Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Peter Pettigrew EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Peter Pettigrew EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Peter Pettigrew EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Peter Pettigrew EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Peter Pettigrew EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Peter Pettigrew EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Peter Pettigrew EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Peter Pettigrew EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Peter Pettigrew EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 9 Május - 8:17


Peter Pettigrew





Féregfark || 17 || Douglas Booth || Megkérdőjelezhető


 

Két aranyvérű család békítőházasságából születtem. Valóságos Rómeó és Júlia történet volt az övék azzal a különbséggel, hogy ki nem állhatták egymást, de szülői nyomásra nem tiltakoztak a házasság ellen. Első és egyetlen gyermekük vagyok, hiszen ez is csupán a két család nyugtatására szolgált. Nem szerelemgyerek vagyok. Ellenséges nézeteik ellenére mindketten odaadó szülőként viselkedtek. Mindketten egyformán büszkék voltak, amikor megkaptam a levelet a Roxfortból. Hosszú hónapokon keresztül vitatkoztak, hogy vajon hova kellene kerülnöm. Édesapám mindenáron kitartott a Mardekár mellett, míg anyám képes lett volna a sírig pártolni a Griffendélt. Sosem láttam még olyan győzedelmes most édesanyám arcán, amikor a süveg a Griffendélbe osztott be. Hihetetlenül büszke volt, de apám titkon igyekezett más irányba terelni. Olyan neveket emlegetett, amikor kettesben voltunk, amit nem lett volna szabad kimondania. A varázslat egy olyan része felé vezetett, ami tiltott volt, mégis kiváncsivá tett.
Késöbb tudtam csak meg, hogy édesapám halálfaló és lelkesen igyekezett engem is abba az irányba terelni, hogy hozzá méltó örököse legyen.Én azonban még messze nem vagyok benne biztos, hogy ez lenne a nekem szánt út.


Griffendél || aranyvérű || Mogyoró, 9 és egynegyed hüvelyk, sárkányszívizom


Tik-tak-tik-tak.
Néma csend.
Tik-tak-tik-tak.
Tekintetemet a termetes állóórára emelem, melynek hangja lassan el fog pattintani egy ért az agyamban.
Tik-tak-tik-tak.
Nyílik az ajtó. Anyám belép. Két házimanó követi, akik megterítenek, és ételt szolgálnak fel. Leül, a manók távoznak. Csend.
Tik-tak-tik-tak.
-Hogy megy az iskola?-édesapám hangja töri meg a szinte fojtogató csendet, ami láthatóan közülünk ez egyedül engem zavart. Iszok egy kortyot az ünnepekkor használandó kristálypohárból mielőtt válaszolnék. Sosem tudom eldönteni, hogy mit akar pontosan hallani. Sokszor csalódottságot vélek felfedezni íriszeiben, amikor csak jókat tudok mesélni. Olyankor mindig egy kicsivel biztosabb lesz abban, hogy inkább édesanyámra hasonlítok.
-Jól.-ennyivel zárom le a kérdést, és megint ránktelepszik a némaság néhány percre. Apró falatokban fogyasztjuk el az ünnepi vacsorát.
Tik-tak-tik-tak.
-Mi újság a kviddiccsel kisfiam?-emeli rám édesanyám jegeskék szemeit, és mintha halvány mosoly jelenne meg szája sarkában. Neki minden mondatom, amivel nem szidom a Griffendélt egy apró győzelem, amit szeret kiélvezni, de csak visszafogottan a maga módján, hiszen nem akar ismét összetűzésbe keveredni édesapámmal.
-Bekerültem a Griffendél csapatába. Terelő vagyok.-pillantok rá, és azonnal csillannak egyet a szemei.
-James ezek szerint megfelelő gyakorlótársnak bizonyult.-elégedettség és kárörvendés sugárzik a hangjából, és igazából az egész lényéből.
-Nem örülök, hogy enny időt pazarolsz rájuk.-köszörüli meg a torkát édesapám, hogy utat törhessen a beszélgetésünkbe. Szerinte James és a többi barátom nem megfelelő társaság a számomra. Nagyon szeretné, ha inkább Mardekárosokkal tölteném el az időmet, valamint azokkal a könyvekkel, amiket tőle kaptam. Még nem igazán tudom, hogy mik a tervei velem, de azt tudom, hogy erősen igyekszik a barátaim és Dumbledore ellen fordítani.
Ismét csend lesz, és én már nem is próbálkozom, hogy beszélgetésbe keveredjek velük.
A desszert után egyszerre állunk fel és mindannyian a poharunkért nyúlunk.
-Nos. Köszönöm nektek ezt a csodálatos estét, ezt a csodás évet. Boldog Karácsonyt!-édesapám elővette az udvarias hangját, hízeleg, de egyetlen szavát se gondolja komolyan. Hogyan lehetett volna számára csodálatos ez az év? Griffendéles vagyok, vannak barátaim és már a ház kviddics csapatában is játszom. Bevallom kezdek kicsit félni, hiszen olyankor sosem történik semmi jó, amikor édesapám elégedetlen.


Canon || Animágus(patkány) || Multik


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 9 Május - 9:15


Elfogadva!




Kedves Peter! Mikor megláttam, hogy megérkeztél megörültem. Még nem láttam megalkotva ezt a karaktert soha és nagyon vártam már hogy elolvassam, mit hozol ki belőle. A pb nagyon jó választás, imádom őt! Az előtörid is szuper lett, a családod két felé húz, nehéz, gondolom. Menj, foglalózz és aztán kapd el a barátaidat játékra. ^^


Vissza az elejére Go down

Peter Pettigrew

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-