála? Csak ciccegek és a fejemet csóválom.
- Regulus, Regulus, Regulus.. mégis ki mondta neked, hogy nem lenne esélyed? Emlékszel arra, hogy tavaly meghúztam egy hetedévest? -
Pimasz vigyorra nyúlik a szám. Én meg a sztorijaim. Képes vagyok minden nap elmesélni ugyan azt a történetet, és elvárom, hogy újra meg újra meghallgassák, mintha először hallanák.
Rávigyorgok, mint egy cinkostárs, és megveregetem a vállát.
- Az, hogy próbálkozz be nála.. ha előveszed azt a megtört, szegény, árva Black vagyok pillantásod, egy hét alatt bemászol a bugyijába. Tudod mit, ha egy hét alatt meghúzod, akkor kérhetsz valamit! -
A kezemet nyújtom felé, hogy fogadja el a kihívásomat. Mindig csak a rosszba vinném szegény gyereket. Hogy miért nem az én testvérem lett?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Hétf. 15 Aug. - 12:15

Dolohov & Black


Legilimencia gyakorlat


- A múltkor beszóltam neki az óráján és az üstöt az asztalára fordítottam. Lehet, hogy kicsit kemény volt. Mondjuk megérdemelte. – Annyira talán nem is bánom, és ez látszik a mosolyomon is, amit továbbra is a fiú felé fordítok. Persze megkaptam érte a megérdemelt büntetőmunkát, és le is dolgoztam azt, de ettől még nem lettem jobb ember vagy éppen megbánóbb. Majd ha úgy adódik, akkor biztosan megváltozik megint a kapcsolatom a házvezetővel. Addig pedig megleszek nélküle.  Néha kedveltem a professzort én is, de sokszor idegesít, szerintem ez a legnagyobb problémám. Ant olyan ember, akivel már egészen fiatalkorom óta meg tudok mindent beszélni. Ezért is kérdez rá olyan könnyen nálam a szerelem témára. Persze ez többször is felmerül mostanság, hiszen egyesek váltva állítják, hogy itt az időm, ideje lenne végre egy kis első szerelemnek, de én csak ugyan így felhorkantok és elfintorodom: kösz, inkább nem. Pont nem hiányzik nekem még senki, aki meggyengít.
- Tudom, tudom, de nem is hiányzik ilyesmi nekem most. Majd egyszer, esetleg. Mondjuk, nem hinném, hogy akkora szerencsém legyen, hogy apám és anyám kiválasztottjába essek bele. – Egy fél mosollyal az arcomon vonom meg a vállamat. Viszonylag keveset kérdezem ilyen dolgokról Antonint, nem tudom, hogy ő hogyan érez bizonyos nők iránt, de valamiért kicsit kínosnak érzem, hogy arról faggassam őt, hogy volt e már szerelmes. Ugyan, nem vagyunk kislányok! Csak simán beszélgessünk a csajokról, akiket mindketten elővennénk, akiket csak úgy le lehet akasztani a polcról és ez nem kínos. Ez tetszik nekem. Jó tanítvány vagyok, tényleg azt érzem ilyenkor. Hiszen jóformán mindent, amit a nőkről tudni kell, azt ettől a szépfiútól tanultam meg itt.
- Jaj, emlékszem igen! Talán megpróbálom majd levenni a lábáról mégis. –Kacsintok egyet. Nekem még nincs túl sok sztorim a nőkről, sem az iskoláról. Még úgy érzem, csak most kezdődik igazán az, aminek kezdődnie kell. Aztán hirtelen ötletből böktem rá Aurorára, akit mostanában fűzögetek, nem véletlenül, de valahogy be kell, vágódjak nála és Antonin pedig úgyis jó tanácsot tud adni ilyesmiben, azt hiszem. Azért elnevetem magamat, amikor egy kihívással próbál motiválni. Elfogadom ugyan a felkínált kezet, megszorítom és megrázom. – Benne vagyok. Jól el kell gondolkodnom rajta, mit kérjek, valami fogósat… - Ha tudom, hogy megéri, akkor már azért is megteszem a dolgot. Ameddig gondolkodom ezeken a helyzeteken, mégis felteszem a kérdésemet felé, pimaszul mosolyogva. – Na és mi a helyzet a te szerelmi életeddel?



hellóó • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 17 Aug. - 6:46

Csak hümmögök. Erre nem igazán tudok neki mit mondani. Legyen csak az Ő dolga, oldja meg Ő. Nem az a kiskölyök már akit meg kellett védeni a Szellemszállás előtt, akit a szárnyaim alá kellett venni, akinek az útját szépen egyengetni kellett, akinek a fejére kellett olvasni, vagy épp támogatni. Regulus egészen kikupálódott mostanság, túltette magát a bátyja szarságán, és végre valahára elkezdte járnia számára kijelölt utat. Azt hiszem büszke vagyok rá. Néha az az érzés fog el, hogy olyan vagyok, mint egy apuka, aki miután felnevelte a gyerekét, büszkén nézi annak további útját.
Csak elfintorodom. Nem kenyerem a házasságosdi. Nem akarom én bekötni a fejemet! Szerencsémre a szüleim még nem gondolják úgy, hogy elég felnőtt lennék a dologhoz, talán sohasem fogják.
- Addig legyél szerelmes ameddig lehetsz, mert ha drága apád kijelöl neked valakit, akkor aztán megszívod. Aztán meg mind tudjuk, hogy apád nem fogja addig húzni az időt míg a selejtből tud csak válogatni.. -
Mert így van. Black papa most hogy elvesztette egyik nagy reményét, az idősebbik fiát, két kézzel támaszkodik az ifjabbikra, rányomva arra minden terhet. Tudom hogy Regulus megsínyli az egészet, hogy minden rá nehezedik, immáron Ő a legidősebb fiú a családban. Szar lehet, mert egész életében volt egy bátyja, most pedig nincs.
Kihívóan elvigyorodom, kiváncsian várom, hogy mit fog tőlem kérni. Szeretek fogadásokat kötni, szeretem a kihívásokat. Közben én is elgondolkozom, hogy mi legyen az én kérésem felé, ha mégis veszítene.
Meglep, de próbálom jól leplezni meglepettségemet. Veszélyes vizekre evezünk. Nem akarom én beköpni magamat, gyengének látszani, és hangosan kimondani, hogy szerelmes vagyok.
- Hát sehogy.. tudod, hogy megy ez.. csak megdugom őket és ennyi, nem kell bele érzelmeket tenni.. -
Hazudok. Könnyen, mint a víz folyás. Silje több mint egy átlagos napi numera. Sokkal sokkal több.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szomb. 27 Aug. - 12:36

Dolohov & Black


Legilimencia gyakorlat


Kíváncsi tekintetemet a fiúra emelem. Mindig is felnéztem rá, vártam, kisfiús rajongással, hogy mikor kezdi el mesélni a történeteit, hogy mikor lehetek már újra vele és csinálunk együtt valamit. Igazából nagyon hálás vagyok neki mindenért, főként, hogy segített átvészelni a nehezebb időket, amikor Sirius fellépett a családunk ellen. Ekkor kezdtem én is elveszíteni a hitem, de lám, volt, aki segítsen visszaterelni az útra és megmutatni azt, hogy ebben is mennyi jó dolog van és miért is érdemes. Most pedig tudom, hogy kezdek abba a korba érni, amikor már felelősséget kell vállalnom mindenért. Nehezen veszem fel azt amit mond, valahogy ebben az egyben sosem értettünk egyet. Nem akartam szerelmes lenni, nem vágytam igazán olyan szeretetre, mert félek, mi lenne később. Csak a vállamat vonogatom és bevillan egy pillanatra, hogy tényleg meg kellene próbálnom, de... nem tudnám magamat elképzelni szerelmes férfiként.
- Tudom, már várom azt a beszélgetést. Csak ne valami rondaságot válasszanak nekem. - Nem hinném, mert ilyet biztosan nem engedne meg a családi imázs. Főleg, hogy én maradtam és nekem csak a legjobbat válasszák majd ki. Titokban biztos megy már a sutyorgás és a megbeszélések. Nekünk pedig csak ki kell várni az alkalmat. Nem tudom, valaha is ki fogjuk-e nőni azt, hogy a család választ a gyereknek házastársat. Persze mindig azzal fognak érvelni, hogy nekik is így volt.
Nem akarok semmi konkrétat mondani arra, mit fogok kérni tőle. Majd ha eszembe jut valami jó dolog, akkor biztosan felkeresem. Persze, legkésőbb ha sikerül teljesítenem a feladatot. Azt pedig jó lenne, mert ezzel tudnék végre egy kicsit bizonyítani. Mostanság egyébként sem volt dolgom igazából nőkkel. Pedig sokan mondják, itt lenne már az ideje. Nem is tudom, miért feszegetem a szerelem témát. Talán csak meg kellett kérdeznem, hogy megnyugodjak még mindig ugyan az az ember aki volt is azelőtt. Ezt válaszolja. és én elhiszem, a legilimenciából úgysem tudtam meg semmit, hiszen nem ilyen emlékeket kerestem a fejében. Mondjuk valószínűleg nem is szeretném őt meztelenül látni az egyik emlékében. - Akkor szokásos. Mit szólnál, ha elhúznánk inni valamit? Lángnyelv whisky, annak örömére, hogy haladunk a legivel? Csajok is jöhetnek... - Kacsintok egyet pimaszul, majd felkelek és megvárom a válaszát. Erre csak nem mond nemet!


zárhatnánk, mit szólsz? Smile • • Ruha • • Zene • • ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 1 Szept. - 18:05

- Ne aggódj, apád nem fog megszívatni.. meg mégis mi lehet a legrosszabb? Nincs olyan amin varázslat nem segítene Regulus.. ne foss.. ha nagyon gáz a helyzet, majd zacskót húzol a fejére... -
Felnevetek. Szerintem ez roppant szórakoztató. Mármint tuti én akarnék Regulus tanúja lenni, ha valami bányarémet kapna nejének. És tuti végig röhögcsélném a szertartást, Regulust meg majd felrobbanna, én pedig sokkal jobban szórakoznék. Igen azt hiszem titkon azt kívánom, legyen valami gikszer a lánnyal, hogy szórakozhassak. Persze ezt nem mondom el neki.
Ráemelem megfáradt szemeimet, és kissé szenvedve de bólintok.
- Legyen.. csak én lezúzom a hálókörletbe, le akarok tusolni, meg átöltözni.. azt hiszem kicsit összeizzadtam ezt a felsőt.. -
Fintorogva emelem két ujjam közé pólóm anyagát, és húzom el kissé magamtól. Átható izzadtság szagom van,a mitől nekem is fintorba rándul az orrom. Igencsak rám fér egy tusolás.
- Meg akkor szedek össze egy-két csajt.. -
Húzogatom a szemöldökömet.
- Legyen az, hogy egy óra múlva a szokásos helyen találkozunk? -
Feltápászkodom, kinyújtóztatom megfáradt, elgémberedett, görcsbe rándult végtagjaim. Ásítok is egyet.
- Aztán ha gondolod hétfőn megint megkínozhatsz.. szeretem amikor te kínzol.. -
Elcsigázott hangomba kerül egyfajta gúny, ami jóleső mosollyal párosul. Igazából nem szeretem ezt az egészet, nagyon nem.. de megéri. Neki legalább is. Nekem meg legalább egy élménnyel több.

// Rettentő gyenge záró lett, de amúgy imádtam ezt a játékot! Köszönöm szépen neked Regulus az élményt, és köszönjük mindenkinek aki végigolvasta!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Antonin & Regulus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Panda && Antonin
» SILJE & ANTONIN
» Narcissa && Antonin
» Dung & Antonin
» Antonin & Silje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-